0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з менеджменту на замовлення

Сесія забирає багато сил, а треба ще писати курсову? Замовте роботу у нас та забудьте про проблеми! Досвідчені автори напишуть текст, який сподобається науковому керівнику.

Дізнайся вартість курсової з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 001
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу в компанії «Магістр»

Менеджмент — одна з найбільш популярних спеціальностей на сьогодні. Кваліфіковані спеціалісти потрібні у різних сферах. Але перш ніж розпочати активну трудову діяльність, слід закінчити навчання: здати кілька сесій, написати курсову з менеджменту, а на останньому курсі — дипломну роботу. Поки що перед вами стоїть не найскладніше завдання. Курсовий проект – перше самостійне дослідження студента. Вимоги щодо нього не такі жорсткі, як до випускної роботи: кількість сторінок менша, унікальність нижча. Однак, якщо ви хочете отримати високий бал, доведеться добряче постаратися.

Добре, якщо потрібно написати невелике теоретичне дослідження. Але якщо ви опинилися на нашому сайті, значить, тема складна або часу, сил та бажання займатися підготовкою у вас немає. Чи це погано? Ні. Зрештою, справжній менеджер повинен вміти делегувати! Довірте нудне написання курсової роботи з менеджменту нашому спеціалісту, займайтеся іншими справами. Швидше за все, вам потрібно складати заліки та іспити з інших предметів. Готуйтеся до них і не турбуйтесь про курсову.

Виконавець знайде та проаналізує наукову літературу, виконає складні розрахунки, оформить текст згідно з вимогами, досягне потрібного рівня унікальності. Наші автори вміють працювати із системами перевірки на плагіат, дотримуються методичних рекомендацій та дедлайнів. Замовити курсову роботу з менеджменту — чудове рішення, якщо ви вмієте раціонально розпоряджатися своїм часом і хочете отримати гідний результат.

Як ми працюємо? Алгоритм наступний:

 1. Реєструйтесь на сайті. Щоб вашу заявку прийняли, потрібно натиснути кнопку «Замовити». Вкажіть свої контакти (інформація потрібна виключно для підтримки зв'язку) та миттєво отримайте доступ до особистого кабінету. Тут здійснюватиметься вся комунікація з виконавцем.
 2. Заповніть анкету. Ми запитуємо лише необхідне: дисципліна, тип роботи, предмет, обсяг у сторінках, термін, відведений на виконання. Якщо замовлення не термінове, курсова з менеджменту на замовлення буде готова протягом двох тижнів.
 3. Дізнайтеся точну ціну та внесіть передоплату. Ми знайдемо виконавця протягом дня. З усіх пропозицій менеджер вибере найвигідніше студента. Як тільки ви переказуєте на рахунок компанії встановлену суму, виконавець зможе написати курсову.
 4. Надайте файли, які полегшать нашу роботу. Насамперед це план, затверджений вашим науковим керівником. Грунтуючись на ньому, автор виконає завдання якомога більш точно, текст не доведеться переробляти в останній момент. Також попросіть на кафедрі методичку, щоби ми врахували всі нюанси оформлення. Якщо вимог не дотримуються, на захисті можуть зменшити бал.
 5. Внесіть залишок та отримайте готову роботу. Вам залишиться роздрукувати її та здати. Якщо потрібно доопрацювання, ми внесемо їх безкоштовно.

Сайт Magistr – ваш вірний помічник на сесії. Не соромтеся залишати відгуки, нам приємно отримувати зворотний зв'язок. Крім того, їх читають студенти, перш ніж оформити заявку. Напевно, ваше повідомлення буде комусь корисним.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити курсову роботу з менеджменту у нас — найкраще рішення

Надаємо освітні послуги з 2008 року. За цей час ми зібрали значний штат (470+ авторів), а також накопичили величезний досвід написання студентських робіт для різних вузів— як українських, так і зарубіжних. Чому звертаються до нас:

 • легальна діяльність. Компанія працює офіційно: ми надаємо послуги зі збирання та структурування інформації так само, як це роблять центри підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Можете не переживати, курсова буде готова вчасно, виконавець нікуди не зникне;
 • лише кваліфіковані автори. У штаті немає студентів. Усі роботи виконують люди із високим рівнем підготовки: аспіранти, кандидати наук, викладачі. Вони регулярно пишуть наукові тексти, тому легко впораються з таким завданням;
 • 100% гарантія якості. Ми безкоштовно вносимо правки та пропонуємо тексти, які високо оцінює екзаменаційна комісія. Перегляньте наш рейтинг, студенти задоволені співпрацею;
 • повна анонімність. Про ваше звернення до компанії не буде знати ніхто, крім вас. Переконати викладача в тому, що робота самостійна буде нескладно.

Пропонуємо обґрунтовані ціни. Автори мають високу кваліфікацію та відповідально підходять до кожного завдання. Якщо написати текст потрібно терміново, вартість буде вищою, тому рекомендуємо звертатися заздалегідь.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете на замовлення.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з її внесенням.

Також термін виконання збільшується на кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали йому план на затвердження, але клієнт не давав нам «добро» на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання подовжиться відповідно на 5 днів.

Чи обов'язково мати методичку та де її беруть?

Якщо у вас немає методички, наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вишу відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще одразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки щодо написання роботи має надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.

Якою буде унікальність мого проекту?

Цей параметр залежить від вимог клієнта. Мінімальний рівень унікальності – 60%. Якщо потрібний вищий показник, це необхідно вказати у заявці.

Як сплатити за роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок «Оплата», де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

Система LiqPay – це інтернет-еквайринг від "ПриватБанку", зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Система Platon – це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку під час оплати банківськими картками.

Чи безпечно замовляти через інтернет?

У нас – так. Замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін