0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з маркетингу на замовлення

Замовте контрольну роботу з маркетингу на сайті агентства Магістр на вигідних умовах!

Дізнайся вартість контрольної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
264
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 168
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з маркетингу?

Контрольна робота з маркетингу – це обов'язковий елемент навчального процесу, що відображає якість засвоєних студентом знань, його рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з цього предмету. Щоб гарантовано отримати допуск до сесії, а можливо, «автомат» на заліку чи іспиті, краще замовити контрольну роботу з маркетингу у професійних авторів агентства Магістр. Зробити це дуже просто. Заходьте на сайт Магістра та виконуйте наступні кроки:

 1. Пройдіть реєстрацію. Спочатку натисніть кнопку «Замовити». Перед вами відкриється форма реєстрації, в якій треба вказати тип роботи, своє ім’я та адресу електронної пошти. Електронна пошта потрібна для того, щоб отримувати листи з важливою інформацією. Також ви можете використовувати її як логін для входу в особистий кабінет.
 2. Оформіть замовлення. В особистому кабінеті вам запропонується форма, в якій потрібно описати основні вимоги до роботи, а саме, її тему, предмет, обсяг, унікальність, термін написання та інші характеристики. Контрольні роботи з маркетингу мають відповідати конкретним вимогам. Ці вимоги є в методичних рекомендаціях, які прикріплюються до форми замовлення та разом з нею відсилаються на розгляд.
 3. Прийміть рішення щодо вартості замовлення. Вам буде надіслане повідомлення з результатами розгляду заявки. Ви дізнаєтесь, чи відгукнувся автор. Також буде вказана ціна замовлення. Якщо ви погоджуєтесь з ціною, вносьте завдаток. Якщо ні – спробуйте замовити контрольну роботу з маркетингу з менш досвідченого автора за нижчою ціною. Однак в такому разі це може вплинути на її якість та терміни написання.
 4. Оплатіть роботу. Скористайтесь для цього своїм особистим кабінетом та одним з популярних платіжних сервісів - Platon чи Liqpay, використання яких не передбачає сплати комісії. Робота оплачується наступним чином. Спочатку ви вносите завдаток (половину її вартості). Після отримання повідомлення про її повну готовність, переводите всю суму. Тільки після цього контрольну можна завантажити. Завдаток дає право ознайомитися з половиною замовлення.
 5. Прикріпіть файл з зауваженнями до вкладки «Доопрацювати». Якщо викладач після перевірки роботи вважав за необхідне внести коригування або, необхідно скласти їх перелік та надіслати менеджеру.
 6. Поставте оцінку автору роботи. Оцінити його можна в особистому кабінеті. Також ви можете написати зауваження.
Будь-які питання щодо того, як замовити контрольну з маркетингу, можна вирішити з менеджером агентства Магістр, написавши йому в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з маркетингу довіряють Магістру?

Як правило, студенти не мають часу, щоб поглиблено вивчити задану тему з маркетингу, аналізувати або узагальнити матеріал, зробити об'єктивні висновки. Замовити контрольну роботу з маркетингу, звернувшись в агентство Магістр, - варіант, який має ряд переваг та влаштує кожного студента.

 • Автори агентства – це викладачі, аспіранти на співробітники наукових установ. Вони мають запас необхідних знань з найрізноманітніших тем і достатній досвід написання контрольних. Саме тому замовнику гарантується висока якість виконаної роботи.
 • Контрольні роботи виконуються до зазначеного терміну. Є можливість оформити термінове замовлення.
 • Ціни на контрольні роботи розумні та доступні. Постійним клієнтам надаються знижки до 10%.
 • Контрольна робота буде виконана відповідно до встановлених стандартів та вимог щодо унікальності, оформлення, обсягу тощо.
 • При необхідності вносяться безкоштовні поправки.
 • Замовлення оформляються на сайті агентства Магістр, тому скористатися його послугами можуть студенти з найвіддаленіших регіонів країни.
Що про нас кажуть?
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Алена
30 червня
Огромное спасибо за проделанную работу!!! Спасибо за то что вовремя все успели доработать и прислали без опозданий !!!!
ID: 7965ХХ
Анна
22 червня
Гарна робота : швидко, без редагувань, викладач оцінив на найвищий бал, трошки дорого, але в цілому все добре. Дуже вдячна!
ID: 8299ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи надається доступ до всієї контрольної роботи до її повної оплати?
Замовнику, який оплатив завдаток, надається доступ тільки до половини контрольної роботи. Скачати готове замовлення можна тільки після перерахування на рахунок агентства всієї суми. Якщо це зробити в особистому кабінеті, файл з роботою відкриється автоматично.
На яку унікальність контрольних робіт з маркетингу слід очікувати?
Унікальність всіх контрольних робіт, які замовляються в агентстві Магістр, знаходиться на тому рівні, який вказаний в заявці. Її перевірка проводиться в eTXT. Може використовуватися й та система, яка вимагається вищим навчальним закладом.
Автори агентства Магістр – хто вони?
Автори агентства Магістр – це викладачі, які працюють у вищих навчальних закладах, аспіранти на співробітники наукових установ. Всі вони мають необхідні знання та досвід роботи в написанні контрольних робіт для студентів. Вони обираються в залежності від теми замовлення, його складності та інших параметрів.
Яка ціна контрольних робіт на замовлення?
Ціна визначається після розгляду заявки та залежить від складності роботи. Важливим фактором при її визначенні є рівень автора, який відгукнувся на замовлення.
Який найшвидший термін написання контрольної?
Найшвидший термін – один день. Для того щоб автор виконав замовлення настільки швидко, його потрібно зробити заздалегідь, щоб в обраний день він був вільний від інших завдань.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін