0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з філології на замовлення

Замовте контрольну роботу з філології у досвідчених та кваліфікованих авторів агенції Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з філології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з філології?

Контрольна робота з такого предмета, як філологія, вимагає від студента особливих навичок та умінь. Зокрема, необхідно вміти працювати з літературою, логічно і чітко викладати свої думки, мати суміжні філологічні дисципліни.

Зрозуміло, що справитися з цим може далеко не кожен, тому найкращим варіантом стане замовити контрольну роботу з філології. Така можливість пропонується на сайті агентства «Магістр», яке не перший рік працює з українськими студентами. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 1. Реєстрація. На цьому етапі студент стає клієнтом агенції Магістр. Він натискає кнопку «Замовити» та заповнює реєстраційну форму, яка йому пропонується. У ній вказується така інформація, як тип роботи, ім'я замовника та його електронна пошта. Система переводить у особистий кабінет. Для наступних входів як логін використовується електронна пошта. Також можна входити за посиланням, яке відправляється замовнику, що пройшов реєстрацію.
 2. Оформлення замовлення. В особистому кабінеті заповнюється форма замовлення, де, крім типу роботи, замовник вказує вимоги, яким вона повинна відповідати. Це тема, предмет, унікальність тексту, кількість сторінок, термін виконання тощо. Також слід надати дані про курс та навчальний заклад замовника та написати його номер телефону. Якщо є методичка, вона також прикріплюється до заявки та відправляється разом із нею на розгляд.
 3. Визначення вартості контрольної з філології та її погодження із замовником. Після розгляду заявки замовнику надсилається повідомлення. У ньому зазначається, чи є пропозиції від авторів. Якщо є, скільки буде стояти замовлення. Отримавши повідомлення, замовник вирішує, чи підходить йому ціна і оплачує половину роботи. Якщо умови співробітництва його не задовольняють, він має право скасувати замовлення. Також можна замовити контрольну з філології у менш досвідченого автора. Однак треба розуміти, що це може позначитися на її якості або термін написання.
 4. Оплата. Кошти за контрольні з філології, як і з інших дисциплін, перераховуються поетапно: передоплата 50% та основна сума. Передоплата вноситься після погодження вартості замовлення, а основна сума – після виконання. Якщо оплата здійснюється в особистому кабінеті за допомогою сервісів Platon або Liqpay, файл із готовою контрольною роботою відкриється автоматично.
 5. Виправлення. Для їх внесення автору надсилається файл із зауваженнями викладача.
 6. Оцінка. Це останній етап співпраці з агентством Магістр, на якому можна оцінити роботу автора, а за бажання залишити своє зауваження. Все це можна зробити в особистому кабінеті.
Клієнти агентства Магістр можуть вирішити питання, що виникають у процесі замовлення роботи, її оплати або завантаження, написавши повідомлення в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з філології замовляють Магістрові?

Замовити контрольну роботу з філології в агентстві «Магістр» – розумне рішення для кожного українського студента. Воно має велику кількість переваг, серед яких необхідно відзначити наступне:

 • просте оформлення замовлення на сайті агентства Магістр завдяки зручному та функціональному сайту, а також підтримці менеджерів;
 • можливість внесення поправок та коригування на безоплатній основі;
 • унікальність контрольних робіт з філології, що відповідає вимогам ВНЗ, її перевірка за допомогою спеціальних сервісів;
 • зручна оплата замовлення, яка виконується у два етапи;
 • своєчасність виконання замовлення, можливість замовити контрольну роботу з філології терміново;
 • професіоналізм та висока кваліфікація авторів агентства Магістр. У його команді – викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, співробітники наукових установ тощо;
 • підтримка клієнтів, супровід їх робіт до здачі та оцінки викладачем;
 • доступна вартість контрольних робіт з філології.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для прочитання до оплати повної суми?
Передплата дозволяє отримати половину роботи. Вся контрольна буде доступна тільки після повної оплати замовлення, яка може проводитися в особистому кабінеті.
Який рівень унікальності матиме замовлена ​​контрольна робота?
Контрольна робота матиме той рівень унікальності, який зазначено у заявці. Якщо чітких вказівок немає, воно буде середнім. Система перевірки, що використовується для перевірки, - eTXT. За необхідності буде застосовуватися сервіс, який потрібний ВНЗ.
Ким є автори агенції Магістр?
Автори агентства Магістр – це викладачі, аспіранти та співробітники наукових установ. Усі вони мають досвід роботи у цьому напрямку. Їх вибір залежить від вимог до роботи та можливостей замовника.
Скільки потрібно витратити на замовлення в агентстві Магістр?
Ціна розраховується індивідуально, з вимог до роботи. Щоб дізнатися орієнтовну вартість замовлення, можна ввести основні параметри роботи та розрахувати її самостійно.
Термін написання: що можна розраховувати?
Автор може виконати контрольну роботу за один день, якщо клієнт оформить термінове замовлення та зробить це заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін