0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з соціології на замовлення

Досвідчені автори напишуть роботу на задану тему на відмінно. Позбавте себе від зайвих клопотів, зверніться до професіоналів!

Дізнайся вартість курсової з соціології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
278
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 393
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу на сайті Magistr

Курсові з соціології вимагають ґрунтовної теоретичної і практичної підготовки. Дисципліна, присвячена вивченню найважливіших суспільних процесів, відрізняється складністю і мінливістю самого предмета дослідження. Суспільство і його елементи – соціальні системи, інститути, групи – динамічні, тому будь-яка тема передбачає глибоке опрацювання, проведення опитувань, досліджень.

Якщо ви не готові витрачати особистий час на пошук якісної літератури, аналіз актуальних наукових статей, порівняння існуючих точок зору на те чи інше питання, формулювання висновків і ви не хочете присвятити кілька вечорів лише оформленню списку джерел за ДСТУ, напишіть нам.

Щоб отримати текст, який точно сподобається вашому науковому керівнику і буде високо оцінений на захисті, виконайте кілька простих дій. Ви витратите 5 хвилин, і ми приступимо до пошуку кращого виконавця.

Виконуємо курсові з соціології в кілька етапів:

  1. Реєстрація в особистому кабінеті. Щоб дізнатися точну вартість роботи, натисніть «Замовити». Знадобиться ввести ваше ім'я і номер мобільного, так ми зможемо з вами зв'язатися. Після реєстрації вам прийде смс з активним посиланням на особистий кабінет, продублюємо його і на електронну пошту. Для подальших входів в особистий кабінет знадобляться логін (email) і пароль.
  2. Заповнення анкети. Виберіть тип роботи (курсова), дисципліну, вкажіть тему, термін здачі, кількість сторінок основного тексту. Після того як автор визначить точну ціну, ви отримаєте повідомлення. Якщо умови співпраці влаштують, внесіть передоплату і підтвердіть заявку, виконавець приступить до написання.
  3. План. Якщо ви затвердили зміст із науковим керівником, обов'язково прикріпіть його. Це позбавить від додаткових правок. Якщо плану немає, виконавець складе його самостійно (ця частина роботи входить у вартість).
  4. Методичні рекомендації. Існують загальні вимоги до такого роду завдань, проте в кожному навчальному закладі можуть бути свої нюанси. Ми відповідально ставимося до написання курсових, тому запитуємо цю інформацію.
  5. Інші побажання. Якщо науковий керівник висловив особливі побажання, напишіть про це, виконавець все враховує.

Курсова робота по соціології може бути написана за звичайною (10-14 днів) або прискореною процедурою (від 2 днів). Якість буде однаково високою, але термінові замовлення коштують дорожче.

Готову роботу можна скачати після 100% оплати. Якщо виникне необхідність внести правки, ми зробимо це безкоштовно. Натисніть «Доопрацювати» і прикріпіть файл із зауваженнями, фото або залиште коментар.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Гарантії, переваги. «Магістр» – оперативна допомога студентам

Курсові роботи по соціології виконують досвідчені автори – аспіранти, кандидати наук. Це люди з глибоким знанням предмета і відмінним навиком написання наукових текстів. Зібрати і проаналізувати джерела, визначити відповідні методи дослідження, оформити розділи згідно з вимогами не представляє для фахівців нічого складного.

Ми напишемо унікальний текст, який пройде перевірку на антиплагіат. Вкажіть систему, яку використовують у вас у вузі, і необхідний відсоток унікальності, врахуємо всі побажання.

Гарантуємо конфіденційність особистих даних. Про ваше звернення в «Магістр» ніхто не дізнається, якщо ви самі того не захочете і не порекомендуєте нас одногрупникам. Сайт захищений, ваші контакти потрібні виключно для того, щоб вийти на зв'язок.

Що про нас кажуть?
Veronika
01 жовтня
Найкраще та швидке виконання роботи, неймовірно приємно, що людина поставилася з усією серйозністю до роботи. дуже вдячна
ID: 6356ХХ
Аліна
25 вересня
Роботу прийняли, захистила на 90+ балів, дякую! Усе вчасно і якісно!
ID: 7731ХХ
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язково мати методичку і де її беруть?

Якщо у вас немає методички, то наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вузу відрізняються, можливі платні доопрацювання. Тому краще відразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки з написання роботи повинен дати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яке ви вкажете в замовленні.

Але! Врахуйте, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування відповіді від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали план на затвердження, але не отримували «добро» на виконання роботи за цим планом протягом п'яти днів, то термін написання продовжиться на 5 днів.

Чи зможу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші питання по роботі.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon в вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються в два етапи: 50% завдатку відразу, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% в кінці – перед відправкою вам всій готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть зажадати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Всі доопрацювання виконуються безкоштовно. Виняток може бути тільки у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт або предмет дослідження, інші важливі елементи).


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін