0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота зі зв’язків з громадськістю на замовлення

Замовте контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) в агентстві Магістр, яка засвідчить ваш високий рівень навчальної підготовки!

Дізнайся вартість контрольної зі зв’язків з громадськістю
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю?

При виконанні перевірочних завдань з дисципліни «Зв’язки з громадськістю» треба вміти ясно і грамотно викладати свої думки, знати спеціальну термінологію та науковий матеріал. На розгляд деяких питань може не вистачати часу. Замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) пропонує агентство Магістр. Команда досвідчених професіоналів, яка в ньому працює, створена для допомоги у підготовці студентами різних робіт, передбачених навчальною програмою ВНЗ.

Для замовлення контрольних робіт зі зв’язків з громадськістю необхідно зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні кроки:

 1. Реєстрація. Щоб пройти реєстрацію на порталі, потрібно лише заповнити форму, вказавши своє ім'я, адресу електронної пошти та тип роботи, натиснувши кнопку підтвердження. Після підтвердження реєстрації можна використати всі можливості агентства та отримати доступ до свого особистого кабінету.
 2. Заявка. На кваліфіковану допомогу агентства можна розраховувати після отримання заявки, в якій потрібно вказати свої вимоги, включаючи: тему роботи, унікальність, дату здачі, кількість сторінок тощо. Також потрібно зазначити інформацію про замовника. Крім його імені знадобляться дані про те, де та на якому курсі він навчається, а також його контактний номер телефону. До заявки бажано прикріпити файл із додатковими вимогами.
 3. Відповідь на заявку. Після обробки даних, замовнику буде повідомлено про вартість та надана інша інформація щодо співпраці з агентством. Якщо вона підходить замовнику, він вносить передоплату. Контрольна робота починає виконуватися лише після передоплати у вигляді половини суми замовлення. Така форма співпраці гарантує її надійність та належний рівень виконання замовлення. Якщо вартість роботи та умови співпраці не влаштовують замовника, він відхиляє заявку. Також він може замовити контрольну зі зв’язків з громадськістю (PR) у автора з меншим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією, який виконає її за доступнішою ціною.
 4. Оплата залишку. Залишок роботи оплачується зручним для замовника способом. Він може обрати сервіс Platon чи Liqpay та перерахувати кошти через особистий кабінет. Завдяки цьому готова контрольна завантажиться автоматично.
 5. Поправки. Контрольна робота може бути доопрацьована у разі виникнення такої потреби. Всі необхідні корективи будуть внесені виконавцем абсолютно безкоштовно. Це обов'язкова умова для всіх виконавців, які працюють в агентстві Магістр.
 6. Оцінка. Якщо автор займався написанням контрольної роботи на замовлення, можна поставити оцінку та написати свій відгук про результати співпраці, будь то рекомендація або претензія. Думка замовника неодмінно зарахується та допоможе полегшити вибір іншим студентам.
У разі виникнення будь-яких питань у сфері замовлення контрольних робіт зі зв’язків з громадськістю (PR) можна звернутися до служби підтримки в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних зі зв’язків з громадськістю варто довірити Магістру?

Замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю в агентстві Магістр дуже вигідно. На його користь є кілька аргументів:

 • Професіоналізм виконавців. Це хороші фахівці (кандидати наук, доценти, викладачі), які зроблять роботу відповідно до найсуворіших вимог. Гарантується відсутність помилок.
 • Помірні ціни. Як правило, недолік будь-якої великої компанії у сфері освіти є високі ціни: отримання великого прибутку, оплати менеджерів, офісів, сайтів тощо. В агентстві Магістр ситуація кардинально відрізняється.
 • Завжди на зв'язку. Важлива перевага – менеджери агентства завжди готові допомогти своїм клієнтам. Оперативна оцінка замовлень, швидкі відповіді на замовлення, виправлення недоліків - це завжди зручно.
 • Термінове виконання. В агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) із терміновістю один день.
 • Особистий кабінет. Після оформлення замовлення через форму на сайті замовник отримує доступ до Особистого кабінету, який надає можливість: бачити статут розміщеного замовлення, мати спілкування з менеджером, керувати замовленнями, розміщувати нові, залишати відгуки, оплачувати роботи тощо.
 • Вигідні знижки. Агентство Магістр постійно радує клієнтів. При повторному зверненні у них є можливість замовити роботу зі знижкою 10%!
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може замовник прочитати не до кінця оплачену контрольну роботу?
Замовнику пропонується прочитати половину контрольної роботи і тільки після цього оплатити її повністю. Якщо він перекаже кошти в особистому кабінеті, готове замовлення завантажиться автоматично.
Чи є можливість замовити контрольну зі зв’язків з громадськістю з унікальністю, яка вимагається вищим навчальним закладом замовника?
Така можливість є у кожного замовника. Все що йому потрібно зробити – це зазначити вимоги щодо унікальності та сервісу для його перевірки в заявці, яку він подає на початковому етапі співпраці з агентством. Навіть якщо він цього не зробить, унікальність гарантовано буде середньою. Звичайно для перевірки автором використовується eTXT.
Хто працює в агентстві Магістр?
Виконанням контрольних робіт на замовлення успішно займаються викладачі вищих категорій, дипломовані фахівці та просто талановиті люди, що спеціалізуються у різних напрямках.
Скільки коштуватиме допомога авторів агентства Магістр?
Точний розмір оплати визначається в індивідуальному порядку, залежно від термінів, обсягу, тематики. Він буде відомий після розгляду заявки.
Який найшвидший термін виконання контрольної роботи?
Це може бути один день, якщо замовлення зроблене заздалегідь. Термінове замовлення оплачується додатково.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін