0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з права на замовлення

Якщо ви бажаєте підвищити свою успішність і при цьому мати хоча б трохи вільного часу, замовте контрольну роботу з права в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з права?

Послугами агентства Магістр користується велика кількість студентів з різних навчальних закладів України. Якщо ви хочете спростити процес навчання, підвищити успішність і при цьому не проводити ночі за підручниками, вам варто замовити контрольну роботу з права.

Як це зробити?

 1. Для початку вам необхідно зареєструватися на сайті та отримати доступ в особистий кабінет. Після того, як ви натиснете кнопку «Замовити», система переведе вас на сторінку реєстрації. У формі, яка буде вам запропонована, вкажіть своє ім’я й електронну адресу та зазначте, який саме тип роботи вас цікавить (контрольна).
 2. Через особистий кабінет подайте заявку. Вкажіть тему, унікальність роботи з права, терміни виконання, а також основні вимоги до змісту та оформлення. Оформлення заявки передбачає надання деяких особистих даних, таких як курс та ВНЗ, в якому ви навчаєтесь, та ваш номер телефону. Якщо у вас є методичка, відправте її разом з заявкою.
 3. Після отримання повідомлення з ціною роботи, прийміть рішення щодо подальшої співпраці з замовником. Якщо вас все влаштовує, просто внесіть обов'язкову передоплату і дочекайтеся, коли виконавець напише роботу. Якщо вартість роботи є високою, можна анулювати своє замовлення або попросити, щоб менеджер агентства допоміг підібрати іншого автора, який зможе виконати замовлення по більш доступній ціні. Однак слід пам’ятати, менший досвід роботи чи нижча кваліфікація може вплинути на якість контрольних робіт з права чи терміни їх написання.
 4. Якщо ви отримали повідомлення про готовність роботи, оплачуйте залишок контрольної та скачуйте її у своєму особистому кабінеті. Для того щоб переказати кошти на рахунок агентства Магістр, скористайтеся популярними платіжними сервісами Platon або Liqpay. До повної оплати роботи ви можете ознайомитися з половиною контрольної.
 5. Якщо контрольна робота потребує внесення поправок, вам необхідно прикріпити файл з зауваженнями до вкладки «Доопрацювати і відправити їх автору. Вони будуть внесені швидко та, що важливо, безкоштовно.
 6. Після здачі роботи зайдіть у свій особистий кабінет та поставте оцінку автору. Якщо у вас є зауваження до роботи, автора чи агентства в цілому, напишіть його. По вашій вимозі зауваження може бути опубліковане на сайті.
Менеджери агентства Магістр завжди готові допомогти своїм клієнтам. Вони дадуть відповіді на всі питання, які надсилаються в чат та допоможуть замовити контрольну з права на сайті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з права довіряють Магістру?

В агентстві Магістр працює велика кількість виконавців, які є профільними спеціалістами у різних галузях знань. Експерти працюють у цій сфері вже не перший рік, тому гарантовано можуть виконати навіть найскладніші та об'ємні замовлення у стислий термін. Звернутися за допомогою в Магістр – вигідне рішення. На це є багато причин, серед яких необхідно відзначити наступне:

 • Користуючись послугами агентства, замовник не наражається на фінансові ризики і обов'язково отримує готову роботу не пізніше встановлених термінів.
 • Замовнику гарантується висока якість роботи та її унікальність.
 • При необхідності вносяться поправки.
 • В агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу з права, на виконання якої залишилося всього кілька днів.
 • Для того, щоб зробити замовлення, знадобиться всього кілька хвилин вільного часу.
Щоб особисто переконатися в тому, наскільки простим та зручним є використання сервісу, завітайте на сайт Магістра прямо зараз і детально ознайомтеся із запропонованою інформацією.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи є можливість прочитати контрольну, якщо вона повністю не оплачена?
Цього зробити не можна до того моменту, поки кошти повністю не будуть переведені повністю.
Чи можна замовити контрольну роботу з права, яка відповідає вимогам унікальності?
Цей показник перевіряється в системі eTXT. Якщо викладач користується іншим сервісом, його, як і бажаний рівень унікальності, потрібно вказати в заявці.
Хто пише контрольні роботи з права?
Написання контрольних доручається досвідченим авторам, які мають солідний викладацький стаж. Робота оформляється відповідно до ГОСТу. Якщо у ВНЗ є окремі вимоги, необхідно надати методичний матеріал
Скільки коштує придбати контрольну роботу?
Автори готові зробити якісний матеріал на будь-яку тему, що викладається у вітчизняних ВНЗ. Гуманітарні предмети зазвичай оцінюються дешевше технічних, але багато залежить від складності завдання. Скільки коштуватиме контрольна, залежить також від обсягу та термінів написання. Ціна стане відомою одразу після того, як менеджер ознайомиться з заявкою.
Наскільки швидко пишуться контрольні роботи на замовлення?
Терміни залежать від складності теми та обсягу. Якщо потрібно, автор готовий вирішити завдання у прискореному режимі, надавши результат за один день. За оперативність доведеться доплатити.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін