0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з маркетингу

Якщо вам потрібна якісна дипломна робота з маркетингу, звертайтеся до фахівців агентства Магістр, які виконають її якісно та вчасно!

Дізнайся вартість дипломної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3180 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
283
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
25 376
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Що треба зробити для того, щоб замовити дипломну роботу з маркетингу?

Під час навчання студенти економічних спеціальностей вивчають маркетинг. Тим, які обрали спеціалізацію «Маркетинг», доводиться писати диплом з маркетингу. Це досить нелегка справа, особливо для тих студентів, які поєднують навчання з роботою.

Написання дипломного проєкту вимагає від студента значних зусиль, знань та навичок роботи з літературою й аналітичним матеріалом. Тому найкращим варіантом буде замовити дипломну роботу з маркетингу у фахівців агентства. Зробити це можна на сайті, де для користувачів розроблений зручний та зрозумілий у використанні особистий кабінет.
Щоб оформити замовлення, необхідно виконати декілька простих кроків:

 1. Пройти реєстрацію, вказавши своє ім’я та актуальний номер телефону. Створення паролю, як і перехід в с особистий кабінет, здійснюється автоматично.
 2. Зазначити головні вимоги до роботи. Відповідно до них буде виконуватися дипломна робота з маркетингу. Це тип роботи (дипломна), дисципліна (маркетинг), рівень унікальності, система перевірки, обсяг та очікуваний термін написання.
 3. Написати план дипломного проєкту. Його можуть виконати фахівці агентства Магістр.
 4. Прикріпити файл з методичкою. Також можна надати інші додаткові матеріали, які можуть знадобитися при виконанні завдання (таблиці, розрахунки тощо).
 5. Зазначити побажання наукового керівника. Їх врахування може позитивно відобразитися на оцінці.

Заповнена належним чином заявка відправляється на розгляд. Протягом доби з моменту її надсилання замовник отримує повідомлення з вартістю роботи. Після внесення завдатку автор починає працювати над роботою. Якщо ціна здається зависокою, можна замовити дипломну роботу з маркетингу в іншого автора. Вона може бути дешевшою, хоч і виконаною менш досвідченим автором.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти українських ВНЗ довіряють написання дипломної роботи з маркетингу авторам агентства Магістр?

Багато українських студентів довіряють написання дипломної роботи з маркетингу авторам агентства Магістр. І ось чому.

 • Кожна дипломна робота з маркетингу пишеться відповідно до вимог та побажань клієнта. Вона проходить перевірку в системі ETXT або тій, яка вказана в заявці.
 • Автори агентства Магістр відповідально підходять до дедлайнів, тому дипломна робота виконується точно в строк. При цьому залишається час на перевірку та підготовку до захисту. Якщо дипломна робота з маркетингу потрібна терміново, автори агентства Магістр прийдуть на допомогу!
 • Автори агентства Магістр - перевірені фахівці. Роботи виконують виключно викладачі, аспіранти та кандидати наук з економіки, менеджменту, фінансів та інших суміжних дисциплін.
 • Вони зможуть надати допомогу в написанні диплома, виборі теми, підготовці до захисту та багато іншого.
 • На будь-якому етапі написання дипломної роботи з маркетингу можна зв’язатися з менеджерами. Вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вирішити будь-яку складну ситуацію.
 • Якщо після отримання дипломної роботи з’являться зауваження до її змісту, будуть внесені необхідні правки.
 • Постійні клієнти отримують знижки до 10%!

Що про нас кажуть?
Валерія
23 Лютого
Робота супер! У викладача не було жодних претензій до роботи. Захистила на відмінно. Дякую вам!
ID: 3119ХХ
Валентина
31 Січня
Супер!!!!!!!!!! Дуже якісні роботи, швидкий та ввічливий зворотній зв'язок. Дякую!!!!!
ID: 2780ХХ
Сергей
30 Січня
Доволен, качественно + чат с автором
ID: 3760ХХ
Юліанна
22 Січня
Дякую гарно за чудово виконану роботу! Все було зроблено за відведений час, грамотно, чітко! Від тепер буду замовляти всі роботи тільки тут, дякую!
ID: 3757ХХ
Неля
14 Січня
Щиро вдячна за роботу, оцінка за захист 95. Трішки довелося доповнити 2 і 3 розділи інформацією інформацією щодо фін.грамотності
ID: 3349ХХ
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Валентин     13 Січня
Реферат
Когда у меня вовсе не оставалось времени на написание реферата по госуправлению, я в первый раз принял решение о том, что стоит хоть раз не полагаться на собственные силы, а прибегнуть к помощи специалистов. Я ни разу об этом не сожалел. Сотрудники действительно мастера своего дела. Они справились с работой в самые короткие сроки и взяли за это всего ничего. Мало того, они постоянно держали со мной обратную связь, которая позволила минимизировать количество неточностей в тематике работы. Мой преподаватель сделал только одно замечание по работе.
Виктория     08 Січня
Бакалаврская
Пару недель назад заказала в Магистре написать дипломную работу по психологии. Не могу не признать, что работу они сделали отлично, правда на один день превысили срок. Также было несколько правок, которые мне в процессе оперативно вносили (я договорилась, что буду оплачивать выполненные разделы). Также у меня не было к ним вопросов по плагиату, поскольку уровень уникальности был выше того, который от меня требовал университет. Ну и, наконец, стоимость дипломной оказалась примерно такой же, как и в других компаниях, поэтому оцениваю их работу на твердую четверку. Благодарю.
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто займається написанням дипломних робіт з маркетингу?
Написанням дипломних робіт з маркетингу займають кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи в цій сфері діяльності. Замовник самостійно обирає рівень автора, враховуючи особливості своєї роботи. Він повинен знати, що від рівня автора залежить вартість роботи.
Яку унікальність матиме дипломна робота з маркетингу?
Замовлений дипломний проєкт матиме ту унікальність, яка вказана в заявці. Вона перевіряється в системі ETXT, якщо інший інструмент не вимагається вищим навчальним закладом.
Як поставити запитання автору, який виконуватиме дипломний проєкт?
Це можна зробити лише в чаті з менеджером. Всі питання будуть передані автору, а відповіді надіслані замовнику.
Скільки коштуватиме замовити дипломну роботу в агентстві Магістр?
Це залежить від вимог до роботи. Точна вартість буде відомою лише після розгляду заявки. Щоб дізнатися орієнтовну ціну, можна скористатися онлайн-калькулятором, який пропонується на сайті.
Чи оплачується дипломна робота після відправки замовлення?
Внести завдаток потрібно після узгодження ціни. Автор відразу почне виконувати завдання.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін