0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з менеджменту на замовлення

Перед вами фінішна пряма. Немає часу, сил чи бажання на підготовку дипломної роботи? Вимоги до проекту здаються вам надто суворими? Звертайтесь до нас. Досвідчені автори напишуть текст, який високо оцінять науковий керівник та екзаменаційна комісія.

Дізнайся вартість дипломної з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 6350 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 487
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дипломну роботу з менеджменту на сайті Magistr

Менеджмент — наука, що дозволяє ефективно керувати персоналом, процесами, діяльністю дрібних та великих компаній. Таке управління включає процеси планування, організації, мотивації та контролю для досягнення певного результату. Чи потрібно говорити, що менеджер — одна з найбільш популярних професій в умовах сучасності? Дипломовані фахівці високо цінуються на ринку праці, тому мають чудові перспективи: їх запрошують керувати відділами, підрозділами, організаціями.

Але перш ніж розпочати роботу за спеціальністю та розпочати кар'єрне зростання, потрібно отримати диплом про вищу освіту, але спочатку — написати та захистити дипломну роботу з менеджменту. Як правило, це лише формальність, але до неї висуваються дуже високі вимоги. Дослідження повинно мати елементи наукової новизни, практичну цінність та відрізнятися бездоганним оформленням. Щоб підготувати такий текст, потрібно докласти чимало зусиль.

Знайти та проаналізувати наукові джерела за останні 5-10 років, структурувати інформацію, аргументувати власну точку зору, грамотно оформити написане, пройти перевірку на плагіат, при необхідності доопрацювати – ось основні етапи підготовки дипломної. Досвідченому автору знадобиться 1,5-2 місяці, щоб впоратися із завданням. Чи може стільки часу присвятити написанню студент, якщо він відвідує пари, працює, проводить час із сім'єю та друзями?

Наші автори із задоволенням позбавлять вас турбот і підготують якісні дипломні з менеджменту. Виконуємо звичайні та термінові замовлення. Як оформити заявку? Потрібні лише:

 1. Реєстрація в особистому кабінеті. Процедура стандартна, нічого складного робити не доведеться.
 2. Заповнення анкети. Щоб ми розпочали пошук відповідного виконавця, вкажіть тему роботи, її обсяг, термін здачі.
 3. Передплата. Протягом дня ви отримаєте сповіщення з точною вартістю. Якщо пропозиція влаштовує вас, внесіть передоплату 50%. Виконавець відразу розпочне виконання завдання.
 4. Файли. Прикріпіть план, узгоджений з вашим викладачем, а також методичні рекомендації, затверджені вузом. Це допоможе автору уникнути дрібних недоліків та мінімізує кількість правок.
 5. Оплата решти. Внесіть гроші у встановлений термін та завантажте готову роботу. Якщо потрібно доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно. Головне, щоб редагування не виходило за рамки початкового завдання.

Не турбуйтеся про те, що вирішили замовити дипломну роботу з менеджменту. Ми гарантуємо анонімність, тому керівник впевнений, що ви робите все самостійно.

Якщо ви захочете поділитися враженнями про співпрацю, залиште відгук. Ваша думка є цінною для нас та інших студентів.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу з менеджменту в компанії «Магістр» — найкраще рішення

Наш онлайн-сервіс надає послуги зі збирання, структурування та оформлення інформації з 2008 року. Понад 38 тисяч студентів з України, Польщі, Чехії звернулися до «Магістру» для написання дипломних з менеджменту, контрольних, курсових та інших завдань.

Чому ми? Коротко про переваги:

 • Штат складається з кваліфікованих авторів. Хто, як не аспіранти, кандидати наук чи викладачі можуть написати роботу з дотриманням усіх умов? Кожен із виконавців робив це не раз, тому результат гарантовано.
 • Працюємо офіційно, приймаємо оплату на підприємницький рахунок. Можете не турбуватися, автор не зникне у невідомому напрямку з вашими грошима. Ми також зацікавлені у якості.
 • Суворо дотримуємося термінів та всіх вимог щодо оформлення, знаємо, як пройти перевірку на плагіат. Виконавець зацікавлений у результаті не менше, ніж замовник.

Замовити дипломну з менеджменту у нас — чудове рішення.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?

У нас так. Ми працюємо з 2008 року і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Білорусі та ін.

На всі online замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.

У моєму ВНЗ не дізнаються, що я замовив у вас роботу?

Ні. Ми нікому не передаємо Ваші особисті дані. Вони використовуються виключно для зручності спілкування з Вами.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Страшного нічого не має.

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби, можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Як оплатити роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок Оплата, де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

LiqPay-еквайринг від ПриватБанку зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Platon — це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку при оплаті банківськими картками

Хто буде виконувати мою роботу?

У нашому штаті багато кваліфікованих авторів: від аспірантів до докторів наук У нас не працюють студенти.

Досвідчений менеджер знайде оптимальну кандидатуру для виконання Вашої роботи


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін