0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з торгівлі та комерційної діяльності

Замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в агентстві «Магістр» позбавить вас від багатогодинного «животіння» за вивченням спеціалізованої літератури та вивченням першоджерел. Крім того, у вас з'явиться вільний час, потрібний для підготовки до захисту.

Дізнайся вартість дипломної з торгівлі та комерційної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
36 057
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності?

Дипломна робота з торгівлі та комерційної діяльності є дослідницькою працею, в якому необхідний аналіз різних шляхів збуту товару, різних каналів і пошук найбільш ефективних підходів до комерції.

Всі ці здібності можна придбати з досвідом, але молодому фахівцеві, без практичного досвіду в торгівлі написати дослідницьку працю, заслуговує високої оцінки, практично неможливо. Саме тому ми радимо замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності у співробітників агентства «Магістр» - компанії, яка на ринку вже багато років, тому процес підбору і відсіювання фахівців вже давно пройшов. Сьогодні тут працюють тільки висококласні професіонали, які підтвердили кваліфікацію.

Для того щоб оформити заявку, необхідно увійти на ресурс агентства і зробити 5 коротких кроків, витративши всього 5 хвилин часу:

 1. Реєстрація. Після кліка по «Замовити» потрібно вибрати тип завдання (дипломна), записати ім'я і номер телефону, після чого відкриється ваш кабінет і буде створений пароль до нього.
 2. Анкета. Анкетування потрібно для внесення всієї інформації по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності: тема, рівень унікальності, дисципліна, кількість сторінок, термін передачі і т.д.
 3. Передати затверджений план, якщо він є. Якщо його немає, виконавець складе план дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності самостійно (додатково платити не потрібно).
 4. Передати методичку і вихідні дані для розрахунків по дипломній роботі з торгівлі та комерційної діяльності.
 5. В поле для коментарів перерахувати побажання наукового керівника по виконанню завдання.
Протягом дня ви отримаєте відповідь з ціною роботи. Якщо у вас немає питань, заходите в особистий кабінет і оплачуйте аванс. З цього моменту почнеться виконання завдання. Якщо ж вам потрібен дешевший проект, замовити дипломну роботу з торгівлі та комерційної діяльності можна у автора з меншою кваліфікацією, або анулювати завдання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому більшість дипломників вибирає саме «Магістр»?

У нас працюють аспіранти, викладачі та наукові співробітники провідних вітчизняних ВНЗ та НДІ. Вони мають великий практичний досвід в написанні подібних робіт, а також знайомі з найостаннішими науковими працями, що відносяться до теми диплома.

Ми співпрацюємо з великою кількістю виконавців, серед яких є фахівці в області торгівлі. Серед переваг замовлення дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності в «Магістрі» можна виділити наступне:

 • Вартість роботи відповідає її якості.
 • Можливий терміновий замовлення роботи, причому терміновість практично не впливає на якість проекту.
 • Постійним клієнтам надаємо знижку до 10%.
 • Гарантуємо унікальність роботи.
 • Гарантуємо конфіденційність замовника дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності.
 • Вносимо безкоштовні правки і коригування, а також супроводжуємо замовника до захисту.
 • Кожна робота створюється з «0».
Що про нас кажуть?
Владислава
07 грудня
Захистила на відмінно
ID: 4752ХХ
Віктор
05 грудня
ID: 4867ХХ
Карина
04 грудня
Роскошно!)
ID: 5044ХХ
Людмила
03 грудня
Дуже дякую)) Все зроблено на відмінно та раніше зазначеного строку)) Буду звертатися ще))
ID: 4990ХХ
Євгеній
02 грудня
ID: 5062ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кого призначать виконавцем мого диплома?
Без сумніву, їм стане кваліфікований і досвідчений фахівець в галузі торгівлі, який вже займався розробкою подібних проєктів.
Ви забезпечите унікальність, яку вимагає мій ВНЗ?
Так, ми гарантуємо, що унікальність дипломної роботи з торгівлі та комерційної діяльності буде не нижчою за ту, яка вказана в замовленні. Перевіряємо через eTXT, якщо у ВНЗ вимагають іншу перевірку, вкажіть це при анкетуванні.
Як у вас замовник спілкується з автором?
Тільки через внутрішній чат агентства в особистому кабінеті.
Скільки потрібно заплатити за дипломну роботу?
Щоб "прицінитися", використовуйте калькулятор на сайті, а точну вартість можете дізнатися після відправки замовлення.
Після відправки заявки потрібно відразу ж вносити оплату?
Ні, ви вносите аванс після того, як дізнаєтеся вартість роботи і погодитеся з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін