0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансів підприємств

Шукаєте якісних виконавців курсової роботи з фінансів підприємств? Отримуйте гарантії якості та в результаті високий бал з предмету, замовивши курсову на сайті Магістр!

Дізнайся вартість курсової з фінансів підприємств
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
289
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
69 434
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу з фінансів підприємств?

  1. Реєстрація. Відбувається за допомогою вказання імені та пошти
  2. Заповнення анкети. Зазначається тема роботи, обирається дисципліна, вписується план, кількість сторінок, відсоток унікальності, тощо. Зверніть увагу, якщо немає плану, автори розроблять власний безкоштовно, однак радимо затвердити його в викладача щоб в подальшому не прийшлося переробляти роботу.
  3. Оплата. Спочатку оплачується половина вартості роботи, а після написання її автором можна відкрити прев'ю цієї роботи. Після оплати залишку вона стає доступною для скачування– якщо такі виникають.
  4. Правки. "Магістр" забезпечує швидкі правки в межах затвердженого плану безкоштовно.
  5. Відгуки – кожен відгук студента є цінним для нас, тому ми будемо вдячні кожному за розгорнутий коментар та оцінку нашому сервісу.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсову з фінансів підприємств у наших спеціалістів?

Незважаючи на те, що курсових робіт із фінансів підприємств в інтернеті вдосталь, студенти все рівно замовляють їх у спеціалістів нашої компанії, оскільки окрім того, що потрібно здійснити унікальні дослідження, слід ще й підготувати їх таким чином, щоб вони показали високий відсоток унікальності. Наша компанія гарантує не просто унікальність дослідження, але авторський підхід до кожного завдання. Це гарантує високий бал при захисті, а також повагу від викладача, що в подальшому може згодитися у навчанні.
Що про нас кажуть?
Іван
21 квітня
Дуже швидко і якісно
ID: 9951ХХ
Таня
19 квітня
Робота виконана вчасно і зроблена якісно. Дякую за допомогу. При необхідності обов'язково скористаюся вашими послугами знову.
ID: 9708ХХ
Тетяна Хоменко
18 квітня
Загалом, дуже хороша робота, дякую автору чи авторці. Є певні мінуси: багато кальки з російської, та порушення логіки послідовності, хотілося б трішки більшої глибини у контексті розгляду окремих подій. Але на захисті єдиний розділ до якого не було питань (після вичитки та певних виправлень) - саме ваш) тому дякую за допомогу!
ID: 9732ХХ
Каріна
18 квітня
Дуже гарно написано, дякую!!!!!!
ID: 9928ХХ
Галина
13 квітня
Дуже дякую за виконану роботу! Я передивилась, все зроблено якісно))
ID: 9659ХХ
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Мені потрібно зробити курсову роботу з фінансів підприємств на базі підприємства, однак я не маю можливості знайти звітності. Чи можете ви мені підібрати такого автора, який зможе підібрати звітність по підприємству з мого міста?
Ми гарантовано зможемо підібрати вам не тільки звітність, але і цікаві підприємства на вибір, оскільки багато компаній розміщують публічно свою звітність, а це дає нам змогу проводити дослідження їх діяльності.
У мене нема плану до курсової роботи з фінансів підприємств, чи можете ви його скласти?
Перед тим як починати написання курсової роботи, ми складаємо план і просимо узгодити його з керівником для того, щоб в подальшому не виникало непорозумінь з приводу доопрацювань.
Чи можна зробити дослідження не за три роки, а за п'ять років?
Якщо вам потрібні унікальні дослідження, ви можете зазначте у формі замовлення, однак вартість курсової роботи буде збільшена пропорційно збільшенню затратам часу на її підготування.
Які гарантії, що фінансові розрахунки будуть вірними?
Для написання курсових робіт з фінансів підприємств ми залучаємо докторів та кандидатів економічних наук, які мають великий досвід у написанні курсових робіт, а тому ви гарантовано отримуєте вірні розрахунки, які відповідають вимогам вищого навчального закладу.
Мені повернули курсову роботу з фінансів підприємств. Чи можу я отримати назад гроші?
Кожна курсова робота проходить перевірку керівника і повертається хоча б один раз для здійснення доопрацювань. Якщо ви фотографуєте рецензію, ми організуємо переробку курсової роботи. Однак якщо керівник зазначить, що курсова робота є неякісною і потребує повної переробки, ми гарантуємо повне повернення коштів.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін