0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з маркетингу на замовлення

Замовте контрольну роботу з маркетингу на сайті агентства Магістр на вигідних умовах!

Дізнайся вартість контрольної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з маркетингу?

Контрольна робота з маркетингу – це обов'язковий елемент навчального процесу, що відображає якість засвоєних студентом знань, його рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з цього предмету. Щоб гарантовано отримати допуск до сесії, а можливо, «автомат» на заліку чи іспиті, краще замовити контрольну роботу з маркетингу у професійних авторів агентства Магістр. Зробити це дуже просто. Заходьте на сайт Магістра та виконуйте наступні кроки:

 1. Пройдіть реєстрацію. Спочатку натисніть кнопку «Замовити». Перед вами відкриється форма реєстрації, в якій треба вказати тип роботи, своє ім’я та адресу електронної пошти. Електронна пошта потрібна для того, щоб отримувати листи з важливою інформацією. Також ви можете використовувати її як логін для входу в особистий кабінет.
 2. Оформіть замовлення. В особистому кабінеті вам запропонується форма, в якій потрібно описати основні вимоги до роботи, а саме, її тему, предмет, обсяг, унікальність, термін написання та інші характеристики. Контрольні роботи з маркетингу мають відповідати конкретним вимогам. Ці вимоги є в методичних рекомендаціях, які прикріплюються до форми замовлення та разом з нею відсилаються на розгляд.
 3. Прийміть рішення щодо вартості замовлення. Вам буде надіслане повідомлення з результатами розгляду заявки. Ви дізнаєтесь, чи відгукнувся автор. Також буде вказана ціна замовлення. Якщо ви погоджуєтесь з ціною, вносьте завдаток. Якщо ні – спробуйте замовити контрольну роботу з маркетингу з менш досвідченого автора за нижчою ціною. Однак в такому разі це може вплинути на її якість та терміни написання.
 4. Оплатіть роботу. Скористайтесь для цього своїм особистим кабінетом та одним з популярних платіжних сервісів - Platon чи Liqpay, використання яких не передбачає сплати комісії. Робота оплачується наступним чином. Спочатку ви вносите завдаток (половину її вартості). Після отримання повідомлення про її повну готовність, переводите всю суму. Тільки після цього контрольну можна завантажити. Завдаток дає право ознайомитися з половиною замовлення.
 5. Прикріпіть файл з зауваженнями до вкладки «Доопрацювати». Якщо викладач після перевірки роботи вважав за необхідне внести коригування або, необхідно скласти їх перелік та надіслати менеджеру.
 6. Поставте оцінку автору роботи. Оцінити його можна в особистому кабінеті. Також ви можете написати зауваження.
Будь-які питання щодо того, як замовити контрольну з маркетингу, можна вирішити з менеджером агентства Магістр, написавши йому в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з маркетингу довіряють Магістру?

Як правило, студенти не мають часу, щоб поглиблено вивчити задану тему з маркетингу, аналізувати або узагальнити матеріал, зробити об'єктивні висновки. Замовити контрольну роботу з маркетингу, звернувшись в агентство Магістр, - варіант, який має ряд переваг та влаштує кожного студента.

 • Автори агентства – це викладачі, аспіранти на співробітники наукових установ. Вони мають запас необхідних знань з найрізноманітніших тем і достатній досвід написання контрольних. Саме тому замовнику гарантується висока якість виконаної роботи.
 • Контрольні роботи виконуються до зазначеного терміну. Є можливість оформити термінове замовлення.
 • Ціни на контрольні роботи розумні та доступні. Постійним клієнтам надаються знижки до 10%.
 • Контрольна робота буде виконана відповідно до встановлених стандартів та вимог щодо унікальності, оформлення, обсягу тощо.
 • При необхідності вносяться безкоштовні поправки.
 • Замовлення оформляються на сайті агентства Магістр, тому скористатися його послугами можуть студенти з найвіддаленіших регіонів країни.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи надається доступ до всієї контрольної роботи до її повної оплати?
Замовнику, який оплатив завдаток, надається доступ тільки до половини контрольної роботи. Скачати готове замовлення можна тільки після перерахування на рахунок агентства всієї суми. Якщо це зробити в особистому кабінеті, файл з роботою відкриється автоматично.
На яку унікальність контрольних робіт з маркетингу слід очікувати?
Унікальність всіх контрольних робіт, які замовляються в агентстві Магістр, знаходиться на тому рівні, який вказаний в заявці. Її перевірка проводиться в eTXT. Може використовуватися й та система, яка вимагається вищим навчальним закладом.
Автори агентства Магістр – хто вони?
Автори агентства Магістр – це викладачі, які працюють у вищих навчальних закладах, аспіранти на співробітники наукових установ. Всі вони мають необхідні знання та досвід роботи в написанні контрольних робіт для студентів. Вони обираються в залежності від теми замовлення, його складності та інших параметрів.
Яка ціна контрольних робіт на замовлення?
Ціна визначається після розгляду заявки та залежить від складності роботи. Важливим фактором при її визначенні є рівень автора, який відгукнувся на замовлення.
Який найшвидший термін написання контрольної?
Найшвидший термін – один день. Для того щоб автор виконав замовлення настільки швидко, його потрібно зробити заздалегідь, щоб в обраний день він був вільний від інших завдань.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін