0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з економіки на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з економіки за вигідною ціною у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
264
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 168
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з економіки?

Часто контрольні роботи з економіки стають каменем спотикання, що заважає мати високий поточний бал і бути допущеним до сесії. Разом з тим успішне проходження всіх перевірок може дозволити студенту отримати оцінку на іспиті автоматично. Саме тому, якщо немає можливості виконати завдання самостійно, краще замовити контрольну роботу з економіки в авторів агентства Магістр.

Замовлення оформляється в декілька етапів на сайті агентства Магістр в особистому кабінеті клієнтів.

 1. Щоб стати клієнтом агентства Магістр, необхідно пройти реєстрацію. Вона дасть змогу зробити замовлення, перевести кошти та слідкувати за процесом виконання замовлення. Реєстрація передбачає зазначення типу роботи, імені замовника та адреси його електронної пошти в спеціальній формі. Ця форма пропонується до заповнення відразу після того, як користувач сайту натисне кнопку «Замовити».
 2. Зареєстрованому користувачу сайту відкривається доступ в особистий кабінет, де він здійснює подальші дії для оформлення замовлення, а саме, заповняє форму. Крім типу роботи, в ній вказуються й інші вимоги до контрольної: її предмет, тема, рівень унікальності, термін написання тощо. Також зазначається вищий навчальний заклад, курс замовника та номер його телефону. Разом із заповненою формою бажано подати методичні рекомендації. Ввівши основні параметри контрольної роботи на онлайн-калькуляторі можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення.
 3. Протягом доби з моменту оформлення замовлення, клієнту агентства Магістр приходить повідомлення з результатами його розгляду. З нього стає відомо, чи відгукнувся автор, та яку вартість роботи він запропонував. Якщо умови співпраці влаштовують клієнта, він оплачує половину вартості контрольної роботи, тобто вносить завдаток. Якщо вартість роботи його не влаштовує, він повідомляє про це менеджера агентства та вирішує, відмовитися від послуг Магістра чи попросити підібрати автора з меншим досвідом роботи, в якого можна замовити контрольну з економіки по нижчій ціні.
 4. Одразу після отримання завдатку автор починає працювати над замовленням. Коли робота буде повністю готова, клієнт отримає повідомлення. Щоб завантажити контрольну, йому необхідно розрахуватися з агентством, оплативши всю роботу. Для зручності клієнтів така функція передбачена в особистому кабінеті. Оплата контрольних робіт з економіки та інших предметів відбувається за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay.
 5. Контрольні роботи з економіки можуть потребувати внесення поправок. Для цього всі зауваження необхідно відправити автору, який працює над замовленням.
 6. Оцінка роботи автора, яка ставиться клієнтом в особистому кабінеті, дасть змогу покращити якість послуг, що надає агентство Магістр. Також будуть прийняті та розглянуті зауваження клієнтів. Крім того, вони можуть бути опубліковані на сайті.
Підтримувати зв'язок з менеджерами агентства Магістр можна в чаті в особистому кабінеті клієнта.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з економіки варто довірити авторам агентства Магістр?

На сайті агентства Магістр можна замовити контрольну роботу з економіки у фахівця найвищої професійної категорії.

Можна бути впевненим, що робота буде виконана в строк, абсолютно правильно, що гарантує найвищу оцінку.
Серед інших переваг звернення в агентство Магістр необхідно відзначити наступне:

 • Відповідність готової контрольної роботи всім вимогам відносно якості та унікальності. При її написанні автор використовує методичні рекомендації.
 • Безкоштовне внесення поправок, яке відбувається в найкоротші терміни.
 • Можливість оформлення термінових замовлень. Робота може бути виконана за 1 день.
 • Ціни на контрольні з економіки нижчі від середньоринкових, причому це ніяк не відбивається на їх якості.
 • Оформлення замовлень на сайті агентства Магістр, яке доступне для клієнтів зі всіх регіонів України.
 • Швидке розв’язання будь-яких питань менеджерами агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Алена
30 червня
Огромное спасибо за проделанную работу!!! Спасибо за то что вовремя все успели доработать и прислали без опозданий !!!!
ID: 7965ХХ
Анна
22 червня
Гарна робота : швидко, без редагувань, викладач оцінив на найвищий бал, трошки дорого, але в цілому все добре. Дуже вдячна!
ID: 8299ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати роботу, не оплативши її повністю?
Клієнту, який вніс завдаток, доступна половина контрольної роботи. Щоб завантажити все завдання, необхідно розрахуватися з агентством Магістр повністю. Якщо зробити це в особистому кабінеті, файл з готовим замовленням може відкритися автоматично.
Унікальність контрольної роботи: на що розраховувати?
Клієнт може розраховувати на той рівень унікальності тексту контрольної роботи, яку він вказав у замовленні. Зазвичай для її перевірки використовується сервіс eTXT. Але якщо ВНЗ вимагає іншу систему, про це потрібно вказати заздалегідь.
В кого можна замовити контрольну роботу з економіки, звернувшись в агентство Магістр?
Можна замовити контрольну в авторів різних рівнів: викладачів ВНЗ, аспірантів, співробітників наукових установ. Всі вони мають достатній досвід роботи для виконання таких завдань. При виборі автора слід пам’ятати, що від його рівня залежить ціна роботи.
Від чого залежить вартість контрольної роботи?
Вона залежить від того, наскільки об'ємна контрольна, чи потрібні розрахунки тощо. Іноді недостатньо знання індексів та формул, а потрібно провести міні-дослідження на тему, проаналізувати теорію та зробити на її основі практичні висновки. Дізнатися точну вартість можна лише після розгляду заявки.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Найшвидший термін – 1 день. За терміновість доведеться доплатити, однак у високій якості виконаної роботи можна бути впевненому.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін