0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з філології на замовлення

Замовте контрольну роботу з філології у досвідчених та кваліфікованих авторів агенції Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з філології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з філології?

Контрольна робота з такого предмета, як філологія, вимагає від студента особливих навичок та умінь. Зокрема, необхідно вміти працювати з літературою, логічно і чітко викладати свої думки, мати суміжні філологічні дисципліни.

Зрозуміло, що справитися з цим може далеко не кожен, тому найкращим варіантом стане замовити контрольну роботу з філології. Така можливість пропонується на сайті агентства «Магістр», яке не перший рік працює з українськими студентами. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 1. Реєстрація. На цьому етапі студент стає клієнтом агенції Магістр. Він натискає кнопку «Замовити» та заповнює реєстраційну форму, яка йому пропонується. У ній вказується така інформація, як тип роботи, ім'я замовника та його електронна пошта. Система переводить у особистий кабінет. Для наступних входів як логін використовується електронна пошта. Також можна входити за посиланням, яке відправляється замовнику, що пройшов реєстрацію.
 2. Оформлення замовлення. В особистому кабінеті заповнюється форма замовлення, де, крім типу роботи, замовник вказує вимоги, яким вона повинна відповідати. Це тема, предмет, унікальність тексту, кількість сторінок, термін виконання тощо. Також слід надати дані про курс та навчальний заклад замовника та написати його номер телефону. Якщо є методичка, вона також прикріплюється до заявки та відправляється разом із нею на розгляд.
 3. Визначення вартості контрольної з філології та її погодження із замовником. Після розгляду заявки замовнику надсилається повідомлення. У ньому зазначається, чи є пропозиції від авторів. Якщо є, скільки буде стояти замовлення. Отримавши повідомлення, замовник вирішує, чи підходить йому ціна і оплачує половину роботи. Якщо умови співробітництва його не задовольняють, він має право скасувати замовлення. Також можна замовити контрольну з філології у менш досвідченого автора. Однак треба розуміти, що це може позначитися на її якості або термін написання.
 4. Оплата. Кошти за контрольні з філології, як і з інших дисциплін, перераховуються поетапно: передоплата 50% та основна сума. Передоплата вноситься після погодження вартості замовлення, а основна сума – після виконання. Якщо оплата здійснюється в особистому кабінеті за допомогою сервісів Platon або Liqpay, файл із готовою контрольною роботою відкриється автоматично.
 5. Виправлення. Для їх внесення автору надсилається файл із зауваженнями викладача.
 6. Оцінка. Це останній етап співпраці з агентством Магістр, на якому можна оцінити роботу автора, а за бажання залишити своє зауваження. Все це можна зробити в особистому кабінеті.
Клієнти агентства Магістр можуть вирішити питання, що виникають у процесі замовлення роботи, її оплати або завантаження, написавши повідомлення в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з філології замовляють Магістрові?

Замовити контрольну роботу з філології в агентстві «Магістр» – розумне рішення для кожного українського студента. Воно має велику кількість переваг, серед яких необхідно відзначити наступне:

 • просте оформлення замовлення на сайті агентства Магістр завдяки зручному та функціональному сайту, а також підтримці менеджерів;
 • можливість внесення поправок та коригування на безоплатній основі;
 • унікальність контрольних робіт з філології, що відповідає вимогам ВНЗ, її перевірка за допомогою спеціальних сервісів;
 • зручна оплата замовлення, яка виконується у два етапи;
 • своєчасність виконання замовлення, можливість замовити контрольну роботу з філології терміново;
 • професіоналізм та висока кваліфікація авторів агентства Магістр. У його команді – викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, співробітники наукових установ тощо;
 • підтримка клієнтів, супровід їх робіт до здачі та оцінки викладачем;
 • доступна вартість контрольних робіт з філології.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для прочитання до оплати повної суми?
Передплата дозволяє отримати половину роботи. Вся контрольна буде доступна тільки після повної оплати замовлення, яка може проводитися в особистому кабінеті.
Який рівень унікальності матиме замовлена ​​контрольна робота?
Контрольна робота матиме той рівень унікальності, який зазначено у заявці. Якщо чітких вказівок немає, воно буде середнім. Система перевірки, що використовується для перевірки, - eTXT. За необхідності буде застосовуватися сервіс, який потрібний ВНЗ.
Ким є автори агенції Магістр?
Автори агентства Магістр – це викладачі, аспіранти та співробітники наукових установ. Усі вони мають досвід роботи у цьому напрямку. Їх вибір залежить від вимог до роботи та можливостей замовника.
Скільки потрібно витратити на замовлення в агентстві Магістр?
Ціна розраховується індивідуально, з вимог до роботи. Щоб дізнатися орієнтовну вартість замовлення, можна ввести основні параметри роботи та розрахувати її самостійно.
Термін написання: що можна розраховувати?
Автор може виконати контрольну роботу за один день, якщо клієнт оформить термінове замовлення та зробить це заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін