0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з документалістики на замовлення

Якщо у вас не вистачає часу або просто ви потребуєте професійної допомоги, замовте контрольну роботу з документалістики в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з документалістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з документалістики?

Агентство Магістр вже не перший рік надає послуги з написання студентських робіт на замовлення. Звернувшись до його авторів, можна замовити контрольну роботу з документалістики. Завдяки роботі через інтернет, зробити замовлення може кожен студент, навіть той, що проживає в найвіддаленішому регіоні нашої країни. Щоб стати клієнтом агентства та отримати якісну контрольну за доступною ціною, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Пройти реєстрацію. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. Треба вказати тип роботи, ім’я замовника та його електронну адресу. Це потрібно для того щоб отримати доступ в особистий кабінет та продовжити оформлення замовлення. В нього можна заходити як через логін та пароль, так і за посиланням, яке буде отримано в смс чи електронному листі.
 2. Сформувати замовлення в особистому кабінеті, вказати, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота з такої дисципліни, як «Документалістика». Найважливіші вимоги – це тема, обсяг, унікальність, термін написання контрольної роботи тощо. Під час заповнення форми замовлення слід вказати інформацію про замовника – ВНЗ та курс, на якому він навчається, а також номер його телефону. Розрахунок орієнтовної вартості замовлення проводиться на онлайн-калькуляторі на сайті агентства.
 3. Отримати повідомлення із результатами розгляду заявки та визначитись із запропонованою вартістю замовлення, а саме, підходить вона чи ні. Якщо так, треба внести завдаток, сума якого становить 50%, після чого завдання відразу надсилається автору і він починає працювати над його виконанням. В разі, якщо ціна не підходить, можна попросити підібрати автора з меншим досвідом роботи, який би зміг виконати контрольну за доступнішою ціною. Якщо варіантів немає, замовник має право відхилити свою заявку.
 4. Оплатити залишок роботи зручним для себе способом. Замовник може обрати сервіс Platon чи Liqpay та перерахувати кошти в своєму особистому кабінеті. Такий спосіб забезпечить автоматичне завантаження контрольних робіт з документалістики.
 5. Відправити файл із зауваженнями для внесення поправок. Доопрацювання та коригування роботи відповідно до вимог викладача проводиться без додаткової оплати. Зауваження до роботи повинні бути обґрунтовані та відповідати первинним вимогам.
 6. Оцінити роботу автора, залишити зауваження, якщо виникла така необхідність. Все це можна зробити в особистому кабінеті.
Перш ніж замовити контрольну роботу з документалістики, можна поспілкуватися з менеджером агентства Магістр. Також ставити питання можна в процесі виконання замовлення. Для цього був створений чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з документалістики слід довірити Магістру?

Для того щоб отримати хороший бал, необхідно замовити контрольну роботу з документалістики в агентстві Магістр. Співпраця з ним має ряд переваг, серед яких необхідно відзначити наступні:

 • Автори агентства Магістр мають широкий досвід у написанні студентських робіт. Кожна письмова робота – це клопітка праця, яка потребує виключно кваліфікованого підходу. Студенти українських ВНЗ знають, що авторська робота завжди цінується викладачем набагато вище, ніж не унікальна. Контрольні роботи з документалістики виконуються викладачами ВНЗ, які мають вчені ступені, аспіранти та навіть співробітники наукових установ.
 • У замовника є можливість контролю за виконанням контрольної у вигляді надання менеджером оперативної інформації в чаті, що стосується всіх деталей роботи.
 • Гарантується відсутність плагіату в роботі вище за встановлені норми.
 • Замовлення виконуються відповідно до термінів, передбачених в заявці.
 • Проводиться безкоштовне внесення корекційних змін, які не суперечать первісним вимогам, заявленим під час створення замовлення.
 • Контрольні роботи оформляються відповідно до чинних вимог, методичних рекомендацій та змісту завдання.
 • Вартість послуг, які надаються агентством, є доступними для студентів України. При повторних зверненнях вони отримують знижку 10%.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи має право замовник прочитати готову контрольну роботу до того, як вона буде оплачена повністю?
Він має право прочитати половину контрольної роботи, і лише після всієї оплати – завантажити її повністю.
З якою унікальністю можна замовити контрольну з документалістики?
Можна замовити контрольну з тим рівнем унікальності, який вимагається вищим навчальним закладом. Він, як і система перевірки, вказується в заявці. Якщо вимоги щодо цього показнику відсутні, для перевірки використовується eTXT.
Які автори будуть писати контрольну на замовлення?
Контрольні на замовлення виконуються викладачами, аспірантами та співробітниками наукових установ. Вони мають різний досвід роботи та кваліфікацію, від якого залежить вартість роботи.
Скільки коштує контрольна робота, яку можна замовити в агентстві Магістр?
Це залежить від того, які вимоги були до неї встановлені, а також від рівня автора, який обраний для її написання.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Найшвидший термін написання контрольної роботи – 1 день. Замовлення оформляється наперед, щоб в обраний день автор був вільним від іншої роботи.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін