0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з математики на замовлення

Замовте контрольну роботу з математики у фахівців агентства Магістр та отримайте хорошу оцінку, не напружуючись!

Дізнайся вартість контрольної з математики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 641
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з математики?

Написати правильне і розгорнуте рішення контрольних робіт з математики не так просто. Студенти повинні приділити заняттям з цього предмету чимало часу та сил. Найкраще рішення – замовити контрольну роботу з математики у досвідчених та кваліфікованих авторів агентства Магістр. Для того, щоб це зробити, необхідно мати пристрій з доступом до інтернету та трішки вільного часу. Оформлення замовлення можна розділити на кілька етапів:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр. Для того, щоб її пройти, необхідно заповнити спеціальну реєстраційну форму. Вона відкривається відразу після того, як користувач сайту натисне кнопку «Замовити». В ній потрібно вказати тип роботи, яка буде замовлятися, ім’я замовника та адресу його електронної пошти (для входу в особистий кабінет).
 2. Оформлення заявки в особистому кабінеті. В особистий кабінет зареєстрований користувач сайту (тепер вже клієнт) потрапляє автоматично. Він заповнює форму замовлення та вказує, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота (тема, предмет, обсяг, унікальність, очікуваний термін виконання тощо). Також у формі зазначається, де та на якому курсі навчається клієнт. Разом з нею на розгляд він подає методичку. Якщо методички немає, за основу будуть братися загальні вимоги до контрольних робіт з математики, встановлені в українських ВНЗ.
 3. Отримання повідомлення з вартістю контрольної роботи. Воно повинно прийти не пізніше, ніж через добу після надсилання заявки. Ціна погоджується клієнтом, після чого вноситься завдаток. Може трапитися так, що вартість роботи здасться йому високою. В такому разі він має право відхилити свою заявку або попросити менеджера агентства Магістр підшукати автора з меншим досвідом, який погодиться виконати роботу дешевше.
 4. Оплата всієї контрольної роботи. Вона проводиться лише після виконання всього замовлення, про що клієнт отримує повідомлення. Кошти на рахунок агентства Магістр можна перевести в особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay. Зняття комісії в такому разі не передбачається. Після оплати можна скачати готову контрольну роботу.
 5. Внесення поправок, яке проводиться на основі зауважень, файл із якими надсилається автору.
 6. Оцінка контрольної роботи, виконаної автором агентства Магістр. Поставити оцінку та залишити зауваження, якщо це потрібно, можна в с особистому кабінеті.
Менеджери агентства Магістр допоможуть вирішити будь-яке питання, пов’язане з замовленням контрольних робіт з математики.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з математики довіряють Магістру?

Студент, який вирішив замовити контрольну роботу з математики в агентстві Магістр, отримує ціле море переваг.

 • Можна не сумніватися у високій якості контрольної роботи. Кожен виконавець є висококласним спеціалістом у своїй галузі та, зрозуміло, не припуститься жодної помилки.
 • Поправки в контрольну роботу вносяться абсолютно безплатно. Крім того, автор зробить це максимально швидко.
 • Звернувшись в агентство Магістр, можна позбутися невпевненості в собі та своїх силах. Той, хто хоче виконати завдання самостійно, але боїться припуститися помилки, може залишити рішення, зроблене фахівцем, для підстрахування. Звіривши з ним власне рішення, можна виявити та виправите власну помилку.
 • Клієнту не доведеться витрачати час на заучування формул, тренування у вирішенні контрольних з математики, а також написання шпаргалок. Можна замовити контрольну з математики та провести час так, як заманеться.
 • Вартість контрольної роботи з математики невисока. Постійні клієнти отримують знижки до 10%.
 • Оформлення заявки здійснюється просто та швидко. Зробити це можна знаходячись в будь-якому регіоні України. Спеціально для цього був створений зручний та функціональний сайт.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Коли можна ознайомитися з готовою контрольною роботою?
Це можна зробити лише після її повної оплати. До цього клієнту дозволяється прочитати лише першу частину готового замовлення. Одразу після перерахунку коштів агентству Магістр можна звантажити замовлення. Якщо зробити це в особистому кабінеті, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Можна розраховувати на унікальність контрольної роботи?
Можна розраховувати на унікальність роботи, яка зазначена у вимогах. Якщо вимог щодо цього показника та сервісу для його перевірки немає, він матиме середнє значення, встановлене за замовчуванням на онлайн-калькуляторі агентства. Що стосується системи перевірки, то як правило, автори агентства використовують eTXT (якщо інший сервіс не вимагається ВНЗ).
Хто буде писати контрольну роботу?
Клієнт може замовити контрольну роботу з математики в автора з будь-якою кваліфікацією та досвідом. При його виборі враховується складність завдання, його обсяг, тема та інші вимоги. Від рівня автора залежить, скільки буде коштувати робота.
Скільки буде коштувати замовлення контрольної роботи?
Це залежить від встановлених до неї вимог, тому точна ціна стане відомою тільки після оцінки заявки клієнта. Орієнтовна вартість визначається на онлайн-калькуляторі, який пропонується клієнтам агентства Магістр та його сайті.
За який час виконується контрольна робота?
Мінімальний час написання контрольної роботи – 1 день. Таке термінове замовлення передбачає додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін