0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з економіки на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з економіки за вигідною ціною у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 161
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з економіки?

Часто контрольні роботи з економіки стають каменем спотикання, що заважає мати високий поточний бал і бути допущеним до сесії. Разом з тим успішне проходження всіх перевірок може дозволити студенту отримати оцінку на іспиті автоматично. Саме тому, якщо немає можливості виконати завдання самостійно, краще замовити контрольну роботу з економіки в авторів агентства Магістр.

Замовлення оформляється в декілька етапів на сайті агентства Магістр в особистому кабінеті клієнтів.

 1. Щоб стати клієнтом агентства Магістр, необхідно пройти реєстрацію. Вона дасть змогу зробити замовлення, перевести кошти та слідкувати за процесом виконання замовлення. Реєстрація передбачає зазначення типу роботи, імені замовника та адреси його електронної пошти в спеціальній формі. Ця форма пропонується до заповнення відразу після того, як користувач сайту натисне кнопку «Замовити».
 2. Зареєстрованому користувачу сайту відкривається доступ в особистий кабінет, де він здійснює подальші дії для оформлення замовлення, а саме, заповняє форму. Крім типу роботи, в ній вказуються й інші вимоги до контрольної: її предмет, тема, рівень унікальності, термін написання тощо. Також зазначається вищий навчальний заклад, курс замовника та номер його телефону. Разом із заповненою формою бажано подати методичні рекомендації. Ввівши основні параметри контрольної роботи на онлайн-калькуляторі можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення.
 3. Протягом доби з моменту оформлення замовлення, клієнту агентства Магістр приходить повідомлення з результатами його розгляду. З нього стає відомо, чи відгукнувся автор, та яку вартість роботи він запропонував. Якщо умови співпраці влаштовують клієнта, він оплачує половину вартості контрольної роботи, тобто вносить завдаток. Якщо вартість роботи його не влаштовує, він повідомляє про це менеджера агентства та вирішує, відмовитися від послуг Магістра чи попросити підібрати автора з меншим досвідом роботи, в якого можна замовити контрольну з економіки по нижчій ціні.
 4. Одразу після отримання завдатку автор починає працювати над замовленням. Коли робота буде повністю готова, клієнт отримає повідомлення. Щоб завантажити контрольну, йому необхідно розрахуватися з агентством, оплативши всю роботу. Для зручності клієнтів така функція передбачена в особистому кабінеті. Оплата контрольних робіт з економіки та інших предметів відбувається за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay.
 5. Контрольні роботи з економіки можуть потребувати внесення поправок. Для цього всі зауваження необхідно відправити автору, який працює над замовленням.
 6. Оцінка роботи автора, яка ставиться клієнтом в особистому кабінеті, дасть змогу покращити якість послуг, що надає агентство Магістр. Також будуть прийняті та розглянуті зауваження клієнтів. Крім того, вони можуть бути опубліковані на сайті.
Підтримувати зв'язок з менеджерами агентства Магістр можна в чаті в особистому кабінеті клієнта.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з економіки варто довірити авторам агентства Магістр?

На сайті агентства Магістр можна замовити контрольну роботу з економіки у фахівця найвищої професійної категорії.

Можна бути впевненим, що робота буде виконана в строк, абсолютно правильно, що гарантує найвищу оцінку.
Серед інших переваг звернення в агентство Магістр необхідно відзначити наступне:

 • Відповідність готової контрольної роботи всім вимогам відносно якості та унікальності. При її написанні автор використовує методичні рекомендації.
 • Безкоштовне внесення поправок, яке відбувається в найкоротші терміни.
 • Можливість оформлення термінових замовлень. Робота може бути виконана за 1 день.
 • Ціни на контрольні з економіки нижчі від середньоринкових, причому це ніяк не відбивається на їх якості.
 • Оформлення замовлень на сайті агентства Магістр, яке доступне для клієнтів зі всіх регіонів України.
 • Швидке розв’язання будь-яких питань менеджерами агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати роботу, не оплативши її повністю?
Клієнту, який вніс завдаток, доступна половина контрольної роботи. Щоб завантажити все завдання, необхідно розрахуватися з агентством Магістр повністю. Якщо зробити це в особистому кабінеті, файл з готовим замовленням може відкритися автоматично.
Унікальність контрольної роботи: на що розраховувати?
Клієнт може розраховувати на той рівень унікальності тексту контрольної роботи, яку він вказав у замовленні. Зазвичай для її перевірки використовується сервіс eTXT. Але якщо ВНЗ вимагає іншу систему, про це потрібно вказати заздалегідь.
В кого можна замовити контрольну роботу з економіки, звернувшись в агентство Магістр?
Можна замовити контрольну в авторів різних рівнів: викладачів ВНЗ, аспірантів, співробітників наукових установ. Всі вони мають достатній досвід роботи для виконання таких завдань. При виборі автора слід пам’ятати, що від його рівня залежить ціна роботи.
Від чого залежить вартість контрольної роботи?
Вона залежить від того, наскільки об'ємна контрольна, чи потрібні розрахунки тощо. Іноді недостатньо знання індексів та формул, а потрібно провести міні-дослідження на тему, проаналізувати теорію та зробити на її основі практичні висновки. Дізнатися точну вартість можна лише після розгляду заявки.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Найшвидший термін – 1 день. За терміновість доведеться доплатити, однак у високій якості виконаної роботи можна бути впевненому.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін