0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з інформатики та обчислювальної техніки

Не впевнені, що власноруч написана дипломна робота з інформатики та обчислювальної техніки заслужить високий бал? Не проблема, адже ми, агентство «Магістр», працюємо саме для вас і обов'язково напишемо дипломну роботу, гідну вищого балу. Від вас же буде потрібно тільки її захистити.

Дізнайся вартість дипломної з інформатики та обчислювальної техніки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3180 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.7
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
282
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
25 248
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Схема оформлення замовлення

Замовити дипломну роботу з інформатики та обчислювальної техніки простіше простого:

 1. Реєстрація. Для того щоб оформити заявку на виконання дипломної роботи з інформатики та обчислювальної техніки, необхідно клікнути на кнопку «Замовити», вибрати тип роботи, вписати ім'я та номер мобільного. Після введення даних система переведе в призначений для користувача кабінет і надасть пароль до нього.
 2. Анкета. Автору необхідно знати, які вимоги, обмеження і тематика роботи, тому потрібно вказати тему, дисципліну, кількість сторінок, термін виконання, а також інші фактори.
 3. План. Наші виконавці складають план виконання диплома самостійно, після чого він відправляється до вас для затвердження у наукового керівника. Якщо ви самі склали і затвердили план дипломної роботи з інформатики та обчислювальної техніки, то просто прикріпіть його до замовлення.
 4. Додаткова інформація. Крім того, варто до замовлення прикріпити і методичні вказівки щодо виконання роботи. При цьому автор зможе точно слідувати вимогам, встановленим ВУЗом.
 5. Побажання. У «Коментарях» вкажіть побажання вашого НК, щоб пізніше не вносити в роботу багато правок.
Анкету розглянуть наші виконавці, а вам буде відправлено повідомлення з вартістю написання дипломної роботи з інформатики та обчислювальної техніки, заявленої найбільш підходящим автором. Після цього вам потрібно зайти в особистий кабінет і перерахувати аванс. Ви також можете замовити дипломну роботу з інформатики та обчислювальної техніки у автора з меншим досвідом за більш низьку ціну, або відмовитися від замовлення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому Магістр настільки популярний у випускників ВНЗ?

 • Наші автори є чинними викладачами й аспірантами вузів, а також науковими співробітниками НДІ. Кожен з них пройшов акредитацію і підтвердив свою кваліфікацію. Для написання дипломної роботи з інформатики та обчислювальної техніки ми підберемо виконавця, зі спеціалізацією, що відповідає темі роботи і досвідом, необхідним для якісного виконання завдання.
 • Клієнт може створити запит на заміну виконавця, якщо вартість послуг для нього висока.
 • Клієнт може замовити не тільки повноцінний дипломний проєкт, але також якусь його частину, розділ або главу і навіть презентацію, доповідь або примітки до дипломної роботи з інформатики та обчислювальної техніки.
 • Якщо в роботу необхідно внести зміни, ми зробимо це безкоштовно необмежену кількість разів, аж до захисту проекту.
 • Калькулятор призначений для визначення приблизної вартості виконання роботи.
 • Перед тим як виконана робота пересилається клієнту, вона проходить перевірку на унікальність.
 • Постійним замовникам пропонується 10% дисконт.
Що про нас кажуть?
Валерія
23 Лютого
Робота супер! У викладача не було жодних претензій до роботи. Захистила на відмінно. Дякую вам!
ID: 3119ХХ
Валентина
31 Січня
Супер!!!!!!!!!! Дуже якісні роботи, швидкий та ввічливий зворотній зв'язок. Дякую!!!!!
ID: 2780ХХ
Сергей
30 Січня
Доволен, качественно + чат с автором
ID: 3760ХХ
Юліанна
22 Січня
Дякую гарно за чудово виконану роботу! Все було зроблено за відведений час, грамотно, чітко! Від тепер буду замовляти всі роботи тільки тут, дякую!
ID: 3757ХХ
Неля
14 Січня
Щиро вдячна за роботу, оцінка за захист 95. Трішки довелося доповнити 2 і 3 розділи інформацією інформацією щодо фін.грамотності
ID: 3349ХХ
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Валентин     13 Січня
Реферат
Когда у меня вовсе не оставалось времени на написание реферата по госуправлению, я в первый раз принял решение о том, что стоит хоть раз не полагаться на собственные силы, а прибегнуть к помощи специалистов. Я ни разу об этом не сожалел. Сотрудники действительно мастера своего дела. Они справились с работой в самые короткие сроки и взяли за это всего ничего. Мало того, они постоянно держали со мной обратную связь, которая позволила минимизировать количество неточностей в тематике работы. Мой преподаватель сделал только одно замечание по работе.
Виктория     08 Січня
Бакалаврская
Пару недель назад заказала в Магистре написать дипломную работу по психологии. Не могу не признать, что работу они сделали отлично, правда на один день превысили срок. Также было несколько правок, которые мне в процессе оперативно вносили (я договорилась, что буду оплачивать выполненные разделы). Также у меня не было к ним вопросов по плагиату, поскольку уровень уникальности был выше того, который от меня требовал университет. Ну и, наконец, стоимость дипломной оказалась примерно такой же, как и в других компаниях, поэтому оцениваю их работу на твердую четверку. Благодарю.
Тамара     24 Листопада
Магистерская
У меня была достаточно сложная тема магистерской, поэтому я не могла найти исполнителя 2 недели. Потом я обратилась в magistr.ua. Мне подобрали специалиста который сказал, что попробует взять работы, но не гарантирует, что правок не будет. Я получила работу, заплатила всю сумму и отнесла руководителю. После этого руководитель сказал что это не совсем то, и вернул мне работу полностью красную. Конечно же я понимала что мне придется дополнительно оплачивать правки, я отправила все замечания своему исполнителю и он внес все коррективы и проработал каждую страничку ещё раз. На этот раз все было идеально, руководитель сказал что это дипломная работа высокого уровня. Так что спасибо вам.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто буде виконувати мій дипломний проєкт?
Виконання дипломної роботи з інформатики та обчислювальної техніки ми довіряємо тільки авторам, з необхідним досвідом і високим кваліфікаційним рівнем в галузі науки, що відповідає темі.
Якою буде унікальність роботи?
Ми даємо гарантію, що унікальність вашої дипломної роботи по сервісу eTXT буде не нижче рівня, який ви визначите в замовленні. Якщо ж у вашому вузі вимагають перевірку по іншому сервісу, напишіть це, і ми перевіримо ще і по ньому.
Я хочу поговорити з автором
Ви не можете говорити з виконавцем, але маєте можливість задати йому питання в чаті через особистий кабінет. Через короткий час ви отримаєте відповідь на питання в тому ж чаті.
Як дізнатися, скільки точно вартує моя робота?
Єдиний спосіб - відправити заявку на виконання дипломної роботи з інформатики та обчислювальної техніки, оскільки точну ціну формує тільки автор. Приблизну можна подивитися на калькуляторі.
Я можу відмовитися від оплати, якщо вже відправив вам заявку?
Звісно. Платити потрібно тільки якщо вас влаштовує вартість та інші умови компанії.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін