0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з біології на замовлення

Замовте контрольну роботу з біології та отримайте від навчання максимум користі та позитивних емоцій!

Дізнайся вартість контрольної з біології
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з біології?

Виконання контрольних робіт – невід'ємна частина навчального процесу. Однак не завжди є час на їх самостійне написання або ж завдання наскільки складне, що зробити його дуже важко. Саме тому краще замовити контрольну роботу з біології у кваліфікованих та досвідчених авторів агентства Магістр. Для того, щоб це зробити, необхідно виконати наступні дії:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту агентства Магістр. Це займе декілька хвилин, адже все що потрібно зробити – це вказати в реєстраційній формі тип роботи, ім’я замовника та адресу електронної пошти, яка стане логіном для входу в особистий кабінет та подальшого оформлення замовлення.
 2. Створити заявку в особистому кабінеті та відправити її на розгляд. Після проведення реєстраційних дій система переводить замовника в особистий кабінет, де йому пропонується заповнити спеціальну форму для замовлення контрольної роботи. В ній вказується тип роботи (контрольна), предмет, з якого вона виконується, тематика, обсяг, рівень унікальності тексту, термін написання тощо. До заповненої форми прикріплюється методичка, відповідно до якої має бути виконане та оформлене завдання. Якщо її немає, автор буде керуватися загальними рекомендаціями до такого типу робіт. Крім загальних вимог до роботи, у формі зазначається курс, заклад освіти, в якому навчається студент, та його номер телефону.
 3. Дочекатися відповіді агентства та вирішити, чи підходять умови співпраці та ціна контрольної роботи. Повідомлення з результатами розгляду заявки приходить протягом доби. З нього можна дізнатися, чи відгукнувся автор на замовлення. Якщо відгукнувся, то яку ціну роботи встановив. Замовник вирішує, чи влаштовує його така ціна. Якщо ні, він може замовити контрольну з біології в менш досвідченого автора по нижчій ціні. Також можна відхилити свою заявку та пошукати інші варіанти.
 4. Оплатити роботу. Перший етап оплати – це завдаток, після отримання якого автор приступає до роботи. Другий етап – оплата всього замовлення, яка дає можливість звантажити файл з готовою контрольною. Ознайомитися з її частиною можна до того, як будуть переведені на рахунок агентства Магістр. Більшість замовників використовують популярні сервіси оплати Platon чи Liqpay. Вони дуже зручні та не передбачають сплати будь-яких комісій.
 5. Сформувати файл із зауваженнями викладача та відправити його автору для внесення поправок. В рамках затвердженого плану він робить це безплатно.
 6. Оцінити роботу автора після здачі контрольної. Поставити оцінку можна в особистому кабінеті. Зауваження, залишене замовником, може бути опубліковане на сайті.
Всі питання стосовно того, як замовити контрольну роботу з біології, оплатити чи завантажити її, можна вирішити в чаті з менеджером агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з біології довіряють Магістру?

Контрольні роботи з біології достатньо складні для самостійного виконання. Саме тому їх часто замовляють в агентстві Магістр. Співпраця з ним має ряд переваг.

 • Автори агентства Магістр зроблять все швидко та якісно. В агентстві працюють викладачі університетів, кандидати наук та люди з величезним досвідом та знаннями своєї сфери. Все це дозволяє досягти високої якості контрольних робіт з будь-яких предметів на замовлення.
 • Замовити контрольну роботу з біології можна за прийнятними цінами, тому що агентство працює без будь-яких посередників.
 • Роботи, виконані спеціалістами агентства Магістр, отримують хороші оцінки й з великою ймовірністю приймаються викладачами з першого разу. При виконанні завдання автори дотримуються всіх загальноприйнятих та актуальних на цей час ГОСТів та вимог. Крім того, якщо ваш викладач або інститут висуває якісь свої вимоги до робіт, вони також будуть враховані та дотримані.
 • При необхідності вносяться поправки. Крім цього, робота супроводжується до здачі.
 • Замовникам гарантується своєчасне виконання замовлення без будь-яких затримок.
 • Оформлення заявки відбувається на сайті агентства Магістр, який відзначається своєю простотою та функціональністю.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступні контрольні роботи з біології для ознайомлення до того, як буде здійснена їх повна оплата?
Не доступні. Замовник, який вніс завдаток, але не оплатив роботу повністю, може ознайомитися тільки з її половиною. Тільки після повної оплати файл із готовою контрольною роботою можна завантажити.
Чи буде текст контрольної роботи унікальним?
Текст контрольної роботи з такого предмету, як біологія, матиме рівень унікальності, встановлений у вимогах. Цей показник перевірятиметься в системі eTXT, якщо інший сервіс не вимагається вищим навчальним закладом замовника.
Який рівень підготовки мають автори агентства Магістр?
В агентстві Магістр працюють викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, співробітники наукових установ тощо. Рівень автора обирається в залежності від складності роботи. Однак слід пам’ятати, що від нього залежить якість роботи, а відповідно і її вартість.
Скільки коштуватиме контрольна робота, замовлена в агентстві Магістр?
Про це можна дізнатися, скориставшись онлайн-калькулятором, який пропонується на сайті. Точна вартість буде визначена після розгляду заявки.
На який термін виконання контрольної роботи можна розраховувати?
Можна розраховувати на один день, однак заявку слід подати заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін