0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з рекламної діяльності на замовлення

Замовте контрольну роботу з рекламної діяльності в агентстві Магістр вже сьогодні та гарантовано отримайте за неї високий бал!

Дізнайся вартість контрольної з рекламної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
362
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 815
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з рекламної діяльності?

Один із основних видів перевірочних робіт для студентів-маркетологів – контрольні роботи з рекламної діяльності. Вони відрізняються різноманіттям тем та складністю досліджень. Тому виконувати їх самостійно дуже непросто. Багато студентів вирішує, що замовити контрольну роботу з рекламної діяльності набагато зручніше і надійніше, ніж писати її самому.

Щоб бути впевненим у високому рівні написання контрольної, рекомендується замовляти її у надійного виконавця. Саме таким варіантом є агентство Магістр. Для оформлення замовлення необхідно зайти на його сайт та виконати наступні кроки:

 1. Зареєструватися, зайшовши на сторінку реєстрації та заповнивши спеціальну форму. В цій формі вказується тип роботи, ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Електронна пошта потрібна як для листування з агентством, так і для входу в особистий кабінет. В ньому можна не тільки оформити замовлення, а й оплатити його. Також є можливість спілкуватися з менеджером агентства та відслідковувати статус свого замовлення.
 2. Заповнити форму замовлення, вказати, яким вимогам має відповідати готова контрольна робота: на яку тему вона пишеться, яку унікальність має, до якого числа виконана тощо. Бажано надати методичні рекомендації, де детально розписані всі вимоги до оформлення роботи тощо. Також можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення, ввівши його основні параметри на онлайн-калькуляторі.
 3. Подати заповнену форму на розгляд та дочекатися відповіді. Вона надійде не пізніше, ніж через добу. Замовник дізнається вартість контрольної та приймає рішення щодо її доцільності. Якщо його все влаштовує, він оплачує половину роботи та чекає повідомлення про її повну готовність. Якщо він вважає, що контрольні роботи з рекламної діяльності повинні коштувати дешевше, то може відхилити свою заявку або попросити, щоб йому допомогли підібрати іншого автора. В зв’язку з невеликим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією, його послуги обходяться дешевше.
 4. Оплатити другу частину роботи. Замовник має право обрати будь-який спосіб оплати, однак найбільш вигіднішим вважається сервіс Platon чи Liqpay. Переказавши кошти в особистому кабінеті, можна розраховувати на автоматичне завантаження контрольної.
 5. Прикріпити файл до вкладки «Доопрацювати» із зауваженнями до контрольної роботи. На їх основі автор зробить всі необхідні поправки. Слід зазначити, що ця послуга є безкоштовною.
 6. Оцінити роботу, яку виконав автор. Слід поставити оцінку в особистому кабінеті. Якщо є зауваження, вони також публікуються в особистому кабінеті.
Замовити контрольну роботу з рекламної діяльності дуже просто. Але навіть якщо виникнуть якісь питання, можна звернутися до менеджера агентства, написавши повідомлення в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з рекламної діяльності варто довірити авторам агентства Магістр?

Замовити контрольну з рекламної діяльності варто в агентстві Магістр. Допомогу в її підготовці надають висококваліфіковані автори, які є науковими співробітниками, аспірантами та викладачами ВНЗ. Умови виконання робіт дуже зручні та вигідні. Замовнику гарантується:

 • високий рівень унікальності інформації;
 • суворе відповідність матеріалу завданню;
 • оформлення за встановленим зразком;
 • низька вартість замовлення та знижки до 10% для постійних клієнтів;
 • швидкий термін виконання;
 • оперативне вирішення всіх питань;
 • зручне оформлення замовлення в особистому кабінеті.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи дозволяється читати контрольні роботи з рекламної діяльності до їх повної оплати?
Цього робити не дозволяється. Однак замовник має право ознайомитися з половиною контрольної і тільки потім оплатити її залишок. Якщо він скористається своїм особистим кабінетом, то готове замовлення завантажиться автоматично.
Чи не буде контрольна робота скопійована з інтернету?
Роботи виконуються індивідуально для кожного клієнта. Агентство Магістр гарантує оригінальність роботи. Зазвичай для її перевірки використовується etxt, але можна вказати самостійно, яким сервісом потрібно перевірити роботу, а також який рівень унікальності вона повинна мати.
Хто автор?
Авторський штат - викладачі вищих навчальних закладів України, кандидати наук та професори. Для виконання робіт призначаються автори з досвідом роботи та відповідною кваліфікацією.
Якою буде вартість контрольної роботи?
Вартість контрольної роботи відрізняється в залежності від вимог: рівня складності, обсягу матеріалу тощо. Також фактором, що збільшує ціну, буде умова, коли робота знадобиться терміново, а також рівень обраного автора.
Як швидко робиться контрольна з дисципліни «Рекламна діяльність»?
Автор виконає замовлення точно обумовлені терміни. Якщо завдання термінове, воно може бути зроблене за один день, однак буде коштувати дорожче.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін