0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з маркетингу на замовлення

Не встигаєте чи не хочете писати дипломну роботу? Забудьте про цей клопіт, наші автори готові швидко та якісно виконати завдання. Вам залишається лише виступити на захисті.

Дізнайся вартість дипломної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з маркетингу

Простими словами, маркетинг — наука, яка передбачає вивчення способів аналізу та задоволення потреб покупців. Робота маркетолога полягає у вивченні бажань, потреб, вподобань цільової аудиторії та формуванні попиту на товари або послуги. На сьогоднішній день це одна з найпопулярніших професій. Якщо ви плануєте працювати за фахом, доведеться отримати диплом маркетолога (великі компанії набагато більш охоче приймають дипломованих фахівців), а для цього потрібно захистити дипломну роботу.

Навчальна дисципліна є цікавою, проте над підготовкою випускного проекту доведеться попрацювати: мало знати економіку, закони функціонування ринку, особливості формування попиту та пропозиції та інші нюанси. Студент повинен проаналізувати наукові джерела, запропонувати оригінальне розв'язання завдань дослідження, оформити текст з урахуванням усіх вимог. Процес виснажує і забирає дуже багато часу, особливо якщо ви займаєтеся цим вперше. Адже по суті це просто формальність, тому що необхідні знання та навички вже отримані.

Хочете позбутися клопоту і представити до захисту дійсно хорошу роботу? Пропонуємо замовити дипломну з маркетингу. Це забирає у вас мінімум часу. Що потрібно зробити?

 1. Пройти реєстрацію на сайті. Всього кілька кліків, і ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Інтерфейс простий і зрозумілий, вам не важко буде зорієнтуватися.
 2. Заповнити анкету. Ми не ставимо зайвих питань, уточнюємо тільки потрібне: тему, кількість сторінок, термін здачі. Інформація потрібна, щоб знайти найкращого виконавця.
 3. Внести передоплату. Протягом кількох годин ви отримаєте сповіщення з ціною. Якщо вона вас влаштовує, внесіть заставу, автор негайно розпочне виконання завдання. Якщо ціна висока, агентство запропонує автора з меншим досвідом та нижчим прайсом.
 4. Завантажте файли. Щоб отримати високий бал за дипломну роботу з маркетингу, знадобляться методичні рекомендації вашого вузу та план, узгоджений з науковим керівником. За потреби спілкуйтеся з виконавцем в особистому кабінеті.
 5. Внесіть залишок суми та скачайте готовий текст. Підготовчий етап пройдено, тепер все залежить від вашого виступу на захисті.

Не полінуйтеся залишити відгук. Якщо ви це зробите, то інші студенти будуть вдячні.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу в компанії «Магістр» — найкраще рішення

Агентство має величезний досвід виконання таких завдань. Ми офіційно працюємо в цій сфері з 2008 року і виконуємо різні види студентських досліджень: пишемо статті, курсові, бакалаврські та магістерські, в тому числі дипломні роботи з маркетингу, а також іншим дисциплінам. Повний перелік послуг ви знайдете на головній сторінці сайту.

Нашими послугами вже скористалися понад 38 тисяч студентів та їх кількість продовжує зростати. Чому? Ось наші головні переваги:

 • у штаті працюють лише професійні автори, ми не залучаємо студентів. Випускні проекти готують аспіранти, викладачі, кандидати наук – люди з високим рівнем теоретичної підготовки. Вони не просто знають предмет, а й мають колосальний досвід роботи з науковими текстами. У екзаменаторів не буде серйозних зауважень;
 • перевірка на плагіат – не проблема. Студент, який зіткнувся з цим завданням вперше, витратить багато часу та сил, щоб врахувати всі вимоги. Колектив «Магістра» запропонує текст, що суворо відповідає вимогам. Просто скажіть, яка система перевірки використовується та який відсоток унікальності необхідний;
 • правки та доопрацювання вносимо безкоштовно, якщо вони не відхиляються від початкового завдання (тобто не змінюється тема, об'єкт, предмет або завдання дослідження). У нас ви отримаєте текст, який сподобається науковцю;
 • дотримуємося повної анонімності. Будьте спокійні: якщо ви вирішили замовити дипломну маркетингову роботу, про це ніхто не дізнається. По-перше, ми підберемо автора з іншого навчального закладу. По-друге, треті особи не мають доступу до нашої клієнтської бази;
 • наші ціни обґрунтовані. Автори виконують завдання, ви заощаджуєте час та сили, при цьому оплачуєте розумну вартість. Пам'ятайте, що більше у нас часу на підготовку проекту, тим нижче прайс.

«Магістр» — це ваша впевненість на сесії. Ми із задоволенням відповімо на всі запитання, допоможемо оформити замовлення, знайдемо найкращого виконавця. Співпраця офіційна, тому ви абсолютно нічим не ризикуєте.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте із внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми надіслали клієнту план на затвердження, але клієнт не давав нам "добро" на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання триватиме відповідно на 5 днів довше.

Я залишив заявку. Коли ви передзвоните?

Якщо замовлення не складне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах – протягом кількох годин.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Не термінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Перші три доопрацювання виконуються безкоштовно. Як правило, цього достатньо. Виняток може бути лише у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт чи предмет дослідження, інші важливі елементи).

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого ВНЗ без вашої згоди.


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін