0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з соціології на замовлення

Досвідчені автори напишуть роботу на задану тему на відмінно. Позбавте себе від зайвих клопотів, зверніться до професіоналів!

Дізнайся вартість курсової з соціології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу на сайті Magistr

Курсові з соціології вимагають ґрунтовної теоретичної і практичної підготовки. Дисципліна, присвячена вивченню найважливіших суспільних процесів, відрізняється складністю і мінливістю самого предмета дослідження. Суспільство і його елементи – соціальні системи, інститути, групи – динамічні, тому будь-яка тема передбачає глибоке опрацювання, проведення опитувань, досліджень.

Якщо ви не готові витрачати особистий час на пошук якісної літератури, аналіз актуальних наукових статей, порівняння існуючих точок зору на те чи інше питання, формулювання висновків і ви не хочете присвятити кілька вечорів лише оформленню списку джерел за ДСТУ, напишіть нам.

Щоб отримати текст, який точно сподобається вашому науковому керівнику і буде високо оцінений на захисті, виконайте кілька простих дій. Ви витратите 5 хвилин, і ми приступимо до пошуку кращого виконавця.

Виконуємо курсові з соціології в кілька етапів:

  1. Реєстрація в особистому кабінеті. Щоб дізнатися точну вартість роботи, натисніть «Замовити». Знадобиться ввести ваше ім'я і номер мобільного, так ми зможемо з вами зв'язатися. Після реєстрації вам прийде смс з активним посиланням на особистий кабінет, продублюємо його і на електронну пошту. Для подальших входів в особистий кабінет знадобляться логін (email) і пароль.
  2. Заповнення анкети. Виберіть тип роботи (курсова), дисципліну, вкажіть тему, термін здачі, кількість сторінок основного тексту. Після того як автор визначить точну ціну, ви отримаєте повідомлення. Якщо умови співпраці влаштують, внесіть передоплату і підтвердіть заявку, виконавець приступить до написання.
  3. План. Якщо ви затвердили зміст із науковим керівником, обов'язково прикріпіть його. Це позбавить від додаткових правок. Якщо плану немає, виконавець складе його самостійно (ця частина роботи входить у вартість).
  4. Методичні рекомендації. Існують загальні вимоги до такого роду завдань, проте в кожному навчальному закладі можуть бути свої нюанси. Ми відповідально ставимося до написання курсових, тому запитуємо цю інформацію.
  5. Інші побажання. Якщо науковий керівник висловив особливі побажання, напишіть про це, виконавець все враховує.

Курсова робота по соціології може бути написана за звичайною (10-14 днів) або прискореною процедурою (від 2 днів). Якість буде однаково високою, але термінові замовлення коштують дорожче.

Готову роботу можна скачати після 100% оплати. Якщо виникне необхідність внести правки, ми зробимо це безкоштовно. Натисніть «Доопрацювати» і прикріпіть файл із зауваженнями, фото або залиште коментар.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Гарантії, переваги. «Магістр» – оперативна допомога студентам

Курсові роботи по соціології виконують досвідчені автори – аспіранти, кандидати наук. Це люди з глибоким знанням предмета і відмінним навиком написання наукових текстів. Зібрати і проаналізувати джерела, визначити відповідні методи дослідження, оформити розділи згідно з вимогами не представляє для фахівців нічого складного.

Ми напишемо унікальний текст, який пройде перевірку на антиплагіат. Вкажіть систему, яку використовують у вас у вузі, і необхідний відсоток унікальності, врахуємо всі побажання.

Гарантуємо конфіденційність особистих даних. Про ваше звернення в «Магістр» ніхто не дізнається, якщо ви самі того не захочете і не порекомендуєте нас одногрупникам. Сайт захищений, ваші контакти потрібні виключно для того, щоб вийти на зв'язок.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язково мати методичку і де її беруть?

Якщо у вас немає методички, то наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вузу відрізняються, можливі платні доопрацювання. Тому краще відразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки з написання роботи повинен дати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яке ви вкажете в замовленні.

Але! Врахуйте, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування відповіді від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали план на затвердження, але не отримували «добро» на виконання роботи за цим планом протягом п'яти днів, то термін написання продовжиться на 5 днів.

Чи зможу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші питання по роботі.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon в вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються в два етапи: 50% завдатку відразу, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% в кінці – перед відправкою вам всій готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть зажадати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Всі доопрацювання виконуються безкоштовно. Виняток може бути тільки у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт або предмет дослідження, інші важливі елементи).


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін