0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з історії

Чи не справляєтеся з написанням дипломної роботи по історії самостійно? Ми можемо надати допомогу в написанні як окремої глави, так і всієї роботи. Це дозволить вам приділяти більше часу підготовці до захисту і позбутися від рутини, яка тільки розхитує нерви.

Дізнайся вартість дипломної з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3180 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
281
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
25 238
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як вам зробити замовлення в Магістрі?

Замовити дипломну роботу з історії можна всього за п'ять хвилин. Потрібно всього лише зробити 5 невеликих кроків:

 1. Реєстрація. Почати замовлення дипломної роботи по історії необхідно з входу на сайт агентства «Магістр», після чого натискайте кнопку «Замовити», вибрати тип проекту, вписати ім'я та номер мобільного. Після введення даних ви опинитеся в призначеному для користувача кабінеті і отримайте пароль доступу до нього.
 2. Анкета. Тут вписується вся інформація про проект: кількість сторінок, тема, дисципліна, термін здачі, а також інша інформація, яка буде потрібна в процесі написання.
 3. План. Якщо ваш план виконання дипломної роботи з історії вже затвердив науковий керівник, передайте його нам разом із заявкою. Якщо немає, автор складе його і відправить вам для отримання візи наукового керівника.
 4. Файли. Велика перевага - якщо ви відправите нам і методичні вказівки щодо виконання дипломної роботи, затверджені в вашому навчальному закладі. Це дозволить автору більш точно слідувати вимогам, а, значить, уникнути великої кількості виправлень і коригувань.
 5. Побажання. Якщо ваш науковий керівник має власний погляд на те, як повинна виглядати готова дипломна, перерахуйте його побажання в коментарях.
Протягом дня ми відправимо вам повідомлення, в якому буде вказана вартість дипломної роботи з історії, оприлюднена автором з найбільш підходящим досвідом і кваліфікацією. Для того щоб робота почалася, необхідно увійти в користувальницький кабінет і перевести суму авансу на рахунок агентства «Магістр». Також ви можете відмовитися від співпраці або замовити дипломну роботу з історії у менш кваліфікованого автора.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вірять саме Магістрові?

 • Для написання дипломних робіт з історії ми відбираємо тільки викладачів і аспірантів вищих навчальних закладів, а також наукових співробітників НДІ, які пройшли перевірку і довели високий кваліфікаційний рівень. Дипломну роботу з історії розроблятиме автор, у якого є необхідну освіту і досвід написання робіт в цьому напрямку наукової діяльності.
 • Якщо клієнта не влаштовують умови, запропоновані одним виконавцем, він може вибрати іншого, з більш прийнятними умовами.
 • Клієнт може не тільки замовити дипломну роботу з історії «під ключ», а й замовити будь-яку її частину, розділ, доповідь, примітки або презентацію.
 • Якщо в роботу потрібно внести правки або коригування, автор зробить це абсолютно безкоштовно, причому супровід замовника не припиняється до захисту проекту.
 • Калькулятор дасть можливість ознайомитися з приблизною вартістю роботи.
 • Перед передачею клієнту робота проходить перевірку унікальності.
 • Постійний клієнт отримує 10% дисконт.
Що про нас кажуть?
Валерія
23 Лютого
Робота супер! У викладача не було жодних претензій до роботи. Захистила на відмінно. Дякую вам!
ID: 3119ХХ
Валентина
31 Січня
Супер!!!!!!!!!! Дуже якісні роботи, швидкий та ввічливий зворотній зв'язок. Дякую!!!!!
ID: 2780ХХ
Сергей
30 Січня
Доволен, качественно + чат с автором
ID: 3760ХХ
Юліанна
22 Січня
Дякую гарно за чудово виконану роботу! Все було зроблено за відведений час, грамотно, чітко! Від тепер буду замовляти всі роботи тільки тут, дякую!
ID: 3757ХХ
Неля
14 Січня
Щиро вдячна за роботу, оцінка за захист 95. Трішки довелося доповнити 2 і 3 розділи інформацією інформацією щодо фін.грамотності
ID: 3349ХХ
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Валентин     13 Січня
Реферат
Когда у меня вовсе не оставалось времени на написание реферата по госуправлению, я в первый раз принял решение о том, что стоит хоть раз не полагаться на собственные силы, а прибегнуть к помощи специалистов. Я ни разу об этом не сожалел. Сотрудники действительно мастера своего дела. Они справились с работой в самые короткие сроки и взяли за это всего ничего. Мало того, они постоянно держали со мной обратную связь, которая позволила минимизировать количество неточностей в тематике работы. Мой преподаватель сделал только одно замечание по работе.
Виктория     08 Січня
Бакалаврская
Пару недель назад заказала в Магистре написать дипломную работу по психологии. Не могу не признать, что работу они сделали отлично, правда на один день превысили срок. Также было несколько правок, которые мне в процессе оперативно вносили (я договорилась, что буду оплачивать выполненные разделы). Также у меня не было к ним вопросов по плагиату, поскольку уровень уникальности был выше того, который от меня требовал университет. Ну и, наконец, стоимость дипломной оказалась примерно такой же, как и в других компаниях, поэтому оцениваю их работу на твердую четверку. Благодарю.
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Кому ви довірите мій дипломний проект?
Дипломну роботу з історії напише автор з необхідним досвідом і кваліфікацією в потрібній сфері, до якої належить тема роботи.
А на яку унікальність я можу розраховувати?
Ми перевіряємо всі роботи через сервіс eTXT. Робота буде отруєна вам тільки в тому випадку, якщо її унікальність буде як мінімум дорівнює тій, яку ви вказали при складанні заявки. Якщо потрібно перевірити роботу іншою програмою, ми зробимо і це.
Що робити, якщо потрібно задати питання автору?
Задайте його в чаті після того як увійдете до особистого кабінету. Через короткий час ви отримаєте потрібну відповідь по дипломній роботі по історії.
Скільки коштує робота?
Точно сказати зможе тільки автор, після того як прочитає замовлення. До того можна дізнатися тільки усереднену ціну, використавши калькулятор в верхній частині екрану.
Чи можу я не платити, якщо замовлення вже передане в Магістр?
Природно. Ми відкриті для замовників, тому навіть аванс необхідно оплачувати тільки в разі, якщо вас влаштують всі умови (без цього автор не приступить до обробки потрібної літератури). Другу частину грошей потрібно буде перерахувати вже по закінченню роботи і ознайомлення з нею.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін