0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з історії на замовлення

Чи не справляєтеся з написанням дипломної роботи по історії самостійно? Ми можемо надати допомогу в написанні як окремої глави, так і всієї роботи. Це дозволить вам приділяти більше часу підготовці до захисту і позбутися від рутини, яка тільки розхитує нерви.

Дізнайся вартість дипломної з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 999
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як вам зробити замовлення в Магістрі?

Замовити дипломну роботу з історії можна всього за п'ять хвилин. Потрібно всього лише зробити 5 невеликих кроків:

 1. Реєстрація. Почати замовлення дипломної роботи по історії необхідно з входу на сайт агентства «Магістр», після чого натискайте кнопку «Замовити», вибрати тип проекту, вписати ім'я та номер мобільного. Після введення даних ви опинитеся в призначеному для користувача кабінеті і отримайте пароль доступу до нього.
 2. Анкета. Тут вписується вся інформація про проект: кількість сторінок, тема, дисципліна, термін здачі, а також інша інформація, яка буде потрібна в процесі написання.
 3. План. Якщо ваш план виконання дипломної роботи з історії вже затвердив науковий керівник, передайте його нам разом із заявкою. Якщо немає, автор складе його і відправить вам для отримання візи наукового керівника.
 4. Файли. Велика перевага - якщо ви відправите нам і методичні вказівки щодо виконання дипломної роботи, затверджені в вашому навчальному закладі. Це дозволить автору більш точно слідувати вимогам, а, значить, уникнути великої кількості виправлень і коригувань.
 5. Побажання. Якщо ваш науковий керівник має власний погляд на те, як повинна виглядати готова дипломна, перерахуйте його побажання в коментарях.
Протягом дня ми відправимо вам повідомлення, в якому буде вказана вартість дипломної роботи з історії, оприлюднена автором з найбільш підходящим досвідом і кваліфікацією. Для того щоб робота почалася, необхідно увійти в користувальницький кабінет і перевести суму авансу на рахунок агентства «Магістр». Також ви можете відмовитися від співпраці або замовити дипломну роботу з історії у менш кваліфікованого автора.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вірять саме Магістрові?

 • Для написання дипломних робіт з історії ми відбираємо тільки викладачів і аспірантів вищих навчальних закладів, а також наукових співробітників НДІ, які пройшли перевірку і довели високий кваліфікаційний рівень. Дипломну роботу з історії розроблятиме автор, у якого є необхідну освіту і досвід написання робіт в цьому напрямку наукової діяльності.
 • Якщо клієнта не влаштовують умови, запропоновані одним виконавцем, він може вибрати іншого, з більш прийнятними умовами.
 • Клієнт може не тільки замовити дипломну роботу з історії «під ключ», а й замовити будь-яку її частину, розділ, доповідь, примітки або презентацію.
 • Якщо в роботу потрібно внести правки або коригування, автор зробить це абсолютно безкоштовно, причому супровід замовника не припиняється до захисту проекту.
 • Калькулятор дасть можливість ознайомитися з приблизною вартістю роботи.
 • Перед передачею клієнту робота проходить перевірку унікальності.
 • Постійний клієнт отримує 10% дисконт.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кому ви довірите мій дипломний проект?
Дипломну роботу з історії напише автор з необхідним досвідом і кваліфікацією в потрібній сфері, до якої належить тема роботи.
А на яку унікальність я можу розраховувати?
Ми перевіряємо всі роботи через сервіс eTXT. Робота буде отруєна вам тільки в тому випадку, якщо її унікальність буде як мінімум дорівнює тій, яку ви вказали при складанні заявки. Якщо потрібно перевірити роботу іншою програмою, ми зробимо і це.
Що робити, якщо потрібно задати питання автору?
Задайте його в чаті після того як увійдете до особистого кабінету. Через короткий час ви отримаєте потрібну відповідь по дипломній роботі по історії.
Скільки коштує робота?
Точно сказати зможе тільки автор, після того як прочитає замовлення. До того можна дізнатися тільки усереднену ціну, використавши калькулятор в верхній частині екрану.
Чи можу я не платити, якщо замовлення вже передане в Магістр?
Природно. Ми відкриті для замовників, тому навіть аванс необхідно оплачувати тільки в разі, якщо вас влаштують всі умови (без цього автор не приступить до обробки потрібної літератури). Другу частину грошей потрібно буде перерахувати вже по закінченню роботи і ознайомлення з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін