0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з історії держави та права на замовлення

Замовте контрольну роботу з історії держави та права на сайті агентства Магістр та гарантовано отримайте високий бал!

Дізнайся вартість контрольної з історії держави та права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з історії держави та права?

Замовити контрольну роботу з історії держави та права в агентстві Магістр - найкраще розв'язання питання отримання хорошої оцінки. Якщо ви пропустили тему, у вас немає часу самостійно працювати з матеріалом або просто не хочете вирішувати завдання, команда досвідчених фахівців із задоволенням вам у цьому допоможе. Для того, щоб оформити замовлення на сайті агентства Магістр, виконайте наступні дії:

 1. На головній сторінці виберіть закладку «Замовити», у реєстраційній формі вкажіть тип роботи, своє ім’я та електронну адресу. Пройшовши реєстрацію, ви отримаєте доступ в особистий кабінет, де зможете оформити замовлення.
 2. У формі замовлення, що з'явилася в особистому кабінеті, вкажіть тему роботи, предмет (історія держави та права) і відомі вам вимоги. По можливості прикріпіть файл із методичними рекомендаціями. Якщо ви робите замовлення вперше, то нам знадобиться вказати ВНЗ та курс, на якому ви навчаєтесь, а також свій номер телефону. Якщо хочете, можете розрахувати орієнтовну вартість замовлення. Для цього скористайтесь онлайн-калькулятором, який пропонується на сайті.
 3. Після відправлення заявки дочекайтеся повідомлення від агентства Магістр. З нього ви дізнаєтеся точну вартість замовлення, а також те, чи відгукнувся автор. Для того, щоб замовлення було відправлено на виконання, необхідно внести передоплату. Її розмір становить не менше 50% вартості замовлення. Якщо умови співпраці вас не влаштовують, відхиліть заявку або попросіть, щоб для вас підшукали іншого автора. Якщо він матиме менший досвід роботи чи нижчу кваліфікацію, в нього можна буде замовити контрольну з історії держави та права по нижчій ціні.
 4. Після отримання повідомлення про готовність замовлення, оплатіть його залишок. Для цього ви можете скористатися популярними платіжними сервісами Platon чи Liqpay. При оплаті контрольних робіт з історії держави та права в особистому кабінеті вони завантажуються автоматично.
 5. Якщо після перевірки роботи викладачем буде потрібна корекція, вона буде зроблена автором в рамках замовлення максимально оперативно та абсолютно безплатно. Для цього вам потрібно прикріпити файл із зауваженнями до вкладки «Доопрацювати».
 6. Після того, як ви здасте контрольну, оцініть роботу автора, який її виконував. Зробіть це у своєму особистому кабінеті.
Для того, щоб отримати консультацію з питання, що вас цікавить, зв'яжіться з менеджерами в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з історії держави та права довіряють Магістру?

Агентству Магістр довіряє багато українських студентів. В його штат входять справжні досвідчені викладачі, магістри, люди з вищою освітою та вченими ступенями. Замовити контрольну роботу з історії держави та права дуже вигідно. Це пов’язано з тим, що це рішення має багато переваг:

 • Виконання всіх вимог. Ви можете замовити контрольну з історії держави та права в авторів, які готові виконати навіть найскладніші вимоги викладачів.
 • Якісне оформлення. Автори, які працюють в агентстві Магістр, дотримуються всіх вимог щодо оформлення.
 • Точно у термін. Ваша робота буде написана точно в строк, за це можете не переживати, усю відповідальність автор бере на себе.
 • Вигідна ціна. Доступна вартість дозволить за невисоку ціну отримати якісну роботу. Постійні клієнти отримують знижку 10%.
 • Перевірені автори. У вас є можливість отримати високу оцінку, якої самотужки не вдалося б досягти навіть при максимальних зусиллях.
 • Супровід до успішної здачі та безкоштовне внесення поправок.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступні контрольні роботи з історії держави та права до їх повної оплати?
До повної оплати готові контрольні роботи недоступні. Можна ознайомитися тільки з половиною замовлення. Якщо оплата проводиться в особистому кабінеті, готова контрольна завантажується автоматично.
Чи перевіряються контрольні роботи за системою Антиплагіат?
Всі виконані роботи є авторськими та перевіряються в системі eTXT. За замовчуванням забезпечується середній рівень унікальності. При необхідності вищого відсотка, зверніть на це увагу при оформленні замовлення, і автор виконає роботу з урахуванням Ваших побажань та відсотка авторського тексту.
Хто писатиме роботу?
Автор визначається залежно від типу та складності вашої роботи. Всі автори мають вищу освіту та багаторічний досвід виконання робіт. Більшість авторів є практикуючими фахівцями у своїй галузі і чудово володіють не лише академічними знаннями, а й практикою з широкого кола питань.
Від чого залежить вартість контрольної роботи?
Вартість контрольної роботи залежить від складності та вимог до її написання. У кожному ВНЗ, на кожній спеціальності, а іноді й у кожного викладача вони можуть значно відрізнятися. Орієнтовну вартість можна розрахувати на онлайн-калькуляторі. Для визначення точної вартості треба залишити заявку на сайті.
Які найкоротші терміни виконання контрольних робіт?
Термін виконання роботи залежить від її складності, терміновості, обраного автора. Оформіть заявку, і вам буде названо точний термін виконання та вартість роботи. Якщо потрібно виконати роботу в більш стислий термін, то при оформленні замовлення обов'язково вкажіть це. Термінове замовлення виконується за один день. Відповідно, воно буде коштувати дорожче, ніж звичайне.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін