0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Курсова робота з цивільного права на замовлення

Сесія – найбільш напружений період студентського життя. Втомилися від нескінченних завдань, не встигаєте написати курсову з цивільного права? Досвідчені автори агентства «Магістр» зроблять це замість вас!

Дізнайся вартість курсової з цивільного права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 001
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Що потрібно зробити, щоб замовити курсову з цивільного права?

Курсова робота з цивільного права – досить складне дослідження. Автору належить грунтовно розібратися в величезних обсягах інформації: вивчити законодавчі акти, статистичні та архівні матеріали, простежити за тим, щоб посилання на нормативно-правові документи були актуальними. Це копітка робота, яка вимагає високої концентрації уваги, посидючості, а головне, забирає надто багато часу.

Якщо ви з яких-небудь причин не готові просиджувати вечори (а то і ночі) за книжками, а потім оформляти текст згідно з усіма вимогами, зверніться до фахівців. «Магістр» – це досвідчені виконавці, кандидати наук або аспіранти, які спеціалізуються на написанні подібних досліджень.

Щоб замовити курсові роботи з цивільного права, вам потрібно пройти кілька простих етапів:

  1. Реєстрація. Для входу в особистий кабінет необхідно вказати адресу вашої електронної пошти, ім'я, номер мобільного телефону. Ця інформація знадобиться нам, щоб підтримувати зв'язок з вами. Процедура займає мінімум часу, посилання для подальшої авторизації буде відправлене ​​в СМС і на email.
  2. Заповнення анкети. Щоб ми знайшли виконавця, який запропонує оптимальні умови, необхідно вказати предмет, точну тему і тип роботи з юриспруденції, обсяг (кількість сторінок), позначити дату здачі, а також відповісти ще на кілька запитань. Ми оцінимо зазначені параметри і визначимо точну вартість послуги. Повідомимо протягом дня. Сума прийде в СМС на мобільний. Умови вас влаштовують? Це означає, що можна переходити до наступного етапу.
  3. Передоплата. Щоб автор взявся за написання курсової по праву, необхідно зробити перший внесок – 50% від суми для звичайних замовлень, 100% – для термінових. Приймаємо онлайн-оплату Visa, MasterCard. Можете скористатися послугами сервісу «Приват24». Еквайринг забезпечують LiqPay, Platon, всі операції безпечні.
  4. Пояснення до замовлення. У вас є план, узгоджений з науковим керівником? Вишліть нам його (меню «Файли») – це запорука успішного виконання завдання. У тому випадку, коли плану немає, виконавець напише його самостійно. Однак, згодом можуть знадобитися платні доопрацювання (якщо викладач вніс суттєві зміни). Крім того, важливо ознайомитися з методичкою. Кожен навчальний заклад може висувати специфічні вимоги, які будуть відрізнятися від загальних. Дайте нам знати про такі нюанси, якщо розраховуєте на високий бал.
  5. Коментарі до замовлення. У наукового керівника є особливі побажання? Викладач попросив приділити увагу певному питанню? Напишіть про це, щоб автор все врахував.

Виконуємо термінові курсові з цивільного права, термін – 2 дні. Така робота дорожче, ніж звичайна, але на якість це не впливає. Стандартний період написання – від 10 до 14 днів. Завантажити готовий текст з особистого кабінету можна після 100% оплати.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому звернення до «Магістр» – найкраще рішення

У нашій компанії працюють понад 300 авторів, які пишуть якісні курсові з усіх дисциплін, у тому числі юриспруденції. Це люди зі ступенем кандидата наук або аспіранти, так що дослідження виконується на належному рівні.

Ми знаємо, як пройти перевірку на плагіат. Уточніть, яка система використовується вашим університетом і вкажіть потрібні параметри унікальності.

Доопрацювання виконуємо безкоштовно. Якщо у вашого наукового керівника з'являться зауваження, завантажте їх в особистий кабінет, щоб проінформувати автора.

Повернемо гроші, якщо завдання не приймуть через невідповідність. Правда, цього ще не траплялося.

Гарантуємо повну конфіденційність. Ми не передаємо особисті дані замовників третім особам.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Я залишив заявку. Коли мені зателефонують?

Якщо замовлення нескладне, то ми Вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь по нетерміновим роботам зазвичай приходить протягом дня, за терміновими – протягом декількох годин.

Чи зможу я спілкуватися з автором?

Так, Ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат в Вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які питання по роботі.

Чи обов'язково мати методичку і де її беруть?

Якщо у Вас немає методички, то наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги Вашого вузу відрізняються, то можливі платні доопрацювання.

Тому краще відразу надати вашу методичку.

Методичні вказівки з написання роботи повинен надати методист на кафедрі або Ваш науковий керівник.

Мою роботу не взяли. Що робити?

Наукові керівники часто пишуть зауваження і побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура, і тут немає нічого страшного.

Просто клікніть в Вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Доопрацювати» і напишіть там зауваження від Вашого керівника. При необхідності можете прикріпити файл / фото.

Ваші зауваження відразу надійдуть автору.

Чи може бути так, що мою роботу буде писати мій викладач?

Ми не будемо давати виконувати замовлення автору з Вашого вузу без Вашої згоди.


Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін