0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансів підприємств

Шукаєте якісних виконавців курсової роботи з фінансів підприємств? Отримуйте гарантії якості та в результаті високий бал з предмету, замовивши курсову на сайті Магістр!

Дізнайся вартість курсової з фінансів підприємств
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
264
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 168
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з фінансів підприємств?

  1. Реєстрація. Відбувається за допомогою вказання імені та пошти
  2. Заповнення анкети. Зазначається тема роботи, обирається дисципліна, вписується план, кількість сторінок, відсоток унікальності, тощо. Зверніть увагу, якщо немає плану, автори розроблять власний безкоштовно, однак радимо затвердити його в викладача щоб в подальшому не прийшлося переробляти роботу.
  3. Оплата. Спочатку оплачується половина вартості роботи, а після написання її автором можна відкрити прев'ю цієї роботи. Після оплати залишку вона стає доступною для скачування– якщо такі виникають.
  4. Правки. "Магістр" забезпечує швидкі правки в межах затвердженого плану безкоштовно.
  5. Відгуки – кожен відгук студента є цінним для нас, тому ми будемо вдячні кожному за розгорнутий коментар та оцінку нашому сервісу.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсову з фінансів підприємств у наших спеціалістів?

Незважаючи на те, що курсових робіт із фінансів підприємств в інтернеті вдосталь, студенти все рівно замовляють їх у спеціалістів нашої компанії, оскільки окрім того, що потрібно здійснити унікальні дослідження, слід ще й підготувати їх таким чином, щоб вони показали високий відсоток унікальності. Наша компанія гарантує не просто унікальність дослідження, але авторський підхід до кожного завдання. Це гарантує високий бал при захисті, а також повагу від викладача, що в подальшому може згодитися у навчанні.
Що про нас кажуть?
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Алена
30 червня
Огромное спасибо за проделанную работу!!! Спасибо за то что вовремя все успели доработать и прислали без опозданий !!!!
ID: 7965ХХ
Анна
22 червня
Гарна робота : швидко, без редагувань, викладач оцінив на найвищий бал, трошки дорого, але в цілому все добре. Дуже вдячна!
ID: 8299ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Мені потрібно зробити курсову роботу з фінансів підприємств на базі підприємства, однак я не маю можливості знайти звітності. Чи можете ви мені підібрати такого автора, який зможе підібрати звітність по підприємству з мого міста?
Ми гарантовано зможемо підібрати вам не тільки звітність, але і цікаві підприємства на вибір, оскільки багато компаній розміщують публічно свою звітність, а це дає нам змогу проводити дослідження їх діяльності.
У мене нема плану до курсової роботи з фінансів підприємств, чи можете ви його скласти?
Перед тим як починати написання курсової роботи, ми складаємо план і просимо узгодити його з керівником для того, щоб в подальшому не виникало непорозумінь з приводу доопрацювань.
Чи можна зробити дослідження не за три роки, а за п'ять років?
Якщо вам потрібні унікальні дослідження, ви можете зазначте у формі замовлення, однак вартість курсової роботи буде збільшена пропорційно збільшенню затратам часу на її підготування.
Які гарантії, що фінансові розрахунки будуть вірними?
Для написання курсових робіт з фінансів підприємств ми залучаємо докторів та кандидатів економічних наук, які мають великий досвід у написанні курсових робіт, а тому ви гарантовано отримуєте вірні розрахунки, які відповідають вимогам вищого навчального закладу.
Мені повернули курсову роботу з фінансів підприємств. Чи можу я отримати назад гроші?
Кожна курсова робота проходить перевірку керівника і повертається хоча б один раз для здійснення доопрацювань. Якщо ви фотографуєте рецензію, ми організуємо переробку курсової роботи. Однак якщо керівник зазначить, що курсова робота є неякісною і потребує повної переробки, ми гарантуємо повне повернення коштів.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін