0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з соціології на замовлення

Досвідчені автори напишуть роботу на задану тему на відмінно. Позбавте себе від зайвих клопотів, зверніться до професіоналів!

Дізнайся вартість курсової з соціології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1510 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
506
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 993
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити курсову роботу на сайті Magistr

Курсові з соціології вимагають ґрунтовної теоретичної і практичної підготовки. Дисципліна, присвячена вивченню найважливіших суспільних процесів, відрізняється складністю і мінливістю самого предмета дослідження. Суспільство і його елементи – соціальні системи, інститути, групи – динамічні, тому будь-яка тема передбачає глибоке опрацювання, проведення опитувань, досліджень.

Якщо ви не готові витрачати особистий час на пошук якісної літератури, аналіз актуальних наукових статей, порівняння існуючих точок зору на те чи інше питання, формулювання висновків і ви не хочете присвятити кілька вечорів лише оформленню списку джерел за ДСТУ, напишіть нам.

Щоб отримати текст, який точно сподобається вашому науковому керівнику і буде високо оцінений на захисті, виконайте кілька простих дій. Ви витратите 5 хвилин, і ми приступимо до пошуку кращого виконавця.

Виконуємо курсові з соціології в кілька етапів:

  1. Реєстрація в особистому кабінеті. Щоб дізнатися точну вартість роботи, натисніть «Замовити». Знадобиться ввести ваше ім'я і номер мобільного, так ми зможемо з вами зв'язатися. Після реєстрації вам прийде смс з активним посиланням на особистий кабінет, продублюємо його і на електронну пошту. Для подальших входів в особистий кабінет знадобляться логін (email) і пароль.
  2. Заповнення анкети. Виберіть тип роботи (курсова), дисципліну, вкажіть тему, термін здачі, кількість сторінок основного тексту. Після того як автор визначить точну ціну, ви отримаєте повідомлення. Якщо умови співпраці влаштують, внесіть передоплату і підтвердіть заявку, виконавець приступить до написання.
  3. План. Якщо ви затвердили зміст із науковим керівником, обов'язково прикріпіть його. Це позбавить від додаткових правок. Якщо плану немає, виконавець складе його самостійно (ця частина роботи входить у вартість).
  4. Методичні рекомендації. Існують загальні вимоги до такого роду завдань, проте в кожному навчальному закладі можуть бути свої нюанси. Ми відповідально ставимося до написання курсових, тому запитуємо цю інформацію.
  5. Інші побажання. Якщо науковий керівник висловив особливі побажання, напишіть про це, виконавець все враховує.

Курсова робота по соціології може бути написана за звичайною (10-14 днів) або прискореною процедурою (від 2 днів). Якість буде однаково високою, але термінові замовлення коштують дорожче.

Готову роботу можна скачати після 100% оплати. Якщо виникне необхідність внести правки, ми зробимо це безкоштовно. Натисніть «Доопрацювати» і прикріпіть файл із зауваженнями, фото або залиште коментар.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Гарантії, переваги. «Магістр» – оперативна допомога студентам

Курсові роботи по соціології виконують досвідчені автори – аспіранти, кандидати наук. Це люди з глибоким знанням предмета і відмінним навиком написання наукових текстів. Зібрати і проаналізувати джерела, визначити відповідні методи дослідження, оформити розділи згідно з вимогами не представляє для фахівців нічого складного.

Ми напишемо унікальний текст, який пройде перевірку на антиплагіат. Вкажіть систему, яку використовують у вас у вузі, і необхідний відсоток унікальності, врахуємо всі побажання.

Гарантуємо конфіденційність особистих даних. Про ваше звернення в «Магістр» ніхто не дізнається, якщо ви самі того не захочете і не порекомендуєте нас одногрупникам. Сайт захищений, ваші контакти потрібні виключно для того, щоб вийти на зв'язок.

Що про нас кажуть?
Станіслава
01 березня
Було невелике непорозуміння на початку, але швидко вирішили проблему, запропонувавши іншого автора, який впорався із поставленою задачею на всі 100% і в заданий строк. Залишилась задоволена роботою, обов'язково буду звертатись ще)
ID: 9519ХХ
Оксана
29 лютого
Все чудово, роботу виконали якісно і вчасно. Правки вносили швидко. З вами було приємно працювати)
ID: 9224ХХ
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язково мати методичку і де її беруть?

Якщо у вас немає методички, то наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вузу відрізняються, можливі платні доопрацювання. Тому краще відразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки з написання роботи повинен дати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яке ви вкажете в замовленні.

Але! Врахуйте, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування відповіді від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали план на затвердження, але не отримували «добро» на виконання роботи за цим планом протягом п'яти днів, то термін написання продовжиться на 5 днів.

Чи зможу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші питання по роботі.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon в вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються в два етапи: 50% завдатку відразу, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% в кінці – перед відправкою вам всій готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть зажадати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Всі доопрацювання виконуються безкоштовно. Виняток може бути тільки у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт або предмет дослідження, інші важливі елементи).


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін