0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з журналістики і видавничої справи

Зекономте свій час, замовивши дипломну роботу з журналістики та видавничої справи в досвідчених та кваліфікованих фахівців агентства Магістр!

Дізнайся вартість дипломної з журналістики і видавничої справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3880 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
294
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 427
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як оформити замовлення дипломної роботи з журналістики та видавничої справи?

Професія журналіста вважається однією з найбільш актуальних на сьогоднішній день. Хороший журналіст - це людина, яка здатна на основі своїх глибоких знань писати статті, репортажі, замітки тощо. Стати журналістом можна, отримавши відповідну освіту. Важливим етапом процесу навчання майбутнього журналіста у ВНЗ є написання дипломного проєкту та його захист перед державною комісією. Це досить складно, тому краще замовити дипломну роботу з журналістики та видавничої справи, звернувшись до фахівців агентства Магістр.

Замовлення оформляється на сайті агентства шляхом виконання наступних дій:

 1. Реєстрація. Для того, щоб стати зареєстрованим користувачем сайту, необхідно у формі, яка відкривається після входу на нього, вказати своє ім’я, номер телефону та тип роботи. Формування паролю та вхід в особистий кабінет здійснюється автоматично.
 2. Заповнення анкети. В ній вказуються вимоги до дипломної роботи з журналістики та видавничої справи. Це її тема, унікальність, термін виконання та ін.
 3. Подання плану. При необхідності його можуть скласти автори агентства Магістр.
 4. Прикріплення методички та додаткових матеріалів. Завдяки їх використанню, дипломний проект буде відповідати вимогам ВНЗ.
 5. Зазначення побажань наукового керівника. Їх можна написати в полі для коментарів.
Розгляд анкети відбувається протягом доби з моменту її подання. Після цього клієнт агентства отримує повідомлення, в якому вказується вартість замовлення. Після оплати завдатку автор починає виконувати роботу. Якщо ціна, яка пропонується агентством здалася високою, можна замовити дипломну роботу з журналістики та видавничої справи в іншого, не такого досвідченого та кваліфікованого автора. Також можна анулювати свою заявку.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому рекомендується замовляти дипломні роботи з журналістики та видавничої справи у фахівців агентства Магістр?

 • Кваліфіковані та досвідчені фахівці агентства Магістр надають допомогу в написанні дипломної роботи з журналістики та видавничої справи на замовлення. Вони пропонують привабливі ціни, розраховані на скромний бюджет студентів, та високу якість роботи.
 • Клієнтам гарантується суворе дотримання термінів, унікальність всіх матеріалів та супровід студента до здачі дипломної роботи. При необхідності в роботу будуть внесені поправки. Ця послуга є абсолютно безкоштовною.
 • Дипломна робота з журналістики та видавничої справи виконується з урахуванням всіх вимог вищого навчального закладу та наукового керівника. Крім цього, враховуються побажання клієнта.
 • Всі постійні замовники отримують знижку до 10%.
Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який рівень мають автори, що займаються написанням дипломних робіт з журналістики та видавничої справи?
Написанням дипломних робіт з журналістики та видавничої справи займаються автори різного рівня. Наприклад, це викладачі, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. При виборі одного із них, слід враховувати складність проекту, його тему, обсяг та унікальність. Важливе значення мають фінансові можливості замовника, тому що рівень автора вливає на ціну роботи.
Який рівень унікальності матиме замовлена дипломна робота з журналістики та видавничої справи?
Бажаний рівень унікальності вказується в анкеті при оформленні замовлення. Також зазначається система перевірки, що вимагається ВНЗ. Якщо цих вимог немає, за основу береться середній показник. Унікальність перевіряється в системі eTXT.
Як зв’язатися з автором, що виконує дипломну роботу з журналістики та видавничої справи?
Всі питання йому можна поставити в чаті з менеджером компанії. Пряме спілкування з автором не передбачене.
Скільки коштуватиме замовити дипломний проєкт з журналістики?
Вартість роботи залежить від її складності, обсягу, унікальності, обраного автора та інших факторів. Точна ціна визначається після розгляду заявки, а орієнтовна розраховується на онлайн калькуляторі, що пропонується на сайті.
Чи потрібно оплачувати дипломну роботу після формування замовлення на сайті агентства Магістр?
Оформлення заявки не зобов’язує оплачувати роботу. Внести завдаток необхідно після узгодження ціни.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін
Працюємо по всій Україні