0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з маркетингу на замовлення

Не встигаєте чи не хочете писати дипломну роботу? Забудьте про цей клопіт, наші автори готові швидко та якісно виконати завдання. Вам залишається лише виступити на захисті.

Дізнайся вартість дипломної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
362
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 815
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з маркетингу

Простими словами, маркетинг — наука, яка передбачає вивчення способів аналізу та задоволення потреб покупців. Робота маркетолога полягає у вивченні бажань, потреб, вподобань цільової аудиторії та формуванні попиту на товари або послуги. На сьогоднішній день це одна з найпопулярніших професій. Якщо ви плануєте працювати за фахом, доведеться отримати диплом маркетолога (великі компанії набагато більш охоче приймають дипломованих фахівців), а для цього потрібно захистити дипломну роботу.

Навчальна дисципліна є цікавою, проте над підготовкою випускного проекту доведеться попрацювати: мало знати економіку, закони функціонування ринку, особливості формування попиту та пропозиції та інші нюанси. Студент повинен проаналізувати наукові джерела, запропонувати оригінальне розв'язання завдань дослідження, оформити текст з урахуванням усіх вимог. Процес виснажує і забирає дуже багато часу, особливо якщо ви займаєтеся цим вперше. Адже по суті це просто формальність, тому що необхідні знання та навички вже отримані.

Хочете позбутися клопоту і представити до захисту дійсно хорошу роботу? Пропонуємо замовити дипломну з маркетингу. Це забирає у вас мінімум часу. Що потрібно зробити?

 1. Пройти реєстрацію на сайті. Всього кілька кліків, і ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Інтерфейс простий і зрозумілий, вам не важко буде зорієнтуватися.
 2. Заповнити анкету. Ми не ставимо зайвих питань, уточнюємо тільки потрібне: тему, кількість сторінок, термін здачі. Інформація потрібна, щоб знайти найкращого виконавця.
 3. Внести передоплату. Протягом кількох годин ви отримаєте сповіщення з ціною. Якщо вона вас влаштовує, внесіть заставу, автор негайно розпочне виконання завдання. Якщо ціна висока, агентство запропонує автора з меншим досвідом та нижчим прайсом.
 4. Завантажте файли. Щоб отримати високий бал за дипломну роботу з маркетингу, знадобляться методичні рекомендації вашого вузу та план, узгоджений з науковим керівником. За потреби спілкуйтеся з виконавцем в особистому кабінеті.
 5. Внесіть залишок суми та скачайте готовий текст. Підготовчий етап пройдено, тепер все залежить від вашого виступу на захисті.

Не полінуйтеся залишити відгук. Якщо ви це зробите, то інші студенти будуть вдячні.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу в компанії «Магістр» — найкраще рішення

Агентство має величезний досвід виконання таких завдань. Ми офіційно працюємо в цій сфері з 2008 року і виконуємо різні види студентських досліджень: пишемо статті, курсові, бакалаврські та магістерські, в тому числі дипломні роботи з маркетингу, а також іншим дисциплінам. Повний перелік послуг ви знайдете на головній сторінці сайту.

Нашими послугами вже скористалися понад 38 тисяч студентів та їх кількість продовжує зростати. Чому? Ось наші головні переваги:

 • у штаті працюють лише професійні автори, ми не залучаємо студентів. Випускні проекти готують аспіранти, викладачі, кандидати наук – люди з високим рівнем теоретичної підготовки. Вони не просто знають предмет, а й мають колосальний досвід роботи з науковими текстами. У екзаменаторів не буде серйозних зауважень;
 • перевірка на плагіат – не проблема. Студент, який зіткнувся з цим завданням вперше, витратить багато часу та сил, щоб врахувати всі вимоги. Колектив «Магістра» запропонує текст, що суворо відповідає вимогам. Просто скажіть, яка система перевірки використовується та який відсоток унікальності необхідний;
 • правки та доопрацювання вносимо безкоштовно, якщо вони не відхиляються від початкового завдання (тобто не змінюється тема, об'єкт, предмет або завдання дослідження). У нас ви отримаєте текст, який сподобається науковцю;
 • дотримуємося повної анонімності. Будьте спокійні: якщо ви вирішили замовити дипломну маркетингову роботу, про це ніхто не дізнається. По-перше, ми підберемо автора з іншого навчального закладу. По-друге, треті особи не мають доступу до нашої клієнтської бази;
 • наші ціни обґрунтовані. Автори виконують завдання, ви заощаджуєте час та сили, при цьому оплачуєте розумну вартість. Пам'ятайте, що більше у нас часу на підготовку проекту, тим нижче прайс.

«Магістр» — це ваша впевненість на сесії. Ми із задоволенням відповімо на всі запитання, допоможемо оформити замовлення, знайдемо найкращого виконавця. Співпраця офіційна, тому ви абсолютно нічим не ризикуєте.

Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте із внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми надіслали клієнту план на затвердження, але клієнт не давав нам "добро" на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання триватиме відповідно на 5 днів довше.

Я залишив заявку. Коли ви передзвоните?

Якщо замовлення не складне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах – протягом кількох годин.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Не термінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Перші три доопрацювання виконуються безкоштовно. Як правило, цього достатньо. Виняток може бути лише у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт чи предмет дослідження, інші важливі елементи).

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого ВНЗ без вашої згоди.


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін