0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з документалістики на замовлення

Якщо у вас не вистачає часу або просто ви потребуєте професійної допомоги, замовте контрольну роботу з документалістики в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з документалістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
361
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 808
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з документалістики?

Агентство Магістр вже не перший рік надає послуги з написання студентських робіт на замовлення. Звернувшись до його авторів, можна замовити контрольну роботу з документалістики. Завдяки роботі через інтернет, зробити замовлення може кожен студент, навіть той, що проживає в найвіддаленішому регіоні нашої країни. Щоб стати клієнтом агентства та отримати якісну контрольну за доступною ціною, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Пройти реєстрацію. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. Треба вказати тип роботи, ім’я замовника та його електронну адресу. Це потрібно для того щоб отримати доступ в особистий кабінет та продовжити оформлення замовлення. В нього можна заходити як через логін та пароль, так і за посиланням, яке буде отримано в смс чи електронному листі.
 2. Сформувати замовлення в особистому кабінеті, вказати, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота з такої дисципліни, як «Документалістика». Найважливіші вимоги – це тема, обсяг, унікальність, термін написання контрольної роботи тощо. Під час заповнення форми замовлення слід вказати інформацію про замовника – ВНЗ та курс, на якому він навчається, а також номер його телефону. Розрахунок орієнтовної вартості замовлення проводиться на онлайн-калькуляторі на сайті агентства.
 3. Отримати повідомлення із результатами розгляду заявки та визначитись із запропонованою вартістю замовлення, а саме, підходить вона чи ні. Якщо так, треба внести завдаток, сума якого становить 50%, після чого завдання відразу надсилається автору і він починає працювати над його виконанням. В разі, якщо ціна не підходить, можна попросити підібрати автора з меншим досвідом роботи, який би зміг виконати контрольну за доступнішою ціною. Якщо варіантів немає, замовник має право відхилити свою заявку.
 4. Оплатити залишок роботи зручним для себе способом. Замовник може обрати сервіс Platon чи Liqpay та перерахувати кошти в своєму особистому кабінеті. Такий спосіб забезпечить автоматичне завантаження контрольних робіт з документалістики.
 5. Відправити файл із зауваженнями для внесення поправок. Доопрацювання та коригування роботи відповідно до вимог викладача проводиться без додаткової оплати. Зауваження до роботи повинні бути обґрунтовані та відповідати первинним вимогам.
 6. Оцінити роботу автора, залишити зауваження, якщо виникла така необхідність. Все це можна зробити в особистому кабінеті.
Перш ніж замовити контрольну роботу з документалістики, можна поспілкуватися з менеджером агентства Магістр. Також ставити питання можна в процесі виконання замовлення. Для цього був створений чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з документалістики слід довірити Магістру?

Для того щоб отримати хороший бал, необхідно замовити контрольну роботу з документалістики в агентстві Магістр. Співпраця з ним має ряд переваг, серед яких необхідно відзначити наступні:

 • Автори агентства Магістр мають широкий досвід у написанні студентських робіт. Кожна письмова робота – це клопітка праця, яка потребує виключно кваліфікованого підходу. Студенти українських ВНЗ знають, що авторська робота завжди цінується викладачем набагато вище, ніж не унікальна. Контрольні роботи з документалістики виконуються викладачами ВНЗ, які мають вчені ступені, аспіранти та навіть співробітники наукових установ.
 • У замовника є можливість контролю за виконанням контрольної у вигляді надання менеджером оперативної інформації в чаті, що стосується всіх деталей роботи.
 • Гарантується відсутність плагіату в роботі вище за встановлені норми.
 • Замовлення виконуються відповідно до термінів, передбачених в заявці.
 • Проводиться безкоштовне внесення корекційних змін, які не суперечать первісним вимогам, заявленим під час створення замовлення.
 • Контрольні роботи оформляються відповідно до чинних вимог, методичних рекомендацій та змісту завдання.
 • Вартість послуг, які надаються агентством, є доступними для студентів України. При повторних зверненнях вони отримують знижку 10%.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи має право замовник прочитати готову контрольну роботу до того, як вона буде оплачена повністю?
Він має право прочитати половину контрольної роботи, і лише після всієї оплати – завантажити її повністю.
З якою унікальністю можна замовити контрольну з документалістики?
Можна замовити контрольну з тим рівнем унікальності, який вимагається вищим навчальним закладом. Він, як і система перевірки, вказується в заявці. Якщо вимоги щодо цього показнику відсутні, для перевірки використовується eTXT.
Які автори будуть писати контрольну на замовлення?
Контрольні на замовлення виконуються викладачами, аспірантами та співробітниками наукових установ. Вони мають різний досвід роботи та кваліфікацію, від якого залежить вартість роботи.
Скільки коштує контрольна робота, яку можна замовити в агентстві Магістр?
Це залежить від того, які вимоги були до неї встановлені, а також від рівня автора, який обраний для її написання.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Найшвидший термін написання контрольної роботи – 1 день. Замовлення оформляється наперед, щоб в обраний день автор був вільним від іншої роботи.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін