0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з менеджменту на замовлення

Якщо у вас є сумніви, чи зможете ви впоратися з написанням курсової роботи з менеджменту, вам варто звернутися в агентство "Магістр", яке надає гарантії якості і виконує курсові роботи будь-якої складності.

Дізнайся вартість курсової з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
427
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 291
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з менеджменту?

Замовнику потрібно заповнити форму, яка знаходиться на сайті. Заповнення форми дозволить отримати середню вартість курсової роботи по вашим параметрам. Зрозуміло, при наявності унікальних досліджень ціна з вами узгоджується.

П'ять кроків для того, щоб замовити курсову роботу з менеджменту:

  1. Слід здійснити реєстрацію на нашому сайті. Ця процедура дуже проста - потрібно вказати своє ім'я та пошту, все подальші вказівки відправлятися на неї.
  2. У формі замовлення подати додаткові дані про роботі. Сюди подається кількість сторінок, план, тема, прикріплюється методичка. Період написання впливати на вартість курсової, тому радимо замовляти заздалегідь - це дозволить замовити курсову по самій вигідною ціною.
  3. Після обробки заявки менеджерами, клієнту буде повідомлено кінцеву ціну. За результатами виконання курсової ви будете мати попередній варіант, щоб почитати його і доплатити решту суми замовлення.
  4. При виникненні правок, потрібно зв'язатися з нами, автор роботи виправить всі зауваження керівника швидко.
  5. Після захисту курсової роботи ми просимо замовників залишати відгуки про співпрацю з нашою компанією, оцінивши не тільки рівень сервісу, але і якість курсової роботи.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють курсові роботи з менеджменту і управління персоналом в агентстві Магістр?

Кожна робота вимагає вимагає скрупульозного вивчення теми, по якій реалізується дослідження. На цю роботу буде потрібно витратити до 2-х днів. Крім цього, потрібно врахувати, що курсова робота повинна бути унікальною, таким чином практично кожна фраза повинна переписати своїми словами. Також в якості джерел можна вибирати тільки нову літературу, оскільки це дозволяє робити посилання по тексту, до яких керівник не буде чіплятися.

За умови, що типовий розмір проекту - 40 сторінок, на написання курсової доведеться витратити до 5 днів. Якщо доведеться шукати інформацію або переводити її з іноземної літератури, на все доведеться витратити тиждень. Як правило, студенти стільки часу не мають під час сесії, тому замовляють курсові роботи у нас і в результаті отримують якісні дослідження, які претендують на високу оцінку.
Що про нас кажуть?
Богдан
21 січня
ID: 5290ХХ
Олександр
20 січня
ID: 5134ХХ
Анна
20 січня
Робота виконана чудова, надіслана навіть раніше вказаного терміну. Всі правки, які надходили, виконувалися оперативно. Дякую!
ID: 4579ХХ
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яке підприємство буде використано для написання аналітичної і рекомендаційної частини?
Студенти самостійно надають базу дослідження. Для цього вони, крім методичних рекомендацій, надають звітність підприємства. Ці дані використовуються в аналітичній частині курсової роботи. Якщо такого підприємства у студента немає, наші автори можуть самостійно підібрати компанію, через яку буде проводитися дослідження.
Які гарантії, що курсова робота буде унікальною?
Ми гарантуємо, що дана курсова робота буде не тільки унікальною, але і авторської. Ми не використовуємо для написання рефератних сайти, тому всі дослідження проводяться на високому науковому рівні.
Чи можна розраховувати на безкоштовні доопрацювання по роботі?
Наша компанія гарантує безкоштовні доопрацювання в межах затвердженого плану. Якщо необхідно зробити додаткове дослідження, їх вартість буде розрахована виходячи з вартості однієї сторінки досліджень.
Чи можна отримати знижки на оптове замовлення?
Якщо ви плануєте привести свого одногрупника і зробити замовлення відразу декількох робіт, ви отримуєте знижку 10%. Також ця знижка передбачається і для подальших замовлень.
Які гарантії, що дана робота не буде якісною?
Гарантією є репутація нашого сервісу. Щоб оцінити її, ви можете переглянути відгуки наших замовників, які залишаються не тільки на нашому сайті, а й на незалежних сервісах.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін