0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з торгівлі та комерційної діяльності

Замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в агентстві «Магістр» позбавить вас від багатогодинного «животіння» за вивченням спеціалізованої літератури та вивченням першоджерел. Крім того, у вас з'явиться вільний час, потрібний для підготовки до захисту.

Дізнайся вартість дипломної з торгівлі та комерційної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
264
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 168
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності?

Дипломна робота з торгівлі та комерційної діяльності є дослідницькою працею, в якому необхідний аналіз різних шляхів збуту товару, різних каналів і пошук найбільш ефективних підходів до комерції.

Всі ці здібності можна придбати з досвідом, але молодому фахівцеві, без практичного досвіду в торгівлі написати дослідницьку працю, заслуговує високої оцінки, практично неможливо. Саме тому ми радимо замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності у співробітників агентства «Магістр» - компанії, яка на ринку вже багато років, тому процес підбору і відсіювання фахівців вже давно пройшов. Сьогодні тут працюють тільки висококласні професіонали, які підтвердили кваліфікацію.

Для того щоб оформити заявку, необхідно увійти на ресурс агентства і зробити 5 коротких кроків, витративши всього 5 хвилин часу:

 1. Реєстрація. Після кліка по «Замовити» потрібно вибрати тип завдання (дипломна), записати ім'я і номер телефону, після чого відкриється ваш кабінет і буде створений пароль до нього.
 2. Анкета. Анкетування потрібно для внесення всієї інформації по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності: тема, рівень унікальності, дисципліна, кількість сторінок, термін передачі і т.д.
 3. Передати затверджений план, якщо він є. Якщо його немає, виконавець складе план дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності самостійно (додатково платити не потрібно).
 4. Передати методичку і вихідні дані для розрахунків по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності.
 5. В поле для коментарів перерахувати побажання наукового керівника по виконанню завдання.
Протягом дня ви отримаєте відповідь з ціною роботи. Якщо у вас немає питань, заходите в особистий кабінет і оплачуйте аванс. З цього моменту почнеться виконання завдання. Якщо ж вам потрібен дешевший проект, замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності можна у автора з меншою кваліфікацією, або анулювати завдання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому більшість дипломників вибирає саме «Магістр»?

У нас працюють аспіранти, викладачі та наукові співробітники провідних вітчизняних ВНЗ та НДІ. Вони мають великий практичний досвід в написанні подібних робіт, а також знайомі з найостаннішими науковими працями, що відносяться до теми диплома.

Ми співпрацюємо з великою кількістю виконавців, серед яких є фахівці в області торгівлі. Серед переваг замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в «Магістрі» можна виділити наступне:

 • Вартість роботи відповідає її якості.
 • Можливий терміновий замовлення роботи, причому терміновість практично не впливає на якість проекту.
 • Постійним клієнтам надаємо знижку до 10%.
 • Гарантуємо унікальність роботи.
 • Гарантуємо конфіденційність замовника дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності.
 • Вносимо безкоштовні правки і коригування, а також супроводжуємо замовника до захисту.
 • Кожна робота створюється з «0».
Що про нас кажуть?
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Алена
30 червня
Огромное спасибо за проделанную работу!!! Спасибо за то что вовремя все успели доработать и прислали без опозданий !!!!
ID: 7965ХХ
Анна
22 червня
Гарна робота : швидко, без редагувань, викладач оцінив на найвищий бал, трошки дорого, але в цілому все добре. Дуже вдячна!
ID: 8299ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кого призначать виконавцем мого диплома?
Без сумніву, їм стане кваліфікований і досвідчений фахівець в галузі торгівлі, який вже займався розробкою подібних проєктів.
Ви забезпечите унікальність, яку вимагає мій ВНЗ?
Так, ми гарантуємо, що унікальність дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності буде не нижчою за ту, яка вказана в замовленні. Перевіряємо через eTXT, якщо у ВНЗ вимагають іншу перевірку, вкажіть це при анкетуванні.
Як у вас замовник спілкується з автором?
Тільки через внутрішній чат агентства в особистому кабінеті.
Скільки потрібно заплатити за дипломну роботу?
Щоб "прицінитися", використовуйте калькулятор на сайті, а точну вартість можете дізнатися після відправки замовлення.
Після відправки заявки потрібно відразу ж вносити оплату?
Ні, ви вносите аванс після того, як дізнаєтеся вартість роботи і погодитеся з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін