0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з програмування на замовлення

Самостійна реалізація проєкту займе багато сил і часу, тому рекомендуємо звернутися до агентства «Магістр».

Дізнайся вартість дипломної з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з програмування

Програмування — це перспективна професія, яка дуже затребувана на ринку праці. Програмісти займаються створенням різного програмного забезпечення, додатків, сервісів і служб. Вони продумують алгоритм і логіку роботи, пишуть код, тестують його і запускають проєкти. Щоб стати фахівцем, вам знадобиться дипломна по програмуванню. Її потрібно буде написати, а потім захистити, після чого ви зможете працювати в професії.

Займатися самостійно написанням проєкту не завжди доцільно. На нього потрібно буде витратити кілька місяців. Не кожен студент може дозволити собі таку розкіш: хтось працює, у когось є сім'я та ін. Та й писати дипломні роботи з програмування необхідно вміти. Тут важливий не тільки код, але і оформлення, теоретична частина, економічне обґрунтування, розділ з охорони праці та ін. Якщо ви не хочете витрачати час і нерви, то звертайтеся до агентства «Магістр». Досвідчені автори виконають роботу за вас, а ви зможете займатися своїми справами.

Чи небезпечно замовляти дипломні проєкти з програмування? Якщо ви звернетеся до нас, то ніяких ризиків не виникне. Ми виконаємо роботу точно в зазначений термін з урахуванням всіх діючих норм, правил і методичних вказівок. Також ми зробимо її унікальною, тому у наукового керівника або державної комісії не виникне ніяких претензій або питань. Гарантуємо конфіденційність нашим клієнтам — звертайтеся!

Щоб зробити замовлення дипломної роботи, потрібно:

 1. Пройти процес реєстрації на нашому сайті. Натисніть кнопку «Замовити» вгорі сторінки і введіть свої дані. Зверніть увагу, що пошту потрібно вказувати активну, тому що саме через неї буде підтримуватися зв'язок.
 2. Заповнити анкету. До неї вноситься вся актуальна інформація по проєкту. Напишіть тему, позначте обсяг, унікальність, інструменти перевірки, дату здачі та ін.
 3. Скласти план. Пам'ятайте, що його потрібно затвердити у наукового керівника. Не можете написати самостійно — наші автори зроблять це за вас (послуга безкоштовна).
 4. Додати методичні вказівки. Можна просто прикріпити файл до заявки. Зверніть увагу, що у кожного комп'ютерного вузу свої вимоги, тому методичка дійсно потрібна.
 5. Додати коментарі. В них слід вказати всю допоміжну інформацію про поставлені науковим керівником завдання та висунуті побажання.

Після цього анкета потрапляє до нашої бази. Її розглядає менеджер, підбирає відповідного автора і висилає вам лист, в якому вказує вартість реалізації проєкту. Якщо сума вас влаштовує, то ви вносите передоплату і робота починається. Якщо ні, то менеджер підбирає більш дешевого автора.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу з програмування в агентстві «Магістр» — найкраще рішення?

Якщо ви хочете, щоб дипломна робота для програміста була виконана максимально якісно, то звертайтеся до нас. Працюємо в цій сфері з 2008 року і пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці. Наші переваги:

 1. Доступні ціни. Ми працюємо без посередників — переплачувати не доведеться.
 2. Кваліфіковані автори (аспіранти, кандидати наук, викладачі вузів).
 3. Гарантія дотримання термінів і домовленостей, безкоштовне внесення правок.
 4. Знижки до 10 відсотків для клієнтів, які вже зверталися до нас раніше.
 5. Детальні консультації з будь-яких питань, допомога в оформленні замовлення.

Звертайтеся — ми працюємо без вихідних і перерв.

Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи обов'язково мати методичку і де її беруть?
Якщо у вас немає методички, то наші автори можуть виконати роботу за стандартними вимогами. Але якщо потім з'ясується, що вимоги вашого вузу відрізняються, то можливі платні доопрацювання. Тому краще відразу пред'явити методичку. Вказівки з написання роботи повинен надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.
Я залишив заявку. Коли мені зателефонують?
Якщо замовлення нескладне, то ми вам телефонувати не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання. Відповідь по нетерміновим роботам зазвичай приходить протягом дня, по терміновим — протягом декількох годин.
Який порядок оплати?

Для того щоб автор почав виконувати вашу роботу, потрібно внести завдаток через систему оплати Platon або LiqPay в вашому особистому кабінеті. Нетермінові замовлення оплачуються в два етапи: 50% завдатку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% в кінці — перед відправкою вам готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) і дисертації треба оплачувати окремо по розділах. Термінові замовлення можуть потребувати 100% передоплати.

Чи потрібно мені доплачувати за доопрацювання?
Ні. Всі доробки виконуються безкоштовно. Виняток може бути тільки в тих випадках, коли змінюються початкові вимоги (план роботи, терміни, кількість сторінок, перевірка на плагіат, об'єкт або предмет дослідження, інші важливі елементи).
Хто буде виконувати мою роботу?
У нашому штаті — сотні перевірених авторів: від аспірантів до докторів наук. У нас не працюють студенти. Досвідчений менеджер знайде оптимальну кандидатуру для виконання вашої роботи.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін