0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання дипломних робіт з менеджменту

Якщо у вас виникла необхідність здати якісно виконану дипломну роботу з менеджменту в найкоротші терміни, звертайтеся в агентство Магістр!

Дізнайся вартість дипломної з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 3880 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
298
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 481
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як подати заявку на дипломну роботу з менеджменту?

В останні роки стала приділятися увага підготовці менеджерів, розвитку їх управлінських якостей та придбанню досвіду й навичок управлінської діяльності. У нашій країні менеджерів готують багато вищих навчальних закладів. В обов'язковому порядку студенти за підсумками навчання у ВНЗ пишуть та захищають дипломну роботу з менеджменту. Її написання – це досить складний процес, впоратися з яким може далеко не кожен студент.

Свою допомогу пропонують фахівці агентства Магістр, які зроблять все швидко та професійно. Замовити дипломну роботу з менеджменту можна на сайті агентства. Для їх оформлення необхідно виконати декілька простих кроків:

 1. Пройти реєстрацію. Написати своє ім’я та номер телефону у вікні, яке відкривається після входу на сайт. Пароль для входу в особистий кабінет формується автоматично.
 2. Вказати вимоги, яким повинна відповідати дипломна з менеджменту. Зокрема, це її тема, дисципліна, унікальність, обсяг, термін написання тощо.
 3. Подати план роботи. Якщо його немає, замовити в авторів агентства Магістр.
 4. Прикріпити файл з методичними матеріалами. Виконана відповідно до них дипломна робота буде відповідати вимогам вищого навчального закладу.
 5. Зазначити побажання наукового керівника. Їх бажано вказати в коментарях.
Заповнена заявка подається на розгляд. Він відбувається досить швидко. Протягом доби з моменту її отримання менеджери агентства надсилають повідомлення, в якому вказують вартість дипломної з менеджменту. Замовник сплачує завдаток, якщо умови співпраці його задовольняють. Якщо ж ціна здалася йому зависокою, він відхиляє заявку або обирає автора, в якого можна замовити дипломну роботу з менеджменту по більш доступній ціні.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти багатьох українських ВНЗ звертаються в агентство Магістр?

 • В агентство Магістр звертаються студенти, які навчаються в найпопулярніших вищих навчальних закладах України. Вони залишають позитивні відгуки про роботи авторів, які займаються написанням студентських робіт, в тому числі, дипломних з менеджменту.
 • Кожен бажаючий може без проблем замовити виконання дипломного проекту в інтернеті. Всі його вимоги та побажання будуть максимально враховані. Робота виконується дуже швидко.
 • Фахівці агентства беруться за виконання навіть найскладніших завдань, поставлених перед ними, й роблять це швидко, надійно та максимально результативно. При необхідності вони вносять всі необхідні поправки. Дипломна з менеджменту супроводжується до захисту.
 • Постійні клієнти отримують знижку до 10%. Це дозволяє їм зекономити на замовленні наступних робіт.
Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Хто виконує дипломні роботи з менеджменту?
Дипломні роботи з менеджменту, як і будь які інші проекти, виконуються кваліфікованими та досвідченими фахівцями. Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. Замовник самостійно визначає, якого автора йому краще обрати. При цьому йому слід розуміти, що від рівня виконавця буде залежати вартість роботи.
Яку унікальність роботи обіцяє агентство Магістр?
Унікальність буде не менша, ніж зазначено в замовленні. Для перевірки буде використовуватися інструмент, який вимагається вищим навчальним закладом. Якщо конкретні вимоги відсутні, за основу буде братися середній показник, а для перевірки використовуватиметься eTXT.
Як поговорити з автором?
Питання, адресоване автору, можна поставити в чаті з менеджером. Воно буде передане автору.
Як дізнатися точну вартість дипломного проекту, замовленого в агентстві Магістр?
Точна вартість дипломного проекту буде відомою тільки після розгляду заявки. Щоб дізнатися орієнтовну ціну, можна скористатися онлайн калькулятором, який є на сайті агентства.
Чи потрібно повністю оплачувати дипломну роботу після подачі замовлення?
Сплатити завдаток можна тільки після узгодження ціни. Повідомлення з вартістю роботи прийде після розгляду заявки.

Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін
Працюємо по всій Україні