0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з рекламної діяльності на замовлення

Замовте контрольну роботу з рекламної діяльності в агентстві Магістр вже сьогодні та гарантовано отримайте за неї високий бал!

Дізнайся вартість контрольної з рекламної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з рекламної діяльності?

Один із основних видів перевірочних робіт для студентів-маркетологів – контрольні роботи з рекламної діяльності. Вони відрізняються різноманіттям тем та складністю досліджень. Тому виконувати їх самостійно дуже непросто. Багато студентів вирішує, що замовити контрольну роботу з рекламної діяльності набагато зручніше і надійніше, ніж писати її самому.

Щоб бути впевненим у високому рівні написання контрольної, рекомендується замовляти її у надійного виконавця. Саме таким варіантом є агентство Магістр. Для оформлення замовлення необхідно зайти на його сайт та виконати наступні кроки:

 1. Зареєструватися, зайшовши на сторінку реєстрації та заповнивши спеціальну форму. В цій формі вказується тип роботи, ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Електронна пошта потрібна як для листування з агентством, так і для входу в особистий кабінет. В ньому можна не тільки оформити замовлення, а й оплатити його. Також є можливість спілкуватися з менеджером агентства та відслідковувати статус свого замовлення.
 2. Заповнити форму замовлення, вказати, яким вимогам має відповідати готова контрольна робота: на яку тему вона пишеться, яку унікальність має, до якого числа виконана тощо. Бажано надати методичні рекомендації, де детально розписані всі вимоги до оформлення роботи тощо. Також можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення, ввівши його основні параметри на онлайн-калькуляторі.
 3. Подати заповнену форму на розгляд та дочекатися відповіді. Вона надійде не пізніше, ніж через добу. Замовник дізнається вартість контрольної та приймає рішення щодо її доцільності. Якщо його все влаштовує, він оплачує половину роботи та чекає повідомлення про її повну готовність. Якщо він вважає, що контрольні роботи з рекламної діяльності повинні коштувати дешевше, то може відхилити свою заявку або попросити, щоб йому допомогли підібрати іншого автора. В зв’язку з невеликим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією, його послуги обходяться дешевше.
 4. Оплатити другу частину роботи. Замовник має право обрати будь-який спосіб оплати, однак найбільш вигіднішим вважається сервіс Platon чи Liqpay. Переказавши кошти в особистому кабінеті, можна розраховувати на автоматичне завантаження контрольної.
 5. Прикріпити файл до вкладки «Доопрацювати» із зауваженнями до контрольної роботи. На їх основі автор зробить всі необхідні поправки. Слід зазначити, що ця послуга є безкоштовною.
 6. Оцінити роботу, яку виконав автор. Слід поставити оцінку в особистому кабінеті. Якщо є зауваження, вони також публікуються в особистому кабінеті.
Замовити контрольну роботу з рекламної діяльності дуже просто. Але навіть якщо виникнуть якісь питання, можна звернутися до менеджера агентства, написавши повідомлення в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з рекламної діяльності варто довірити авторам агентства Магістр?

Замовити контрольну з рекламної діяльності варто в агентстві Магістр. Допомогу в її підготовці надають висококваліфіковані автори, які є науковими співробітниками, аспірантами та викладачами ВНЗ. Умови виконання робіт дуже зручні та вигідні. Замовнику гарантується:

 • високий рівень унікальності інформації;
 • суворе відповідність матеріалу завданню;
 • оформлення за встановленим зразком;
 • низька вартість замовлення та знижки до 10% для постійних клієнтів;
 • швидкий термін виконання;
 • оперативне вирішення всіх питань;
 • зручне оформлення замовлення в особистому кабінеті.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи дозволяється читати контрольні роботи з рекламної діяльності до їх повної оплати?
Цього робити не дозволяється. Однак замовник має право ознайомитися з половиною контрольної і тільки потім оплатити її залишок. Якщо він скористається своїм особистим кабінетом, то готове замовлення завантажиться автоматично.
Чи не буде контрольна робота скопійована з інтернету?
Роботи виконуються індивідуально для кожного клієнта. Агентство Магістр гарантує оригінальність роботи. Зазвичай для її перевірки використовується etxt, але можна вказати самостійно, яким сервісом потрібно перевірити роботу, а також який рівень унікальності вона повинна мати.
Хто автор?
Авторський штат - викладачі вищих навчальних закладів України, кандидати наук та професори. Для виконання робіт призначаються автори з досвідом роботи та відповідною кваліфікацією.
Якою буде вартість контрольної роботи?
Вартість контрольної роботи відрізняється в залежності від вимог: рівня складності, обсягу матеріалу тощо. Також фактором, що збільшує ціну, буде умова, коли робота знадобиться терміново, а також рівень обраного автора.
Як швидко робиться контрольна з дисципліни «Рекламна діяльність»?
Автор виконає замовлення точно обумовлені терміни. Якщо завдання термінове, воно може бути зроблене за один день, однак буде коштувати дорожче.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін