0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота зі зв’язків з громадськістю на замовлення

Замовте контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) в агентстві Магістр, яка засвідчить ваш високий рівень навчальної підготовки!

Дізнайся вартість контрольної зі зв’язків з громадськістю
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
319
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
71 551
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю?

При виконанні перевірочних завдань з дисципліни «Зв’язки з громадськістю» треба вміти ясно і грамотно викладати свої думки, знати спеціальну термінологію та науковий матеріал. На розгляд деяких питань може не вистачати часу. Замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) пропонує агентство Магістр. Команда досвідчених професіоналів, яка в ньому працює, створена для допомоги у підготовці студентами різних робіт, передбачених навчальною програмою ВНЗ.

Для замовлення контрольних робіт зі зв’язків з громадськістю необхідно зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні кроки:

 1. Реєстрація. Щоб пройти реєстрацію на порталі, потрібно лише заповнити форму, вказавши своє ім'я, адресу електронної пошти та тип роботи, натиснувши кнопку підтвердження. Після підтвердження реєстрації можна використати всі можливості агентства та отримати доступ до свого особистого кабінету.
 2. Заявка. На кваліфіковану допомогу агентства можна розраховувати після отримання заявки, в якій потрібно вказати свої вимоги, включаючи: тему роботи, унікальність, дату здачі, кількість сторінок тощо. Також потрібно зазначити інформацію про замовника. Крім його імені знадобляться дані про те, де та на якому курсі він навчається, а також його контактний номер телефону. До заявки бажано прикріпити файл із додатковими вимогами.
 3. Відповідь на заявку. Після обробки даних, замовнику буде повідомлено про вартість та надана інша інформація щодо співпраці з агентством. Якщо вона підходить замовнику, він вносить передоплату. Контрольна робота починає виконуватися лише після передоплати у вигляді половини суми замовлення. Така форма співпраці гарантує її надійність та належний рівень виконання замовлення. Якщо вартість роботи та умови співпраці не влаштовують замовника, він відхиляє заявку. Також він може замовити контрольну зі зв’язків з громадськістю (PR) у автора з меншим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією, який виконає її за доступнішою ціною.
 4. Оплата залишку. Залишок роботи оплачується зручним для замовника способом. Він може обрати сервіс Platon чи Liqpay та перерахувати кошти через особистий кабінет. Завдяки цьому готова контрольна завантажиться автоматично.
 5. Поправки. Контрольна робота може бути доопрацьована у разі виникнення такої потреби. Всі необхідні корективи будуть внесені виконавцем абсолютно безкоштовно. Це обов'язкова умова для всіх виконавців, які працюють в агентстві Магістр.
 6. Оцінка. Якщо автор займався написанням контрольної роботи на замовлення, можна поставити оцінку та написати свій відгук про результати співпраці, будь то рекомендація або претензія. Думка замовника неодмінно зарахується та допоможе полегшити вибір іншим студентам.
У разі виникнення будь-яких питань у сфері замовлення контрольних робіт зі зв’язків з громадськістю (PR) можна звернутися до служби підтримки в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних зі зв’язків з громадськістю варто довірити Магістру?

Замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю в агентстві Магістр дуже вигідно. На його користь є кілька аргументів:

 • Професіоналізм виконавців. Це хороші фахівці (кандидати наук, доценти, викладачі), які зроблять роботу відповідно до найсуворіших вимог. Гарантується відсутність помилок.
 • Помірні ціни. Як правило, недолік будь-якої великої компанії у сфері освіти є високі ціни: отримання великого прибутку, оплати менеджерів, офісів, сайтів тощо. В агентстві Магістр ситуація кардинально відрізняється.
 • Завжди на зв'язку. Важлива перевага – менеджери агентства завжди готові допомогти своїм клієнтам. Оперативна оцінка замовлень, швидкі відповіді на замовлення, виправлення недоліків - це завжди зручно.
 • Термінове виконання. В агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) із терміновістю один день.
 • Особистий кабінет. Після оформлення замовлення через форму на сайті замовник отримує доступ до Особистого кабінету, який надає можливість: бачити статут розміщеного замовлення, мати спілкування з менеджером, керувати замовленнями, розміщувати нові, залишати відгуки, оплачувати роботи тощо.
 • Вигідні знижки. Агентство Магістр постійно радує клієнтів. При повторному зверненні у них є можливість замовити роботу зі знижкою 10%!
Що про нас кажуть?
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина
25 травня
Автор мастер своего дела, впечатляет качество работы
ID: 10257ХХ
Назар
24 травня
Дуже дякую за якісну роботу,на антиплагіат робота пройшла на відмінний відсоток,як хотів,і у викладача не було ніяких поправок
ID: 10041ХХ
Аліна
24 травня
Тільки руки дійшли до відгуку. Так як не маю часу займатись сама такими роботами, часто користуюсь вашими послугами. Саме за цю роботу я отримала найвищий бал, я дуже задоволена послугами. Дякую!
ID: 8870ХХ
Анастасія
12 травня
Дякую за надзвичайно якісну роботу
ID: 9978ХХ
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може замовник прочитати не до кінця оплачену контрольну роботу?
Замовнику пропонується прочитати половину контрольної роботи і тільки після цього оплатити її повністю. Якщо він перекаже кошти в особистому кабінеті, готове замовлення завантажиться автоматично.
Чи є можливість замовити контрольну зі зв’язків з громадськістю з унікальністю, яка вимагається вищим навчальним закладом замовника?
Така можливість є у кожного замовника. Все що йому потрібно зробити – це зазначити вимоги щодо унікальності та сервісу для його перевірки в заявці, яку він подає на початковому етапі співпраці з агентством. Навіть якщо він цього не зробить, унікальність гарантовано буде середньою. Звичайно для перевірки автором використовується eTXT.
Хто працює в агентстві Магістр?
Виконанням контрольних робіт на замовлення успішно займаються викладачі вищих категорій, дипломовані фахівці та просто талановиті люди, що спеціалізуються у різних напрямках.
Скільки коштуватиме допомога авторів агентства Магістр?
Точний розмір оплати визначається в індивідуальному порядку, залежно від термінів, обсягу, тематики. Він буде відомий після розгляду заявки.
Який найшвидший термін виконання контрольної роботи?
Це може бути один день, якщо замовлення зроблене заздалегідь. Термінове замовлення оплачується додатково.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін