0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з фінансового аналізу на замовлення

Якщо у вас є завдання, а часу на його виконання катастрофічно не вистачає, замовте контрольну роботу з фінансового аналізу в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу ?

Щодня нам доводиться виконувати безліч контрольних робіт з різних дисциплін. Іноді доводиться виконувати стільки навчальних робіт, що часом не залишається часу не лише на дозвілля, а й на сон. Саме тому варто замовити контрольну роботу з фінансового аналізу у авторів агентства Магістр.

Все, що вам потрібно, зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися, слідуючи інструкції на сайті. Спочатку ви натискаєте на кнопку «Замовити». Потім переходите на сторінку реєстрації та заповняєте форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім’я та електронну адресу.
 2. Оформити заявку у своєму особистому кабінеті, куди ви потрапите відразу після проходження реєстрації. Ви вказуєте докладні відомості про роботу: предмет, тему роботи, обсяг, терміни виконання та інші необхідні дані, такі як назву ВНЗ та курс, на якому ви навчаєтесь. Ви також можете додати необхідні матеріали. Для того щоб контрольна відповідала вимогам, встановленим навчальним закладом, необхідно надати методичку. Для зв’язку з менеджером агентства та отримання важливих повідомлень залиште свій контактний номер телефону.
 3. Дочекатися відповіді на вашу заявку та дізнатися точну вартість замовлення. Як правило, рішення по заявці приймається протягом доби з моменту її надсилання. Якщо вартість контрольної здається вам неприйнятною, попросіть менеджера підібрати іншого автора. В зв’язку з невеликим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією його послуги можуть коштувати дешевше. Однак перед тим, як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу в такого автора, варто пам’ятати, що вона може мати не таку високу якість чи буде виконана з порушенням встановлених термінів.
 4. Оплатити контрольну. Оплата замовлення відбувається у два етапи. Перша частина вноситься перед прийняттям замовлення на роботу. Після виконання роботи повністю, вам надходить повідомлення на телефон та електронну пошту. Замовлення стає доступним в особистому кабінеті після оплати суми, що залишилася. Для переказу коштів на рахунок агентства Магістр скористайтеся популярними та безпечними сервісами оплати Platon або Liqpay. Ви зможете оплатити роботу в своєму особистому кабінеті без комісії.
 5. Відправити контрольну роботу на доопрацювання. Для цього сформуйте файл з зауваженнями та подайте його менеджеру агентства, прикріпивши до вкладки «Доопрацювати».
 6. Оцінити, наскільки якісно була виконана контрольна робота. Це можна зробити в особистому кабінеті. Також там можна залишити своє зауваження, яке по бажанню може бути опубліковано на сайті.
Якщо не знаєте, як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу, чи у вас виникли інші, пов’язані з цим питання, пишіть в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольної роботи з фінансового аналізу довіряють Магістру?

Замовлення контрольних робіт з фінансового аналізу в агентстві Магістр є дуже вигідним. Це обумовлено його наступними перевагами:

 • Професіоналізм. Усі контрольні виконують професіонали. Це викладачі вітчизняних вузів, які не просто чудово знають свій предмет, а й набули досвіду написання робіт з конкретикою для кожного навчального закладу. Всі вимоги щодо змісту та оформлення для всіх вузів обов'язково дотримуються.
 • Унікальність. Оригінальність забезпечується тим, що автор працює індивідуально, із застосуванням достатньої кількості навчально-методичного матеріалу та літератури. Кожна контрольна робота перевіряється на плагіат спеціальними програмами, причому параметри пошуку аналогічних текстів в Інтернеті є досить суворими.
 • Конфіденційність. Однією з головних умов співпраці із замовником є нерозголошення факту звернення та отримання готової контрольної роботи.
 • Зручність розрахунків. Пропонуються популярні сервіси розрахунку, такі як Platon та Liqpay.
 • Доступні ціни. Порівняно з конкурентами тримається невисока вартість виконання контрольних робіт з фінансового аналізу. Діють знижки до 10% для постійних клієнтів.
 • Швидке замовлення контрольних робіт на сайті агентства Магістр, яке доступне клієнтам зі всіх регіонів України.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може клієнт агентства Магістр ознайомитися зі всією контрольною роботою до її повної оплати?
Він може побачити тільки половину контрольної роботи. Тільки після переказу всієї суми контрольна робота стає доступною в особистому кабінеті, де її можна завантажити.
Контрольна робота буде оригінальною?
Так, агентство Магістр пропонує замовити контрольну з фінансового аналізу з оригінальністю не нижче за середню, за умовчанням встановлену на онлайн-калькуляторі. Кожна робота проходить обов'язкову перевірку на etxt.ru або потрібну систему, як і відсоток оригінальності, вибираєте ви.
Хто пише контрольні роботи?
Контрольні з фінансового аналізу пишуть кваліфіковані спеціалісти, які мають знання на навики в певних напрямах діяльності. Також це викладачі, аспіранти на навіть співробітники наукових установ. Вони обираються в залежності від того, які вимоги встановлені до контрольної роботи.
Із чого складається ціна?
Вартість кожної контрольної розраховується індивідуально, вона залежить від кількості вимог навчального закладу та обраного автора. Враховується: обсяг роботи, тема та дисципліна, оригінальність, термін написання тощо.
Чи може допомогти агентство Магістр в написанні контрольної за 1 день?
Це залежить від теми та складності роботи, однак така можливість є. Це термінове замовлення, яке виконується за додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін