0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з історії на замовлення

Чи не справляєтеся з написанням дипломної роботи по історії самостійно? Ми можемо надати допомогу в написанні як окремої глави, так і всієї роботи. Це дозволить вам приділяти більше часу підготовці до захисту і позбутися від рутини, яка тільки розхитує нерви.

Дізнайся вартість дипломної з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
375
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
36 054
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як вам зробити замовлення в Магістрі?

Замовити дипломну роботу з історії можна всього за п'ять хвилин. Потрібно всього лише зробити 5 невеликих кроків:

 1. Реєстрація. Почати замовлення дипломної роботи по історії необхідно з входу на сайт агентства «Магістр», після чого натискайте кнопку «Замовити», вибрати тип проекту, вписати ім'я та номер мобільного. Після введення даних ви опинитеся в призначеному для користувача кабінеті і отримайте пароль доступу до нього.
 2. Анкета. Тут вписується вся інформація про проект: кількість сторінок, тема, дисципліна, термін здачі, а також інша інформація, яка буде потрібна в процесі написання.
 3. План. Якщо ваш план виконання дипломної роботи з історії вже затвердив науковий керівник, передайте його нам разом із заявкою. Якщо немає, автор складе його і відправить вам для отримання візи наукового керівника.
 4. Файли. Велика перевага - якщо ви відправите нам і методичні вказівки щодо виконання дипломної роботи, затверджені в вашому навчальному закладі. Це дозволить автору більш точно слідувати вимогам, а, значить, уникнути великої кількості виправлень і коригувань.
 5. Побажання. Якщо ваш науковий керівник має власний погляд на те, як повинна виглядати готова дипломна, перерахуйте його побажання в коментарях.
Протягом дня ми відправимо вам повідомлення, в якому буде вказана вартість дипломної роботи з історії, оприлюднена автором з найбільш підходящим досвідом і кваліфікацією. Для того щоб робота почалася, необхідно увійти в користувальницький кабінет і перевести суму авансу на рахунок агентства «Магістр». Також ви можете відмовитися від співпраці або замовити дипломну роботу з історії у менш кваліфікованого автора.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вірять саме Магістрові?

 • Для написання дипломних робіт з історії ми відбираємо тільки викладачів і аспірантів вищих навчальних закладів, а також наукових співробітників НДІ, які пройшли перевірку і довели високий кваліфікаційний рівень. Дипломну роботу з історії розроблятиме автор, у якого є необхідну освіту і досвід написання робіт в цьому напрямку наукової діяльності.
 • Якщо клієнта не влаштовують умови, запропоновані одним виконавцем, він може вибрати іншого, з більш прийнятними умовами.
 • Клієнт може не тільки замовити дипломну роботу з історії «під ключ», а й замовити будь-яку її частину, розділ, доповідь, примітки або презентацію.
 • Якщо в роботу потрібно внести правки або коригування, автор зробить це абсолютно безкоштовно, причому супровід замовника не припиняється до захисту проекту.
 • Калькулятор дасть можливість ознайомитися з приблизною вартістю роботи.
 • Перед передачею клієнту робота проходить перевірку унікальності.
 • Постійний клієнт отримує 10% дисконт.
Що про нас кажуть?
Владислава
07 грудня
Захистила на відмінно
ID: 4752ХХ
Віктор
05 грудня
ID: 4867ХХ
Карина
04 грудня
Роскошно!)
ID: 5044ХХ
Людмила
03 грудня
Дуже дякую)) Все зроблено на відмінно та раніше зазначеного строку)) Буду звертатися ще))
ID: 4990ХХ
Євгеній
02 грудня
ID: 5062ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кому ви довірите мій дипломний проект?
Дипломну роботу з історії напише автор з необхідним досвідом і кваліфікацією в потрібній сфері, до якої належить тема роботи.
А на яку унікальність я можу розраховувати?
Ми перевіряємо всі роботи через сервіс eTXT. Робота буде отруєна вам тільки в тому випадку, якщо її унікальність буде як мінімум дорівнює тій, яку ви вказали при складанні заявки. Якщо потрібно перевірити роботу іншою програмою, ми зробимо і це.
Що робити, якщо потрібно задати питання автору?
Задайте його в чаті після того як увійдете до особистого кабінету. Через короткий час ви отримаєте потрібну відповідь по дипломній роботі по історії.
Скільки коштує робота?
Точно сказати зможе тільки автор, після того як прочитає замовлення. До того можна дізнатися тільки усереднену ціну, використавши калькулятор в верхній частині екрану.
Чи можу я не платити, якщо замовлення вже передане в Магістр?
Природно. Ми відкриті для замовників, тому навіть аванс необхідно оплачувати тільки в разі, якщо вас влаштують всі умови (без цього автор не приступить до обробки потрібної літератури). Другу частину грошей потрібно буде перерахувати вже по закінченню роботи і ознайомлення з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін