0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з державної служби на замовлення

Замовте контрольну роботу з державної служби в агентстві Магістр та переконайтесь, що його співробітники – справжні професіонали, які не звикли пасувати перед труднощами!

Дізнайся вартість контрольної з державної служби
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
289
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
69 431
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з державної служби?

Роботу Магістру завжди високо оцінюють. Захист проектів проходить легко, завдяки глибоким знанням та безцінному досвіду фахівців. Замовити контрольну роботу з державної служби досить просто, адже спеціально для цього був створений зручний у користуванні сайт. Для того щоб оформити замовлення, необхідно зробити наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію, завдяки якій можна скористатися всіма можливостями сайту, в тому числі, оформити замовлення. Вона передбачає заповнення реєстраційної форми та вказання типу роботи, ім'я замовника та адреси його електронної пошти. Електронна пошта потрібна для надсилання листів та для того, щоб використовувати її в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Оформити замовлення. Така функція є в особистому кабінеті, куди система переводить зареєстрованого користувача. Він вказує ті вимоги, яким повинна відповідати контрольна робота. Це предмет, тема, обсяг, унікальність, термін, протягом якого вона повинна бути написана тощо. Прикріплюється файл з методичними матеріалами, відповідно до якого має бути виконане замовлення. Якщо вони відсутні, воно буде відповідати загальним вимогам. Перед тим, як відправити заявку на розгляд, слід вказати заклад освіти та курс, на якому навчається замовник, а також його номер телефону.
 3. Дочекатися повідомлення з результатами розгляду заявки. В ньому зазначається, чи відгукнувся автор та вказується ціна замовлення. Ця ціна має бути погоджена з замовником. Якщо він вважає її високою, то може попросити підібрати іншого автора – не такого досвідченого та кваліфікованого. Можливо, в нього можна замовити контрольну роботу з державної служби по нижчій ціні.
 4. Оплатити роботу. Контрольні роботи з державної служби і з інших предметів виконуються після внесення завдатку. Їх скачування доступне після повної оплати. До цього можна ознайомитися лише з половиною контрольної. Оплату краще проводити у своєму особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay. Це дасть можливість зекономити на комісії.
 5. Відправити файл із зауваженнями, прикріпивши його до вкладки «Доопрацювати», для внесення поправок. Це безкоштовна послуга.
 6. Поставити оцінку за роботу автора, залишити повідомлення. Така можливість пропонується в особистому кабінеті замовника.
Замовити контрольну з державної служби досить просто, однак в процесі оформлення заявки, оплати чи завантаження можуть виникнути питання. Вирішити їх можна написавши повідомлення в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з державної служби довіряють Магістру?

Написання контрольних робіт з державної служби авторами Магістру дуже вигідне, тому агентство займає лідируюче місце серед сайтів замовлення студентських робіт. Серед переваг співпраці з агентством можна відзначити наступне:

 • Компетентні менеджери, які допоможуть замовити контрольну роботу з державної служби та вирішать будь-які, пов’язані з цим питання.
 • Автори-викладачі провідних ВНЗ, аспіранти та співробітники наукових установ, які мають необхідні знання та великий досвід роботи для виконання найскладніших завдань.
 • Унікальні роботи на замовлення, а не шаблони з Інтернету, які перевіряються за допомогою спеціальних сервісів.
 • Безкоштовне внесення правок та доопрацювання матеріалу, яке при необхідності робиться автором.
 • Швидке виконання замовлень за 1 день.
 • Можливість швидко та зручно замовити контрольну онлайн на сайті агентства Магістр.
 • Доступна ціна та знижки до 10% для постійних клієнтів.
 • Агентство Магістр – висока оцінка у вас у кишені!
Що про нас кажуть?
Іван
21 квітня
Дуже швидко і якісно
ID: 9951ХХ
Таня
19 квітня
Робота виконана вчасно і зроблена якісно. Дякую за допомогу. При необхідності обов'язково скористаюся вашими послугами знову.
ID: 9708ХХ
Тетяна Хоменко
18 квітня
Загалом, дуже хороша робота, дякую автору чи авторці. Є певні мінуси: багато кальки з російської, та порушення логіки послідовності, хотілося б трішки більшої глибини у контексті розгляду окремих подій. Але на захисті єдиний розділ до якого не було питань (після вичитки та певних виправлень) - саме ваш) тому дякую за допомогу!
ID: 9732ХХ
Каріна
18 квітня
Дуже гарно написано, дякую!!!!!!
ID: 9928ХХ
Галина
13 квітня
Дуже дякую за виконану роботу! Я передивилась, все зроблено якісно))
ID: 9659ХХ
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна ознайомитися з текстом контрольної до її повної оплати?
Замовнику, який сплатив завдаток та отримав повідомлення про готовність контрольної, доступна тільки її перша частина. Вся робота може бути завантажена після повного розрахунку з агентством.
Чи унікальні контрольні роботи з державної служби, замовлені в агентстві Магістр?
Контрольні роботи, які виконують автори агентства Магістр, мають унікальний текст, який перевіряється в системі eTXT. Може використовуватися сервіс, що вимагається вищим навчальним закладом замовника.
Автори контрольних робіт – хто вони?
В агентстві Магістр працюють не копірайтери, а досвідчені вузівські викладачі, аспіранти та співробітники наукових установ. Вони обираються в залежності від складності завдання. Однак слід пам’ятати, що рівень авторів впливає на вартість роботи.
Скільки коштує контрольна робота?
Агентство Магістр пропонує контрольні на замовлення недорого. Їхня остаточна ціна залежатиме від теми, термінів, об’єму та інших вимог. Фінальна вартість стане відома після розгляду заявки.
Який термін виконання контрольних робіт на замовлення?
Контрольна з такого предмету, як державна служба, може бути зроблена за один день. Для того, щоб в обраний день автор був вільним, замовлення оформляється заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін