0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з менеджменту на замовлення

Перед вами фінішна пряма. Немає часу, сил чи бажання на підготовку дипломної роботи? Вимоги до проекту здаються вам надто суворими? Звертайтесь до нас. Досвідчені автори напишуть текст, який високо оцінять науковий керівник та екзаменаційна комісія.

Дізнайся вартість дипломної з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 9170 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
506
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 923
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити дипломну роботу з менеджменту на сайті Magistr

Менеджмент — наука, що дозволяє ефективно керувати персоналом, процесами, діяльністю дрібних та великих компаній. Таке управління включає процеси планування, організації, мотивації та контролю для досягнення певного результату. Чи потрібно говорити, що менеджер — одна з найбільш популярних професій в умовах сучасності? Дипломовані фахівці високо цінуються на ринку праці, тому мають чудові перспективи: їх запрошують керувати відділами, підрозділами, організаціями.

Але перш ніж розпочати роботу за спеціальністю та розпочати кар'єрне зростання, потрібно отримати диплом про вищу освіту, але спочатку — написати та захистити дипломну роботу з менеджменту. Як правило, це лише формальність, але до неї висуваються дуже високі вимоги. Дослідження повинно мати елементи наукової новизни, практичну цінність та відрізнятися бездоганним оформленням. Щоб підготувати такий текст, потрібно докласти чимало зусиль.

Знайти та проаналізувати наукові джерела за останні 5-10 років, структурувати інформацію, аргументувати власну точку зору, грамотно оформити написане, пройти перевірку на плагіат, при необхідності доопрацювати – ось основні етапи підготовки дипломної. Досвідченому автору знадобиться 1,5-2 місяці, щоб впоратися із завданням. Чи може стільки часу присвятити написанню студент, якщо він відвідує пари, працює, проводить час із сім'єю та друзями?

Наші автори із задоволенням позбавлять вас турбот і підготують якісні дипломні з менеджменту. Виконуємо звичайні та термінові замовлення. Як оформити заявку? Потрібні лише:

 1. Реєстрація в особистому кабінеті. Процедура стандартна, нічого складного робити не доведеться.
 2. Заповнення анкети. Щоб ми розпочали пошук відповідного виконавця, вкажіть тему роботи, її обсяг, термін здачі.
 3. Передплата. Протягом дня ви отримаєте сповіщення з точною вартістю. Якщо пропозиція влаштовує вас, внесіть передоплату 50%. Виконавець відразу розпочне виконання завдання.
 4. Файли. Прикріпіть план, узгоджений з вашим викладачем, а також методичні рекомендації, затверджені вузом. Це допоможе автору уникнути дрібних недоліків та мінімізує кількість правок.
 5. Оплата решти. Внесіть гроші у встановлений термін та завантажте готову роботу. Якщо потрібно доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно. Головне, щоб редагування не виходило за рамки початкового завдання.

Не турбуйтеся про те, що вирішили замовити дипломну роботу з менеджменту. Ми гарантуємо анонімність, тому керівник впевнений, що ви робите все самостійно.

Якщо ви захочете поділитися враженнями про співпрацю, залиште відгук. Ваша думка є цінною для нас та інших студентів.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу з менеджменту в компанії «Магістр» — найкраще рішення

Наш онлайн-сервіс надає послуги зі збирання, структурування та оформлення інформації з 2008 року. Понад 38 тисяч студентів з України, Польщі, Чехії звернулися до «Магістру» для написання дипломних з менеджменту, контрольних, курсових та інших завдань.

Чому ми? Коротко про переваги:

 • Штат складається з кваліфікованих авторів. Хто, як не аспіранти, кандидати наук чи викладачі можуть написати роботу з дотриманням усіх умов? Кожен із виконавців робив це не раз, тому результат гарантовано.
 • Працюємо офіційно, приймаємо оплату на підприємницький рахунок. Можете не турбуватися, автор не зникне у невідомому напрямку з вашими грошима. Ми також зацікавлені у якості.
 • Суворо дотримуємося термінів та всіх вимог щодо оформлення, знаємо, як пройти перевірку на плагіат. Виконавець зацікавлений у результаті не менше, ніж замовник.

Замовити дипломну з менеджменту у нас — чудове рішення.

Що про нас кажуть?
Оксана
29 лютого
Все чудово, роботу виконали якісно і вчасно. Правки вносили швидко. З вами було приємно працювати)
ID: 9224ХХ
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Тарас
19 грудня
Всі вимоги дотримані, написано якісно і відносно швидко.
ID: 8972ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?

У нас так. Ми працюємо з 2008 року і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Білорусі та ін.

На всі online замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.

У моєму ВНЗ не дізнаються, що я замовив у вас роботу?

Ні. Ми нікому не передаємо Ваші особисті дані. Вони використовуються виключно для зручності спілкування з Вами.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Страшного нічого не має.

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби, можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Як оплатити роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок Оплата, де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

LiqPay-еквайринг від ПриватБанку зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Platon — це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку при оплаті банківськими картками

Хто буде виконувати мою роботу?

У нашому штаті багато кваліфікованих авторів: від аспірантів до докторів наук У нас не працюють студенти.

Досвідчений менеджер знайде оптимальну кандидатуру для виконання Вашої роботи


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін