0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з англійської мови на замовлення

Зверніться за допомогою в агентство Магістр та замовте контрольну роботу з англійської мови за вигідною ціною!

Дізнайся вартість контрольної з англійської мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з англійської мови?

Якщо ви бажаєте замовити контрольну роботу з англійської мови, але не знаєте, куди звернутися, заходьте на сайт агентства Магістр! Це команда професіоналів, які знають свою справу. Завдяки їх злагодженій роботі, скористатися пропозицією агентства може кожен охочий студент – навіть той, який проживає в найвіддаленішому регіоні нашої країни. Якщо ви вирішили зробити замовлення на сайті агентства Магістр, виконайте декілька простих кроків:

 1. Реєстрація. Вкажіть роботу, яка вас цікавить, своє ім’я та адресу електронної пошти. Ці дані вносяться в форму, яка відкриється одразу після натискання кнопки «Замовити». Реєстрація забезпечує автоматичний перехід в особистий кабінет, де можна продовжити оформлення замовлення. Слід зазначити, що пароль для входу в особистий кабінет відправляється на електронну пошту. Так як він згенерований системою, бажано змінити його на свій.
 2. Заявка. Ви заповняєте її у своєму особистому кабінеті. В ній вказуєте тип роботи, предмет, тему, обсяг, унікальність, термін написання та інші вимоги. Якщо маєте методичку, прикріпіть її до заявки та відправте на розгляд менеджерам агентства Магістр. В разі відсутності методичних рекомендацій, робота буде відповідати стандартним вимогам. Якщо хочете знати орієнтовну вартість контрольної, розрахуйте її на онлайн-калькуляторі. Не забудьте вказати ВНЗ та курс, на якому навчаєтесь, а також свій контактний номер телефону.
 3. Розгляд заявки. Заявка розглядається не більше як добу. В цей час підбирається автор та визначається вартість замовлення. Результати розгляду відправляються вам в смс повідомленні. Ви вирішуєте, чи підходить ціна роботи. Якщо не підходить, маєте право відхилити свою заявку. Також ви можете замовити контрольну роботу з англійської мови в іншого автора. Скориставшись послугами менш кваліфікованого автора, можна зекономити. Однак варто бути готовим до того, що вона буде не такою якісною.
 4. Оплата роботи. Контрольні роботи з англійської мови, які можна замовити в агентстві Магістр, оплачуються поетапно. Спочатку ви вносите завдаток. Автор виконує замовлення, а ви отримуєте повідомлення про його готовність. Ви не можете звантажити його, не оплативши всю роботу, натомість маєте право ознайомитися з першою частиною роботи. Ви можете перевести кошти на рахунок агентства у своєму особистому кабінеті, скориставшись платіжними сервісами Platon чи Liqpay без зняття комісії.
 5. Доопрацювання. Вони вносяться автором на основі зауважень викладача. Ця послуга безкоштовна, якщо поправки виконуються в рамках затвердженого плану.
 6. Оцінка. Ви можете поставити її у своєму особистому кабінеті після того, як здасте роботу. Також ви можете залишити своє зауваження. Воно може бути опубліковане на сайті.
Якщо у вас виникнуть запитання щодо того, як замовити контрольну з англійської мови, як оплатити замовлення, завантажити роботу тощо, пишіть повідомлення в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з англійської мови довіряють Магістру?

Багато українських студентів вирішують замовити контрольну роботу з англійської мови в агентстві Магістр. В цьому немає нічого дивного, адже це команда професіоналів, яка вже не один рік надає послуги високої якості. Серед переваг співпраці з агентством Магістр необхідно відзначити наступне:

 • Якість. Робота відповідає встановленим вимогам.
 • Оперативність. Виконання контрольної роботи займає один день. Є можливість оформити термінове замовлення. Ви отримуєте готове замовлення без затримок.
 • Виправлення. Вони вносяться безплатно на основі зауважень викладача.
 • Ціна. Замовити контрольну роботу дешево – більш ніж реально. Також можна отримати знижку 10% на подальші замовлення.
 • Зручність. Вам гарантується сервіс на високому рівні, консультації, замовлення у кілька кліків. З агентством Магістр комфортно та надійно!
 • Супровід. Контрольні роботи з англійської мови супроводжуються до здачі.
 • Унікальність. Жодного плагіату! Тільки оригінальна контрольна робота на замовлення, виконана відповідно до встановлених вимог.
 • Індивідуальний підхід. З кожним клієнтом докладно обговорюються нюанси. Автори зацікавлені, щоб ви залишилися задоволені.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може замовник ознайомитися з контрольною роботою перед її повною оплатою?
Так, він може прочитати першу половину роботи. Завантаження контрольної в повному обсязі доступне після повної оплати. Оплата з особистого кабінету гарантує автоматичне відкриття файлу з роботою.
Який рівень унікальності матиме контрольна робота з такого предмету, як англійська мова?
Контрольна робота матиме унікальність не меншу, ніж вказано в заявці. Це стосується й сервісу перевірки, який також зазначається при оформленні замовлення. Якщо чіткі вимоги не сформульовані, унікальність матиме середнє значення, а для її визначення автор використовуватиме систему eTXT. 3. Хто візьметься за написання контрольної роботи?
Хто візьметься за написання контрольної роботи?
Це автор, якого буде обрано в залежності від вимог до роботи. Наприклад, роботу може виконувати викладач закладу вищої освіти, аспірант чи співробітник науково установи. Рівень та кваліфікація автора впливає на вартість замовлення.
Яка ціна контрольної роботи, замовленої в автора агентства Магістр?
Ціна визначається тільки після розгляду заявки. Однак замовникам пропонується розрахувати її на онлайн калькуляторі.
Наскільки швидко можуть написати контрольну роботу?
Контрольна може бути зроблена за один день, однак замовлення необхідно сформувати заздалегідь, щоб встигнути підібрати автора.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін