0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з торгівлі та комерційної діяльності

Замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в агентстві «Магістр» позбавить вас від багатогодинного «животіння» за вивченням спеціалізованої літератури та вивченням першоджерел. Крім того, у вас з'явиться вільний час, потрібний для підготовки до захисту.

Дізнайся вартість дипломної з торгівлі та комерційної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 154
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності?

Дипломна робота з торгівлі та комерційної діяльності є дослідницькою працею, в якому необхідний аналіз різних шляхів збуту товару, різних каналів і пошук найбільш ефективних підходів до комерції.

Всі ці здібності можна придбати з досвідом, але молодому фахівцеві, без практичного досвіду в торгівлі написати дослідницьку працю, заслуговує високої оцінки, практично неможливо. Саме тому ми радимо замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності у співробітників агентства «Магістр» - компанії, яка на ринку вже багато років, тому процес підбору і відсіювання фахівців вже давно пройшов. Сьогодні тут працюють тільки висококласні професіонали, які підтвердили кваліфікацію.

Для того щоб оформити заявку, необхідно увійти на ресурс агентства і зробити 5 коротких кроків, витративши всього 5 хвилин часу:

 1. Реєстрація. Після кліка по «Замовити» потрібно вибрати тип завдання (дипломна), записати ім'я і номер телефону, після чого відкриється ваш кабінет і буде створений пароль до нього.
 2. Анкета. Анкетування потрібно для внесення всієї інформації по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності: тема, рівень унікальності, дисципліна, кількість сторінок, термін передачі і т.д.
 3. Передати затверджений план, якщо він є. Якщо його немає, виконавець складе план дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності самостійно (додатково платити не потрібно).
 4. Передати методичку і вихідні дані для розрахунків по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності.
 5. В поле для коментарів перерахувати побажання наукового керівника по виконанню завдання.
Протягом дня ви отримаєте відповідь з ціною роботи. Якщо у вас немає питань, заходите в особистий кабінет і оплачуйте аванс. З цього моменту почнеться виконання завдання. Якщо ж вам потрібен дешевший проект, замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності можна у автора з меншою кваліфікацією, або анулювати завдання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому більшість дипломників вибирає саме «Магістр»?

У нас працюють аспіранти, викладачі та наукові співробітники провідних вітчизняних ВНЗ та НДІ. Вони мають великий практичний досвід в написанні подібних робіт, а також знайомі з найостаннішими науковими працями, що відносяться до теми диплома.

Ми співпрацюємо з великою кількістю виконавців, серед яких є фахівці в області торгівлі. Серед переваг замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в «Магістрі» можна виділити наступне:

 • Вартість роботи відповідає її якості.
 • Можливий терміновий замовлення роботи, причому терміновість практично не впливає на якість проекту.
 • Постійним клієнтам надаємо знижку до 10%.
 • Гарантуємо унікальність роботи.
 • Гарантуємо конфіденційність замовника дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності.
 • Вносимо безкоштовні правки і коригування, а також супроводжуємо замовника до захисту.
 • Кожна робота створюється з «0».
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кого призначать виконавцем мого диплома?
Без сумніву, їм стане кваліфікований і досвідчений фахівець в галузі торгівлі, який вже займався розробкою подібних проєктів.
Ви забезпечите унікальність, яку вимагає мій ВНЗ?
Так, ми гарантуємо, що унікальність дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності буде не нижчою за ту, яка вказана в замовленні. Перевіряємо через eTXT, якщо у ВНЗ вимагають іншу перевірку, вкажіть це при анкетуванні.
Як у вас замовник спілкується з автором?
Тільки через внутрішній чат агентства в особистому кабінеті.
Скільки потрібно заплатити за дипломну роботу?
Щоб "прицінитися", використовуйте калькулятор на сайті, а точну вартість можете дізнатися після відправки замовлення.
Після відправки заявки потрібно відразу ж вносити оплату?
Ні, ви вносите аванс після того, як дізнаєтеся вартість роботи і погодитеся з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін