0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з державної служби на замовлення

Замовте контрольну роботу з державної служби в агентстві Магістр та переконайтесь, що його співробітники – справжні професіонали, які не звикли пасувати перед труднощами!

Дізнайся вартість контрольної з державної служби
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 565
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з державної служби?

Роботу Магістру завжди високо оцінюють. Захист проектів проходить легко, завдяки глибоким знанням та безцінному досвіду фахівців. Замовити контрольну роботу з державної служби досить просто, адже спеціально для цього був створений зручний у користуванні сайт. Для того щоб оформити замовлення, необхідно зробити наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію, завдяки якій можна скористатися всіма можливостями сайту, в тому числі, оформити замовлення. Вона передбачає заповнення реєстраційної форми та вказання типу роботи, ім'я замовника та адреси його електронної пошти. Електронна пошта потрібна для надсилання листів та для того, щоб використовувати її в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Оформити замовлення. Така функція є в особистому кабінеті, куди система переводить зареєстрованого користувача. Він вказує ті вимоги, яким повинна відповідати контрольна робота. Це предмет, тема, обсяг, унікальність, термін, протягом якого вона повинна бути написана тощо. Прикріплюється файл з методичними матеріалами, відповідно до якого має бути виконане замовлення. Якщо вони відсутні, воно буде відповідати загальним вимогам. Перед тим, як відправити заявку на розгляд, слід вказати заклад освіти та курс, на якому навчається замовник, а також його номер телефону.
 3. Дочекатися повідомлення з результатами розгляду заявки. В ньому зазначається, чи відгукнувся автор та вказується ціна замовлення. Ця ціна має бути погоджена з замовником. Якщо він вважає її високою, то може попросити підібрати іншого автора – не такого досвідченого та кваліфікованого. Можливо, в нього можна замовити контрольну роботу з державної служби по нижчій ціні.
 4. Оплатити роботу. Контрольні роботи з державної служби і з інших предметів виконуються після внесення завдатку. Їх скачування доступне після повної оплати. До цього можна ознайомитися лише з половиною контрольної. Оплату краще проводити у своєму особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay. Це дасть можливість зекономити на комісії.
 5. Відправити файл із зауваженнями, прикріпивши його до вкладки «Доопрацювати», для внесення поправок. Це безкоштовна послуга.
 6. Поставити оцінку за роботу автора, залишити повідомлення. Така можливість пропонується в особистому кабінеті замовника.
Замовити контрольну з державної служби досить просто, однак в процесі оформлення заявки, оплати чи завантаження можуть виникнути питання. Вирішити їх можна написавши повідомлення в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з державної служби довіряють Магістру?

Написання контрольних робіт з державної служби авторами Магістру дуже вигідне, тому агентство займає лідируюче місце серед сайтів замовлення студентських робіт. Серед переваг співпраці з агентством можна відзначити наступне:

 • Компетентні менеджери, які допоможуть замовити контрольну роботу з державної служби та вирішать будь-які, пов’язані з цим питання.
 • Автори-викладачі провідних ВНЗ, аспіранти та співробітники наукових установ, які мають необхідні знання та великий досвід роботи для виконання найскладніших завдань.
 • Унікальні роботи на замовлення, а не шаблони з Інтернету, які перевіряються за допомогою спеціальних сервісів.
 • Безкоштовне внесення правок та доопрацювання матеріалу, яке при необхідності робиться автором.
 • Швидке виконання замовлень за 1 день.
 • Можливість швидко та зручно замовити контрольну онлайн на сайті агентства Магістр.
 • Доступна ціна та знижки до 10% для постійних клієнтів.
 • Агентство Магістр – висока оцінка у вас у кишені!
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна ознайомитися з текстом контрольної до її повної оплати?
Замовнику, який сплатив завдаток та отримав повідомлення про готовність контрольної, доступна тільки її перша частина. Вся робота може бути завантажена після повного розрахунку з агентством.
Чи унікальні контрольні роботи з державної служби, замовлені в агентстві Магістр?
Контрольні роботи, які виконують автори агентства Магістр, мають унікальний текст, який перевіряється в системі eTXT. Може використовуватися сервіс, що вимагається вищим навчальним закладом замовника.
Автори контрольних робіт – хто вони?
В агентстві Магістр працюють не копірайтери, а досвідчені вузівські викладачі, аспіранти та співробітники наукових установ. Вони обираються в залежності від складності завдання. Однак слід пам’ятати, що рівень авторів впливає на вартість роботи.
Скільки коштує контрольна робота?
Агентство Магістр пропонує контрольні на замовлення недорого. Їхня остаточна ціна залежатиме від теми, термінів, об’єму та інших вимог. Фінальна вартість стане відома після розгляду заявки.
Який термін виконання контрольних робіт на замовлення?
Контрольна з такого предмету, як державна служба, може бути зроблена за один день. Для того, щоб в обраний день автор був вільним, замовлення оформляється заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін