0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з економіки на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з економіки за вигідною ціною у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
559
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 485
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з економіки?

Часто контрольні роботи з економіки стають каменем спотикання, що заважає мати високий поточний бал і бути допущеним до сесії. Разом з тим успішне проходження всіх перевірок може дозволити студенту отримати оцінку на іспиті автоматично. Саме тому, якщо немає можливості виконати завдання самостійно, краще замовити контрольну роботу з економіки в авторів агентства Магістр.

Замовлення оформляється в декілька етапів на сайті агентства Магістр в особистому кабінеті клієнтів.

 1. Щоб стати клієнтом агентства Магістр, необхідно пройти реєстрацію. Вона дасть змогу зробити замовлення, перевести кошти та слідкувати за процесом виконання замовлення. Реєстрація передбачає зазначення типу роботи, імені замовника та адреси його електронної пошти в спеціальній формі. Ця форма пропонується до заповнення відразу після того, як користувач сайту натисне кнопку «Замовити».
 2. Зареєстрованому користувачу сайту відкривається доступ в особистий кабінет, де він здійснює подальші дії для оформлення замовлення, а саме, заповняє форму. Крім типу роботи, в ній вказуються й інші вимоги до контрольної: її предмет, тема, рівень унікальності, термін написання тощо. Також зазначається вищий навчальний заклад, курс замовника та номер його телефону. Разом із заповненою формою бажано подати методичні рекомендації. Ввівши основні параметри контрольної роботи на онлайн-калькуляторі можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення.
 3. Протягом доби з моменту оформлення замовлення, клієнту агентства Магістр приходить повідомлення з результатами його розгляду. З нього стає відомо, чи відгукнувся автор, та яку вартість роботи він запропонував. Якщо умови співпраці влаштовують клієнта, він оплачує половину вартості контрольної роботи, тобто вносить завдаток. Якщо вартість роботи його не влаштовує, він повідомляє про це менеджера агентства та вирішує, відмовитися від послуг Магістра чи попросити підібрати автора з меншим досвідом роботи, в якого можна замовити контрольну з економіки по нижчій ціні.
 4. Одразу після отримання завдатку автор починає працювати над замовленням. Коли робота буде повністю готова, клієнт отримає повідомлення. Щоб завантажити контрольну, йому необхідно розрахуватися з агентством, оплативши всю роботу. Для зручності клієнтів така функція передбачена в особистому кабінеті. Оплата контрольних робіт з економіки та інших предметів відбувається за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay.
 5. Контрольні роботи з економіки можуть потребувати внесення поправок. Для цього всі зауваження необхідно відправити автору, який працює над замовленням.
 6. Оцінка роботи автора, яка ставиться клієнтом в особистому кабінеті, дасть змогу покращити якість послуг, що надає агентство Магістр. Також будуть прийняті та розглянуті зауваження клієнтів. Крім того, вони можуть бути опубліковані на сайті.
Підтримувати зв'язок з менеджерами агентства Магістр можна в чаті в особистому кабінеті клієнта.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з економіки варто довірити авторам агентства Магістр?

На сайті агентства Магістр можна замовити контрольну роботу з економіки у фахівця найвищої професійної категорії.

Можна бути впевненим, що робота буде виконана в строк, абсолютно правильно, що гарантує найвищу оцінку.
Серед інших переваг звернення в агентство Магістр необхідно відзначити наступне:

 • Відповідність готової контрольної роботи всім вимогам відносно якості та унікальності. При її написанні автор використовує методичні рекомендації.
 • Безкоштовне внесення поправок, яке відбувається в найкоротші терміни.
 • Можливість оформлення термінових замовлень. Робота може бути виконана за 1 день.
 • Ціни на контрольні з економіки нижчі від середньоринкових, причому це ніяк не відбивається на їх якості.
 • Оформлення замовлень на сайті агентства Магістр, яке доступне для клієнтів зі всіх регіонів України.
 • Швидке розв’язання будь-яких питань менеджерами агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати роботу, не оплативши її повністю?
Клієнту, який вніс завдаток, доступна половина контрольної роботи. Щоб завантажити все завдання, необхідно розрахуватися з агентством Магістр повністю. Якщо зробити це в особистому кабінеті, файл з готовим замовленням може відкритися автоматично.
Унікальність контрольної роботи: на що розраховувати?
Клієнт може розраховувати на той рівень унікальності тексту контрольної роботи, яку він вказав у замовленні. Зазвичай для її перевірки використовується сервіс eTXT. Але якщо ВНЗ вимагає іншу систему, про це потрібно вказати заздалегідь.
В кого можна замовити контрольну роботу з економіки, звернувшись в агентство Магістр?
Можна замовити контрольну в авторів різних рівнів: викладачів ВНЗ, аспірантів, співробітників наукових установ. Всі вони мають достатній досвід роботи для виконання таких завдань. При виборі автора слід пам’ятати, що від його рівня залежить ціна роботи.
Від чого залежить вартість контрольної роботи?
Вона залежить від того, наскільки об'ємна контрольна, чи потрібні розрахунки тощо. Іноді недостатньо знання індексів та формул, а потрібно провести міні-дослідження на тему, проаналізувати теорію та зробити на її основі практичні висновки. Дізнатися точну вартість можна лише після розгляду заявки.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Найшвидший термін – 1 день. За терміновість доведеться доплатити, однак у високій якості виконаної роботи можна бути впевненому.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін