0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з туризму на замовлення

Фахівці агентства «Магістр» з більш ніж 10-річним досвідом напишуть дипломні роботи з туризму будь-якої складності, при цьому проєкт оформляється з урахуванням стандартів Міністерства освіти, вимог конкретного навчального закладу і рекомендацій наукового керівника.

Дізнайся вартість дипломної з туризму
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 806
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу по туризму

Виконання проєкту передбачає збір джерел по темі, проведення дослідження і написання тексту. Дипломна робота по туризму може включати також формування планів, технологічних карт, опрацювання маршрутів — все залежить від технічного завдання.

Проєкт повинен відповідати певним вимогам. По-перше, необхідно правильно визначити актуальність теми для сучасної туристичної галузі. По-друге, потрібно виконати критичний аналіз періодичної і монографічної літератури, дати комплексну характеристику стану досліджуваної проблематики. По-третє, необхідно узагальнити результати роботи і обґрунтування висновків. Крім того, потрібно виділити практичні рекомендації щодо вдосконалення ефективності використання туристичних ресурсів конкретного регіону (країни), визначити лінії подальшого дослідження.

Підготовка такого проєкту — це досить складне завдання, що вимагає чимало вільного часу, тому студенту простіше в даній ситуації замовити дипломну роботу по туризму. А самому можна займатися іншими, не менш важливими справами: здавати сесію, шукати місце працевлаштування та ін.

Замовити дипломну роботу за спеціальністю «Туризм» можна в кілька кліків. Алгоритм оформлення заявки досить простий:

 1. Реєстрація на сайті. Для цього потрібно вибрати опцію «Замовити», потім вказати тип завдання, вписати П. І. Б. та номер телефону у відповідні поля. Кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету.
 2. Заповнення онлайн-анкети. Тут потрібно вказати тему, необхідний відсоток унікальності готового тексту, кількість сторінок і т. д.
 3. Підкріплення до заявки плану. Якщо його немає, то наш фахівець підготує самостійно. При цьому замовник нічого не доплачує за цю послугу.
 4. Підкріплення до заявки методички, згідно з якою потрібно о
 5. Вказівка рекомендацій. В полі коментарів можна розповісти про бачення оформлення проєкту науковим керівником.

Після створення заявки замовлення надходить в обробку. Протягом дня клієнту оголошується ціна дипломної роботи по туризму. Якщо його влаштовує вартість послуг, він повинен перевести передоплату, щоб автор зміг приступити до написання проєкту. Для цього необхідно зайти до особистого кабінету. Гроші вносяться через системи оплати Platon і Liqpay, які дозволяють приймати оплату картками Visa і MasterCard.

Якщо ціна дипломної занадто висока для студента, то він має право вибрати менш досвідченого виконавця, який готовий працювати за більш доступну плату. Якщо жоден із запропонованих варіантів не влаштовує клієнта, то він може анулювати заявку.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

7 причин довірити написання дипломної роботи фахівцям агентства «Магістр»

Підготовкою проєкту займається або викладач одного з провідних вітчизняних вузів, або аспірант з профільною освітою, який відмінно розбирається в темі дослідження.

Співпрацюючи з агентством «Магістр», клієнт отримує:

 1. Гарантію якості. Кожна дипломна робота по туризму перевіряється на предмет правильності написання і достовірності проведення розрахунків. До нас звертаються студенти з України, Польщі та Чехії.
 2. Відповідність стандартам. Робота оформляється з урахуванням вимог ДСТУ, рекомендацій обраного навчального закладу, а також побажань наукового керівника. Фахівці агентства «Магістр» виконають проєкт з високим рівнем унікальності, не використовуючи матеріали з інтернету.
 3. Супровід до захисту. Якщо є відхилення від прикріплених до завдання вимог, всі правки і коригування вносяться в роботу в стислі терміни абсолютно безкоштовно.
 4. Швидку підготовку проєкту. Фахівці агентства «Магістр» зможуть виконати і термінове замовлення, але при цьому вартість його буде вище.
 5. Професійні консультації. Всі питання щодо дипломної роботи можна задати в чаті після входу до особистого кабінету.
 6. Знижки на повторні замовлення. При кожному новому зверненні клієнт економить до 10% від вартості проєкту.
 7. Вигідну вартість послуг. При цьому чим більше часу дається на виконання проєкту, тим менше його ціна. Якщо робота не влаштовує наукового керівника, агентство повертає гроші замовнику.

Співпраця з компанією «Магістр» — надання послуги під ключ зі 100% гарантією якості. Звертайтеся!

Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка програма застосовується для перевірки тексту на плагіат?
Готова робота перед відправкою замовнику перевіряється на унікальність онлайн-сервісом еТХТ. Якщо у вашому навчальному закладі для визначення плагіату в тексті застосовується інша програма, то вкажіть її при оформленні заявки. Відсоток унікальності буде вище значення, яке клієнт зазначив при замовленні.
Що робити, якщо керівник змусив допрацьовувати роботу?
В особистому кабінеті є кнопка «Доопрацювати». Активуйте цю опцію, прикріпивши до неї зауваження наукового керівника. Автор оперативно внесе в роботу всі правки. Додаткова плата за цю послугу не стягується.
Які чинники впливають на вартість дипломної по туризму?
Ціна залежить від складності технічного завдання, кількості сторінок, терміновості виконання проєкту, відсотку унікальності та ін. Тому, щоб дізнатися точну вартість дипломної, потрібно залишити онлайн-заявку на сайті.
Коли вносити оплату за проєкт?
Аванс перераховується тільки після затвердження вартості роботи. Інша частина — після перевірки всього проєкту.
Чи можливо написання дипломної без внесення авансу?
Ні. Виконавець приступає до підготовки проєкту тільки після перерахування авансу. Ці гроші виступають як гарантія хоча б часткової оплати праці автора у разі, якщо замовник в силу певних причин відмовиться від неї.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін