0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з інформатики на замовлення

Досвідчені автори з 10-річним досвідом роботи напишуть дипломну в суворій відповідності з ГОСТами і наявними вимогами.

Дізнайся вартість дипломної з інформатики та обчислювальної техніки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з інформатики або обчислювальної техніки

Інформатика — це наука про збір, обробку, зберігання, передачу інформації. Сьогодні вона стала дуже популярною через масову комп'ютеризацію населення. IT-фахівці дуже затребувані на ринку праці, але для того, щоб влаштуватися на роботу, потрібно надати свідоцтво про закінчення вузу. Отримати його можна тільки після того, як ви напишете дипломну роботу з інформатики та успішно захистите її.

Самостійно зробити проєкт досить складно. Для цього потрібно добре розбиратися в темі, знати правила оформлення та ін. Зазвичай студент витрачає на це 2–3 місяці. Якщо ви не хочете займатися самостійним написанням з тих чи інших причин, то завжди можна звернутися до агентства «Магістр» та замовити дипломні роботи з інформатики під ключ. Їх виконають фахівці, які мають досвід більше 10 років. Вони є чинними викладачами провідних вузів, аспірантами, кандидатами наук та ін.

Не потрібно переживати з приводу того, що ви зробите замовлення, а не будете виконувати проєкт самостійно. Це цілком нормальна ситуація в освіті, через яку пройшли тисячі студентів. Більш того, викладачі також часто замовляють докторські і кандидатські роботи, щоб просунутися вгору по кар'єрних сходах. Неважливо, з якої причини ви вирішили звернутися до нас: ми все зробимо максимально швидко і якісно, а ваша робота буде відповідати всім необхідним вимогам і ГОСТам.

Щоб зробити замовлення, вам потрібно пройти п'ять кроків:

 1. Натиснути кнопку «Замовити» у верхній частині сторінки і пройти процедуру реєстрації. У форму, що відкрилася, потрібно внести потрібні дані: своє ім'я та прізвище, поштову скриньку для зв'язку, номер мобільного та ін.
 2. Заповнити анкету. У ній студент вказує, на яку тему буде робитися проєкт, який обсяг потрібен, які вимоги до унікальності, коли треба здати задачу та ін.
 3. Надіслати план. Його потрібно скласти самостійно і затвердити у наукового керівника. Якщо ви не зробили це, то автор сам напише його абсолютно безкоштовно.
 4. Надати додаткову інформацію. Щоб ваше замовлення було виконано максимально коректно, додайте до заявки методичку, матеріали від наукового керівника та ін.
 5. Написати побажання і коментарі. Тут можна вказати все, що вам важливо. Коментарі обов'язково враховуються при написанні проєкту.

Після цього заявка буде сформована. Менеджер вивчить її, знайде оптимального виконавця і надішле вам лист (або зателефонує) із зазначенням ціни. Якщо вас все влаштує, то потрібно буде внести передоплату, і ми приступимо до роботи. Якщо вартість вам не підходить, то ми знайдемо іншого автора з більш низькою кваліфікацією, який зробить все дешевше.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу з інформатики в агентстві «Магістр» — найкраще рішення?

Наша компанія працює з 2008 року. За цей час ми зібрали професійний колектив, в який входить більше 100 авторів і кілька кваліфікованих менеджерів. Детально відпрацьований весь процес співпраці, тому ніяких проблем не виникне.

До наших переваг відносяться:

 1. Можливість замовити дипломну роботу з інформатики та обчислювальних машин на будь-яку тему. Ми готові реалізувати для вас проєкт будь-якої складності.
 2. Гарантія дотримання термінів, рекомендацій наукового керівника і діючих нормативів. Автори самі працюють в вузах і знають все про дипломні проєкти.
 3. Стислі терміни виконання замовлень, безкоштовне внесення правок, супровід до фінальної здачі проєкту. Ми не кидаємо своїх клієнтів і допомагаємо їм отримати диплом.
 4. Доступні ціни. Ми працюємо безпосередньо з авторами, тому вам не потрібно переплачувати посередникам.
 5. Знижки для наших клієнтів. Якщо ви раніше користувалися нашими послугами, то ми запропонуємо вам дисконт в 10%.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, то просто зателефонуйте нам на гарячу лінію (дзвінки по Україні безкоштовні). Менеджери допоможуть вам зробити замовлення і приймуть заявку.

Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язково мати методичку і де її беруть?
Якщо у вас немає методички, то наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вузу відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще відразу надати вашу методичку. Вказівки з написання роботи повинен дати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.
Де знаходиться ваш офіс?

Агентство «Магістр» — це online-сервіс, який спрощує співпрацю між замовниками та виконавцями наукових робіт. Наші основні зусилля спрямовані на розробку розумної IT-системи, при якій всі процеси, від реєстрації учасника і до отримання робіт студентами, були під контролем і повністю автоматизовані. В результаті співпраці клієнт повинен вчасно отримати якісну роботу, а автор — гідну оплату за свою працю.

Ми вирішили не витрачати гроші на те, що не дає клієнту ніякої користі. Саме тому відмовилися від красивого офісу на користь доступних цін і якості.

Як оплатити роботу?
Після того як вашу роботу оцінять наші автори, в вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок «Оплата», де ви зможете внести гроші через систему Platon або LiqPay за допомогою картки Visa/MasterCard. Система Platon — це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку при оплаті банківськими картами.
Чи потрібно мені доплачувати за доопрацювання?
Ні. Всі доробки виконуються безкоштовно. Виняток може бути тільки у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт або предмет дослідження, інші важливі елементи).
У моєму вузі не дізнаються, що я замовив у вас роботу?
Ні. Ми нікому не передаємо вашу особисту інформацію. Вона використовується виключно для зручності спілкування з вами.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін