0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з господарського права на замовлення

Якщо у вас не вистачає часу, щоб впоратися з навчальним навантаженням, замовляйте контрольну роботу з господарського права в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з господарського права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 490
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з господарського права?

Агентство Магістр – це команда професіоналів, яка вже не перший рік надає послуги з написання студентських робіт клієнтам зі всієї України. Вони можуть замовити контрольну роботу з господарського права на максимально вигідних умовах. Зробити це дуже просто, адже агентство Магістр має свій особистий веб-сайт, на якому оформляються замовлення. Ось що потрібно зробити для отримання якісної контрольної роботи з такого предмету як господарське право.

 1. Зареєструватися та отримати доступ в особистий кабінет для оформлення заявки. У реєстраційній формі, що відкривається після натискання кнопки «Замовити», вказується тип роботи, ім’я замовника, а також адреса електронної пошти для входу в особистий кабінет, де вона буде використовуватися в якості логіну.
 2. Заповнити форму замовлення. Вона пропонується після того, як система автоматично переведе замовника в особистий кабінет. Він заповняє всі обов’язкові поля, такі як тип роботи, її тема, обсяг, унікальність, термін написання тощо. Також подається методичка, якщо вона є в наявності. Якщо немає – контрольні роботи з господарського права відповідають загальним вимогам до такого типу завдань. Крім інформації про роботу, замовник надає дані про ВНЗ та курс, на якому він навчається, а також зазначає свій контактний номер телефону.
 3. Визначитися з вартістю контрольної роботи після того, як буде надіслано повідомлення з результатами розгляду заявки. Замовник вирішує, чи підходить йому ціна контрольної роботи, чи варто попросити підібрати іншого, менш досвідченішого автора та замовити контрольну роботу з господарського права в нього. Також він має право анулювати свою заявку та підшукати інші варіанти. Якщо вартість роботи, на думку замовника, є доступною, він вносить передоплату.
 4. Оплатити роботу у два етапи – передоплата в розмірі 50% від загальної вартості роботи та основна сума. Оплата може бути здійснена за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay в особистому кабінеті. Їх використання не передбачає комісії. Ознайомитися з роботою до її повної оплати неможливо. Внесення завдатку дає право прочитати половину контрольної. Після внесення всієї суми можна завантажити контрольну роботу.
 5. Відправити зауваження викладача для того, щоб автор зміг внести поправки. Він зробить це безплатно, якщо не треба змінювати план.
 6. Залишити оцінку, написати зауваження. Все це можна зробити в особистому кабінеті після того, як контрольна буде перевірена та оцінена викладачем.
Зв'язок з менеджерами агентства Магістр підтримується в чаті. Вони дадуть вичерпну відповідь на будь-яке питання, що стосується замовлення контрольних робіт з господарського права.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з господарського права довіряють Магістру?

Магістру довіряє багато українських студентів. Вони залишають позитивні відгуки про роботу агентства та відмічають наступні переваги замовлення роботи:

 • викладення матеріалу в доступній та зрозумілій формі, грамотною мовою;
 • оригінальність;
 • виконання чітко у зазначені терміни;
 • систематизована структура роботи, що по-максимуму розкриває тему;
 • робота оформляється відповідно до вимог, що висуваються;
 • при написанні контрольної роботи використовуються лише актуальні джерела інформації;
 • доступна вартість та знижки до 10% на наступні замовлення;
 • зручність оплати, яку можна здійснити за допомогою популярних платіжних систем;
 • доопрацювання з урахуванням рекомендацій та коректив викладача, супровід роботи;
 • зручний та функціональний сайт агентства Магістр, на якому можна оформити замовлення.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати контрольну, не оплативши її повністю?
Цього зробити не можна до того часу, поки замовник повністю не розрахується з агентством Магістр. Він має право ознайомитися з половиною контрольної.
На яку унікальність можна розраховувати, якщо замовити контрольну роботу з господарського права в агентстві Магістр?
Можна розраховувати на той рівень унікальності, який був вказаний в заявці. Він буде перевірений в системі eTXT, якщо вищий навчальний заклад не встановив інші вимоги.
Хто виконує контрольні роботи?
Це викладачі ВНЗ, аспіранти та співробітники наукових установ України. Автори обираються в залежності від теми, складності, унікальності, термінів виконання замовлення та інших вимог.
Яка ціна за рішення контрольної?
Ціна рішення контрольної роботи залежить від обраного предмета, кількості завдань, складності роботи та багато іншого. Тому вартість формується виключно індивідуально під кожного клієнта. Вона стане відомою після розгляду заявки.
На який термін виконання можна розраховувати, якщо замовити контрольну з господарського права в агентстві Магістр?
Зробити контрольну на замовлення можна і за день, у разі виникнення терміновості. Але важливо розуміти, що за швидкість потрібно платити. Замовлення потрібно робити заздалегідь, щоб у вибраний день автор був вільний.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін