0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з англійської мови

Доручіть виснажливу працю з написання дипломної нашим фахівцям, щоб зберегти свій час для більш важливих або приємних справ!

Дізнайся вартість дипломної роботи з англійської мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3880 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
294
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 427
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дипломну роботу з англійської мови?

Сьогодні англійська мова набуває все більшої популярності. Людина, яка володіє англійською мовою, може працювати перекладачем, репетитором, викладачем і дипломатом. Всі ці професії є дуже прибутковими, але для того, щоб зробити перший серйозний крок на шляху до кар'єри, необхідно захистити дипломну роботу з англійської мови.
Дипломна робота – важливий етап в житті кожного студента. Її потрібно виконати максимально якісно. Тому в деяких випадках варто замовити дипломну роботу з англійської мови в агентстві Магістр. Для цього потрібно зробити декілька простих кроків.

  1. Пройти реєстрацію на сайті агентства. Для цього у вікні, яке відкриється після натискання кнопки «Замовити», необхідно вказати своє ім’я та номер телефону. Перехід в особистий кабінет здійснюється в автоматичному режимі після того, як система згенерує пароль для входу.
  2. Заповнити анкету, яка пропонується на сайті агентства. В анкеті вказується тип роботи (дипломна), дисципліна (англійська мова), тема, обсяг, унікальність та термін виконання.
  3. Подати план. Відповідно до затвердженого плану буде виконуватися робота. При необхідності його напише автор.
  4. Прикріпити методичні матеріали. Вони потрібні для того, щоб робота відповідала вимогам ВНЗ.
  5. Вказати побажання наукового керівника. Їх виконання може вплинути на оцінку.
Розгляд заявки триває не більше доби з моменту її подання. Клієнт отримує повідомлення, в якому вказується ціна роботи. Якщо він з нею погоджується, то вносить завдаток. Якщо ні – йому пропонується замовити дипломну роботу з англійської мови в менш досвідченішого автора за нижчою ціною. Також він може анулювати своє замовлення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання дипломної роботи з англійської мови варто довірити фахівцям агентства Магістр?

Замовити дипломну роботу фахівцям агентства Магістр - єдине рішення для людей, яким просто не вистачає часу. Якщо ви хочете отримати ідеальну роботу, то оберіть одного з авторів агентства. Це може бути викладач вищого навчального закладу, аспірант чи співробітник наукової установки. Менеджери обов'язково дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть розібратися, а фахівці виконають роботу з урахуванням всіх побажань і вимог, оскільки розуміють, що подібний проект відіграє важливу роль в житті кожного студента. При необхідності вони внесуть безкоштовні поправки. Крім того, робота буде супроводжуватися до захисту. Ставши постійним клієнтом агентства Магістр, ви отримаєте знижку до 10%.
Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто займатиметься підготовкою дипломної роботи?
Замовник обирає рівень автора на свій розсуд. Чим вищий рівень виконавця, тим дорожчою буде робота.
Яку унікальність має дипломна робота, виконана фахівцями агентства Магістр?
За основу береться рівень унікальності, який вказаний при замовленні роботи. Якщо чітких вимог немає, буде взято середній показник, виставлений на калькуляторі. Унікальність роботи перевіряється за допомогою системи еТХТ. Можна використовувати інший інструмент для перевірки, однак його потрібно вказати при замовленні
Як поставити питання автору?
Це можна зробити в чаті з менеджером агентства. Він передає питання автору. Той надсилає відповідь в чат.
Яка вартість дипломної роботи?
Дізнатися точну вартість дипломної роботи можна тільки після розгляду анкети. Орієнтовна ціна розраховується на калькуляторі, який пропонується на сайті.
Чи треба вносити повну оплату за роботу після оформлення замовлення?
Для того, щоб автор розпочав роботу, необхідно внести завдаток. Повну оплату робити не треба.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін
Працюємо по всій Україні