0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з журналістики на замовлення

Щоб замовити створення дипломної роботи, просто зверніться в агентство «Магістр»: ми швидко і якісно виконаємо її в стислі терміни.

Дізнайся вартість дипломної з журналістики і видавничої справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з журналістики

Наприкінці останнього курсу студент пише дипломну роботу. Вона є підсумком навчання, показуючи приймальній комісії, що учень освоїв потрібні предмети, навчився працювати з інформацією, аналізувати її, складати документацію і працювати за обраною спеціальністю. Дипломна робота з журналістики складається з декількох розділів, в ній проводяться певні дослідження, аналізується інформація, робляться висновки та ін. Студенту, який добре розбирається в тематиці, на написання проєкту знадобиться приблизно 2–3 місяці.

Але не у всіх є можливість зробити його самостійно. Причини можуть бути різні: брак вільного часу, небажання писати дипломну роботу на запропоновану тему, відсутність необхідних знань та ін. Але, щоб закінчити навчання і влаштуватися працювати за професією, проєкт з журналістики потрібно обов'язково здати. Якщо ви не хочете займатися написанням, то зверніться до агентства «Магістр» та замовте роботу досвідченим авторам.

В нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які займаються науковою діяльністю: аспіранти, викладачі, кандидати наук та ін. Вони трудяться в вузах і відмінно розбираються в діючих стандартах, правилах оформлення дипломного проєкту, його особливостях та діючих ГОСТах. Ваша робота гарантовано пройде всі перевірки, ви зможете її успішно захистити і отримати бажану професію.

Щоб зробити замовлення, потрібно виконати п'ять простих кроків:

 1. Зареєструватися на нашому сайті. Для цього натисніть кнопку «Замовити» у верхній частині сторінки. Перед вами відкриється форма, в яку потрібно буде ввести свої ім'я та прізвище, а також діючу поштову адресу. Спілкування буде проходити саме через неї, тому будьте уважні. Після введення даних буде сформований надійний пароль, і ви увійдете до особистого кабінету.
 2. Заповнити типову анкету. У ній вказується дисципліна, з якої пишеться робота, її тема, терміни здачі, рівень унікальності та інша інформація. Отримати вимоги можна у свого наукового керівника.
 3. Скласти план проєкту. Якщо ви маєте уявлення, як він повинен виглядати, то можете прикласти його до заявки. Якщо ні, то його напишуть наші автори абсолютно безкоштовно.
 4. Прикріпити наявну інформацію. Зазвичай це методичні вказівки, рекомендації, діючі у вузі правила, тематичні статті та ін.
 5. Додати коментарі наукового керівника або свої. Вони будуть обов'язково враховані при написанні дипломної роботи.

Коли всі дані будуть вказані, сформується заявка. Вона надійде до нашого менеджера. Він вивчить її, перевірить наявність всієї необхідної інформації і вишле вам лист із зазначенням вартості. Зазвичай заявка обробляється в день звернення або на наступний день, якщо ви подали її вночі. Якщо вас все влаштує, то ви вносите передоплату будь-яким зручним способом, і ми приступаємо до написання.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу з журналістики в агентстві «Магістр» — найкраще рішення?

Наша компанія займається написанням студентських робіт на замовлення більше 10 років. За цей час ми зібрали професійний колектив авторів і розробили ефективні схеми співпраці. Наші переваги:

 1. Дипломні роботи з журналістики виконуються в строгій відповідності діючим ГОСТам і методичним рекомендаціям, тому вони без проблем пройдуть всі необхідні перевірки.
 2. Ми гарантуємо, що будуть враховані терміни виконання замовлення, необхідна унікальність та побажання наукового керівника.
 3. Безкоштовне внесення правок. Якщо щось потрібно буде доопрацювати в рамках техзавдання, то автор зробить це максимально швидко.
 4. Знижки для постійних замовників. Якщо ви зверталися до нас за допомогою раніше, то ми надамо вам дисконт в 10%.
 5. Детальне розкриття теми, проведення необхідних досліджень і аналізу. Робота буде зроблена максимально якісно, щоб ви змогли захиститися на найвищий бал.

Телефонуйте або залишайте заявку через сайт: ми працюємо без перерв і вихідних.

Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який порядок оплати?

Для того щоб автор почав виконувати вашу роботу, ви повинні внести завдаток через систему оплати Platon або LiqPay в вашому особистому кабінеті. Нетермінові замовлення оплачуються в два етапи: 50% на початку, щоб автор почав працювати, і ще 50% в кінці — перед відправкою вам готового результату.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) і дисертації можна оплачувати окремо по розділах. Термінові замовлення можуть потребувати 100% передоплати.

Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?
У нас — так. Ми працюємо з 2008 року, і від нас отримали роботи десятки тисяч студентів з України, Польщі та Чехії. На всі online-замовлення у нас діють такі ж гарантії, як і в офісах.
Мою роботу не взяли. Що робити?
Наукові керівники часто пишуть зауваження і побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Це стандартна процедура, і тут немає нічого страшного. Просто клікніть в вашому кабінеті (в блоці «Файли») на кнопку «Доопрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. При необхідності можете прикріпити файл/фото. Ваші зауваження відразу надійдуть автору.
Хто буде виконувати мою роботу?
В нашому штаті сотні перевірених авторів: від аспірантів до докторів наук. У нас не працюють студенти. Досвідчений менеджер знайде оптимальну кандидатуру для виконання вашої роботи.
Скільки коштує замовити дипломну роботу?
Ціна бакалаврської становить від 4000 грн. в залежності від вимог і складності замовлення. Точну вартість вам назвуть після обробки заявки.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін