0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з біології на замовлення

Замовте контрольну роботу з біології та отримайте від навчання максимум користі та позитивних емоцій!

Дізнайся вартість контрольної з біології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 162
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з біології?

Виконання контрольних робіт – невід'ємна частина навчального процесу. Однак не завжди є час на їх самостійне написання або ж завдання наскільки складне, що зробити його дуже важко. Саме тому краще замовити контрольну роботу з біології у кваліфікованих та досвідчених авторів агентства Магістр. Для того, щоб це зробити, необхідно виконати наступні дії:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту агентства Магістр. Це займе декілька хвилин, адже все що потрібно зробити – це вказати в реєстраційній формі тип роботи, ім’я замовника та адресу електронної пошти, яка стане логіном для входу в особистий кабінет та подальшого оформлення замовлення.
 2. Створити заявку в особистому кабінеті та відправити її на розгляд. Після проведення реєстраційних дій система переводить замовника в особистий кабінет, де йому пропонується заповнити спеціальну форму для замовлення контрольної роботи. В ній вказується тип роботи (контрольна), предмет, з якого вона виконується, тематика, обсяг, рівень унікальності тексту, термін написання тощо. До заповненої форми прикріплюється методичка, відповідно до якої має бути виконане та оформлене завдання. Якщо її немає, автор буде керуватися загальними рекомендаціями до такого типу робіт. Крім загальних вимог до роботи, у формі зазначається курс, заклад освіти, в якому навчається студент, та його номер телефону.
 3. Дочекатися відповіді агентства та вирішити, чи підходять умови співпраці та ціна контрольної роботи. Повідомлення з результатами розгляду заявки приходить протягом доби. З нього можна дізнатися, чи відгукнувся автор на замовлення. Якщо відгукнувся, то яку ціну роботи встановив. Замовник вирішує, чи влаштовує його така ціна. Якщо ні, він може замовити контрольну з біології в менш досвідченого автора по нижчій ціні. Також можна відхилити свою заявку та пошукати інші варіанти.
 4. Оплатити роботу. Перший етап оплати – це завдаток, після отримання якого автор приступає до роботи. Другий етап – оплата всього замовлення, яка дає можливість звантажити файл з готовою контрольною. Ознайомитися з її частиною можна до того, як будуть переведені на рахунок агентства Магістр. Більшість замовників використовують популярні сервіси оплати Platon чи Liqpay. Вони дуже зручні та не передбачають сплати будь-яких комісій.
 5. Сформувати файл із зауваженнями викладача та відправити його автору для внесення поправок. В рамках затвердженого плану він робить це безплатно.
 6. Оцінити роботу автора після здачі контрольної. Поставити оцінку можна в особистому кабінеті. Зауваження, залишене замовником, може бути опубліковане на сайті.
Всі питання стосовно того, як замовити контрольну роботу з біології, оплатити чи завантажити її, можна вирішити в чаті з менеджером агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з біології довіряють Магістру?

Контрольні роботи з біології достатньо складні для самостійного виконання. Саме тому їх часто замовляють в агентстві Магістр. Співпраця з ним має ряд переваг.

 • Автори агентства Магістр зроблять все швидко та якісно. В агентстві працюють викладачі університетів, кандидати наук та люди з величезним досвідом та знаннями своєї сфери. Все це дозволяє досягти високої якості контрольних робіт з будь-яких предметів на замовлення.
 • Замовити контрольну роботу з біології можна за прийнятними цінами, тому що агентство працює без будь-яких посередників.
 • Роботи, виконані спеціалістами агентства Магістр, отримують хороші оцінки й з великою ймовірністю приймаються викладачами з першого разу. При виконанні завдання автори дотримуються всіх загальноприйнятих та актуальних на цей час ГОСТів та вимог. Крім того, якщо ваш викладач або інститут висуває якісь свої вимоги до робіт, вони також будуть враховані та дотримані.
 • При необхідності вносяться поправки. Крім цього, робота супроводжується до здачі.
 • Замовникам гарантується своєчасне виконання замовлення без будь-яких затримок.
 • Оформлення заявки відбувається на сайті агентства Магістр, який відзначається своєю простотою та функціональністю.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступні контрольні роботи з біології для ознайомлення до того, як буде здійснена їх повна оплата?
Не доступні. Замовник, який вніс завдаток, але не оплатив роботу повністю, може ознайомитися тільки з її половиною. Тільки після повної оплати файл із готовою контрольною роботою можна завантажити.
Чи буде текст контрольної роботи унікальним?
Текст контрольної роботи з такого предмету, як біологія, матиме рівень унікальності, встановлений у вимогах. Цей показник перевірятиметься в системі eTXT, якщо інший сервіс не вимагається вищим навчальним закладом замовника.
Який рівень підготовки мають автори агентства Магістр?
В агентстві Магістр працюють викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, співробітники наукових установ тощо. Рівень автора обирається в залежності від складності роботи. Однак слід пам’ятати, що від нього залежить якість роботи, а відповідно і її вартість.
Скільки коштуватиме контрольна робота, замовлена в агентстві Магістр?
Про це можна дізнатися, скориставшись онлайн-калькулятором, який пропонується на сайті. Точна вартість буде визначена після розгляду заявки.
На який термін виконання контрольної роботи можна розраховувати?
Можна розраховувати на один день, однак заявку слід подати заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін