0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з англійської мови на замовлення

Потрібна якісна дипломна з англійської? Ви звернулися за вірною адресою! Наші автори напишуть текст, який принесе хорошу оцінку.

Дізнайся вартість дипломної роботи з англійської мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 489
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу на сайті Magistr

Англійська — міжнародна мова, її знання відкриває перед випускником хороші перспективи. Вивчивши дисципліну у внз, ви зможете працевлаштуватися на престижну роботу, подорожувати світом, не почуватися ніяково за кордоном. Знання англійської знадобиться всім: політикам та дипломатам, моделям, програмістам, лікарям, викладачам. Яку б професію ви не обрали, без вільного володіння мовою не обійтися. Говорити на ньому не складно, а ось писати дипломні роботи з англійської мови – зовсім інша справа.

Дипломний проект виконують на останньому курсі навчання, без нього не отримати документ про вищу освіту. Щоб виконати його, знадобляться не лише глибокі знання, а й багато часу. Якщо ви зайняті підготовкою до випускних іспитів, працюєте у вільний час або просто не готові витрачати багато часу на написання тексту, залиште заявку на нашому сайті.

Дипломна робота з англійської мови передбачає пошук необхідної наукової літератури, аналіз джерел, грамотне оформлення розділів. Наші автори візьмуть написання на себе і позбавлять вас від маси непотрібного клопоту. Підготовка якісної роботи займає близько 45 днів. Тільки уявіть, наскільки ми спростимо ваше життя під час фінальної сесії!

Напевно, вас цікавить питання, як все влаштовано. Дуже просто, процес співпраці складається із 5 етапів:

 1. Реєстрація. Щоб отримати доступ до особистого кабінету, натисніть кнопку «Замовити». Потрібно ввести своє ім'я, номер мобільного та email.
 2. Анкета. Насамперед потрібно знайти відповідного спеціаліста. Вкажіть назву дисципліни, тему, кількість сторінок, термін виконання. Як тільки відгукнуться виконавці, ми зв'яжемося з вами. Зазвичай це триває від кількох годин до 1 дня.
 3. Передплата. Після того, як ви отримаєте повідомлення з ціною, можете вносити заставу. Щойно гроші надійдуть на рахунок, розпочинається робота над проектом.
 4. Завантажте в особистий кабінет план, узгоджений з науковим керівником. Досвід свідчить, що це вже половина успіху. Знадобиться і методика, не можна попросити на кафедрі. Якщо обидва файли є, дипломна робота з англійської мови на замовлення буде виконана з дотриманням усіх рекомендацій.
 5. Внесіть залишок та в домовлений термін скачайте матеріали. Ваш проект готовий до захисту, потрібно лише роздрукувати його та готуватися до виступу.

Наші автори виконують як звичайні, і термінові замовлення. Але треба розуміти, що в останньому випадку ціна вища, адже автор виконує ті ж самі операції, але в стислий термін і без втрати якості.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють у нас: усі переваги агенції «Магістр»

Наша компанія працює з 2008 року. У штаті 500 авторів, які готові виконати проекти з різних дисциплін, у тому числі дипломну з англійської. 38+ тисяч студентів вже зробили замовлення та залишилися задоволені результатами, докладніше – у відгуках.

Чому вибирають нас?

 1. Лише кваліфіковані виконавці. Ми не запрошуємо до співпраці студентів, всі завдання виконують люди із вищою профільною освітою. Вони мають необхідні навички та відповідально ставляться до роботи.
 2. Гарантія якості. Підготуємо дипломну, яка точно буде високо оцінена чи повернемо гроші. Чи треба казати, що подібних інцидентів не ставалося?
 3. Безкоштовні доопрацювання перші три рази. Якщо викладач не прийняв роботу, ми внесемо редагування і вона буде оцінена високим балом.
 4. Безпека. Платежі проводимо за допомогою надійних екваєрів LiqPay та Platon, це системи з відмінною репутацією.
 5. Анонімність. Інформація про клієнтів третім особам не доступна, ваше звернення залишиться в таємниці.

Якщо, крім дипломної, вам потрібно ще щось: стаття з апробацією отриманих результатів, слайди на захист, доповідь, есе — повідомте про це нам, завдання буде виконане в потрібний термін. Повний перелік дисциплін та видів робіт дивіться на головній сторінці.

Ми вже допомогли здати сесії студентам із 300 українських внз, а також тим, хто навчається у Польщі, Чехії. Майбутні випускники цінують свій час та нерви, тому воліють делегувати там, де це можливо. Приєднуйтесь до безтурботних студентів, з нашою допомогою високі оцінки не забаряться.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Я залишив заявку. Коли мені передзвонять?

Якщо замовлення нескладне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах протягом кількох годин.

Чи можу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші запитання щодо роботи.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50 % задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці - перед відправкою вам всієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура, і тут немає нічого страшного.

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого вузу без вашої згоди.


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін