0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з програмування

Дипломна робота з програмування забирає багато часу та сил, тому краще замовити її в агентстві Магістр, яке співпрацює зі студентами кращих ВНЗ України.

Дізнайся вартість дипломної з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3880 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
295
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 446
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дипломну роботу з програмування?

Програмування – це розділ інформатики, який вивчає процес створення програм для різних операційних систем. Програми складаються на спеціалізованих алгоритмічних мовах, за допомогою яких задаються інструкції процесору комп'ютера. Існує велика кількість мов програмування, кожна з яких призначена для вирішення конкретних завдань.

Фахівців, які займаються створенням програм, називають програмістами. Для того, щоб стати хорошим програмістом, необхідно добре розбиратися в вищій математиці та точних науках. Дипломні роботи з програмування повинні містити теорію та вирішене завдання практичної частини. Часто студенти не встигають виконати їх самостійно, тому найкращим варіантом буде замовити дипломну роботу з програмування в агентстві Магістр.
Це можна зробити на його сайті, виконавши декілька простих дій:

 1. Реєстрація та вхід в особистий кабінет. Все, що потрібно для цього – це зазначити своє ім’я та номер телефону. Формування паролю, як і перехід в особистий кабінет, відбувається автоматично.
 2. Заповнення анкети та зазначення основних вимог до дипломної роботи з програмування, а саме, її теми, обсягу, унікальності, терміну виконання тощо.
 3. Написання плану або його замовлення в агентстві Магістр. Оплата за цю послугу не передбачена.
 4. Прикріплення до замовлення файлу з методичкою. Виконання дипломної роботи з програмування майже завжди передбачає наявність точного завдання або методичних рекомендацій.
 5. Зазначення побажань наукового керівника. Їх врахування є обов’язковим, адже це може відобразитися на оцінці.
Заповнена анкета подається на розгляд, який займає не більше доби. Замовник отримує повідомлення та дізнається точну вартість роботи. Якщо вона його влаштовує, він вносить завдаток. Якщо ні – підбирає іншого автора (менш кваліфікованого). В нього замовити дипломну роботу з програмування можна дешевше.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому дипломну роботу з програмування варто замовити в авторів агентства Магістр?

 • Дипломні роботи з програмування виконуються на підставі чітких вимог, які вказані клієнтом. До виконання всіх видів робіт залучаються тільки перевірені автори з відповідною кваліфікацією. Це можуть бути викладачі ВНЗ, аспіранти та навіть співробітники наукових установ.
 • Всі дипломні роботи з програмування виконуються в індивідуальному порядку з обов'язковою перевіркою унікальності. Клієнтам гарантується висока якість проекту та його своєчасне написання.
 • При необхідності автори вносять безкоштовні поправки. Дипломна робота з програмування обов’язково супроводжується до захисту.
 • Постійні клієнти отримують вигідну пропозицію – знижку до 10%!
Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Які автори займаються написанням дипломної роботи з програмування?
Виконання замовлення доручається автору відповідної кваліфікації. Його рівень обирається клієнтом в залежності від того, наскільки складною є робота. При цьому слід враховувати, що рівень виконавця впливає на вартість дипломної
Чи буде замовлена дипломна робота з програмування унікальною?
Унікальність дипломної роботи залежить від вимог клієнта. Якщо їх немає, цей показник буде мати середнє значення та перевірятися в системі eTXT.
Чи можливе спілкування з автором?
Спілкування з автором можливе виключно через менеджера агентства. Всі питання щодо дипломної роботи надсилаються йому в чат.
Скільки коштуватиме замовити дипломний проект з такої дисципліни, як програмування?
Це залежить від вимог до роботи, а також від того, який рівень має обраний автор. Точна вартість стане відомою тільки після розгляду заявки. Орієнтовна ціна розраховується на онлайн калькуляторі, який пропонується на сайті агентства.
Чи варто оплачувати дипломну роботу відразу після надсилання заявки?
Цього робити не потрібно, адже ще не відома вартість роботи. Тільки після її узгодження замовник може внести завдаток. Якщо ціна роботи здалася йому зависокою, він має право скасувати своє замовлення.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін
Працюємо по всій Україні