0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з туризму на замовлення

Фахівці агентства «Магістр» з більш ніж 10-річним досвідом напишуть дипломні роботи з туризму будь-якої складності, при цьому проєкт оформляється з урахуванням стандартів Міністерства освіти, вимог конкретного навчального закладу і рекомендацій наукового керівника.

Дізнайся вартість дипломної з туризму
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
338
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 043
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу по туризму

Виконання проєкту передбачає збір джерел по темі, проведення дослідження і написання тексту. Дипломна робота по туризму може включати також формування планів, технологічних карт, опрацювання маршрутів — все залежить від технічного завдання.

Проєкт повинен відповідати певним вимогам. По-перше, необхідно правильно визначити актуальність теми для сучасної туристичної галузі. По-друге, потрібно виконати критичний аналіз періодичної і монографічної літератури, дати комплексну характеристику стану досліджуваної проблематики. По-третє, необхідно узагальнити результати роботи і обґрунтування висновків. Крім того, потрібно виділити практичні рекомендації щодо вдосконалення ефективності використання туристичних ресурсів конкретного регіону (країни), визначити лінії подальшого дослідження.

Підготовка такого проєкту — це досить складне завдання, що вимагає чимало вільного часу, тому студенту простіше в даній ситуації замовити дипломну роботу по туризму. А самому можна займатися іншими, не менш важливими справами: здавати сесію, шукати місце працевлаштування та ін.

Замовити дипломну роботу за спеціальністю «Туризм» можна в кілька кліків. Алгоритм оформлення заявки досить простий:

 1. Реєстрація на сайті. Для цього потрібно вибрати опцію «Замовити», потім вказати тип завдання, вписати П. І. Б. та номер телефону у відповідні поля. Кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету.
 2. Заповнення онлайн-анкети. Тут потрібно вказати тему, необхідний відсоток унікальності готового тексту, кількість сторінок і т. д.
 3. Підкріплення до заявки плану. Якщо його немає, то наш фахівець підготує самостійно. При цьому замовник нічого не доплачує за цю послугу.
 4. Підкріплення до заявки методички, згідно з якою потрібно о
 5. Вказівка рекомендацій. В полі коментарів можна розповісти про бачення оформлення проєкту науковим керівником.

Після створення заявки замовлення надходить в обробку. Протягом дня клієнту оголошується ціна дипломної роботи по туризму. Якщо його влаштовує вартість послуг, він повинен перевести передоплату, щоб автор зміг приступити до написання проєкту. Для цього необхідно зайти до особистого кабінету. Гроші вносяться через системи оплати Platon і Liqpay, які дозволяють приймати оплату картками Visa і MasterCard.

Якщо ціна дипломної занадто висока для студента, то він має право вибрати менш досвідченого виконавця, який готовий працювати за більш доступну плату. Якщо жоден із запропонованих варіантів не влаштовує клієнта, то він може анулювати заявку.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

7 причин довірити написання дипломної роботи фахівцям агентства «Магістр»

Підготовкою проєкту займається або викладач одного з провідних вітчизняних вузів, або аспірант з профільною освітою, який відмінно розбирається в темі дослідження.

Співпрацюючи з агентством «Магістр», клієнт отримує:

 1. Гарантію якості. Кожна дипломна робота по туризму перевіряється на предмет правильності написання і достовірності проведення розрахунків. До нас звертаються студенти з України, Польщі та Чехії.
 2. Відповідність стандартам. Робота оформляється з урахуванням вимог ДСТУ, рекомендацій обраного навчального закладу, а також побажань наукового керівника. Фахівці агентства «Магістр» виконають проєкт з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
 3. Супровід до захисту. Якщо є відхилення від прикріплених до завдання вимог, всі правки і коригування вносяться в роботу в стислі терміни абсолютно безкоштовно.
 4. Швидку підготовку проєкту. Фахівці агентства «Магістр» зможуть виконати і термінове замовлення, але при цьому вартість його буде вище.
 5. Професійні консультації. Всі питання щодо дипломної роботи можна задати в чаті після входу до особистого кабінету.
 6. Знижки на повторні замовлення. При кожному новому зверненні клієнт економить до 10% від вартості проєкту.
 7. Вигідну вартість послуг. При цьому чим більше часу дається на виконання проєкту, тим менше його ціна. Якщо робота не влаштовує наукового керівника, агентство повертає гроші замовнику.

Співпраця з компанією «Магістр» — надання послуги під ключ зі 100% гарантією якості. Звертайтеся!

Що про нас кажуть?
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина
25 травня
Автор мастер своего дела, впечатляет качество работы
ID: 10257ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка програма застосовується для перевірки тексту на плагіат?
Готова робота перед відправкою замовнику перевіряється на унікальність онлайн-сервісом еТХТ. Якщо у вашому навчальному закладі для визначення плагіату в тексті застосовується інша програма, то вкажіть її при оформленні заявки. Відсоток унікальності буде вище значення, яке клієнт зазначив при замовленні.
Що робити, якщо керівник змусив допрацьовувати роботу?
В особистому кабінеті є кнопка «Доопрацювати». Активуйте цю опцію, прикріпивши до неї зауваження наукового керівника. Автор оперативно внесе в роботу всі правки. Додаткова плата за цю послугу не стягується.
Які чинники впливають на вартість дипломної по туризму?
Ціна залежить від складності технічного завдання, кількості сторінок, терміновості виконання проєкту, відсотку унікальності та ін. Тому, щоб дізнатися точну вартість дипломної, потрібно залишити онлайн-заявку на сайті.
Коли вносити оплату за проєкт?
Аванс перераховується тільки після затвердження вартості роботи. Інша частина — після перевірки всього проєкту.
Чи можливо написання дипломної без внесення авансу?
Ні. Виконавець приступає до підготовки проєкту тільки після перерахування авансу. Ці гроші виступають як гарантія хоча б часткової оплати праці автора у разі, якщо замовник в силу певних причин відмовиться від неї.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін