0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з туризму на замовлення

Фахівці агентства «Магістр» з більш ніж 10-річним досвідом напишуть дипломні роботи з туризму будь-якої складності, при цьому проєкт оформляється з урахуванням стандартів Міністерства освіти, вимог конкретного навчального закладу і рекомендацій наукового керівника.

Дізнайся вартість дипломної з туризму
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу по туризму

Виконання проєкту передбачає збір джерел по темі, проведення дослідження і написання тексту. Дипломна робота по туризму може включати також формування планів, технологічних карт, опрацювання маршрутів — все залежить від технічного завдання.

Проєкт повинен відповідати певним вимогам. По-перше, необхідно правильно визначити актуальність теми для сучасної туристичної галузі. По-друге, потрібно виконати критичний аналіз періодичної і монографічної літератури, дати комплексну характеристику стану досліджуваної проблематики. По-третє, необхідно узагальнити результати роботи і обґрунтування висновків. Крім того, потрібно виділити практичні рекомендації щодо вдосконалення ефективності використання туристичних ресурсів конкретного регіону (країни), визначити лінії подальшого дослідження.

Підготовка такого проєкту — це досить складне завдання, що вимагає чимало вільного часу, тому студенту простіше в даній ситуації замовити дипломну роботу по туризму. А самому можна займатися іншими, не менш важливими справами: здавати сесію, шукати місце працевлаштування та ін.

Замовити дипломну роботу за спеціальністю «Туризм» можна в кілька кліків. Алгоритм оформлення заявки досить простий:

 1. Реєстрація на сайті. Для цього потрібно вибрати опцію «Замовити», потім вказати тип завдання, вписати П. І. Б. та номер телефону у відповідні поля. Кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету.
 2. Заповнення онлайн-анкети. Тут потрібно вказати тему, необхідний відсоток унікальності готового тексту, кількість сторінок і т. д.
 3. Підкріплення до заявки плану. Якщо його немає, то наш фахівець підготує самостійно. При цьому замовник нічого не доплачує за цю послугу.
 4. Підкріплення до заявки методички, згідно з якою потрібно о
 5. Вказівка рекомендацій. В полі коментарів можна розповісти про бачення оформлення проєкту науковим керівником.

Після створення заявки замовлення надходить в обробку. Протягом дня клієнту оголошується ціна дипломної роботи по туризму. Якщо його влаштовує вартість послуг, він повинен перевести передоплату, щоб автор зміг приступити до написання проєкту. Для цього необхідно зайти до особистого кабінету. Гроші вносяться через системи оплати Platon і Liqpay, які дозволяють приймати оплату картками Visa і MasterCard.

Якщо ціна дипломної занадто висока для студента, то він має право вибрати менш досвідченого виконавця, який готовий працювати за більш доступну плату. Якщо жоден із запропонованих варіантів не влаштовує клієнта, то він може анулювати заявку.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

7 причин довірити написання дипломної роботи фахівцям агентства «Магістр»

Підготовкою проєкту займається або викладач одного з провідних вітчизняних вузів, або аспірант з профільною освітою, який відмінно розбирається в темі дослідження.

Співпрацюючи з агентством «Магістр», клієнт отримує:

 1. Гарантію якості. Кожна дипломна робота по туризму перевіряється на предмет правильності написання і достовірності проведення розрахунків. До нас звертаються студенти з України, Польщі та Чехії.
 2. Відповідність стандартам. Робота оформляється з урахуванням вимог ДСТУ, рекомендацій обраного навчального закладу, а також побажань наукового керівника. Фахівці агентства «Магістр» виконають проєкт з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
 3. Супровід до захисту. Якщо є відхилення від прикріплених до завдання вимог, всі правки і коригування вносяться в роботу в стислі терміни абсолютно безкоштовно.
 4. Швидку підготовку проєкту. Фахівці агентства «Магістр» зможуть виконати і термінове замовлення, але при цьому вартість його буде вище.
 5. Професійні консультації. Всі питання щодо дипломної роботи можна задати в чаті після входу до особистого кабінету.
 6. Знижки на повторні замовлення. При кожному новому зверненні клієнт економить до 10% від вартості проєкту.
 7. Вигідну вартість послуг. При цьому чим більше часу дається на виконання проєкту, тим менше його ціна. Якщо робота не влаштовує наукового керівника, агентство повертає гроші замовнику.

Співпраця з компанією «Магістр» — надання послуги під ключ зі 100% гарантією якості. Звертайтеся!

Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка програма застосовується для перевірки тексту на плагіат?
Готова робота перед відправкою замовнику перевіряється на унікальність онлайн-сервісом еТХТ. Якщо у вашому навчальному закладі для визначення плагіату в тексті застосовується інша програма, то вкажіть її при оформленні заявки. Відсоток унікальності буде вище значення, яке клієнт зазначив при замовленні.
Що робити, якщо керівник змусив допрацьовувати роботу?
В особистому кабінеті є кнопка «Доопрацювати». Активуйте цю опцію, прикріпивши до неї зауваження наукового керівника. Автор оперативно внесе в роботу всі правки. Додаткова плата за цю послугу не стягується.
Які чинники впливають на вартість дипломної по туризму?
Ціна залежить від складності технічного завдання, кількості сторінок, терміновості виконання проєкту, відсотку унікальності та ін. Тому, щоб дізнатися точну вартість дипломної, потрібно залишити онлайн-заявку на сайті.
Коли вносити оплату за проєкт?
Аванс перераховується тільки після затвердження вартості роботи. Інша частина — після перевірки всього проєкту.
Чи можливо написання дипломної без внесення авансу?
Ні. Виконавець приступає до підготовки проєкту тільки після перерахування авансу. Ці гроші виступають як гарантія хоча б часткової оплати праці автора у разі, якщо замовник в силу певних причин відмовиться від неї.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін