0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з права інтелектуальної власності

Як правильно розпоряджатися власним часом студентові? Це запитання є завжди актуальним. Якщо ви не хочете витрачати тиждень на переписування тексту своїми словами та його оформлення відповідно до методички, безконечні рецензії та правки, тоді звертайтеся до спеціалістів компанії "Магістр", які зроблять курсову роботу з права інтелектуальної власності якісно та швидко.

Дізнайся вартість курсової з права інтелектуальної власності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
697
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 524
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з права інтелектуальної власності?

Необхідно здійснити кілька умовних етапів для того, щоб замовити курсову роботу з права інтелектуальної власності:

 1. Клікнути зелену кнопку "Замовити" - вона дозволить здійснити реєстрацію на сайті. Тут же заповнюється "Анкета", вибравши тип роботи зі списку - курсова робота. У поточному полі зазначити Ваше ім'я, окрім цього, електронну адресу для зв'язку. По факту заповнення цього поля здійснюється миттєва реєстрація на сервісі, заодно на вказану електронну адресу надсилається пароль для постійного авторизування.
 2. Оформлення форми замовлення. Тут слід вписати тему курсової роботи і обрати дисципліну - право інтелектуальної власності. Також вказати термін підготовки курсової. Наполегливо радимо залишати кілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь вичитати роботу.
 3. Порядок розрахунків. Платіж за курсову роботу з права інтелектуальної власності проводиться поетапно. Щоб почати виконання роботи, потрібно буде оплатити аванс - 50% заявленої вартості курсової. Якщо переказ проходитиме через платіжні системи, які закріплені у особистому кабінеті, обраний автор буде автоматизовано повідомлений про розрахунок за курсову та зможе перейти до її підготовки. Решта вартості оплачується після написання завдання.
 4. Доопрацювання. Зазвичай, курсові роботи вимагають перевірки керівника. Щоб віддати зауваження в роботу, слід в особистому кабінеті відкрити вкладку "Доопрацювати", написати ці зауваження в графі або прикріпити файл з ними і вказати термін виконання. Магістр дає гарантію, що правки будуть в межах плану безкоштовними і швидкими.
 5. Відгуки. Ми просимо замовників після захисту курсової роботи з права інтелектуальної власності залишати нам відгуки. Це дозволяє нам увесь час робити кращим сервіс та співпрацювати виключно із відповідальними виконавцями.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з права інтелектуальної власності довіряють “Магістру”?

Існує щонайменше 5 причин, чому студенти обирають агенцію Магістр для своїх курсових робіт.

 • По-перше, курсові роботи замовлені у нашій агенції, виконуються вчасно, а тому студенти без затримок зможуть передати її на рецензування.
 • По-друге, кожна курсова робота є унікальною та авторською.
 • По-третє, курсові роботи перевіряються на плагіат і авторська команда гарантує те, що максимальний показник плагіату у роботі буде складати 20%.
 • По-четверте, кожна робота за необхідності проходить безкоштовне доопрацювання в межах плану.
 • І наостанок, замовляючи курсові роботи у агенції Магістр, студенти отримують знижки постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати мою курсову роботу?
Для написання курсових робіт з права інтелектуальної власності залучаються викладачі або юристи із науковим званням, що мають великий досвід у підготовці студентських матеріалів.
Який середній час написання курсової роботи з права інтелектуальної власності?
Зазвичай, курсові роботи виконуються протягом тижня. Максимальний термін виготовлення курсової роботи становить 10 днів. Ми рекомендуємо студентам замовляти курсові роботи заздалегідь, що дозволить їх отримувати за оптимальною ціною.
Чи можна отримати контакти автора робота для подальших доопрацювань?
У разі виникнення доопрацювань, рецензію прикріплюють в розділі "Доопрацювання" кабінету клієнта. Контактів авторів замовникам ми не передаємо.
Яка ймовірність того, що автор не здійснить безкоштовні доопрацювання після повної оплати роботи?
Ми надаємо гарантію 100%, що кожна робота не залишиться без уваги. У випадку якщо необхідні додаткові доопрацювання, які не включені у затверджений план, такі доопрацювання будуть платними.
Скільки коштує курсова робота з права інтелектуальної власності?
На вартість курсової роботи впливає кількість сторінок та термін виконання. Якщо ви скористайтесь формою замовлення, розміщеною на нашому сайті, то отримаєте приблизну вартість курсової роботи. Індивідуальні завдання оцінюються безпосередньо виконавцями замовлень.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін