0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з ресторанно-готельного бізнесу на замовлення

Замовте контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу в професійних авторів агентства Магістр, які мають великий досвід роботи та необхідні знання!

Дізнайся вартість контрольної з ресторанно-готельного бізнесу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 564
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу?

Агентство Магістр пропонує замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу на вигідних умовах! Зробити замовлення може кожен охочий. Послуги агентства доступні навіть тим студентам, які проживають у віддалених регіонах країни.
Для того, щоб стати клієнтом агентства Магістр та оформити замовлення, необхідно виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися, заповнивши спеціальну форму, та отримати доступ в особистий кабінет. Форма відкривається після натискання кнопки «Замовити». В ній вказується, яку саме роботу бажає замовити студент, його ім’я та електронна пошта, що буде використовуватися як пароль для входу в особистий кабінет. Ввійти в особистий кабінет можна за посиланням, яке буде надіслане на телефон чи електронну адресу.
 2. Оформлення заявки, в якій необхідно вказати докладні відомості: предмет, тему роботи, обсяг, терміни виконання та інші необхідні дані. Заявка заповняється в особистому кабінеті, в який зареєстрований клієнт переводиться автоматично. Він також може додати необхідні матеріали, в тому числі методичку. Орієнтовну вартість замовлення можна дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора, який пропонується на сайті.
 3. Узгодження вартості контрольної роботи, інформація про яку прийде після розгляду заявки. Замовника повідомлять і про те, чи відгукнувся автор. Якщо ціна роботи його влаштовує, він може вносити завдаток, який складає половину вартості роботи. Якщо ні, він відмовляється від своєї заявки або просить підібрати іншого автора, в якого можна замовити контрольну з ресторанно-готельного бізнесу за нижчою ціною. Однак менший досвід роботи, який він має, чи нижча кваліфікація, можуть вплинути на якість замовлення чи термін його виконання.
 4. Оплата. Вона відбувається в два етапи. Перша частина вноситься перед прийняттям замовлення в роботу. Друга – після написання всієї контрольної (замовнику приходить повідомлення). Одразу після оплати він може завантажити готову контрольну з ресторанно-готельного бізнесу. Перевести кошти на рахунок агентства Магістр пропонується в особистому кабінеті. Для цього рекомендується використати популярні платіжні системи Platon чи Liqpay.
 5. Внесення поправок. Для цього автору відправляються зауваження викладача. Файл з ним прикріплюється до вкладки «Доопрацювати».
 6. Поставити оцінку та залишити зауваження, якщо є така необхідність. По бажанню клієнта воно публікується на сайті.
Менеджери агентства Магістр завжди готові відповісти на запитання клієнтів online. Також є можливість скористатися готовими відповідями на популярні питання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з ресторанно-готельного бізнесу довіряють Магістру?

Команда агентства Магістр — це фахівці з уважним підходом навіть до найнезначніших моментів та деталей та досвідчені менеджери, які ведуть клієнтів з моменту прийняття замовлення та до здачі роботи. Клієнтам гарантується:

 • Висока якість. Замовлення виконує викладач ВНЗ, що спеціалізується на предметі, аспірант або науковий співробітник. Якість тексту та оформлення додатково перевіряються.
 • Унікальність. Контрольні роботи з ресторанно-готельного бізнесу проходять перевірку на сервісах, які використовуються викладачами ВНЗ. Необхідно повідомити, який рівень унікальності потрібен.
 • Оперативність. Як правило, автори здають матеріал задовго до дедлайну. Якщо часу зовсім мало, повідомте про це менеджера, і буде зроблене все можливе, щоб максимально прискорити процес.
 • Ціни. Порівнявши вартість послуг із розцінками конкурентів, ви одразу помітите різницю. Постійним клієнтам надаються знижки, які зменшують суму замовлення на 10%.
 • Швидкість та зручність замовлення. Замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу може кожен охочий, адже весь процес відбувається онлайн.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Можна ознайомитися з готовою контрольною, якщо вона повністю не оплачена?
Отримати контрольну можна тільки після повного розрахунку з агентством. До цього для ознайомлення доступна тільки перша частина замовлення. Якщо оплата буде здійснена через особистий кабінет, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Яку унікальність мають контрольні роботи з ресторанно-готельного бізнесу, замовлені в агентстві Магістр?
Вони мають ту унікальність, яка зазначена в заявці. Це стосується і сервісу перевірки. В разі відсутності чітких вимог, унікальність тексту матиме середній рівень та перевірятиметься в системі eTXT.
Хто пише контрольні?
Замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу можна у викладача ВНЗ, аспіранта та навіть у співробітника наукової установи. Все залежить від складності роботи.
Як дізнатися вартість замовлення?
За допомогою онлайн-калькулятора можна розрахувати орієнтовну вартість. Точна ціна стане відомою після того, як менеджери агентства Магістр розглянуть заявку клієнта. Повідомлення з відповіддю буде надіслано протягом доби.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін