0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з журналістики і видавничої справи

Зекономте свій час, замовивши дипломну роботу з журналістики та видавничої справи в досвідчених та кваліфікованих фахівців агентства Магістр!

Дізнайся вартість дипломної з журналістики і видавничої справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3180 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
281
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
25 231
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як оформити замовлення дипломної роботи з журналістики та видавничої справи?

Професія журналіста вважається однією з найбільш актуальних на сьогоднішній день. Хороший журналіст - це людина, яка здатна на основі своїх глибоких знань писати статті, репортажі, замітки тощо. Стати журналістом можна, отримавши відповідну освіту. Важливим етапом процесу навчання майбутнього журналіста у ВНЗ є написання дипломного проєкту та його захист перед державною комісією. Це досить складно, тому краще замовити дипломну роботу з журналістики та видавничої справи, звернувшись до фахівців агентства Магістр.

Замовлення оформляється на сайті агентства шляхом виконання наступних дій:

 1. Реєстрація. Для того, щоб стати зареєстрованим користувачем сайту, необхідно у формі, яка відкривається після входу на нього, вказати своє ім’я, номер телефону та тип роботи. Формування паролю та вхід в особистий кабінет здійснюється автоматично.
 2. Заповнення анкети. В ній вказуються вимоги до дипломної роботи з журналістики та видавничої справи. Це її тема, унікальність, термін виконання та ін.
 3. Подання плану. При необхідності його можуть скласти автори агентства Магістр.
 4. Прикріплення методички та додаткових матеріалів. Завдяки їх використанню, дипломний проект буде відповідати вимогам ВНЗ.
 5. Зазначення побажань наукового керівника. Їх можна написати в полі для коментарів.
Розгляд анкети відбувається протягом доби з моменту її подання. Після цього клієнт агентства отримує повідомлення, в якому вказується вартість замовлення. Після оплати завдатку автор починає виконувати роботу. Якщо ціна, яка пропонується агентством здалася високою, можна замовити дипломну роботу з журналістики та видавничої справи в іншого, не такого досвідченого та кваліфікованого автора. Також можна анулювати свою заявку.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому рекомендується замовляти дипломні роботи з журналістики та видавничої справи у фахівців агентства Магістр?

 • Кваліфіковані та досвідчені фахівці агентства Магістр надають допомогу в написанні дипломної роботи з журналістики та видавничої справи на замовлення. Вони пропонують привабливі ціни, розраховані на скромний бюджет студентів, та високу якість роботи.
 • Клієнтам гарантується суворе дотримання термінів, унікальність всіх матеріалів та супровід студента до здачі дипломної роботи. При необхідності в роботу будуть внесені поправки. Ця послуга є абсолютно безкоштовною.
 • Дипломна робота з журналістики та видавничої справи виконується з урахуванням всіх вимог вищого навчального закладу та наукового керівника. Крім цього, враховуються побажання клієнта.
 • Всі постійні замовники отримують знижку до 10%.
Що про нас кажуть?
Валерія
23 Лютого
Робота супер! У викладача не було жодних претензій до роботи. Захистила на відмінно. Дякую вам!
ID: 3119ХХ
Валентина
31 Січня
Супер!!!!!!!!!! Дуже якісні роботи, швидкий та ввічливий зворотній зв'язок. Дякую!!!!!
ID: 2780ХХ
Сергей
30 Січня
Доволен, качественно + чат с автором
ID: 3760ХХ
Юліанна
22 Січня
Дякую гарно за чудово виконану роботу! Все було зроблено за відведений час, грамотно, чітко! Від тепер буду замовляти всі роботи тільки тут, дякую!
ID: 3757ХХ
Неля
14 Січня
Щиро вдячна за роботу, оцінка за захист 95. Трішки довелося доповнити 2 і 3 розділи інформацією інформацією щодо фін.грамотності
ID: 3349ХХ
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Валентин     13 Січня
Реферат
Когда у меня вовсе не оставалось времени на написание реферата по госуправлению, я в первый раз принял решение о том, что стоит хоть раз не полагаться на собственные силы, а прибегнуть к помощи специалистов. Я ни разу об этом не сожалел. Сотрудники действительно мастера своего дела. Они справились с работой в самые короткие сроки и взяли за это всего ничего. Мало того, они постоянно держали со мной обратную связь, которая позволила минимизировать количество неточностей в тематике работы. Мой преподаватель сделал только одно замечание по работе.
Виктория     08 Січня
Бакалаврская
Пару недель назад заказала в Магистре написать дипломную работу по психологии. Не могу не признать, что работу они сделали отлично, правда на один день превысили срок. Также было несколько правок, которые мне в процессе оперативно вносили (я договорилась, что буду оплачивать выполненные разделы). Также у меня не было к ним вопросов по плагиату, поскольку уровень уникальности был выше того, который от меня требовал университет. Ну и, наконец, стоимость дипломной оказалась примерно такой же, как и в других компаниях, поэтому оцениваю их работу на твердую четверку. Благодарю.
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який рівень мають автори, що займаються написанням дипломних робіт з журналістики та видавничої справи?
Написанням дипломних робіт з журналістики та видавничої справи займаються автори різного рівня. Наприклад, це викладачі, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. При виборі одного із них, слід враховувати складність проекту, його тему, обсяг та унікальність. Важливе значення мають фінансові можливості замовника, тому що рівень автора вливає на ціну роботи.
Який рівень унікальності матиме замовлена дипломна робота з журналістики та видавничої справи?
Бажаний рівень унікальності вказується в анкеті при оформленні замовлення. Також зазначається система перевірки, що вимагається ВНЗ. Якщо цих вимог немає, за основу береться середній показник. Унікальність перевіряється в системі eTXT.
Як зв’язатися з автором, що виконує дипломну роботу з журналістики та видавничої справи?
Всі питання йому можна поставити в чаті з менеджером компанії. Пряме спілкування з автором не передбачене.
Скільки коштуватиме замовити дипломний проєкт з журналістики?
Вартість роботи залежить від її складності, обсягу, унікальності, обраного автора та інших факторів. Точна ціна визначається після розгляду заявки, а орієнтовна розраховується на онлайн калькуляторі, що пропонується на сайті.
Чи потрібно оплачувати дипломну роботу після формування замовлення на сайті агентства Магістр?
Оформлення заявки не зобов’язує оплачувати роботу. Внести завдаток необхідно після узгодження ціни.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін