0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з історії на замовлення

Чи не справляєтеся з написанням дипломної роботи по історії самостійно? Ми можемо надати допомогу в написанні як окремої глави, так і всієї роботи. Це дозволить вам приділяти більше часу підготовці до захисту і позбутися від рутини, яка тільки розхитує нерви.

Дізнайся вартість дипломної з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 154
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як вам зробити замовлення в Магістрі?

Замовити дипломну роботу з історії можна всього за п'ять хвилин. Потрібно всього лише зробити 5 невеликих кроків:

 1. Реєстрація. Почати замовлення дипломної роботи по історії необхідно з входу на сайт агентства «Магістр», після чого натискайте кнопку «Замовити», вибрати тип проекту, вписати ім'я та номер мобільного. Після введення даних ви опинитеся в призначеному для користувача кабінеті і отримайте пароль доступу до нього.
 2. Анкета. Тут вписується вся інформація про проект: кількість сторінок, тема, дисципліна, термін здачі, а також інша інформація, яка буде потрібна в процесі написання.
 3. План. Якщо ваш план виконання дипломної роботи з історії вже затвердив науковий керівник, передайте його нам разом із заявкою. Якщо немає, автор складе його і відправить вам для отримання візи наукового керівника.
 4. Файли. Велика перевага - якщо ви відправите нам і методичні вказівки щодо виконання дипломної роботи, затверджені в вашому навчальному закладі. Це дозволить автору більш точно слідувати вимогам, а, значить, уникнути великої кількості виправлень і коригувань.
 5. Побажання. Якщо ваш науковий керівник має власний погляд на те, як повинна виглядати готова дипломна, перерахуйте його побажання в коментарях.
Протягом дня ми відправимо вам повідомлення, в якому буде вказана вартість дипломної роботи з історії, оприлюднена автором з найбільш підходящим досвідом і кваліфікацією. Для того щоб робота почалася, необхідно увійти в користувальницький кабінет і перевести суму авансу на рахунок агентства «Магістр». Також ви можете відмовитися від співпраці або замовити дипломну роботу з історії у менш кваліфікованого автора.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вірять саме Магістрові?

 • Для написання дипломних робіт з історії ми відбираємо тільки викладачів і аспірантів вищих навчальних закладів, а також наукових співробітників НДІ, які пройшли перевірку і довели високий кваліфікаційний рівень. Дипломну роботу з історії розроблятиме автор, у якого є необхідну освіту і досвід написання робіт в цьому напрямку наукової діяльності.
 • Якщо клієнта не влаштовують умови, запропоновані одним виконавцем, він може вибрати іншого, з більш прийнятними умовами.
 • Клієнт може не тільки замовити дипломну роботу з історії «під ключ», а й замовити будь-яку її частину, розділ, доповідь, примітки або презентацію.
 • Якщо в роботу потрібно внести правки або коригування, автор зробить це абсолютно безкоштовно, причому супровід замовника не припиняється до захисту проекту.
 • Калькулятор дасть можливість ознайомитися з приблизною вартістю роботи.
 • Перед передачею клієнту робота проходить перевірку унікальності.
 • Постійний клієнт отримує 10% дисконт.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кому ви довірите мій дипломний проект?
Дипломну роботу з історії напише автор з необхідним досвідом і кваліфікацією в потрібній сфері, до якої належить тема роботи.
А на яку унікальність я можу розраховувати?
Ми перевіряємо всі роботи через сервіс eTXT. Робота буде отруєна вам тільки в тому випадку, якщо її унікальність буде як мінімум дорівнює тій, яку ви вказали при складанні заявки. Якщо потрібно перевірити роботу іншою програмою, ми зробимо і це.
Що робити, якщо потрібно задати питання автору?
Задайте його в чаті після того як увійдете до особистого кабінету. Через короткий час ви отримаєте потрібну відповідь по дипломній роботі по історії.
Скільки коштує робота?
Точно сказати зможе тільки автор, після того як прочитає замовлення. До того можна дізнатися тільки усереднену ціну, використавши калькулятор в верхній частині екрану.
Чи можу я не платити, якщо замовлення вже передане в Магістр?
Природно. Ми відкриті для замовників, тому навіть аванс необхідно оплачувати тільки в разі, якщо вас влаштують всі умови (без цього автор не приступить до обробки потрібної літератури). Другу частину грошей потрібно буде перерахувати вже по закінченню роботи і ознайомлення з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін