0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з маркетингу

Якщо вам потрібна якісна дипломна робота з маркетингу, звертайтеся до фахівців агентства Магістр, які виконають її якісно та вчасно!

Дізнайся вартість дипломної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3880 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
290
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 392
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Що треба зробити для того, щоб замовити дипломну роботу з маркетингу?

Під час навчання студенти економічних спеціальностей вивчають маркетинг. Тим, які обрали спеціалізацію «Маркетинг», доводиться писати диплом з маркетингу. Це досить нелегка справа, особливо для тих студентів, які поєднують навчання з роботою.

Написання дипломного проєкту вимагає від студента значних зусиль, знань та навичок роботи з літературою й аналітичним матеріалом. Тому найкращим варіантом буде замовити дипломну роботу з маркетингу у фахівців агентства. Зробити це можна на сайті, де для користувачів розроблений зручний та зрозумілий у використанні особистий кабінет.
Щоб оформити замовлення, необхідно виконати декілька простих кроків:

 1. Пройти реєстрацію, вказавши своє ім’я та актуальний номер телефону. Створення паролю, як і перехід в с особистий кабінет, здійснюється автоматично.
 2. Зазначити головні вимоги до роботи. Відповідно до них буде виконуватися дипломна робота з маркетингу. Це тип роботи (дипломна), дисципліна (маркетинг), рівень унікальності, система перевірки, обсяг та очікуваний термін написання.
 3. Написати план дипломного проєкту. Його можуть виконати фахівці агентства Магістр.
 4. Прикріпити файл з методичкою. Також можна надати інші додаткові матеріали, які можуть знадобитися при виконанні завдання (таблиці, розрахунки тощо).
 5. Зазначити побажання наукового керівника. Їх врахування може позитивно відобразитися на оцінці.

Заповнена належним чином заявка відправляється на розгляд. Протягом доби з моменту її надсилання замовник отримує повідомлення з вартістю роботи. Після внесення завдатку автор починає працювати над роботою. Якщо ціна здається зависокою, можна замовити дипломну роботу з маркетингу в іншого автора. Вона може бути дешевшою, хоч і виконаною менш досвідченим автором.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти українських ВНЗ довіряють написання дипломної роботи з маркетингу авторам агентства Магістр?

Багато українських студентів довіряють написання дипломної роботи з маркетингу авторам агентства Магістр. І ось чому.

 • Кожна дипломна робота з маркетингу пишеться відповідно до вимог та побажань клієнта. Вона проходить перевірку в системі ETXT або тій, яка вказана в заявці.
 • Автори агентства Магістр відповідально підходять до дедлайнів, тому дипломна робота виконується точно в строк. При цьому залишається час на перевірку та підготовку до захисту. Якщо дипломна робота з маркетингу потрібна терміново, автори агентства Магістр прийдуть на допомогу!
 • Автори агентства Магістр - перевірені фахівці. Роботи виконують виключно викладачі, аспіранти та кандидати наук з економіки, менеджменту, фінансів та інших суміжних дисциплін.
 • Вони зможуть надати допомогу в написанні диплома, виборі теми, підготовці до захисту та багато іншого.
 • На будь-якому етапі написання дипломної роботи з маркетингу можна зв’язатися з менеджерами. Вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вирішити будь-яку складну ситуацію.
 • Якщо після отримання дипломної роботи з’являться зауваження до її змісту, будуть внесені необхідні правки.
 • Постійні клієнти отримують знижки до 10%!

Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто займається написанням дипломних робіт з маркетингу?
Написанням дипломних робіт з маркетингу займають кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи в цій сфері діяльності. Замовник самостійно обирає рівень автора, враховуючи особливості своєї роботи. Він повинен знати, що від рівня автора залежить вартість роботи.
Яку унікальність матиме дипломна робота з маркетингу?
Замовлений дипломний проєкт матиме ту унікальність, яка вказана в заявці. Вона перевіряється в системі ETXT, якщо інший інструмент не вимагається вищим навчальним закладом.
Як поставити запитання автору, який виконуватиме дипломний проєкт?
Це можна зробити лише в чаті з менеджером. Всі питання будуть передані автору, а відповіді надіслані замовнику.
Скільки коштуватиме замовити дипломну роботу в агентстві Магістр?
Це залежить від вимог до роботи. Точна вартість буде відомою лише після розгляду заявки. Щоб дізнатися орієнтовну ціну, можна скористатися онлайн-калькулятором, який пропонується на сайті.
Чи оплачується дипломна робота після відправки замовлення?
Внести завдаток потрібно після узгодження ціни. Автор відразу почне виконувати завдання.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін
Працюємо по всій Україні