0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з фінансового аналізу на замовлення

Якщо у вас є завдання, а часу на його виконання катастрофічно не вистачає, замовте контрольну роботу з фінансового аналізу в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з фінансового аналізу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 647
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу ?

Щодня нам доводиться виконувати безліч контрольних робіт з різних дисциплін. Іноді доводиться виконувати стільки навчальних робіт, що часом не залишається часу не лише на дозвілля, а й на сон. Саме тому варто замовити контрольну роботу з фінансового аналізу у авторів агентства Магістр.

Все, що вам потрібно, зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися, слідуючи інструкції на сайті. Спочатку ви натискаєте на кнопку «Замовити». Потім переходите на сторінку реєстрації та заповняєте форму, вказуючи в ній тип роботи, своє ім’я та електронну адресу.
 2. Оформити заявку у своєму особистому кабінеті, куди ви потрапите відразу після проходження реєстрації. Ви вказуєте докладні відомості про роботу: предмет, тему роботи, обсяг, терміни виконання та інші необхідні дані, такі як назву ВНЗ та курс, на якому ви навчаєтесь. Ви також можете додати необхідні матеріали. Для того щоб контрольна відповідала вимогам, встановленим навчальним закладом, необхідно надати методичку. Для зв’язку з менеджером агентства та отримання важливих повідомлень залиште свій контактний номер телефону.
 3. Дочекатися відповіді на вашу заявку та дізнатися точну вартість замовлення. Як правило, рішення по заявці приймається протягом доби з моменту її надсилання. Якщо вартість контрольної здається вам неприйнятною, попросіть менеджера підібрати іншого автора. В зв’язку з невеликим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією його послуги можуть коштувати дешевше. Однак перед тим, як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу в такого автора, варто пам’ятати, що вона може мати не таку високу якість чи буде виконана з порушенням встановлених термінів.
 4. Оплатити контрольну. Оплата замовлення відбувається у два етапи. Перша частина вноситься перед прийняттям замовлення на роботу. Після виконання роботи повністю, вам надходить повідомлення на телефон та електронну пошту. Замовлення стає доступним в особистому кабінеті після оплати суми, що залишилася. Для переказу коштів на рахунок агентства Магістр скористайтеся популярними та безпечними сервісами оплати Platon або Liqpay. Ви зможете оплатити роботу в своєму особистому кабінеті без комісії.
 5. Відправити контрольну роботу на доопрацювання. Для цього сформуйте файл з зауваженнями та подайте його менеджеру агентства, прикріпивши до вкладки «Доопрацювати».
 6. Оцінити, наскільки якісно була виконана контрольна робота. Це можна зробити в особистому кабінеті. Також там можна залишити своє зауваження, яке по бажанню може бути опубліковано на сайті.
Якщо не знаєте, як замовити контрольну роботу з фінансового аналізу, чи у вас виникли інші, пов’язані з цим питання, пишіть в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольної роботи з фінансового аналізу довіряють Магістру?

Замовлення контрольних робіт з фінансового аналізу в агентстві Магістр є дуже вигідним. Це обумовлено його наступними перевагами:

 • Професіоналізм. Усі контрольні виконують професіонали. Це викладачі вітчизняних вузів, які не просто чудово знають свій предмет, а й набули досвіду написання робіт з конкретикою для кожного навчального закладу. Всі вимоги щодо змісту та оформлення для всіх вузів обов'язково дотримуються.
 • Унікальність. Оригінальність забезпечується тим, що автор працює індивідуально, із застосуванням достатньої кількості навчально-методичного матеріалу та літератури. Кожна контрольна робота перевіряється на плагіат спеціальними програмами, причому параметри пошуку аналогічних текстів в Інтернеті є досить суворими.
 • Конфіденційність. Однією з головних умов співпраці із замовником є нерозголошення факту звернення та отримання готової контрольної роботи.
 • Зручність розрахунків. Пропонуються популярні сервіси розрахунку, такі як Platon та Liqpay.
 • Доступні ціни. Порівняно з конкурентами тримається невисока вартість виконання контрольних робіт з фінансового аналізу. Діють знижки до 10% для постійних клієнтів.
 • Швидке замовлення контрольних робіт на сайті агентства Магістр, яке доступне клієнтам зі всіх регіонів України.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може клієнт агентства Магістр ознайомитися зі всією контрольною роботою до її повної оплати?
Він може побачити тільки половину контрольної роботи. Тільки після переказу всієї суми контрольна робота стає доступною в особистому кабінеті, де її можна завантажити.
Контрольна робота буде оригінальною?
Так, агентство Магістр пропонує замовити контрольну з фінансового аналізу з оригінальністю не нижче за середню, за умовчанням встановлену на онлайн-калькуляторі. Кожна робота проходить обов'язкову перевірку на etxt.ru або потрібну систему, як і відсоток оригінальності, вибираєте ви.
Хто пише контрольні роботи?
Контрольні з фінансового аналізу пишуть кваліфіковані спеціалісти, які мають знання на навики в певних напрямах діяльності. Також це викладачі, аспіранти на навіть співробітники наукових установ. Вони обираються в залежності від того, які вимоги встановлені до контрольної роботи.
Із чого складається ціна?
Вартість кожної контрольної розраховується індивідуально, вона залежить від кількості вимог навчального закладу та обраного автора. Враховується: обсяг роботи, тема та дисципліна, оригінальність, термін написання тощо.
Чи може допомогти агентство Магістр в написанні контрольної за 1 день?
Це залежить від теми та складності роботи, однак така можливість є. Це термінове замовлення, яке виконується за додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін