0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з фінансів на замовлення

Скористайтеся допомогою професіоналів та замовте контрольну роботу з фінансів в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з фінансів
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 489
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з фінансів?

Для багатьох студентів контрольні роботи з фінансів – непосильне завдання. Для їх виконання необхідно мати великі знання предмета. Найкраще рішення – замовити контрольну роботу з фінансів у професіоналів, які працюють в агенції Магістр. Працювати з ними просто та комфортно. Для отримання кваліфікованої допомоги необхідно виконати такі дії:

 1. Зайти на сайт агентства та зареєструватися для отримання доступу до особистого кабінету. Для цього у формі, яка пропонується відразу після натискання кнопки «Замовити», вказується тип роботи, ім'я клієнта та його електронна адреса. Вхід до особистого кабінету буде здійснюватися за посиланням або паролем, які будуть надіслані в електронному листі або смс-повідомленні.
 2. Залишити заявку, вказавши всі вимоги, яким має відповідати контрольна робота. Це її тема, унікальність, термін написання та ін. Більш детально всі вимоги розписані в методичці, тому бажано прикріпити її до заявки. Перед її відправкою потрібно вказати навчальний заклад та курс, на якому навчається клієнт. Для зв'язку з менеджером та отримання смс-повідомлень потрібно залишити свій номер телефону. На сторінці оформлення замовлення є онлайн калькулятор, за допомогою якого розраховується орієнтовна вартість замовлення.
 3. Розгляд заявки та визначення вартості замовлення. Вартість замовлення багато в чому залежить від того, який автор погодився на його виконання. Також враховуються усі вимоги до роботи. Результат розгляду надсилається у смс повідомленні. Клієнт визначається про те, чи підходить йому ціна, встановлена ​​за роботу, та вносить передоплату. Якщо йому щось не підходить, він відхиляє заявку або зв'язується з менеджером та просить підібрати іншого автора. Якщо менеджеру вдасться підібрати менш досвідченого автора, у нього можна замовити контрольну роботу з фінансів за доступнішою ціною.
 4. Оплата замовлення. Спочатку вноситься передоплата, і лише після отримання повідомлення про готовність усієї роботи – решта суми. До повної оплати замовлення клієнт може ознайомитися з половиною роботи та впевнитись у її виконанні. Переказ коштів на рахунок агентства Магістр може проводитись в особистому кабінеті клієнта за допомогою таких популярних платіжних сервісів, як Platon або Liqpay. Комісія за такий переказ не передбачена.
 5. Внесення поправок, що проводиться з урахуванням зауважень. Вони розміщуються в окремому файлі «Допрацювати» і надсилаються менеджеру.
 6. Оцінка, що виставляється клієнтом автору в особистому кабінеті. Також можна написати зауваження, яке на вимогу клієнта публікується на сайті.
Менеджери агентства Магістр із задоволенням нададуть допомогу в оформленні заявки та дадуть відповіді на запитання клієнтів! Вони можуть поставити запитання в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з фінансів довіряють Магістру?

Замовити контрольну з фінансів в агентстві Магістр – це оптимальне рішення для сучасного студента питання. Звертаючись до професіоналів, він отримує такі вигоди:

 • Можливість замовлення контрольних робіт з фінансів у досвідчених викладачів ВНЗ, аспірантів, співробітників наукових установ.
 • Використання безпечних платіжних послуг для оплати роботи.
 • Доступні ціни, знижки до постійних замовників до 10%.
 • Унікальність тексту контрольних, що відповідає встановленим вимогам.
 • Внесення безкоштовних поправок у максимально стислий термін, супровід роботи.
 • Підтримка менеджерів агентства, оперативне вирішення будь-яких питань.
 • Зручне оформлення замовлень на сайті агенції Магістр. Замовити контрольну роботу з фінансів можна в будь-якому регіоні країни, незалежно від місця навчання.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати роботу, доки вона не оплачена?
На жаль, цього не можна зробити. Клієнт, який вніс передоплату, може ознайомитись з першою половиною роботи. Далі він переводить на рахунок агентства суму, що залишилася, і скачує її повністю. Автоматичне завантаження роботи гарантується тим клієнтам, які для переказу скористалися особистим кабінетом.
Чи варто переживати за оригінальність контрольних робіт з фінансів, які замовили в агентстві Магістр?
Автори агентства Магістр пропонують лише унікальний контент, тому клієнтам не варто перейматися оригінальністю контрольних робіт з такого предмета, як фінанси. Рівень унікальності буде не меншим, ніж той, що зазначений у заявці. Якщо вуз не встановив особливих вимог, унікальність перевіряється за допомогою сервісу eTXT.
Хто займається виконанням контрольних робіт на замовлення?
Виконанням контрольних робіт на замовлення займаються професійні автори з великим досвідом у цьому напрямку. Вони мають різний рівень, який вибирається залежно від складності роботи. Можна замовити роботу у викладача ВНЗ, аспіранта та навіть у співробітника наукової установи.
Яка вартість контрольної роботи?
Ціна контрольної роботи встановлюється після розгляду заявки. Є можливість дізнатись орієнтовну вартість за допомогою онлайн-калькулятора, який пропонується на сайті агентства Магістр.
Наскільки швидко виконуються замовлення?
За потреби замовлення може бути виконане за один рік, проте за терміновість доведеться заплатити. Ще один нюанс: роботу слід замовити заздалегідь, щоб у певний день автор був вільний від інших замовлень.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін