0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання курсових робіт з права інтелектуальної власності

Як правильно розпоряджатися власним часом студентові? Це запитання є завжди актуальним. Якщо ви не хочете витрачати тиждень на переписування тексту своїми словами та його оформлення відповідно до методички, безконечні рецензії та правки, тоді звертайтеся до спеціалістів компанії "Магістр", які зроблять курсову роботу з права інтелектуальної власності якісно та швидко.

Дізнайся вартість курсової з права інтелектуальної власності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 1310 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити курсову роботу з права інтелектуальної власності?

Необхідно здійснити кілька умовних етапів для того, щоб замовити курсову роботу з права інтелектуальної власності:

 1. Клікнути зелену кнопку "Замовити" - вона дозволить здійснити реєстрацію на сайті. Тут же заповнюється "Анкета", вибравши тип роботи зі списку - курсова робота. У поточному полі зазначити Ваше ім'я, окрім цього, електронну адресу для зв'язку. По факту заповнення цього поля здійснюється миттєва реєстрація на сервісі, заодно на вказану електронну адресу надсилається пароль для постійного авторизування.
 2. Оформлення форми замовлення. Тут слід вписати тему курсової роботи і обрати дисципліну - право інтелектуальної власності. Також вказати термін підготовки курсової. Наполегливо радимо залишати кілька днів до захисту - це дозволить вам заздалегідь вичитати роботу.
 3. Порядок розрахунків. Платіж за курсову роботу з права інтелектуальної власності проводиться поетапно. Щоб почати виконання роботи, потрібно буде оплатити аванс - 50% заявленої вартості курсової. Якщо переказ проходитиме через платіжні системи, які закріплені у особистому кабінеті, обраний автор буде автоматизовано повідомлений про розрахунок за курсову та зможе перейти до її підготовки. Решта вартості оплачується після написання завдання.
 4. Доопрацювання. Зазвичай, курсові роботи вимагають перевірки керівника. Щоб віддати зауваження в роботу, слід в особистому кабінеті відкрити вкладку "Доопрацювати", написати ці зауваження в графі або прикріпити файл з ними і вказати термін виконання. Магістр дає гарантію, що правки будуть в межах плану безкоштовними і швидкими.
 5. Відгуки. Ми просимо замовників після захисту курсової роботи з права інтелектуальної власності залишати нам відгуки. Це дозволяє нам увесь час робити кращим сервіс та співпрацювати виключно із відповідальними виконавцями.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання курсових робіт з права інтелектуальної власності довіряють “Магістру”?

Існує щонайменше 5 причин, чому студенти обирають агенцію Магістр для своїх курсових робіт.

 • По-перше, курсові роботи замовлені у нашій агенції, виконуються вчасно, а тому студенти без затримок зможуть передати її на рецензування.
 • По-друге, кожна курсова робота є унікальною та авторською.
 • По-третє, курсові роботи перевіряються на плагіат і авторська команда гарантує те, що максимальний показник плагіату у роботі буде складати 20%.
 • По-четверте, кожна робота за необхідності проходить безкоштовне доопрацювання в межах плану.
 • І наостанок, замовляючи курсові роботи у агенції Магістр, студенти отримують знижки постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати мою курсову роботу?
Для написання курсових робіт з права інтелектуальної власності залучаються викладачі або юристи із науковим званням, що мають великий досвід у підготовці студентських матеріалів.
Який середній час написання курсової роботи з права інтелектуальної власності?
Зазвичай, курсові роботи виконуються протягом тижня. Максимальний термін виготовлення курсової роботи становить 10 днів. Ми рекомендуємо студентам замовляти курсові роботи заздалегідь, що дозволить їх отримувати за оптимальною ціною.
Чи можна отримати контакти автора робота для подальших доопрацювань?
У разі виникнення доопрацювань, рецензію прикріплюють в розділі "Доопрацювання" кабінету клієнта. Контактів авторів замовникам ми не передаємо.
Яка ймовірність того, що автор не здійснить безкоштовні доопрацювання після повної оплати роботи?
Ми надаємо гарантію 100%, що кожна робота не залишиться без уваги. У випадку якщо необхідні додаткові доопрацювання, які не включені у затверджений план, такі доопрацювання будуть платними.
Скільки коштує курсова робота з права інтелектуальної власності?
На вартість курсової роботи впливає кількість сторінок та термін виконання. Якщо ви скористайтесь формою замовлення, розміщеною на нашому сайті, то отримаєте приблизну вартість курсової роботи. Індивідуальні завдання оцінюються безпосередньо виконавцями замовлень.

Виконуємо курсові роботи з таких дисциплін