0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з англійської мови

Доручіть виснажливу працю з написання дипломної нашим фахівцям, щоб зберегти свій час для більш важливих або приємних справ!

Дізнайся вартість дипломної роботи з англійської мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3180 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
281
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
25 227
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дипломну роботу з англійської мови?

Сьогодні англійська мова набуває все більшої популярності. Людина, яка володіє англійською мовою, може працювати перекладачем, репетитором, викладачем і дипломатом. Всі ці професії є дуже прибутковими, але для того, щоб зробити перший серйозний крок на шляху до кар'єри, необхідно захистити дипломну роботу з англійської мови.
Дипломна робота – важливий етап в житті кожного студента. Її потрібно виконати максимально якісно. Тому в деяких випадках варто замовити дипломну роботу з англійської мови в агентстві Магістр. Для цього потрібно зробити декілька простих кроків.

  1. Пройти реєстрацію на сайті агентства. Для цього у вікні, яке відкриється після натискання кнопки «Замовити», необхідно вказати своє ім’я та номер телефону. Перехід в особистий кабінет здійснюється в автоматичному режимі після того, як система згенерує пароль для входу.
  2. Заповнити анкету, яка пропонується на сайті агентства. В анкеті вказується тип роботи (дипломна), дисципліна (англійська мова), тема, обсяг, унікальність та термін виконання.
  3. Подати план. Відповідно до затвердженого плану буде виконуватися робота. При необхідності його напише автор.
  4. Прикріпити методичні матеріали. Вони потрібні для того, щоб робота відповідала вимогам ВНЗ.
  5. Вказати побажання наукового керівника. Їх виконання може вплинути на оцінку.
Розгляд заявки триває не більше доби з моменту її подання. Клієнт отримує повідомлення, в якому вказується ціна роботи. Якщо він з нею погоджується, то вносить завдаток. Якщо ні – йому пропонується замовити дипломну роботу з англійської мови в менш досвідченішого автора за нижчою ціною. Також він може анулювати своє замовлення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломної роботи з англійської мови варто довірити фахівцям агентства Магістр?

Замовити дипломну роботу фахівцям агентства Магістр - єдине рішення для людей, яким просто не вистачає часу. Якщо ви хочете отримати ідеальну роботу, то оберіть одного з авторів агентства. Це може бути викладач вищого навчального закладу, аспірант чи співробітник наукової установки. Менеджери обов'язково дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть розібратися, а фахівці виконають роботу з урахуванням всіх побажань і вимог, оскільки розуміють, що подібний проект відіграє важливу роль в житті кожного студента. При необхідності вони внесуть безкоштовні поправки. Крім того, робота буде супроводжуватися до захисту. Ставши постійним клієнтом агентства Магістр, ви отримаєте знижку до 10%.
Що про нас кажуть?
Валерія
23 Лютого
Робота супер! У викладача не було жодних претензій до роботи. Захистила на відмінно. Дякую вам!
ID: 3119ХХ
Валентина
31 Січня
Супер!!!!!!!!!! Дуже якісні роботи, швидкий та ввічливий зворотній зв'язок. Дякую!!!!!
ID: 2780ХХ
Сергей
30 Січня
Доволен, качественно + чат с автором
ID: 3760ХХ
Юліанна
22 Січня
Дякую гарно за чудово виконану роботу! Все було зроблено за відведений час, грамотно, чітко! Від тепер буду замовляти всі роботи тільки тут, дякую!
ID: 3757ХХ
Неля
14 Січня
Щиро вдячна за роботу, оцінка за захист 95. Трішки довелося доповнити 2 і 3 розділи інформацією інформацією щодо фін.грамотності
ID: 3349ХХ
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Валентин     13 Січня
Реферат
Когда у меня вовсе не оставалось времени на написание реферата по госуправлению, я в первый раз принял решение о том, что стоит хоть раз не полагаться на собственные силы, а прибегнуть к помощи специалистов. Я ни разу об этом не сожалел. Сотрудники действительно мастера своего дела. Они справились с работой в самые короткие сроки и взяли за это всего ничего. Мало того, они постоянно держали со мной обратную связь, которая позволила минимизировать количество неточностей в тематике работы. Мой преподаватель сделал только одно замечание по работе.
Виктория     08 Січня
Бакалаврская
Пару недель назад заказала в Магистре написать дипломную работу по психологии. Не могу не признать, что работу они сделали отлично, правда на один день превысили срок. Также было несколько правок, которые мне в процессе оперативно вносили (я договорилась, что буду оплачивать выполненные разделы). Также у меня не было к ним вопросов по плагиату, поскольку уровень уникальности был выше того, который от меня требовал университет. Ну и, наконец, стоимость дипломной оказалась примерно такой же, как и в других компаниях, поэтому оцениваю их работу на твердую четверку. Благодарю.
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто займатиметься підготовкою дипломної роботи?
Замовник обирає рівень автора на свій розсуд. Чим вищий рівень виконавця, тим дорожчою буде робота.
Яку унікальність має дипломна робота, виконана фахівцями агентства Магістр?
За основу береться рівень унікальності, який вказаний при замовленні роботи. Якщо чітких вимог немає, буде взято середній показник, виставлений на калькуляторі. Унікальність роботи перевіряється за допомогою системи еТХТ. Можна використовувати інший інструмент для перевірки, однак його потрібно вказати при замовленні
Як поставити питання автору?
Це можна зробити в чаті з менеджером агентства. Він передає питання автору. Той надсилає відповідь в чат.
Яка вартість дипломної роботи?
Дізнатися точну вартість дипломної роботи можна тільки після розгляду анкети. Орієнтовна ціна розраховується на калькуляторі, який пропонується на сайті.
Чи треба вносити повну оплату за роботу після оформлення замовлення?
Для того, щоб автор розпочав роботу, необхідно внести завдаток. Повну оплату робити не треба.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін