0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з маркетингу на замовлення

Замовте контрольну роботу з маркетингу на сайті агентства Магістр на вигідних умовах!

Дізнайся вартість контрольної з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з маркетингу?

Контрольна робота з маркетингу – це обов'язковий елемент навчального процесу, що відображає якість засвоєних студентом знань, його рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з цього предмету. Щоб гарантовано отримати допуск до сесії, а можливо, «автомат» на заліку чи іспиті, краще замовити контрольну роботу з маркетингу у професійних авторів агентства Магістр. Зробити це дуже просто. Заходьте на сайт Магістра та виконуйте наступні кроки:

 1. Пройдіть реєстрацію. Спочатку натисніть кнопку «Замовити». Перед вами відкриється форма реєстрації, в якій треба вказати тип роботи, своє ім’я та адресу електронної пошти. Електронна пошта потрібна для того, щоб отримувати листи з важливою інформацією. Також ви можете використовувати її як логін для входу в особистий кабінет.
 2. Оформіть замовлення. В особистому кабінеті вам запропонується форма, в якій потрібно описати основні вимоги до роботи, а саме, її тему, предмет, обсяг, унікальність, термін написання та інші характеристики. Контрольні роботи з маркетингу мають відповідати конкретним вимогам. Ці вимоги є в методичних рекомендаціях, які прикріплюються до форми замовлення та разом з нею відсилаються на розгляд.
 3. Прийміть рішення щодо вартості замовлення. Вам буде надіслане повідомлення з результатами розгляду заявки. Ви дізнаєтесь, чи відгукнувся автор. Також буде вказана ціна замовлення. Якщо ви погоджуєтесь з ціною, вносьте завдаток. Якщо ні – спробуйте замовити контрольну роботу з маркетингу з менш досвідченого автора за нижчою ціною. Однак в такому разі це може вплинути на її якість та терміни написання.
 4. Оплатіть роботу. Скористайтесь для цього своїм особистим кабінетом та одним з популярних платіжних сервісів - Platon чи Liqpay, використання яких не передбачає сплати комісії. Робота оплачується наступним чином. Спочатку ви вносите завдаток (половину її вартості). Після отримання повідомлення про її повну готовність, переводите всю суму. Тільки після цього контрольну можна завантажити. Завдаток дає право ознайомитися з половиною замовлення.
 5. Прикріпіть файл з зауваженнями до вкладки «Доопрацювати». Якщо викладач після перевірки роботи вважав за необхідне внести коригування або, необхідно скласти їх перелік та надіслати менеджеру.
 6. Поставте оцінку автору роботи. Оцінити його можна в особистому кабінеті. Також ви можете написати зауваження.
Будь-які питання щодо того, як замовити контрольну з маркетингу, можна вирішити з менеджером агентства Магістр, написавши йому в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з маркетингу довіряють Магістру?

Як правило, студенти не мають часу, щоб поглиблено вивчити задану тему з маркетингу, аналізувати або узагальнити матеріал, зробити об'єктивні висновки. Замовити контрольну роботу з маркетингу, звернувшись в агентство Магістр, - варіант, який має ряд переваг та влаштує кожного студента.

 • Автори агентства – це викладачі, аспіранти на співробітники наукових установ. Вони мають запас необхідних знань з найрізноманітніших тем і достатній досвід написання контрольних. Саме тому замовнику гарантується висока якість виконаної роботи.
 • Контрольні роботи виконуються до зазначеного терміну. Є можливість оформити термінове замовлення.
 • Ціни на контрольні роботи розумні та доступні. Постійним клієнтам надаються знижки до 10%.
 • Контрольна робота буде виконана відповідно до встановлених стандартів та вимог щодо унікальності, оформлення, обсягу тощо.
 • При необхідності вносяться безкоштовні поправки.
 • Замовлення оформляються на сайті агентства Магістр, тому скористатися його послугами можуть студенти з найвіддаленіших регіонів країни.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи надається доступ до всієї контрольної роботи до її повної оплати?
Замовнику, який оплатив завдаток, надається доступ тільки до половини контрольної роботи. Скачати готове замовлення можна тільки після перерахування на рахунок агентства всієї суми. Якщо це зробити в особистому кабінеті, файл з роботою відкриється автоматично.
На яку унікальність контрольних робіт з маркетингу слід очікувати?
Унікальність всіх контрольних робіт, які замовляються в агентстві Магістр, знаходиться на тому рівні, який вказаний в заявці. Її перевірка проводиться в eTXT. Може використовуватися й та система, яка вимагається вищим навчальним закладом.
Автори агентства Магістр – хто вони?
Автори агентства Магістр – це викладачі, які працюють у вищих навчальних закладах, аспіранти на співробітники наукових установ. Всі вони мають необхідні знання та досвід роботи в написанні контрольних робіт для студентів. Вони обираються в залежності від теми замовлення, його складності та інших параметрів.
Яка ціна контрольних робіт на замовлення?
Ціна визначається після розгляду заявки та залежить від складності роботи. Важливим фактором при її визначенні є рівень автора, який відгукнувся на замовлення.
Який найшвидший термін написання контрольної?
Найшвидший термін – один день. Для того щоб автор виконав замовлення настільки швидко, його потрібно зробити заздалегідь, щоб в обраний день він був вільний від інших завдань.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін