0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з психології на замовлення

Вам потрібна дипломна робота, яку оцінять на відмінно? Залишіть заявку на нашому сайті, досвідчені автори виконають замовлення точно у термін.

Дізнайся вартість дипломної з психології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну з психології в компанії «Магістр»

Психолог — одна з найпопулярніших спеціальностей на сьогодні. Люди охоче користуються їхніми послугами, але воліють звертатися до фахівців із профільною академічною освітою. Щоб працевлаштуватися чи розпочати персональну практику, потрібно отримати диплом, а перед цим захистити дипломну роботу з психології. Часто це лише формальність, всі необхідні знання і навички ви вже отримали за кілька років навчання. Вимоги до випускного дослідження досить високі: воно має бути об'ємним, містити аналіз новітньої наукової літератури, мати практичну цінність. Текст перевіряють на плагіат.

Дипломна психологія досить складна. Випускник має описати особливості поведінки людей, їх психіку, мотиви, якими вони керуються в тих чи інших життєвих ситуаціях. Проект передбачає наявність двох частин: теоретичної та практичної. У першій студент висвітлює рівень відображення теми у науковій літературі, пояснює вибір методів дослідження, аргументує власну точку зору. У другій він представляє результати власних спостережень, опитувань тощо.

Скільки часу потрібно на написання? Як мінімум, кілька місяців. Якщо ви працюєте, волієте проводити час із друзями та сім'єю, то займатися дипломною роботою — недозволена розкіш.

Набагато раціональніше замовити дипломну роботу з психології. Наші автори мають великий досвід підготовки аналогічних завдань. Забудьте про клопіт, довіртеся професіоналам. Оформити замовлення дуже просто. Виконуйте нашу інструкцію:

 1. Зареєструйтесь на сайті. Ця процедура забере у вас трохи більше 5 хвилин. Натисніть на кнопку «Замовити» та отримайте доступ до персонального кабінету. Тут ви можете спілкуватися з автором.
 2. Заповніть невелику анкету. Нам потрібно знати тему, обсяг (кількість сторінок), дедлайн. Рекомендуємо оформляти заявку заздалегідь: чим більше часу у виконавця, тим вартість нижча.
 3. Отримайте сповіщення з точною ціною. Якщо вона вас влаштує, зробіть передоплату. Якщо ні, ми запропонуємо автора з меншим досвідом та нижчим прайсом. Замовлення буде прийнято у роботу, як тільки гроші надійдуть на рахунок.
 4. Спілкуйтесь з автором в особистому кабінеті. Ми просимо студентів завантажувати в меню «файли» методичку свого вишу, а також план, узгоджений із викладачем. Це позбавить необхідності кілька разів виправляти дипломну і вам не знизить бал за дрібні недоліки.
 5. Завантажити готовий текст після повної оплати. Тепер вам потрібно лише підготуватися до виступу на захисті.

Якщо хочете, залиште відгук. Інші студенти прочитають його перед тим, як оформляти свої замовлення.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Переваги агентства «Магістр»

Чому замовити дипломні роботи з психології у нас – найкраще рішення? Компанія працює на ринку освітніх послуг з 2008 року і за цей час допомогла більш ніж 38 тисячам студентів здати сесії та випускні проекти, у тому числі з психології.

Чому "Магістр"? На відміну від більшості онлайн-бірж ми:

 1. Гарантуємо якість. Над текстами працюють лише спеціалісти: викладачі, кандидати наук, аспіранти. Їхні успіхи у вивченні цієї науки не викликають сумнівів.
 2. Виконуємо завдання строго відповідно до заданих вимог: обсяг, унікальність, інші нюанси, вказані у методичних рекомендаціях та у ваших коментарях.
 3. Безкоштовно виконуємо редагування в рамках початкового завдання. Керівник та атестаційна комісія гідно оцінять вашу дипломну.
 4. Працюємо офіційно. Укладаємо з клієнтами договір оферти та приймаємо оплату на рахунок підприємця.
 5. Дотримуємося повної анонімності, не розголошуємо дані замовників. Про ваше звернення ніхто не дізнається, можете бути впевнені.

Якщо залишилися питання, зв'яжіться з нами, менеджер детально проконсультує. Працюємо без вихідних. Приймаємо термінові замовлення, але їхня вартість вища, тому що автору доводиться виконати ту ж роботу в стислий термін.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Зверніть увагу, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте із внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми надіслали клієнту план на затвердження, але клієнт не давав нам "добро" на виконання роботи за цим планом протягом 5 днів, то термін написання триватиме відповідно на 5 днів довше.

Я залишив заявку. Коли ви передзвоните?

Якщо замовлення нескладне, то ми вам телефонувати не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь по нетермінових робах зазвичай приходить протягом дня. По термінових — протягом декількох годин.

Де знаходиться ваш офіс?

Щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток через систему оплати LiqPay або Platon у вашому особистому кабінеті.

Нестрокові замовлення оплачуються у два етапи: 50% задатку на початку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% наприкінці – перед відправкою вам усієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.

Мою роботу не взяли. Що робити?

Ні. Усі доопрацювання виконуються безкоштовно. Виняток може бути лише у випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт чи предмет дослідження, інші важливі елементи).

Хто буде виконувати мою роботу?

Ми не даватимемо виконувати ваше замовлення автору з вашого ВНЗ без вашої згоди.


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін