0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з економіки на замовлення

Кваліфіковані автори з досвідом роботи від 5 років швидко і якісно виконають вашу дипломну роботу по економіці, враховуючи всі вимоги державних стандартів і вашого університету

Дізнайся вартість дипломної з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з економіки

Дипломна — це кваліфікаційна робота, яка виконується студентом на останньому курсі вузу на фахівця, бакалавра або магістра. Вона є заключним етапом навчання, який підтверджує, що людина навчилася самостійно працювати в обраній галузі, аналізувати інформацію і користуватися нею.

Але не завжди студент може виконувати дипломні роботи з економіки сам. Її самостійне написання займає 2–3 місяці за умови, що учень добре розбирається в темі. У багатьох людей цього часу може не бути. Створенню проєкту можуть заважати сім'я, робота, відсутність необхідних знань та ін. Але його потрібно обов'язково виконати, щоб закінчити навчання і отримати диплом.

Якщо ви не встигаєте або з якихось причин не можете реалізувати проєкт самостійно, то можна замовити дипломну роботу з економіки, звернувшись до агентства «Магістр». У нас працюють кваліфіковані автори, які самі ведуть наукову діяльність, є чинними аспірантами, кандидатами наук, професорами та ін. Вони швидко виконають ваше замовлення з урахуванням всіх побажань і вимог.

Щоб зробити замовлення, вам потрібно пройти п'ять простих кроків:

 1. Зареєструватися на нашому сайті. Тут все традиційно: треба вказати свої ім'я та прізвище, поштову скриньку та іншу інформацію. Після цього сайт згенерує для вас надійний пароль і ви увійдете до особистого кабінету.
 2. Створити анкету. Ви вводите інформацію по темі, тобто вибираєте тип дипломної (бакалаврська, міністерська), термін її здачі, необхідний обсяг, рівень необхідної унікальності тексту та інші дані. Зазвичай їх дає науковий керівник.
 3. Скласти план, за яким буде виконуватися дипломна робота. Якщо вам важко, то наші фахівці виконають його написання (послуга безкоштовна).
 4. Прикріпити допоміжні матеріали, які вам видали в університеті. Зазвичай це методичка, різні рекомендації, правила оформлення та ін.
 5. Написати вказівки, які видав науковий керівник. Тут можна висловити свою думку з приводу виконання роботи, її змісту, використовуваних даних та ін.

Після оформлення заявки вам потрібно просто почекати. Менеджер розгляне її, перевірить необхідні матеріали, після чого напише вам на поштову скриньку. Він вкаже вартість виконання замовлення і терміни її написання. Якщо вас все влаштовує, то ви вносите завдаток будь-яким зручним способом і автори приступають до виконання. Ціну можна обговорити окремо.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу з економіки в агентстві «Магістр» — найкраще рішення?

В нашій компанії працюють кваліфіковані автори, які виконають ваше замовлення так, що у наукового керівника або приймальної комісії не виникне ніяких питань. Треба розуміти, що в економічній сфері є багато складних тем, які вимагають детального аналізу, проведення досліджень і розрахунків. Все це буде виконано в точній відповідності з діючими нормативами.

До переваг агентства «Магістр» відносяться:

 1. Безкоштовне внесення правок у разі потреби. Якщо науковий керівник попросить їх зробити, то автор відредагує роботу.
 2. Виконання дипломної відповідно до діючих норм і оформлення за рекомендаціями вашого вузу.
 3. Доступні ціни. Ми працюємо безпосередньо з авторами, тому вам не доведеться переплачувати посередникам.
 4. Унікальність робіт. Всі вони проходять перевірку «Антиплагіат». Вкажіть рівень, який вимагає ваш керівник, і ми доб'ємося більшої унікальності.
 5. Знижки для постійних клієнтів. Якщо ви вже зверталися до нас для виконання студентських робіт, то ми надамо вам дисконт в 10%.

Залишилися питання? Просто зателефонуйте нам на гарячу лінію або напишіть в чат. Менеджери нададуть потрібні консультації і допоможуть зробити замовлення. Ми суворо дотримуємося домовленості і ніколи не порушуємо терміни виконання дипломів.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?

Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете в замовленні. Але! Врахуйте, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від клієнта. Наприклад, якщо ми вислали план на затвердження, але замовник не давав нам добро на виконання роботи протягом 5 днів, то термін написання продовжиться на ці 5 днів.

Чи можу я спілкуватися з автором?
Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат в вашому особистому кабінеті. Він відповість на будь-які ваші питання по роботі.
Я залишив заявку. Коли мені зателефонують?
Якщо замовлення нескладне, то ми вам телефонувати не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання. Відповідь по нетерміновим роботам зазвичай приходить протягом дня. По терміновим роботам — протягом декількох годин.
Хто буде писати мою бакалаврську роботу?
Роботу буде писати викладач вузу (кандидат наук, аспірант — в залежності від складності завдання). Наші фахівці мають великий досвід виконання таких замовлень.
Будуть враховані всі вимоги по методичці, яка мною прикріплена?
Звичайно, адже відхилення від вимог методички призведе до необхідності доробок.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін