0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Написання контрольних робіт в Черкасах

Довірте написання рутинної праці нашим фахівцям, щоб зберегти свій час для більш важливих справ!

Дізнайся вартість контрольної в Черкасах
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу в Черкасах?

Одним зі способів перевірки знань на різних рівнях навчання є контрольна робота. Деякі студенти виконують її самостійно. Але здебільшого молоді люди звертаються в спеціалізовані агентства, в яких працюють кваліфіковані автори. Замовити контрольну роботу в Черкасах, як і в будь-якому іншому місті України, можна в агентстві Магістр.
Заявка оформляється на його сайті, а саме в зручному та зрозумілому у використанні особистому кабінеті. Заявник виконує декілька простих кроків:

  1. реєструється на сайті агентства шляхом внесення свого імені та номеру телефону. Після генерування паролю він автоматично переводиться у свій особистий кабінет;
  2. заповняє анкету, зазначаючи в ній основні вимоги до роботи. Зокрема, це тип роботи, предмет, унікальність, обсяг, термін виконання тощо;
  3. прикріплює файли. Це методичні рекомендації та інші матеріали, які повинен використати автор при написанні контрольної;
  4. вказує в коментарях свої побажання або вимоги викладача.
Після цього заявка відправляється на розгляд. Рішення приймається протягом 24 годин з моменту її надсилання. Заявник отримує повідомлення з точною вартістю контрольної. Якщо вона його влаштовує, він вносить завдаток. Якщо ні – замовляє контрольну роботу в іншого автора або відхиляє заявку.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому виконання контрольної роботи в Черкасах варто довірити агентству Магістр?

Агентству Магістр довіряють студенти з усіх регіонів України. Вони звертаються за допомогою до кваліфікованих та відповідальних авторів, тому що знають, що отримають якісну, унікальну та своєчасно виконану роботу.
Автори агентства співпрацюють зі студентами кращих ВНЗ Черкас, таких як:

Східноєвропейський університет економіки та менеджменту;
Черкаський державний технологічний університет;
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.
Замовляти контрольну роботу в агентстві Магістр дуже вигідно. По-перше, при виконанні замовлення будуть враховані всі вимоги вищого навчального закладу. По-друге, всі необхідні поправки будуть внесені абсолютно безкоштовно. По-третє, постійним клієнтам надається знижка, яка складає 10%. Завдяки цьому можна зекономити при замовленні наступних робіт.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати контрольну роботу до того, як вона буде оплачена повністю?
Це можна зробити тільки після того, як замовник повністю розрахується з агентством. Внесення завдатку дає йому можливість прочитати першу половину роботи. Тільки після повної оплати він отримує доступ до файлу з контрольною.
Якою буде унікальність контрольної роботи?
Оформляючи замовлення, замовник вказує бажану унікальність та систему перевірки, яка повинна використовуватися автором. Якщо цих вимог немає, за основу береться середній показник унікальності, яка перевіряється в системі eTXT.
Хто виконує контрольні роботи?
Контрольні роботи виконуються авторами різного рівня: викладачами, аспірантами та навіть співробітниками наукових установ. Рівень автора обирається з урахуванням всіх особливостей роботи: її теми, складності тощо.
Як дізнатися вартість контрольної роботи?
Вартість роботи стане відомою тільки після розгляду замовлення та вибору автора. Орієнтовну ціну можна розрахувати на калькуляторі, який пропонується на сайті агентства.
Скільки часу потрібно на виконання контрольної роботи?
Робота може бути зроблена всього за один день, але заявку необхідно подати заздалегідь. Термінове написання контрольної оплачується додатково.