0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота зі зв’язків з громадськістю на замовлення

Замовте контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) в агентстві Магістр, яка засвідчить ваш високий рівень навчальної підготовки!

Дізнайся вартість контрольної зі зв’язків з громадськістю
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю?

При виконанні перевірочних завдань з дисципліни «Зв’язки з громадськістю» треба вміти ясно і грамотно викладати свої думки, знати спеціальну термінологію та науковий матеріал. На розгляд деяких питань може не вистачати часу. Замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) пропонує агентство Магістр. Команда досвідчених професіоналів, яка в ньому працює, створена для допомоги у підготовці студентами різних робіт, передбачених навчальною програмою ВНЗ.

Для замовлення контрольних робіт зі зв’язків з громадськістю необхідно зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні кроки:

 1. Реєстрація. Щоб пройти реєстрацію на порталі, потрібно лише заповнити форму, вказавши своє ім'я, адресу електронної пошти та тип роботи, натиснувши кнопку підтвердження. Після підтвердження реєстрації можна використати всі можливості агентства та отримати доступ до свого особистого кабінету.
 2. Заявка. На кваліфіковану допомогу агентства можна розраховувати після отримання заявки, в якій потрібно вказати свої вимоги, включаючи: тему роботи, унікальність, дату здачі, кількість сторінок тощо. Також потрібно зазначити інформацію про замовника. Крім його імені знадобляться дані про те, де та на якому курсі він навчається, а також його контактний номер телефону. До заявки бажано прикріпити файл із додатковими вимогами.
 3. Відповідь на заявку. Після обробки даних, замовнику буде повідомлено про вартість та надана інша інформація щодо співпраці з агентством. Якщо вона підходить замовнику, він вносить передоплату. Контрольна робота починає виконуватися лише після передоплати у вигляді половини суми замовлення. Така форма співпраці гарантує її надійність та належний рівень виконання замовлення. Якщо вартість роботи та умови співпраці не влаштовують замовника, він відхиляє заявку. Також він може замовити контрольну зі зв’язків з громадськістю (PR) у автора з меншим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією, який виконає її за доступнішою ціною.
 4. Оплата залишку. Залишок роботи оплачується зручним для замовника способом. Він може обрати сервіс Platon чи Liqpay та перерахувати кошти через особистий кабінет. Завдяки цьому готова контрольна завантажиться автоматично.
 5. Поправки. Контрольна робота може бути доопрацьована у разі виникнення такої потреби. Всі необхідні корективи будуть внесені виконавцем абсолютно безкоштовно. Це обов'язкова умова для всіх виконавців, які працюють в агентстві Магістр.
 6. Оцінка. Якщо автор займався написанням контрольної роботи на замовлення, можна поставити оцінку та написати свій відгук про результати співпраці, будь то рекомендація або претензія. Думка замовника неодмінно зарахується та допоможе полегшити вибір іншим студентам.
У разі виникнення будь-яких питань у сфері замовлення контрольних робіт зі зв’язків з громадськістю (PR) можна звернутися до служби підтримки в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних зі зв’язків з громадськістю варто довірити Магістру?

Замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю в агентстві Магістр дуже вигідно. На його користь є кілька аргументів:

 • Професіоналізм виконавців. Це хороші фахівці (кандидати наук, доценти, викладачі), які зроблять роботу відповідно до найсуворіших вимог. Гарантується відсутність помилок.
 • Помірні ціни. Як правило, недолік будь-якої великої компанії у сфері освіти є високі ціни: отримання великого прибутку, оплати менеджерів, офісів, сайтів тощо. В агентстві Магістр ситуація кардинально відрізняється.
 • Завжди на зв'язку. Важлива перевага – менеджери агентства завжди готові допомогти своїм клієнтам. Оперативна оцінка замовлень, швидкі відповіді на замовлення, виправлення недоліків - це завжди зручно.
 • Термінове виконання. В агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу зі зв’язків з громадськістю (PR) із терміновістю один день.
 • Особистий кабінет. Після оформлення замовлення через форму на сайті замовник отримує доступ до Особистого кабінету, який надає можливість: бачити статут розміщеного замовлення, мати спілкування з менеджером, керувати замовленнями, розміщувати нові, залишати відгуки, оплачувати роботи тощо.
 • Вигідні знижки. Агентство Магістр постійно радує клієнтів. При повторному зверненні у них є можливість замовити роботу зі знижкою 10%!
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може замовник прочитати не до кінця оплачену контрольну роботу?
Замовнику пропонується прочитати половину контрольної роботи і тільки після цього оплатити її повністю. Якщо він перекаже кошти в особистому кабінеті, готове замовлення завантажиться автоматично.
Чи є можливість замовити контрольну зі зв’язків з громадськістю з унікальністю, яка вимагається вищим навчальним закладом замовника?
Така можливість є у кожного замовника. Все що йому потрібно зробити – це зазначити вимоги щодо унікальності та сервісу для його перевірки в заявці, яку він подає на початковому етапі співпраці з агентством. Навіть якщо він цього не зробить, унікальність гарантовано буде середньою. Звичайно для перевірки автором використовується eTXT.
Хто працює в агентстві Магістр?
Виконанням контрольних робіт на замовлення успішно займаються викладачі вищих категорій, дипломовані фахівці та просто талановиті люди, що спеціалізуються у різних напрямках.
Скільки коштуватиме допомога авторів агентства Магістр?
Точний розмір оплати визначається в індивідуальному порядку, залежно від термінів, обсягу, тематики. Він буде відомий після розгляду заявки.
Який найшвидший термін виконання контрольної роботи?
Це може бути один день, якщо замовлення зроблене заздалегідь. Термінове замовлення оплачується додатково.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін