0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з історії на замовлення

Замовте контрольну роботу з історії в агентстві Магістр та отримайте за неї чудову оцінку!

Дізнайся вартість контрольної з історії
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 486
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з історії?

Агентство Магістр – це зручний сервіс, де контрольні роботи з історії на замовлення пишуть перевірені, авторитетні фахівці. Ви можете обрати автора онлайн будь-якого рівня: аспіранта, кандидата наук, досвідченого викладача. Це недорого та вигідно. Щоб замовити контрольну роботу з історії, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Реєстрація на сайті агентства Магістр. Вона займає декілька хвилин та передбачає заповнення реєстраційної форми та зазначення в ній типу роботи, імені замовника, адреси його електронної пошти. Вона може бути логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Формування заявки та її надсилання на розгляд менеджерам агентства Магістр. Ця процедура відбувається в особистому кабінеті. У формі замовлення вказується тип роботи, її тема, предмет, унікальність, обсяг, термін написання тощо. Також зазначається місце навчання та курс замовника, номер його контактного телефону. Для того щоб контрольна відповідала вимогам ВУЗу, надсилається методичка. Я разі її відсутності автор буде керуватися загальними вимогами, встановленими до такого типу робіт.
 3. Розгляд заявки та визначення вартості замовлення. Протягом доби буде підібрано автора та визначено, скільки коштуватиме контрольна робота з такого предмету, як історія. Замовник отримає повідомлення та вирішить, чи підходить йому така ціна. Якщо підходить, він оплачує половину роботи та чекає на наступне повідомлення про готовність замовлення. Якщо ні, по бажанню йому підшукується менш досвідченіший автор. В нього можна замовити контрольну роботу з історії по нижчій ціні. Можливо, це відобразиться на якості чи на тому, скільки часу він буде виконувати замовлення.
 4. Оплата замовлення. Як вже зазначалося, після узгодження вартості роботи замовник оплачує половину роботи. Коли контрольна робота буде зроблена, він може ознайомитися з її половиною. Далі оплачується вся контрольна. Одразу після цього замовник може її завантажити. Якщо для оплати він використає особистий кабінет та один з популярних сервісів (Platon або Liqpay), то файл з роботою відкриється автоматично, без завантаження.
 5. Поправки. Буває, що в контрольну треба внести поправки. В такому випадку до вкладки «Доопрацювати» прикріпляються зауваження та відправляються автору.
 6. Оцінка. Вона виставляється автору в особистому кабінеті. Також замовник може залишити зауваження. Воно може бути розміщене на сайті агентства Магістр.
Зв'язок з автором підтримується через менеджера, якому можна написати в чат. Він передає питання автору, а його відповіді надсилає в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з історії довіряють Магістру?

В агентстві Магістр пишуть по-справжньому якісні контрольні роботи з історії! Автор відповідає за результат: він зацікавлений у хорошому відгуку замовника та підвищенні свого рівня. Звернення в агентство Магістр має ряд переваг.

 • В агентстві Магістр зібрано найкращих фахівців з різних сфер освіти, яким під силу вирішувати будь-які, навіть найскладніші контрольні роботи. Виконана контрольна робота буде грамотно оформлена та зроблена без помилок.
 • У разі потреби контрольна віддається автору на доопрацювання. Всі доробки виконуються БЕЗКОШТОВНО.
 • Ціна контрольної роботи є доступною для українських студентів. Постійним клієнтам надається знижка 10%.
 • Оформлення замовлення відбувається на зручному сайті, завдяки чому замовити контрольну з історії можуть студенти, які знаходяться в різних регіонах України.
 • Клієнтам надається підтримка менеджерів агентства, які спілкуються з ними в чаті.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Яка частина контрольної роботи доступна замовнику для ознайомлення до її повної оплати?
Внесення завдатку дає можливість ознайомитися з половиною роботи. Для її завантаження необхідно перерахувати всю суму. Якщо це буде зроблено в особистому кабінеті, файл з готовим замовлення відкриється автоматично.
Чи можна замовити контрольну роботу з історії з високим рівнем унікальності?
Контрольна робота матиме унікальність, рівень якої не нижчий, ніж той, що зазначений в заявці. Цей показник перевіряється в системі, яка вимагається викладачем. Якщо вимог щодо цього немає, унікальність матиме середній рівень, а для її перевірки використовуватиметься сервіс eTXT.
Хто виконує контрольні роботи на замовлення в агентстві Магістр?
Замовник може обрати серед викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів, співробітників наукових установ. Вибір залежить від вимог до роботи, а також впливає на їх вартість.
Яка вартість рішення контрольної роботи?
Вартість рішення контрольної роботи визначається індивідуально, залежно від складності та строків виконання. Ціна може залежати як від кількості сторінок, так і від наявності розрахунків, креслень, презентацій, доповідей. Отже, ціну визначаємо вже тоді, коли надсилається саме завдання.
За який час може бути виконана контрольна робота?
Як мінімум – один день. Якщо робота потрібна терміново, заявка подається заздалегідь, щоб в обраний день автор був вільний від виконання інших замовлень.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін