0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з торгівлі та комерційної діяльності

Замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в агентстві «Магістр» позбавить вас від багатогодинного «животіння» за вивченням спеціалізованої літератури та вивченням першоджерел. Крім того, у вас з'явиться вільний час, потрібний для підготовки до захисту.

Дізнайся вартість дипломної з торгівлі та комерційної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності?

Дипломна робота з торгівлі та комерційної діяльності є дослідницькою працею, в якому необхідний аналіз різних шляхів збуту товару, різних каналів і пошук найбільш ефективних підходів до комерції.

Всі ці здібності можна придбати з досвідом, але молодому фахівцеві, без практичного досвіду в торгівлі написати дослідницьку працю, заслуговує високої оцінки, практично неможливо. Саме тому ми радимо замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності у співробітників агентства «Магістр» - компанії, яка на ринку вже багато років, тому процес підбору і відсіювання фахівців вже давно пройшов. Сьогодні тут працюють тільки висококласні професіонали, які підтвердили кваліфікацію.

Для того щоб оформити заявку, необхідно увійти на ресурс агентства і зробити 5 коротких кроків, витративши всього 5 хвилин часу:

 1. Реєстрація. Після кліка по «Замовити» потрібно вибрати тип завдання (дипломна), записати ім'я і номер телефону, після чого відкриється ваш кабінет і буде створений пароль до нього.
 2. Анкета. Анкетування потрібно для внесення всієї інформації по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності: тема, рівень унікальності, дисципліна, кількість сторінок, термін передачі і т.д.
 3. Передати затверджений план, якщо він є. Якщо його немає, виконавець складе план дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності самостійно (додатково платити не потрібно).
 4. Передати методичку і вихідні дані для розрахунків по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності.
 5. В поле для коментарів перерахувати побажання наукового керівника по виконанню завдання.
Протягом дня ви отримаєте відповідь з ціною роботи. Якщо у вас немає питань, заходите в особистий кабінет і оплачуйте аванс. З цього моменту почнеться виконання завдання. Якщо ж вам потрібен дешевший проект, замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності можна у автора з меншою кваліфікацією, або анулювати завдання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому більшість дипломників вибирає саме «Магістр»?

У нас працюють аспіранти, викладачі та наукові співробітники провідних вітчизняних ВНЗ та НДІ. Вони мають великий практичний досвід в написанні подібних робіт, а також знайомі з найостаннішими науковими працями, що відносяться до теми диплома.

Ми співпрацюємо з великою кількістю виконавців, серед яких є фахівці в області торгівлі. Серед переваг замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в «Магістрі» можна виділити наступне:

 • Вартість роботи відповідає її якості.
 • Можливий терміновий замовлення роботи, причому терміновість практично не впливає на якість проекту.
 • Постійним клієнтам надаємо знижку до 10%.
 • Гарантуємо унікальність роботи.
 • Гарантуємо конфіденційність замовника дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності.
 • Вносимо безкоштовні правки і коригування, а також супроводжуємо замовника до захисту.
 • Кожна робота створюється з «0».
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кого призначать виконавцем мого диплома?
Без сумніву, їм стане кваліфікований і досвідчений фахівець в галузі торгівлі, який вже займався розробкою подібних проєктів.
Ви забезпечите унікальність, яку вимагає мій ВНЗ?
Так, ми гарантуємо, що унікальність дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності буде не нижчою за ту, яка вказана в замовленні. Перевіряємо через eTXT, якщо у ВНЗ вимагають іншу перевірку, вкажіть це при анкетуванні.
Як у вас замовник спілкується з автором?
Тільки через внутрішній чат агентства в особистому кабінеті.
Скільки потрібно заплатити за дипломну роботу?
Щоб "прицінитися", використовуйте калькулятор на сайті, а точну вартість можете дізнатися після відправки замовлення.
Після відправки заявки потрібно відразу ж вносити оплату?
Ні, ви вносите аванс після того, як дізнаєтеся вартість роботи і погодитеся з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін