0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з ресторанно-готельного бізнесу на замовлення

Замовте контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу в професійних авторів агентства Магістр, які мають великий досвід роботи та необхідні знання!

Дізнайся вартість контрольної з ресторанно-готельного бізнесу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
500
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 825
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу?

Агентство Магістр пропонує замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу на вигідних умовах! Зробити замовлення може кожен охочий. Послуги агентства доступні навіть тим студентам, які проживають у віддалених регіонах країни.
Для того, щоб стати клієнтом агентства Магістр та оформити замовлення, необхідно виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися, заповнивши спеціальну форму, та отримати доступ в особистий кабінет. Форма відкривається після натискання кнопки «Замовити». В ній вказується, яку саме роботу бажає замовити студент, його ім’я та електронна пошта, що буде використовуватися як пароль для входу в особистий кабінет. Ввійти в особистий кабінет можна за посиланням, яке буде надіслане на телефон чи електронну адресу.
 2. Оформлення заявки, в якій необхідно вказати докладні відомості: предмет, тему роботи, обсяг, терміни виконання та інші необхідні дані. Заявка заповняється в особистому кабінеті, в який зареєстрований клієнт переводиться автоматично. Він також може додати необхідні матеріали, в тому числі методичку. Орієнтовну вартість замовлення можна дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора, який пропонується на сайті.
 3. Узгодження вартості контрольної роботи, інформація про яку прийде після розгляду заявки. Замовника повідомлять і про те, чи відгукнувся автор. Якщо ціна роботи його влаштовує, він може вносити завдаток, який складає половину вартості роботи. Якщо ні, він відмовляється від своєї заявки або просить підібрати іншого автора, в якого можна замовити контрольну з ресторанно-готельного бізнесу за нижчою ціною. Однак менший досвід роботи, який він має, чи нижча кваліфікація, можуть вплинути на якість замовлення чи термін його виконання.
 4. Оплата. Вона відбувається в два етапи. Перша частина вноситься перед прийняттям замовлення в роботу. Друга – після написання всієї контрольної (замовнику приходить повідомлення). Одразу після оплати він може завантажити готову контрольну з ресторанно-готельного бізнесу. Перевести кошти на рахунок агентства Магістр пропонується в особистому кабінеті. Для цього рекомендується використати популярні платіжні системи Platon чи Liqpay.
 5. Внесення поправок. Для цього автору відправляються зауваження викладача. Файл з ним прикріплюється до вкладки «Доопрацювати».
 6. Поставити оцінку та залишити зауваження, якщо є така необхідність. По бажанню клієнта воно публікується на сайті.
Менеджери агентства Магістр завжди готові відповісти на запитання клієнтів online. Також є можливість скористатися готовими відповідями на популярні питання.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з ресторанно-готельного бізнесу довіряють Магістру?

Команда агентства Магістр — це фахівці з уважним підходом навіть до найнезначніших моментів та деталей та досвідчені менеджери, які ведуть клієнтів з моменту прийняття замовлення та до здачі роботи. Клієнтам гарантується:

 • Висока якість. Замовлення виконує викладач ВНЗ, що спеціалізується на предметі, аспірант або науковий співробітник. Якість тексту та оформлення додатково перевіряються.
 • Унікальність. Контрольні роботи з ресторанно-готельного бізнесу проходять перевірку на сервісах, які використовуються викладачами ВНЗ. Необхідно повідомити, який рівень унікальності потрібен.
 • Оперативність. Як правило, автори здають матеріал задовго до дедлайну. Якщо часу зовсім мало, повідомте про це менеджера, і буде зроблене все можливе, щоб максимально прискорити процес.
 • Ціни. Порівнявши вартість послуг із розцінками конкурентів, ви одразу помітите різницю. Постійним клієнтам надаються знижки, які зменшують суму замовлення на 10%.
 • Швидкість та зручність замовлення. Замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу може кожен охочий, адже весь процес відбувається онлайн.
Що про нас кажуть?
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Тарас
19 грудня
Всі вимоги дотримані, написано якісно і відносно швидко.
ID: 8972ХХ
Анастасія
18 грудня
дуже дякую за роботу! за курсову роботу отримала 98 балів
ID: 7562ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Можна ознайомитися з готовою контрольною, якщо вона повністю не оплачена?
Отримати контрольну можна тільки після повного розрахунку з агентством. До цього для ознайомлення доступна тільки перша частина замовлення. Якщо оплата буде здійснена через особистий кабінет, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Яку унікальність мають контрольні роботи з ресторанно-готельного бізнесу, замовлені в агентстві Магістр?
Вони мають ту унікальність, яка зазначена в заявці. Це стосується і сервісу перевірки. В разі відсутності чітких вимог, унікальність тексту матиме середній рівень та перевірятиметься в системі eTXT.
Хто пише контрольні?
Замовити контрольну роботу з ресторанно-готельного бізнесу можна у викладача ВНЗ, аспіранта та навіть у співробітника наукової установи. Все залежить від складності роботи.
Як дізнатися вартість замовлення?
За допомогою онлайн-калькулятора можна розрахувати орієнтовну вартість. Точна ціна стане відомою після того, як менеджери агентства Магістр розглянуть заявку клієнта. Повідомлення з відповіддю буде надіслано протягом доби.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін