0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з англійської мови на замовлення

Потрібна якісна дипломна з англійської? Ви звернулися за вірною адресою! Наші автори напишуть текст, який принесе хорошу оцінку.

Дізнайся вартість дипломної роботи з англійської мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 154
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу на сайті Magistr

Англійська — міжнародна мова, її знання відкриває перед випускником хороші перспективи. Вивчивши дисципліну у внз, ви зможете працевлаштуватися на престижну роботу, подорожувати світом, не почуватися ніяково за кордоном. Знання англійської знадобиться всім: політикам та дипломатам, моделям, програмістам, лікарям, викладачам. Яку б професію ви не обрали, без вільного володіння мовою не обійтися. Говорити на ньому не складно, а ось писати дипломні роботи з англійської мови – зовсім інша справа.

Дипломний проект виконують на останньому курсі навчання, без нього не отримати документ про вищу освіту. Щоб виконати його, знадобляться не лише глибокі знання, а й багато часу. Якщо ви зайняті підготовкою до випускних іспитів, працюєте у вільний час або просто не готові витрачати багато часу на написання тексту, залиште заявку на нашому сайті.

Дипломна робота з англійської мови передбачає пошук необхідної наукової літератури, аналіз джерел, грамотне оформлення розділів. Наші автори візьмуть написання на себе і позбавлять вас від маси непотрібного клопоту. Підготовка якісної роботи займає близько 45 днів. Тільки уявіть, наскільки ми спростимо ваше життя під час фінальної сесії!

Напевно, вас цікавить питання, як все влаштовано. Дуже просто, процес співпраці складається із 5 етапів:

 1. Реєстрація. Щоб отримати доступ до особистого кабінету, натисніть кнопку «Замовити». Потрібно ввести своє ім'я, номер мобільного та email.
 2. Анкета. Насамперед потрібно знайти відповідного спеціаліста. Вкажіть назву дисципліни, тему, кількість сторінок, термін виконання. Як тільки відгукнуться виконавці, ми зв'яжемося з вами. Зазвичай це триває від кількох годин до 1 дня.
 3. Передплата. Після того, як ви отримаєте повідомлення з ціною, можете вносити заставу. Щойно гроші надійдуть на рахунок, розпочинається робота над проектом.
 4. Завантажте в особистий кабінет план, узгоджений з науковим керівником. Досвід свідчить, що це вже половина успіху. Знадобиться і методика, не можна попросити на кафедрі. Якщо обидва файли є, дипломна робота з англійської мови на замовлення буде виконана з дотриманням усіх рекомендацій.
 5. Внесіть залишок та в домовлений термін скачайте матеріали. Ваш проект готовий до захисту, потрібно лише роздрукувати його та готуватися до виступу.

Наші автори виконують як звичайні, і термінові замовлення. Але треба розуміти, що в останньому випадку ціна вища, адже автор виконує ті ж самі операції, але в стислий термін і без втрати якості.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти замовляють у нас: усі переваги агенції «Магістр»

Наша компанія працює з 2008 року. У штаті 500 авторів, які готові виконати проекти з різних дисциплін, у тому числі дипломну з англійської. 38+ тисяч студентів вже зробили замовлення та залишилися задоволені результатами, докладніше – у відгуках.

Чому вибирають нас?

 1. Лише кваліфіковані виконавці. Ми не запрошуємо до співпраці студентів, всі завдання виконують люди із вищою профільною освітою. Вони мають необхідні навички та відповідально ставляться до роботи.
 2. Гарантія якості. Підготуємо дипломну, яка точно буде високо оцінена чи повернемо гроші. Чи треба казати, що подібних інцидентів не ставалося?
 3. Безкоштовні доопрацювання перші три рази. Якщо викладач не прийняв роботу, ми внесемо редагування і вона буде оцінена високим балом.
 4. Безпека. Платежі проводимо за допомогою надійних екваєрів LiqPay та Platon, це системи з відмінною репутацією.
 5. Анонімність. Інформація про клієнтів третім особам не доступна, ваше звернення залишиться в таємниці.

Якщо, крім дипломної, вам потрібно ще щось: стаття з апробацією отриманих результатів, слайди на захист, доповідь, есе — повідомте про це нам, завдання буде виконане в потрібний термін. Повний перелік дисциплін та видів робіт дивіться на головній сторінці.

Ми вже допомогли здати сесії студентам із 300 українських внз, а також тим, хто навчається у Польщі, Чехії. Майбутні випускники цінують свій час та нерви, тому воліють делегувати там, де це можливо. Приєднуйтесь до безтурботних студентів, з нашою допомогою високі оцінки не забаряться.

Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Я залишив заявку. Коли мені передзвонять?

Якщо замовлення нескладне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах протягом кількох годин.

Чи можу я спілкуватися з автором?

Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які ваші запитання щодо роботи.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50 % задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці - перед відправкою вам всієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура, і тут немає нічого страшного.

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого вузу без вашої згоди.


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін