0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з маркетингу на замовлення

Не встигаєте чи не хочете писати дипломну роботу? Забудьте про цей клопіт, наші автори готові швидко та якісно виконати завдання. Вам залишається лише виступити на захисті.

Дізнайся вартість дипломної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 154
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу з маркетингу

Простими словами, маркетинг — наука, яка передбачає вивчення способів аналізу та задоволення потреб покупців. Робота маркетолога полягає у вивченні бажань, потреб, вподобань цільової аудиторії та формуванні попиту на товари або послуги. На сьогоднішній день це одна з найпопулярніших професій. Якщо ви плануєте працювати за фахом, доведеться отримати диплом маркетолога (великі компанії набагато більш охоче приймають дипломованих фахівців), а для цього потрібно захистити дипломну роботу.

Навчальна дисципліна є цікавою, проте над підготовкою випускного проекту доведеться попрацювати: мало знати економіку, закони функціонування ринку, особливості формування попиту та пропозиції та інші нюанси. Студент повинен проаналізувати наукові джерела, запропонувати оригінальне розв'язання завдань дослідження, оформити текст з урахуванням усіх вимог. Процес виснажує і забирає дуже багато часу, особливо якщо ви займаєтеся цим вперше. Адже по суті це просто формальність, тому що необхідні знання та навички вже отримані.

Хочете позбутися клопоту і представити до захисту дійсно хорошу роботу? Пропонуємо замовити дипломну з маркетингу. Це забирає у вас мінімум часу. Що потрібно зробити?

 1. Пройти реєстрацію на сайті. Всього кілька кліків, і ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Інтерфейс простий і зрозумілий, вам не важко буде зорієнтуватися.
 2. Заповнити анкету. Ми не ставимо зайвих питань, уточнюємо тільки потрібне: тему, кількість сторінок, термін здачі. Інформація потрібна, щоб знайти найкращого виконавця.
 3. Внести передоплату. Протягом кількох годин ви отримаєте сповіщення з ціною. Якщо вона вас влаштовує, внесіть заставу, автор негайно розпочне виконання завдання. Якщо ціна висока, агентство запропонує автора з меншим досвідом та нижчим прайсом.
 4. Завантажте файли. Щоб отримати високий бал за дипломну роботу з маркетингу, знадобляться методичні рекомендації вашого вузу та план, узгоджений з науковим керівником. За потреби спілкуйтеся з виконавцем в особистому кабінеті.
 5. Внесіть залишок суми та скачайте готовий текст. Підготовчий етап пройдено, тепер все залежить від вашого виступу на захисті.

Не полінуйтеся залишити відгук. Якщо ви це зробите, то інші студенти будуть вдячні.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу в компанії «Магістр» — найкраще рішення

Агентство має величезний досвід виконання таких завдань. Ми офіційно працюємо в цій сфері з 2008 року і виконуємо різні види студентських досліджень: пишемо статті, курсові, бакалаврські та магістерські, в тому числі дипломні роботи з маркетингу, а також іншим дисциплінам. Повний перелік послуг ви знайдете на головній сторінці сайту.

Нашими послугами вже скористалися понад 38 тисяч студентів та їх кількість продовжує зростати. Чому? Ось наші головні переваги:

 • у штаті працюють лише професійні автори, ми не залучаємо студентів. Випускні проекти готують аспіранти, викладачі, кандидати наук – люди з високим рівнем теоретичної підготовки. Вони не просто знають предмет, а й мають колосальний досвід роботи з науковими текстами. У екзаменаторів не буде серйозних зауважень;
 • перевірка на плагіат – не проблема. Студент, який зіткнувся з цим завданням вперше, витратить багато часу та сил, щоб врахувати всі вимоги. Колектив «Магістра» запропонує текст, що суворо відповідає вимогам. Просто скажіть, яка система перевірки використовується та який відсоток унікальності необхідний;
 • правки та доопрацювання вносимо безкоштовно, якщо вони не відхиляються від початкового завдання (тобто не змінюється тема, об'єкт, предмет або завдання дослідження). У нас ви отримаєте текст, який сподобається науковцю;
 • дотримуємося повної анонімності. Будьте спокійні: якщо ви вирішили замовити дипломну маркетингову роботу, про це ніхто не дізнається. По-перше, ми підберемо автора з іншого навчального закладу. По-друге, треті особи не мають доступу до нашої клієнтської бази;
 • наші ціни обґрунтовані. Автори виконують завдання, ви заощаджуєте час та сили, при цьому оплачуєте розумну вартість. Пам'ятайте, що більше у нас часу на підготовку проекту, тим нижче прайс.

«Магістр» — це ваша впевненість на сесії. Ми із задоволенням відповімо на всі запитання, допоможемо оформити замовлення, знайдемо найкращого виконавця. Співпраця офіційна, тому ви абсолютно нічим не ризикуєте.

Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте із внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми надіслали клієнту план на затвердження, але клієнт не давав нам "добро" на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання триватиме відповідно на 5 днів довше.

Я залишив заявку. Коли ви передзвоните?

Якщо замовлення не складне, то ми вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь про нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах – протягом кількох годин.

Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Не термінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Чи потрібно доплачувати за доопрацювання?

Ні. Перші три доопрацювання виконуються безкоштовно. Як правило, цього достатньо. Виняток може бути лише у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт чи предмет дослідження, інші важливі елементи).

Чи може бути так, що мою роботу писатиме мій викладач?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого ВНЗ без вашої згоди.


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін