0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з філології на замовлення

Замовте контрольну роботу з філології у досвідчених та кваліфікованих авторів агенції Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з філології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
361
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 808
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з філології?

Контрольна робота з такого предмета, як філологія, вимагає від студента особливих навичок та умінь. Зокрема, необхідно вміти працювати з літературою, логічно і чітко викладати свої думки, мати суміжні філологічні дисципліни.

Зрозуміло, що справитися з цим може далеко не кожен, тому найкращим варіантом стане замовити контрольну роботу з філології. Така можливість пропонується на сайті агентства «Магістр», яке не перший рік працює з українськими студентами. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 1. Реєстрація. На цьому етапі студент стає клієнтом агенції Магістр. Він натискає кнопку «Замовити» та заповнює реєстраційну форму, яка йому пропонується. У ній вказується така інформація, як тип роботи, ім'я замовника та його електронна пошта. Система переводить у особистий кабінет. Для наступних входів як логін використовується електронна пошта. Також можна входити за посиланням, яке відправляється замовнику, що пройшов реєстрацію.
 2. Оформлення замовлення. В особистому кабінеті заповнюється форма замовлення, де, крім типу роботи, замовник вказує вимоги, яким вона повинна відповідати. Це тема, предмет, унікальність тексту, кількість сторінок, термін виконання тощо. Також слід надати дані про курс та навчальний заклад замовника та написати його номер телефону. Якщо є методичка, вона також прикріплюється до заявки та відправляється разом із нею на розгляд.
 3. Визначення вартості контрольної з філології та її погодження із замовником. Після розгляду заявки замовнику надсилається повідомлення. У ньому зазначається, чи є пропозиції від авторів. Якщо є, скільки буде стояти замовлення. Отримавши повідомлення, замовник вирішує, чи підходить йому ціна і оплачує половину роботи. Якщо умови співробітництва його не задовольняють, він має право скасувати замовлення. Також можна замовити контрольну з філології у менш досвідченого автора. Однак треба розуміти, що це може позначитися на її якості або термін написання.
 4. Оплата. Кошти за контрольні з філології, як і з інших дисциплін, перераховуються поетапно: передоплата 50% та основна сума. Передоплата вноситься після погодження вартості замовлення, а основна сума – після виконання. Якщо оплата здійснюється в особистому кабінеті за допомогою сервісів Platon або Liqpay, файл із готовою контрольною роботою відкриється автоматично.
 5. Виправлення. Для їх внесення автору надсилається файл із зауваженнями викладача.
 6. Оцінка. Це останній етап співпраці з агентством Магістр, на якому можна оцінити роботу автора, а за бажання залишити своє зауваження. Все це можна зробити в особистому кабінеті.
Клієнти агентства Магістр можуть вирішити питання, що виникають у процесі замовлення роботи, її оплати або завантаження, написавши повідомлення в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з філології замовляють Магістрові?

Замовити контрольну роботу з філології в агентстві «Магістр» – розумне рішення для кожного українського студента. Воно має велику кількість переваг, серед яких необхідно відзначити наступне:

 • просте оформлення замовлення на сайті агентства Магістр завдяки зручному та функціональному сайту, а також підтримці менеджерів;
 • можливість внесення поправок та коригування на безоплатній основі;
 • унікальність контрольних робіт з філології, що відповідає вимогам ВНЗ, її перевірка за допомогою спеціальних сервісів;
 • зручна оплата замовлення, яка виконується у два етапи;
 • своєчасність виконання замовлення, можливість замовити контрольну роботу з філології терміново;
 • професіоналізм та висока кваліфікація авторів агентства Магістр. У його команді – викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, співробітники наукових установ тощо;
 • підтримка клієнтів, супровід їх робіт до здачі та оцінки викладачем;
 • доступна вартість контрольних робіт з філології.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для прочитання до оплати повної суми?
Передплата дозволяє отримати половину роботи. Вся контрольна буде доступна тільки після повної оплати замовлення, яка може проводитися в особистому кабінеті.
Який рівень унікальності матиме замовлена ​​контрольна робота?
Контрольна робота матиме той рівень унікальності, який зазначено у заявці. Якщо чітких вказівок немає, воно буде середнім. Система перевірки, що використовується для перевірки, - eTXT. За необхідності буде застосовуватися сервіс, який потрібний ВНЗ.
Ким є автори агенції Магістр?
Автори агентства Магістр – це викладачі, аспіранти та співробітники наукових установ. Усі вони мають досвід роботи у цьому напрямку. Їх вибір залежить від вимог до роботи та можливостей замовника.
Скільки потрібно витратити на замовлення в агентстві Магістр?
Ціна розраховується індивідуально, з вимог до роботи. Щоб дізнатися орієнтовну вартість замовлення, можна ввести основні параметри роботи та розрахувати її самостійно.
Термін написання: що можна розраховувати?
Автор може виконати контрольну роботу за один день, якщо клієнт оформить термінове замовлення та зробить це заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін