0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з туризму на замовлення

Фахівці агентства «Магістр» з більш ніж 10-річним досвідом напишуть дипломні роботи з туризму будь-якої складності, при цьому проєкт оформляється з урахуванням стандартів Міністерства освіти, вимог конкретного навчального закладу і рекомендацій наукового керівника.

Дізнайся вартість дипломної з туризму
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 154
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу по туризму

Виконання проєкту передбачає збір джерел по темі, проведення дослідження і написання тексту. Дипломна робота по туризму може включати також формування планів, технологічних карт, опрацювання маршрутів — все залежить від технічного завдання.

Проєкт повинен відповідати певним вимогам. По-перше, необхідно правильно визначити актуальність теми для сучасної туристичної галузі. По-друге, потрібно виконати критичний аналіз періодичної і монографічної літератури, дати комплексну характеристику стану досліджуваної проблематики. По-третє, необхідно узагальнити результати роботи і обґрунтування висновків. Крім того, потрібно виділити практичні рекомендації щодо вдосконалення ефективності використання туристичних ресурсів конкретного регіону (країни), визначити лінії подальшого дослідження.

Підготовка такого проєкту — це досить складне завдання, що вимагає чимало вільного часу, тому студенту простіше в даній ситуації замовити дипломну роботу по туризму. А самому можна займатися іншими, не менш важливими справами: здавати сесію, шукати місце працевлаштування та ін.

Замовити дипломну роботу за спеціальністю «Туризм» можна в кілька кліків. Алгоритм оформлення заявки досить простий:

 1. Реєстрація на сайті. Для цього потрібно вибрати опцію «Замовити», потім вказати тип завдання, вписати П. І. Б. та номер телефону у відповідні поля. Кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету.
 2. Заповнення онлайн-анкети. Тут потрібно вказати тему, необхідний відсоток унікальності готового тексту, кількість сторінок і т. д.
 3. Підкріплення до заявки плану. Якщо його немає, то наш фахівець підготує самостійно. При цьому замовник нічого не доплачує за цю послугу.
 4. Підкріплення до заявки методички, згідно з якою потрібно о
 5. Вказівка рекомендацій. В полі коментарів можна розповісти про бачення оформлення проєкту науковим керівником.

Після створення заявки замовлення надходить в обробку. Протягом дня клієнту оголошується ціна дипломної роботи по туризму. Якщо його влаштовує вартість послуг, він повинен перевести передоплату, щоб автор зміг приступити до написання проєкту. Для цього необхідно зайти до особистого кабінету. Гроші вносяться через системи оплати Platon і Liqpay, які дозволяють приймати оплату картками Visa і MasterCard.

Якщо ціна дипломної занадто висока для студента, то він має право вибрати менш досвідченого виконавця, який готовий працювати за більш доступну плату. Якщо жоден із запропонованих варіантів не влаштовує клієнта, то він може анулювати заявку.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

7 причин довірити написання дипломної роботи фахівцям агентства «Магістр»

Підготовкою проєкту займається або викладач одного з провідних вітчизняних вузів, або аспірант з профільною освітою, який відмінно розбирається в темі дослідження.

Співпрацюючи з агентством «Магістр», клієнт отримує:

 1. Гарантію якості. Кожна дипломна робота по туризму перевіряється на предмет правильності написання і достовірності проведення розрахунків. До нас звертаються студенти з України, Польщі та Чехії.
 2. Відповідність стандартам. Робота оформляється з урахуванням вимог ДСТУ, рекомендацій обраного навчального закладу, а також побажань наукового керівника. Фахівці агентства «Магістр» виконають проєкт з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
 3. Супровід до захисту. Якщо є відхилення від прикріплених до завдання вимог, всі правки і коригування вносяться в роботу в стислі терміни абсолютно безкоштовно.
 4. Швидку підготовку проєкту. Фахівці агентства «Магістр» зможуть виконати і термінове замовлення, але при цьому вартість його буде вище.
 5. Професійні консультації. Всі питання щодо дипломної роботи можна задати в чаті після входу до особистого кабінету.
 6. Знижки на повторні замовлення. При кожному новому зверненні клієнт економить до 10% від вартості проєкту.
 7. Вигідну вартість послуг. При цьому чим більше часу дається на виконання проєкту, тим менше його ціна. Якщо робота не влаштовує наукового керівника, агентство повертає гроші замовнику.

Співпраця з компанією «Магістр» — надання послуги під ключ зі 100% гарантією якості. Звертайтеся!

Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка програма застосовується для перевірки тексту на плагіат?
Готова робота перед відправкою замовнику перевіряється на унікальність онлайн-сервісом еТХТ. Якщо у вашому навчальному закладі для визначення плагіату в тексті застосовується інша програма, то вкажіть її при оформленні заявки. Відсоток унікальності буде вище значення, яке клієнт зазначив при замовленні.
Що робити, якщо керівник змусив допрацьовувати роботу?
В особистому кабінеті є кнопка «Доопрацювати». Активуйте цю опцію, прикріпивши до неї зауваження наукового керівника. Автор оперативно внесе в роботу всі правки. Додаткова плата за цю послугу не стягується.
Які чинники впливають на вартість дипломної по туризму?
Ціна залежить від складності технічного завдання, кількості сторінок, терміновості виконання проєкту, відсотку унікальності та ін. Тому, щоб дізнатися точну вартість дипломної, потрібно залишити онлайн-заявку на сайті.
Коли вносити оплату за проєкт?
Аванс перераховується тільки після затвердження вартості роботи. Інша частина — після перевірки всього проєкту.
Чи можливо написання дипломної без внесення авансу?
Ні. Виконавець приступає до підготовки проєкту тільки після перерахування авансу. Ці гроші виступають як гарантія хоча б часткової оплати праці автора у разі, якщо замовник в силу певних причин відмовиться від неї.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін