0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з математики на замовлення

Замовте контрольну роботу з математики у фахівців агентства Магістр та отримайте хорошу оцінку, не напружуючись!

Дізнайся вартість контрольної з математики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з математики?

Написати правильне і розгорнуте рішення контрольних робіт з математики не так просто. Студенти повинні приділити заняттям з цього предмету чимало часу та сил. Найкраще рішення – замовити контрольну роботу з математики у досвідчених та кваліфікованих авторів агентства Магістр. Для того, щоб це зробити, необхідно мати пристрій з доступом до інтернету та трішки вільного часу. Оформлення замовлення можна розділити на кілька етапів:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр. Для того, щоб її пройти, необхідно заповнити спеціальну реєстраційну форму. Вона відкривається відразу після того, як користувач сайту натисне кнопку «Замовити». В ній потрібно вказати тип роботи, яка буде замовлятися, ім’я замовника та адресу його електронної пошти (для входу в особистий кабінет).
 2. Оформлення заявки в особистому кабінеті. В особистий кабінет зареєстрований користувач сайту (тепер вже клієнт) потрапляє автоматично. Він заповнює форму замовлення та вказує, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота (тема, предмет, обсяг, унікальність, очікуваний термін виконання тощо). Також у формі зазначається, де та на якому курсі навчається клієнт. Разом з нею на розгляд він подає методичку. Якщо методички немає, за основу будуть братися загальні вимоги до контрольних робіт з математики, встановлені в українських ВНЗ.
 3. Отримання повідомлення з вартістю контрольної роботи. Воно повинно прийти не пізніше, ніж через добу після надсилання заявки. Ціна погоджується клієнтом, після чого вноситься завдаток. Може трапитися так, що вартість роботи здасться йому високою. В такому разі він має право відхилити свою заявку або попросити менеджера агентства Магістр підшукати автора з меншим досвідом, який погодиться виконати роботу дешевше.
 4. Оплата всієї контрольної роботи. Вона проводиться лише після виконання всього замовлення, про що клієнт отримує повідомлення. Кошти на рахунок агентства Магістр можна перевести в особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay. Зняття комісії в такому разі не передбачається. Після оплати можна скачати готову контрольну роботу.
 5. Внесення поправок, яке проводиться на основі зауважень, файл із якими надсилається автору.
 6. Оцінка контрольної роботи, виконаної автором агентства Магістр. Поставити оцінку та залишити зауваження, якщо це потрібно, можна в с особистому кабінеті.
Менеджери агентства Магістр допоможуть вирішити будь-яке питання, пов’язане з замовленням контрольних робіт з математики.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з математики довіряють Магістру?

Студент, який вирішив замовити контрольну роботу з математики в агентстві Магістр, отримує ціле море переваг.

 • Можна не сумніватися у високій якості контрольної роботи. Кожен виконавець є висококласним спеціалістом у своїй галузі та, зрозуміло, не припуститься жодної помилки.
 • Поправки в контрольну роботу вносяться абсолютно безплатно. Крім того, автор зробить це максимально швидко.
 • Звернувшись в агентство Магістр, можна позбутися невпевненості в собі та своїх силах. Той, хто хоче виконати завдання самостійно, але боїться припуститися помилки, може залишити рішення, зроблене фахівцем, для підстрахування. Звіривши з ним власне рішення, можна виявити та виправите власну помилку.
 • Клієнту не доведеться витрачати час на заучування формул, тренування у вирішенні контрольних з математики, а також написання шпаргалок. Можна замовити контрольну з математики та провести час так, як заманеться.
 • Вартість контрольної роботи з математики невисока. Постійні клієнти отримують знижки до 10%.
 • Оформлення заявки здійснюється просто та швидко. Зробити це можна знаходячись в будь-якому регіоні України. Спеціально для цього був створений зручний та функціональний сайт.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Коли можна ознайомитися з готовою контрольною роботою?
Це можна зробити лише після її повної оплати. До цього клієнту дозволяється прочитати лише першу частину готового замовлення. Одразу після перерахунку коштів агентству Магістр можна звантажити замовлення. Якщо зробити це в особистому кабінеті, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Можна розраховувати на унікальність контрольної роботи?
Можна розраховувати на унікальність роботи, яка зазначена у вимогах. Якщо вимог щодо цього показника та сервісу для його перевірки немає, він матиме середнє значення, встановлене за замовчуванням на онлайн-калькуляторі агентства. Що стосується системи перевірки, то як правило, автори агентства використовують eTXT (якщо інший сервіс не вимагається ВНЗ).
Хто буде писати контрольну роботу?
Клієнт може замовити контрольну роботу з математики в автора з будь-якою кваліфікацією та досвідом. При його виборі враховується складність завдання, його обсяг, тема та інші вимоги. Від рівня автора залежить, скільки буде коштувати робота.
Скільки буде коштувати замовлення контрольної роботи?
Це залежить від встановлених до неї вимог, тому точна ціна стане відомою тільки після оцінки заявки клієнта. Орієнтовна вартість визначається на онлайн-калькуляторі, який пропонується клієнтам агентства Магістр та його сайті.
За який час виконується контрольна робота?
Мінімальний час написання контрольної роботи – 1 день. Таке термінове замовлення передбачає додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін