0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з документалістики на замовлення

Якщо у вас не вистачає часу або просто ви потребуєте професійної допомоги, замовте контрольну роботу з документалістики в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з документалістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з документалістики?

Агентство Магістр вже не перший рік надає послуги з написання студентських робіт на замовлення. Звернувшись до його авторів, можна замовити контрольну роботу з документалістики. Завдяки роботі через інтернет, зробити замовлення може кожен студент, навіть той, що проживає в найвіддаленішому регіоні нашої країни. Щоб стати клієнтом агентства та отримати якісну контрольну за доступною ціною, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Пройти реєстрацію. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. Треба вказати тип роботи, ім’я замовника та його електронну адресу. Це потрібно для того щоб отримати доступ в особистий кабінет та продовжити оформлення замовлення. В нього можна заходити як через логін та пароль, так і за посиланням, яке буде отримано в смс чи електронному листі.
 2. Сформувати замовлення в особистому кабінеті, вказати, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота з такої дисципліни, як «Документалістика». Найважливіші вимоги – це тема, обсяг, унікальність, термін написання контрольної роботи тощо. Під час заповнення форми замовлення слід вказати інформацію про замовника – ВНЗ та курс, на якому він навчається, а також номер його телефону. Розрахунок орієнтовної вартості замовлення проводиться на онлайн-калькуляторі на сайті агентства.
 3. Отримати повідомлення із результатами розгляду заявки та визначитись із запропонованою вартістю замовлення, а саме, підходить вона чи ні. Якщо так, треба внести завдаток, сума якого становить 50%, після чого завдання відразу надсилається автору і він починає працювати над його виконанням. В разі, якщо ціна не підходить, можна попросити підібрати автора з меншим досвідом роботи, який би зміг виконати контрольну за доступнішою ціною. Якщо варіантів немає, замовник має право відхилити свою заявку.
 4. Оплатити залишок роботи зручним для себе способом. Замовник може обрати сервіс Platon чи Liqpay та перерахувати кошти в своєму особистому кабінеті. Такий спосіб забезпечить автоматичне завантаження контрольних робіт з документалістики.
 5. Відправити файл із зауваженнями для внесення поправок. Доопрацювання та коригування роботи відповідно до вимог викладача проводиться без додаткової оплати. Зауваження до роботи повинні бути обґрунтовані та відповідати первинним вимогам.
 6. Оцінити роботу автора, залишити зауваження, якщо виникла така необхідність. Все це можна зробити в особистому кабінеті.
Перш ніж замовити контрольну роботу з документалістики, можна поспілкуватися з менеджером агентства Магістр. Також ставити питання можна в процесі виконання замовлення. Для цього був створений чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з документалістики слід довірити Магістру?

Для того щоб отримати хороший бал, необхідно замовити контрольну роботу з документалістики в агентстві Магістр. Співпраця з ним має ряд переваг, серед яких необхідно відзначити наступні:

 • Автори агентства Магістр мають широкий досвід у написанні студентських робіт. Кожна письмова робота – це клопітка праця, яка потребує виключно кваліфікованого підходу. Студенти українських ВНЗ знають, що авторська робота завжди цінується викладачем набагато вище, ніж не унікальна. Контрольні роботи з документалістики виконуються викладачами ВНЗ, які мають вчені ступені, аспіранти та навіть співробітники наукових установ.
 • У замовника є можливість контролю за виконанням контрольної у вигляді надання менеджером оперативної інформації в чаті, що стосується всіх деталей роботи.
 • Гарантується відсутність плагіату в роботі вище за встановлені норми.
 • Замовлення виконуються відповідно до термінів, передбачених в заявці.
 • Проводиться безкоштовне внесення корекційних змін, які не суперечать первісним вимогам, заявленим під час створення замовлення.
 • Контрольні роботи оформляються відповідно до чинних вимог, методичних рекомендацій та змісту завдання.
 • Вартість послуг, які надаються агентством, є доступними для студентів України. При повторних зверненнях вони отримують знижку 10%.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи має право замовник прочитати готову контрольну роботу до того, як вона буде оплачена повністю?
Він має право прочитати половину контрольної роботи, і лише після всієї оплати – завантажити її повністю.
З якою унікальністю можна замовити контрольну з документалістики?
Можна замовити контрольну з тим рівнем унікальності, який вимагається вищим навчальним закладом. Він, як і система перевірки, вказується в заявці. Якщо вимоги щодо цього показнику відсутні, для перевірки використовується eTXT.
Які автори будуть писати контрольну на замовлення?
Контрольні на замовлення виконуються викладачами, аспірантами та співробітниками наукових установ. Вони мають різний досвід роботи та кваліфікацію, від якого залежить вартість роботи.
Скільки коштує контрольна робота, яку можна замовити в агентстві Магістр?
Це залежить від того, які вимоги були до неї встановлені, а також від рівня автора, який обраний для її написання.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Найшвидший термін написання контрольної роботи – 1 день. Замовлення оформляється наперед, щоб в обраний день автор був вільним від іншої роботи.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін