0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з фінансового аналізу на замовлення

Якщо у вас є завдання, а часу на його виконання катастрофічно не вистачає, замовте контрольну роботу з фінансового аналізу в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу ?

Щодня нам доводиться виконувати безліч контрольних робіт з різних дисциплін. Іноді доводиться виконувати стільки навчальних робіт, що часом не залишається часу не лише на дозвілля, а й на сон. Саме тому варто замовити контрольну роботу з фінансового аналізу у авторів агентства Магістр.

Все, що вам потрібно, зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися, слідуючи інструкції на сайті. Спочатку ви натискаєте на кнопку «Замовити». Потім переходите на сторінку реєстрації та заповняєте форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім’я та електронну адресу.
 2. Оформити заявку у своєму особистому кабінеті, куди ви потрапите відразу після проходження реєстрації. Ви вказуєте докладні відомості про роботу: предмет, тему роботи, обсяг, терміни виконання та інші необхідні дані, такі як назву ВНЗ та курс, на якому ви навчаєтесь. Ви також можете додати необхідні матеріали. Для того щоб контрольна відповідала вимогам, встановленим навчальним закладом, необхідно надати методичку. Для зв’язку з менеджером агентства та отримання важливих повідомлень залиште свій контактний номер телефону.
 3. Дочекатися відповіді на вашу заявку та дізнатися точну вартість замовлення. Як правило, рішення по заявці приймається протягом доби з моменту її надсилання. Якщо вартість контрольної здається вам неприйнятною, попросіть менеджера підібрати іншого автора. В зв’язку з невеликим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією його послуги можуть коштувати дешевше. Однак перед тим, як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу в такого автора, варто пам’ятати, що вона може мати не таку високу якість чи буде виконана з порушенням встановлених термінів.
 4. Оплатити контрольну. Оплата замовлення відбувається у два етапи. Перша частина вноситься перед прийняттям замовлення на роботу. Після виконання роботи повністю, вам надходить повідомлення на телефон та електронну пошту. Замовлення стає доступним в особистому кабінеті після оплати суми, що залишилася. Для переказу коштів на рахунок агентства Магістр скористайтеся популярними та безпечними сервісами оплати Platon або Liqpay. Ви зможете оплатити роботу в своєму особистому кабінеті без комісії.
 5. Відправити контрольну роботу на доопрацювання. Для цього сформуйте файл з зауваженнями та подайте його менеджеру агентства, прикріпивши до вкладки «Доопрацювати».
 6. Оцінити, наскільки якісно була виконана контрольна робота. Це можна зробити в особистому кабінеті. Також там можна залишити своє зауваження, яке по бажанню може бути опубліковано на сайті.
Якщо не знаєте, як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу, чи у вас виникли інші, пов’язані з цим питання, пишіть в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольної роботи з фінансового аналізу довіряють Магістру?

Замовлення контрольних робіт з фінансового аналізу в агентстві Магістр є дуже вигідним. Це обумовлено його наступними перевагами:

 • Професіоналізм. Усі контрольні виконують професіонали. Це викладачі вітчизняних вузів, які не просто чудово знають свій предмет, а й набули досвіду написання робіт з конкретикою для кожного навчального закладу. Всі вимоги щодо змісту та оформлення для всіх вузів обов'язково дотримуються.
 • Унікальність. Оригінальність забезпечується тим, що автор працює індивідуально, із застосуванням достатньої кількості навчально-методичного матеріалу та літератури. Кожна контрольна робота перевіряється на плагіат спеціальними програмами, причому параметри пошуку аналогічних текстів в Інтернеті є досить суворими.
 • Конфіденційність. Однією з головних умов співпраці із замовником є нерозголошення факту звернення та отримання готової контрольної роботи.
 • Зручність розрахунків. Пропонуються популярні сервіси розрахунку, такі як Platon та Liqpay.
 • Доступні ціни. Порівняно з конкурентами тримається невисока вартість виконання контрольних робіт з фінансового аналізу. Діють знижки до 10% для постійних клієнтів.
 • Швидке замовлення контрольних робіт на сайті агентства Магістр, яке доступне клієнтам зі всіх регіонів України.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може клієнт агентства Магістр ознайомитися зі всією контрольною роботою до її повної оплати?
Він може побачити тільки половину контрольної роботи. Тільки після переказу всієї суми контрольна робота стає доступною в особистому кабінеті, де її можна завантажити.
Контрольна робота буде оригінальною?
Так, агентство Магістр пропонує замовити контрольну з фінансового аналізу з оригінальністю не нижче за середню, за умовчанням встановлену на онлайн-калькуляторі. Кожна робота проходить обов'язкову перевірку на etxt.ru або потрібну систему, як і відсоток оригінальності, вибираєте ви.
Хто пише контрольні роботи?
Контрольні з фінансового аналізу пишуть кваліфіковані спеціалісти, які мають знання на навики в певних напрямах діяльності. Також це викладачі, аспіранти на навіть співробітники наукових установ. Вони обираються в залежності від того, які вимоги встановлені до контрольної роботи.
Із чого складається ціна?
Вартість кожної контрольної розраховується індивідуально, вона залежить від кількості вимог навчального закладу та обраного автора. Враховується: обсяг роботи, тема та дисципліна, оригінальність, термін написання тощо.
Чи може допомогти агентство Магістр в написанні контрольної за 1 день?
Це залежить від теми та складності роботи, однак така можливість є. Це термінове замовлення, яке виконується за додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін