0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з фінансів підприємств

Шукаєте якісних виконавців курсової роботи з фінансів підприємств? Отримуйте гарантії якості та в результаті високий бал з предмету, замовивши курсову на сайті Магістр!

Дізнайся вартість курсової з фінансів підприємств
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з фінансів підприємств?

  1. Реєстрація. Відбувається за допомогою вказання імені та пошти
  2. Заповнення анкети. Зазначається тема роботи, обирається дисципліна, вписується план, кількість сторінок, відсоток унікальності, тощо. Зверніть увагу, якщо немає плану, автори розроблять власний безкоштовно, однак радимо затвердити його в викладача щоб в подальшому не прийшлося переробляти роботу.
  3. Оплата. Спочатку оплачується половина вартості роботи, а після написання її автором можна відкрити прев'ю цієї роботи. Після оплати залишку вона стає доступною для скачування– якщо такі виникають.
  4. Правки. "Магістр" забезпечує швидкі правки в межах затвердженого плану безкоштовно.
  5. Відгуки – кожен відгук студента є цінним для нас, тому ми будемо вдячні кожному за розгорнутий коментар та оцінку нашому сервісу.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсову з фінансів підприємств у наших спеціалістів?

Незважаючи на те, що курсових робіт із фінансів підприємств в інтернеті вдосталь, студенти все рівно замовляють їх у спеціалістів нашої компанії, оскільки окрім того, що потрібно здійснити унікальні дослідження, слід ще й підготувати їх таким чином, щоб вони показали високий відсоток унікальності. Наша компанія гарантує не просто унікальність дослідження, але авторський підхід до кожного завдання. Це гарантує високий бал при захисті, а також повагу від викладача, що в подальшому може згодитися у навчанні.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Мені потрібно зробити курсову роботу з фінансів підприємств на базі підприємства, однак я не маю можливості знайти звітності. Чи можете ви мені підібрати такого автора, який зможе підібрати звітність по підприємству з мого міста?
Ми гарантовано зможемо підібрати вам не тільки звітність, але і цікаві підприємства на вибір, оскільки багато компаній розміщують публічно свою звітність, а це дає нам змогу проводити дослідження їх діяльності.
У мене нема плану до курсової роботи з фінансів підприємств, чи можете ви його скласти?
Перед тим як починати написання курсової роботи, ми складаємо план і просимо узгодити його з керівником для того, щоб в подальшому не виникало непорозумінь з приводу доопрацювань.
Чи можна зробити дослідження не за три роки, а за п'ять років?
Якщо вам потрібні унікальні дослідження, ви можете зазначте у формі замовлення, однак вартість курсової роботи буде збільшена пропорційно збільшенню затратам часу на її підготування.
Які гарантії, що фінансові розрахунки будуть вірними?
Для написання курсових робіт з фінансів підприємств ми залучаємо докторів та кандидатів економічних наук, які мають великий досвід у написанні курсових робіт, а тому ви гарантовано отримуєте вірні розрахунки, які відповідають вимогам вищого навчального закладу.
Мені повернули курсову роботу з фінансів підприємств. Чи можу я отримати назад гроші?
Кожна курсова робота проходить перевірку керівника і повертається хоча б один раз для здійснення доопрацювань. Якщо ви фотографуєте рецензію, ми організуємо переробку курсової роботи. Однак якщо керівник зазначить, що курсова робота є неякісною і потребує повної переробки, ми гарантуємо повне повернення коштів.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін