0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з рекламної діяльності на замовлення

Замовте контрольну роботу з рекламної діяльності в агентстві Магістр вже сьогодні та гарантовано отримайте за неї високий бал!

Дізнайся вартість контрольної з рекламної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з рекламної діяльності?

Один із основних видів перевірочних робіт для студентів-маркетологів – контрольні роботи з рекламної діяльності. Вони відрізняються різноманіттям тем та складністю досліджень. Тому виконувати їх самостійно дуже непросто. Багато студентів вирішує, що замовити контрольну роботу з рекламної діяльності набагато зручніше і надійніше, ніж писати її самому.

Щоб бути впевненим у високому рівні написання контрольної, рекомендується замовляти її у надійного виконавця. Саме таким варіантом є агентство Магістр. Для оформлення замовлення необхідно зайти на його сайт та виконати наступні кроки:

 1. Зареєструватися, зайшовши на сторінку реєстрації та заповнивши спеціальну форму. В цій формі вказується тип роботи, ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Електронна пошта потрібна як для листування з агентством, так і для входу в особистий кабінет. В ньому можна не тільки оформити замовлення, а й оплатити його. Також є можливість спілкуватися з менеджером агентства та відслідковувати статус свого замовлення.
 2. Заповнити форму замовлення, вказати, яким вимогам має відповідати готова контрольна робота: на яку тему вона пишеться, яку унікальність має, до якого числа виконана тощо. Бажано надати методичні рекомендації, де детально розписані всі вимоги до оформлення роботи тощо. Також можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення, ввівши його основні параметри на онлайн-калькуляторі.
 3. Подати заповнену форму на розгляд та дочекатися відповіді. Вона надійде не пізніше, ніж через добу. Замовник дізнається вартість контрольної та приймає рішення щодо її доцільності. Якщо його все влаштовує, він оплачує половину роботи та чекає повідомлення про її повну готовність. Якщо він вважає, що контрольні роботи з рекламної діяльності повинні коштувати дешевше, то може відхилити свою заявку або попросити, щоб йому допомогли підібрати іншого автора. В зв’язку з невеликим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією, його послуги обходяться дешевше.
 4. Оплатити другу частину роботи. Замовник має право обрати будь-який спосіб оплати, однак найбільш вигіднішим вважається сервіс Platon чи Liqpay. Переказавши кошти в особистому кабінеті, можна розраховувати на автоматичне завантаження контрольної.
 5. Прикріпити файл до вкладки «Доопрацювати» із зауваженнями до контрольної роботи. На їх основі автор зробить всі необхідні поправки. Слід зазначити, що ця послуга є безкоштовною.
 6. Оцінити роботу, яку виконав автор. Слід поставити оцінку в особистому кабінеті. Якщо є зауваження, вони також публікуються в особистому кабінеті.
Замовити контрольну роботу з рекламної діяльності дуже просто. Але навіть якщо виникнуть якісь питання, можна звернутися до менеджера агентства, написавши повідомлення в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з рекламної діяльності варто довірити авторам агентства Магістр?

Замовити контрольну з рекламної діяльності варто в агентстві Магістр. Допомогу в її підготовці надають висококваліфіковані автори, які є науковими співробітниками, аспірантами та викладачами ВНЗ. Умови виконання робіт дуже зручні та вигідні. Замовнику гарантується:

 • високий рівень унікальності інформації;
 • суворе відповідність матеріалу завданню;
 • оформлення за встановленим зразком;
 • низька вартість замовлення та знижки до 10% для постійних клієнтів;
 • швидкий термін виконання;
 • оперативне вирішення всіх питань;
 • зручне оформлення замовлення в особистому кабінеті.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи дозволяється читати контрольні роботи з рекламної діяльності до їх повної оплати?
Цього робити не дозволяється. Однак замовник має право ознайомитися з половиною контрольної і тільки потім оплатити її залишок. Якщо він скористається своїм особистим кабінетом, то готове замовлення завантажиться автоматично.
Чи не буде контрольна робота скопійована з інтернету?
Роботи виконуються індивідуально для кожного клієнта. Агентство Магістр гарантує оригінальність роботи. Зазвичай для її перевірки використовується etxt, але можна вказати самостійно, яким сервісом потрібно перевірити роботу, а також який рівень унікальності вона повинна мати.
Хто автор?
Авторський штат - викладачі вищих навчальних закладів України, кандидати наук та професори. Для виконання робіт призначаються автори з досвідом роботи та відповідною кваліфікацією.
Якою буде вартість контрольної роботи?
Вартість контрольної роботи відрізняється в залежності від вимог: рівня складності, обсягу матеріалу тощо. Також фактором, що збільшує ціну, буде умова, коли робота знадобиться терміново, а також рівень обраного автора.
Як швидко робиться контрольна з дисципліни «Рекламна діяльність»?
Автор виконає замовлення точно обумовлені терміни. Якщо завдання термінове, воно може бути зроблене за один день, однак буде коштувати дорожче.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін