0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з цивільного права

Планується курсова робота з цивільного права, однак зовсім нема часу на її виконання? Не піддавайтесь негативним думкам, ви можете замовити роботу у спеціалістів нашого сайту і гарантовано отримати високий бал з даного предмету!

Дізнайся вартість курсової з цивільного права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 790 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
299
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
31 520
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити курсову роботу з цивільного права?

Рекомендуємо пройти 5 легких кроків, щоб здійснити замовлення курсової роботи.

  1. Потрібно натиснути "Замовити" у правому верхньому кутку сайту Магістр та заповнити реєстраційну анкету, вибравши тип замовлення з запропонованого списку - курсова. В поточному полі необхідно написати власне ім'я, та електронну адресу для зворотного контакту. Після опрацювання цього поля проходить миттєва реєстрація у сервісі, а на залишену адресу відсилається пароль для подальшого авторизування.
  2. Другий етап – оформлення форми замовлення. У першому полі слід вказати тему курсової роботи, а також вибрати предмет. Важливим моментом у оформленні замовлення є вибір терміну написання роботи. Рекомендуємо залишати декілька днів до захисту для того, щоб ви могли завчасно вичитати роботу. При замовленні необхідно обрати кількість сторінок відповідно до методички, а також унікальність курсової (зазвичай це 70%). Якщо навчальним закладом надаються особливі вимоги і є методичка, її слід додати. Також, щоб автор розумів потрібну якість курсової, зазначається рік навчання та назва ВУЗу. Після заповнення полів, ви побачити приблизну вартість замовлення курсової роботи.
  3. Після опрацювання замовлення спеціалістом компанії "Магістр", з замовником сконтактовується менеджер для узгодження завдання та опрацювання інших моментів, які стосуються оплати. Зокрема, студенти оплачують 50% вартості курсової роботи до її виконання, а решту суми - після попереднього перегляду виконаної роботи.
  4. Доопрацювання та гарантії відбуваються в межах затвердженого плану безкоштовно. Для того, щоб здійснити їх, потрібно сфотографувати рецензію керівника та надіслати її адміністраторові сайту або самостійно додати її через приватний кабінет.
  5. Ми просимо студентів після захисту курсових робіт повернутися до нашого сайту та залишити відгук про співпрацю, залишивши оцінку нашому сервісу.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з цивільного права довіряють “Магістру”?

Написання курсової роботи з юридичних дисциплін завжди є проблеми для студентів, оскільки потрібно не тільки опрацювати законодавчу базу, але і систематизувати дослідження та передати його своїми словами у тексті курсової роботи. На підготовку унікального тексту знадобиться витратити щонайменше 5 днів. Чи залишатиметься тоді час на підготовку до сесії та вивчення інших предметів?

Якщо ви хочете гарантовано отримати хороший бал із цивільного права, а також зекономити час та нерви, є сенс замовити дослідження у наших спеціалістів. Так роблять багато студентів вищих навчальних закладів України і в результаті отримують можливість своєчасно подати курсову роботу на рецензію та заробити високий бал при захисті.
Що про нас кажуть?
Тетяна
19 Вересня
Швидко, якісно, дуже розгорнуто і зрозуміло! Дякую щиро!
ID: 4592ХХ
Антон
17 Вересня
Дякую, гарна робота!
ID: 4585ХХ
Антон
12 Вересня
Дякую, гарна робота.
ID: 4563ХХ
Кінч Анастасія
02 Вересня
Дуже хороша робота!
ID: 3057ХХ
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Слава     26 Серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка література зазвичай використовується для підготування курсових робіт?
Ми гарантуємо, що для написання курсової роботи не використовуються референтні сайти або підручники онлайн. Ми виконуємо дослідження авторські, зокрема збір інформації відбувається на базі опрацювання законодавчих нормативних актів, а також спеціальної літератури з права.
Чи є гарантія доопрацювання курсової роботи і які вони?
Якщо курсову роботу потрібно доопрацювати, необхідно відсканувати або сфотографувати рецензію керівника та передати її нам. Ми підготуємо доопрацювання як можна швидше.
Скільки часу потрібно на підготовку курсової з цивільного права?
Середній час підготовки курсової роботи становить близько тижня, однак ми можемо організувати і термінову курсову роботу за додаткову оплату.
На скільки я здам курсову роботу з цивільного права?
Середній бал при захисті курсових робіт, написаних нашими спеціалістами, складає від чотирьох до п'яти.
Чи можна отримати контакти автора курсової роботи?
Ми не передаємо контактних даних наших виконавців, однак ви зможете спілкуватися з ними через внутрішній чат, який знаходиться в особистому кабінеті.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін