0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дипломна робота з менеджменту на замовлення

Перед вами фінішна пряма. Немає часу, сил чи бажання на підготовку дипломної роботи? Вимоги до проекту здаються вам надто суворими? Звертайтесь до нас. Досвідчені автори напишуть текст, який високо оцінять науковий керівник та екзаменаційна комісія.

Дізнайся вартість дипломної з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 4850 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 154
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дипломну роботу з менеджменту на сайті Magistr

Менеджмент — наука, що дозволяє ефективно керувати персоналом, процесами, діяльністю дрібних та великих компаній. Таке управління включає процеси планування, організації, мотивації та контролю для досягнення певного результату. Чи потрібно говорити, що менеджер — одна з найбільш популярних професій в умовах сучасності? Дипломовані фахівці високо цінуються на ринку праці, тому мають чудові перспективи: їх запрошують керувати відділами, підрозділами, організаціями.

Але перш ніж розпочати роботу за спеціальністю та розпочати кар'єрне зростання, потрібно отримати диплом про вищу освіту, але спочатку — написати та захистити дипломну роботу з менеджменту. Як правило, це лише формальність, але до неї висуваються дуже високі вимоги. Дослідження повинно мати елементи наукової новизни, практичну цінність та відрізнятися бездоганним оформленням. Щоб підготувати такий текст, потрібно докласти чимало зусиль.

Знайти та проаналізувати наукові джерела за останні 5-10 років, структурувати інформацію, аргументувати власну точку зору, грамотно оформити написане, пройти перевірку на плагіат, при необхідності доопрацювати – ось основні етапи підготовки дипломної. Досвідченому автору знадобиться 1,5-2 місяці, щоб впоратися із завданням. Чи може стільки часу присвятити написанню студент, якщо він відвідує пари, працює, проводить час із сім'єю та друзями?

Наші автори із задоволенням позбавлять вас турбот і підготують якісні дипломні з менеджменту. Виконуємо звичайні та термінові замовлення. Як оформити заявку? Потрібні лише:

 1. Реєстрація в особистому кабінеті. Процедура стандартна, нічого складного робити не доведеться.
 2. Заповнення анкети. Щоб ми розпочали пошук відповідного виконавця, вкажіть тему роботи, її обсяг, термін здачі.
 3. Передплата. Протягом дня ви отримаєте сповіщення з точною вартістю. Якщо пропозиція влаштовує вас, внесіть передоплату 50%. Виконавець відразу розпочне виконання завдання.
 4. Файли. Прикріпіть план, узгоджений з вашим викладачем, а також методичні рекомендації, затверджені вузом. Це допоможе автору уникнути дрібних недоліків та мінімізує кількість правок.
 5. Оплата решти. Внесіть гроші у встановлений термін та завантажте готову роботу. Якщо потрібно доопрацювання, ми виконаємо їх безкоштовно. Головне, щоб редагування не виходило за рамки початкового завдання.

Не турбуйтеся про те, що вирішили замовити дипломну роботу з менеджменту. Ми гарантуємо анонімність, тому керівник впевнений, що ви робите все самостійно.

Якщо ви захочете поділитися враженнями про співпрацю, залиште відгук. Ваша думка є цінною для нас та інших студентів.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому замовити дипломну роботу з менеджменту в компанії «Магістр» — найкраще рішення

Наш онлайн-сервіс надає послуги зі збирання, структурування та оформлення інформації з 2008 року. Понад 38 тисяч студентів з України, Польщі, Чехії звернулися до «Магістру» для написання дипломних з менеджменту, контрольних, курсових та інших завдань.

Чому ми? Коротко про переваги:

 • Штат складається з кваліфікованих авторів. Хто, як не аспіранти, кандидати наук чи викладачі можуть написати роботу з дотриманням усіх умов? Кожен із виконавців робив це не раз, тому результат гарантовано.
 • Працюємо офіційно, приймаємо оплату на підприємницький рахунок. Можете не турбуватися, автор не зникне у невідомому напрямку з вашими грошима. Ми також зацікавлені у якості.
 • Суворо дотримуємося термінів та всіх вимог щодо оформлення, знаємо, як пройти перевірку на плагіат. Виконавець зацікавлений у результаті не менше, ніж замовник.

Замовити дипломну з менеджменту у нас — чудове рішення.

Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?

У нас так. Ми працюємо з 2008 року і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Білорусі та ін.

На всі online замовлення в нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.

У моєму ВНЗ не дізнаються, що я замовив у вас роботу?

Ні. Ми нікому не передаємо Ваші особисті дані. Вони використовуються виключно для зручності спілкування з Вами.

Мою роботу не прийняли. Що робити?

Науковці часто пишуть зауваження та побажання щодо робіт і повертають їх студенту на доопрацювання. Страшного нічого не має.

Просто натисніть у вашому кабінеті (у блоці «Файли») на кнопку «Допрацювати» і напишіть там зауваження від вашого керівника. За потреби, можете прикріпити файл/фото.

Ваші зауваження одразу надійдуть автору.

Як оплатити роботу?

Після того, як вашу роботу оцінять наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок Оплата, де ви зможете внести оплату через систему LiqPay або Platon картками Visa/MasterCard.

LiqPay-еквайринг від ПриватБанку зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Platon — це одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку при оплаті банківськими картками

Хто буде виконувати мою роботу?

У нашому штаті багато кваліфікованих авторів: від аспірантів до докторів наук У нас не працюють студенти.

Досвідчений менеджер знайде оптимальну кандидатуру для виконання Вашої роботи


Виконуємо дипломні роботи з таких дисциплін