0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з математики на замовлення

Замовте контрольну роботу з математики у фахівців агентства Магістр та отримайте хорошу оцінку, не напружуючись!

Дізнайся вартість контрольної з математики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з математики?

Написати правильне і розгорнуте рішення контрольних робіт з математики не так просто. Студенти повинні приділити заняттям з цього предмету чимало часу та сил. Найкраще рішення – замовити контрольну роботу з математики у досвідчених та кваліфікованих авторів агентства Магістр. Для того, щоб це зробити, необхідно мати пристрій з доступом до інтернету та трішки вільного часу. Оформлення замовлення можна розділити на кілька етапів:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр. Для того, щоб її пройти, необхідно заповнити спеціальну реєстраційну форму. Вона відкривається відразу після того, як користувач сайту натисне кнопку «Замовити». В ній потрібно вказати тип роботи, яка буде замовлятися, ім’я замовника та адресу його електронної пошти (для входу в особистий кабінет).
 2. Оформлення заявки в особистому кабінеті. В особистий кабінет зареєстрований користувач сайту (тепер вже клієнт) потрапляє автоматично. Він заповнює форму замовлення та вказує, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота (тема, предмет, обсяг, унікальність, очікуваний термін виконання тощо). Також у формі зазначається, де та на якому курсі навчається клієнт. Разом з нею на розгляд він подає методичку. Якщо методички немає, за основу будуть братися загальні вимоги до контрольних робіт з математики, встановлені в українських ВНЗ.
 3. Отримання повідомлення з вартістю контрольної роботи. Воно повинно прийти не пізніше, ніж через добу після надсилання заявки. Ціна погоджується клієнтом, після чого вноситься завдаток. Може трапитися так, що вартість роботи здасться йому високою. В такому разі він має право відхилити свою заявку або попросити менеджера агентства Магістр підшукати автора з меншим досвідом, який погодиться виконати роботу дешевше.
 4. Оплата всієї контрольної роботи. Вона проводиться лише після виконання всього замовлення, про що клієнт отримує повідомлення. Кошти на рахунок агентства Магістр можна перевести в особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay. Зняття комісії в такому разі не передбачається. Після оплати можна скачати готову контрольну роботу.
 5. Внесення поправок, яке проводиться на основі зауважень, файл із якими надсилається автору.
 6. Оцінка контрольної роботи, виконаної автором агентства Магістр. Поставити оцінку та залишити зауваження, якщо це потрібно, можна в с особистому кабінеті.
Менеджери агентства Магістр допоможуть вирішити будь-яке питання, пов’язане з замовленням контрольних робіт з математики.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з математики довіряють Магістру?

Студент, який вирішив замовити контрольну роботу з математики в агентстві Магістр, отримує ціле море переваг.

 • Можна не сумніватися у високій якості контрольної роботи. Кожен виконавець є висококласним спеціалістом у своїй галузі та, зрозуміло, не припуститься жодної помилки.
 • Поправки в контрольну роботу вносяться абсолютно безплатно. Крім того, автор зробить це максимально швидко.
 • Звернувшись в агентство Магістр, можна позбутися невпевненості в собі та своїх силах. Той, хто хоче виконати завдання самостійно, але боїться припуститися помилки, може залишити рішення, зроблене фахівцем, для підстрахування. Звіривши з ним власне рішення, можна виявити та виправите власну помилку.
 • Клієнту не доведеться витрачати час на заучування формул, тренування у вирішенні контрольних з математики, а також написання шпаргалок. Можна замовити контрольну з математики та провести час так, як заманеться.
 • Вартість контрольної роботи з математики невисока. Постійні клієнти отримують знижки до 10%.
 • Оформлення заявки здійснюється просто та швидко. Зробити це можна знаходячись в будь-якому регіоні України. Спеціально для цього був створений зручний та функціональний сайт.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Коли можна ознайомитися з готовою контрольною роботою?
Це можна зробити лише після її повної оплати. До цього клієнту дозволяється прочитати лише першу частину готового замовлення. Одразу після перерахунку коштів агентству Магістр можна звантажити замовлення. Якщо зробити це в особистому кабінеті, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Можна розраховувати на унікальність контрольної роботи?
Можна розраховувати на унікальність роботи, яка зазначена у вимогах. Якщо вимог щодо цього показника та сервісу для його перевірки немає, він матиме середнє значення, встановлене за замовчуванням на онлайн-калькуляторі агентства. Що стосується системи перевірки, то як правило, автори агентства використовують eTXT (якщо інший сервіс не вимагається ВНЗ).
Хто буде писати контрольну роботу?
Клієнт може замовити контрольну роботу з математики в автора з будь-якою кваліфікацією та досвідом. При його виборі враховується складність завдання, його обсяг, тема та інші вимоги. Від рівня автора залежить, скільки буде коштувати робота.
Скільки буде коштувати замовлення контрольної роботи?
Це залежить від встановлених до неї вимог, тому точна ціна стане відомою тільки після оцінки заявки клієнта. Орієнтовна вартість визначається на онлайн-калькуляторі, який пропонується клієнтам агентства Магістр та його сайті.
За який час виконується контрольна робота?
Мінімальний час написання контрольної роботи – 1 день. Таке термінове замовлення передбачає додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін