0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з історії на замовлення

Замовте контрольну роботу з історії в агентстві Магістр та отримайте за неї чудову оцінку!

Дізнайся вартість контрольної з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
374
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 397
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з історії?

Агентство Магістр – це зручний сервіс, де контрольні роботи з історії на замовлення пишуть перевірені, авторитетні фахівці. Ви можете обрати автора онлайн будь-якого рівня: аспіранта, кандидата наук, досвідченого викладача. Це недорого та вигідно. Щоб замовити контрольну роботу з історії, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр. Вона займає декілька хвилин та передбачає заповнення реєстраційної форми та зазначення в ній типу роботи, імені замовника, адреси його електронної пошти. Вона може бути логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Формування заявки та її надсилання на розгляд менеджерам агентства Магістр. Ця процедура відбувається в особистому кабінеті. У формі замовлення вказується тип роботи, її тема, предмет, унікальність, обсяг, термін написання тощо. Також зазначається місце навчання та курс замовника, номер його контактного телефону. Для того щоб контрольна відповідала вимогам ВУЗу, надсилається методичка. Я разі її відсутності автор буде керуватися загальними вимогами, встановленими до такого типу робіт.
 3. Розгляд заявки та визначення вартості замовлення. Протягом доби буде підібрано автора та визначено, скільки коштуватиме контрольна робота з такого предмету, як історія. Замовник отримає повідомлення та вирішить, чи підходить йому така ціна. Якщо підходить, він оплачує половину роботи та чекає на наступне повідомлення про готовність замовлення. Якщо ні, по бажанню йому підшукується менш досвідченіший автор. В нього можна замовити контрольну роботу з історії по нижчій ціні. Можливо, це відобразиться на якості чи на тому, скільки часу він буде виконувати замовлення.
 4. Оплата замовлення. Як вже зазначалося, після узгодження вартості роботи замовник оплачує половину роботи. Коли контрольна робота буде зроблена, він може ознайомитися з її половиною. Далі оплачується вся контрольна. Одразу після цього замовник може її завантажити. Якщо для оплати він використає особистий кабінет та один з популярних сервісів (Platon або Liqpay), то файл з роботою відкриється автоматично, без завантаження.
 5. Поправки. Буває, що в контрольну треба внести поправки. В такому випадку до вкладки «Доопрацювати» прикріпляються зауваження та відправляються автору.
 6. Оцінка. Вона виставляється автору в особистому кабінеті. Також замовник може залишити зауваження. Воно може бути розміщене на сайті агентства Магістр.
Зв'язок з автором підтримується через менеджера, якому можна написати в чат. Він передає питання автору, а його відповіді надсилає в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з історії довіряють Магістру?

В агентстві Магістр пишуть по-справжньому якісні контрольні роботи з історії! Автор відповідає за результат: він зацікавлений у хорошому відгуку замовника та підвищенні свого рівня. Звернення в агентство Магістр має ряд переваг.

 • В агентстві Магістр зібрано найкращих фахівців з різних сфер освіти, яким під силу вирішувати будь-які, навіть найскладніші контрольні роботи. Виконана контрольна робота буде грамотно оформлена та зроблена без помилок.
 • У разі потреби контрольна віддається автору на доопрацювання. Всі доробки виконуються БЕЗКОШТОВНО.
 • Ціна контрольної роботи є доступною для українських студентів. Постійним клієнтам надається знижка 10%.
 • Оформлення замовлення відбувається на зручному сайті, завдяки чому замовити контрольну з історії можуть студенти, які знаходяться в різних регіонах України.
 • Клієнтам надається підтримка менеджерів агентства, які спілкуються з ними в чаті.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка частина контрольної роботи доступна замовнику для ознайомлення до її повної оплати?
Внесення завдатку дає можливість ознайомитися з половиною роботи. Для її завантаження необхідно перерахувати всю суму. Якщо це буде зроблено в особистому кабінеті, файл з готовим замовлення відкриється автоматично.
Чи можна замовити контрольну роботу з історії з високим рівнем унікальності?
Контрольна робота матиме унікальність, рівень якої не нижчий, ніж той, що зазначений в заявці. Цей показник перевіряється в системі, яка вимагається викладачем. Якщо вимог щодо цього немає, унікальність матиме середній рівень, а для її перевірки використовуватиметься сервіс eTXT.
Хто виконує контрольні роботи на замовлення в агентстві Магістр?
Замовник може обрати серед викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів, співробітників наукових установ. Вибір залежить від вимог до роботи, а також впливає на їх вартість.
Яка вартість рішення контрольної роботи?
Вартість рішення контрольної роботи визначається індивідуально, залежно від складності та строків виконання. Ціна може залежати як від кількості сторінок, так і від наявності розрахунків, креслень, презентацій, доповідей. Отже, ціну визначаємо вже тоді, коли надсилається саме завдання.
За який час може бути виконана контрольна робота?
Як мінімум – один день. Якщо робота потрібна терміново, заявка подається заздалегідь, щоб в обраний день автор був вільний від виконання інших замовлень.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін