0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з права інтелектуальної власності

Як правильно розпоряджатися власним часом студентові? Це запитання є завжди актуальним. Якщо ви не хочете витрачати тиждень на переписування тексту своїми словами та його оформлення відповідно до методички, безконечні рецензії та правки, тоді звертайтеся до спеціалістів компанії "Магістр", які зроблять курсову роботу з права інтелектуальної власності якісно та швидко.

Дізнайся вартість курсової з права інтелектуальної власності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 990 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
427
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
37 291
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити курсову роботу з права інтелектуальної власності?

Необхідно здійснити кілька умовних етапів для того, щоб замовити курсову роботу з права інтелектуальної власності:

 1. Клікнути зелену кнопку "Замовити" - вона дозволить здійснити реєстрацію на сайті. Тут же заповнюється "Анкета", вибравши тип роботи зі списку - курсова робота. У поточному полі зазначити Ваше ім'я, окрім цього, електронну адресу для зв'язку. По факту заповнення цього поля здійснюється миттєва реєстрація на сервісі, заодно на вказану електронну адресу надсилається пароль для постійного авторизування.
 2. Оформлення форми замовлення. Тут слід вписати тему курсової роботи і обрати дисципліну - право інтелектуальної власності. Також вказати термін підготовки курсової. Наполегливо радимо залишати кілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь вичитати роботу.
 3. Порядок розрахунків. Платіж за курсову роботу з права інтелектуальної власності проводиться поетапно. Щоб почати виконання роботи, потрібно буде оплатити аванс - 50% заявленої вартості курсової. Якщо переказ проходитиме через платіжні системи, які закріплені у особистому кабінеті, обраний автор буде автоматизовано повідомлений про розрахунок за курсову та зможе перейти до її підготовки. Решта вартості оплачується після написання завдання.
 4. Доопрацювання. Зазвичай, курсові роботи вимагають перевірки керівника. Щоб віддати зауваження в роботу, слід в особистому кабінеті відкрити вкладку "Доопрацювати", написати ці зауваження в графі або прикріпити файл з ними і вказати термін виконання. Магістр дає гарантію, що правки будуть в межах плану безкоштовними і швидкими.
 5. Відгуки. Ми просимо замовників після захисту курсової роботи з права інтелектуальної власності залишати нам відгуки. Це дозволяє нам увесь час робити кращим сервіс та співпрацювати виключно із відповідальними виконавцями.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з права інтелектуальної власності довіряють “Магістру”?

Існує щонайменше 5 причин, чому студенти обирають агенцію Магістр для своїх курсових робіт.

 • По-перше, курсові роботи замовлені у нашій агенції, виконуються вчасно, а тому студенти без затримок зможуть передати її на рецензування.
 • По-друге, кожна курсова робота є унікальною та авторською.
 • По-третє, курсові роботи перевіряються на плагіат і авторська команда гарантує те, що максимальний показник плагіату у роботі буде складати 20%.
 • По-четверте, кожна робота за необхідності проходить безкоштовне доопрацювання в межах плану.
 • І наостанок, замовляючи курсові роботи у агенції Магістр, студенти отримують знижки постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Богдан
21 січня
ID: 5290ХХ
Олександр
20 січня
ID: 5134ХХ
Анна
20 січня
Робота виконана чудова, надіслана навіть раніше вказаного терміну. Всі правки, які надходили, виконувалися оперативно. Дякую!
ID: 4579ХХ
Труш Ксения
14 січня
ID: 5258ХХ
Илона
10 січня
ID: 5268ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати мою курсову роботу?
Для написання курсових робіт з права інтелектуальної власності залучаються викладачі або юристи із науковим званням, що мають великий досвід у підготовці студентських матеріалів.
Який середній час написання курсової роботи з права інтелектуальної власності?
Зазвичай, курсові роботи виконуються протягом тижня. Максимальний термін виготовлення курсової роботи становить 10 днів. Ми рекомендуємо студентам замовляти курсові роботи заздалегідь, що дозволить їх отримувати за оптимальною ціною.
Чи можна отримати контакти автора робота для подальших доопрацювань?
У разі виникнення доопрацювань, рецензію прикріплюють в розділі "Доопрацювання" кабінету клієнта. Контактів авторів замовникам ми не передаємо.
Яка ймовірність того, що автор не здійснить безкоштовні доопрацювання після повної оплати роботи?
Ми надаємо гарантію 100%, що кожна робота не залишиться без уваги. У випадку якщо необхідні додаткові доопрацювання, які не включені у затверджений план, такі доопрацювання будуть платними.
Скільки коштує курсова робота з права інтелектуальної власності?
На вартість курсової роботи впливає кількість сторінок та термін виконання. Якщо ви скористайтесь формою замовлення, розміщеною на нашому сайті, то отримаєте приблизну вартість курсової роботи. Індивідуальні завдання оцінюються безпосередньо виконавцями замовлень.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін