0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з економіки на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з економіки за вигідною ціною у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
376
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 402
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з економіки?

Часто контрольні роботи з економіки стають каменем спотикання, що заважає мати високий поточний бал і бути допущеним до сесії. Разом з тим успішне проходження всіх перевірок може дозволити студенту отримати оцінку на іспиті автоматично. Саме тому, якщо немає можливості виконати завдання самостійно, краще замовити контрольну роботу з економіки в авторів агентства Магістр.

Замовлення оформляється в декілька етапів на сайті агентства Магістр в особистому кабінеті клієнтів.

 1. Щоб стати клієнтом агентства Магістр, необхідно пройти реєстрацію. Вона дасть змогу зробити замовлення, перевести кошти та слідкувати за процесом виконання замовлення. Реєстрація передбачає зазначення типу роботи, імені замовника та адреси його електронної пошти в спеціальній формі. Ця форма пропонується до заповнення відразу після того, як користувач сайту натисне кнопку «Замовити».
 2. Зареєстрованому користувачу сайту відкривається доступ в особистий кабінет, де він здійснює подальші дії для оформлення замовлення, а саме, заповняє форму. Крім типу роботи, в ній вказуються й інші вимоги до контрольної: її предмет, тема, рівень унікальності, термін написання тощо. Також зазначається вищий навчальний заклад, курс замовника та номер його телефону. Разом із заповненою формою бажано подати методичні рекомендації. Ввівши основні параметри контрольної роботи на онлайн-калькуляторі можна розрахувати орієнтовну вартість замовлення.
 3. Протягом доби з моменту оформлення замовлення, клієнту агентства Магістр приходить повідомлення з результатами його розгляду. З нього стає відомо, чи відгукнувся автор, та яку вартість роботи він запропонував. Якщо умови співпраці влаштовують клієнта, він оплачує половину вартості контрольної роботи, тобто вносить завдаток. Якщо вартість роботи його не влаштовує, він повідомляє про це менеджера агентства та вирішує, відмовитися від послуг Магістра чи попросити підібрати автора з меншим досвідом роботи, в якого можна замовити контрольну з економіки по нижчій ціні.
 4. Одразу після отримання завдатку автор починає працювати над замовленням. Коли робота буде повністю готова, клієнт отримає повідомлення. Щоб завантажити контрольну, йому необхідно розрахуватися з агентством, оплативши всю роботу. Для зручності клієнтів така функція передбачена в особистому кабінеті. Оплата контрольних робіт з економіки та інших предметів відбувається за допомогою популярних платіжних сервісів Platon або Liqpay.
 5. Контрольні роботи з економіки можуть потребувати внесення поправок. Для цього всі зауваження необхідно відправити автору, який працює над замовленням.
 6. Оцінка роботи автора, яка ставиться клієнтом в особистому кабінеті, дасть змогу покращити якість послуг, що надає агентство Магістр. Також будуть прийняті та розглянуті зауваження клієнтів. Крім того, вони можуть бути опубліковані на сайті.
Підтримувати зв'язок з менеджерами агентства Магістр можна в чаті в особистому кабінеті клієнта.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з економіки варто довірити авторам агентства Магістр?

На сайті агентства Магістр можна замовити контрольну роботу з економіки у фахівця найвищої професійної категорії.

Можна бути впевненим, що робота буде виконана в строк, абсолютно правильно, що гарантує найвищу оцінку.
Серед інших переваг звернення в агентство Магістр необхідно відзначити наступне:

 • Відповідність готової контрольної роботи всім вимогам відносно якості та унікальності. При її написанні автор використовує методичні рекомендації.
 • Безкоштовне внесення поправок, яке відбувається в найкоротші терміни.
 • Можливість оформлення термінових замовлень. Робота може бути виконана за 1 день.
 • Ціни на контрольні з економіки нижчі від середньоринкових, причому це ніяк не відбивається на їх якості.
 • Оформлення замовлень на сайті агентства Магістр, яке доступне для клієнтів зі всіх регіонів України.
 • Швидке розв’язання будь-яких питань менеджерами агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати роботу, не оплативши її повністю?
Клієнту, який вніс завдаток, доступна половина контрольної роботи. Щоб завантажити все завдання, необхідно розрахуватися з агентством Магістр повністю. Якщо зробити це в особистому кабінеті, файл з готовим замовленням може відкритися автоматично.
Унікальність контрольної роботи: на що розраховувати?
Клієнт може розраховувати на той рівень унікальності тексту контрольної роботи, яку він вказав у замовленні. Зазвичай для її перевірки використовується сервіс eTXT. Але якщо ВНЗ вимагає іншу систему, про це потрібно вказати заздалегідь.
В кого можна замовити контрольну роботу з економіки, звернувшись в агентство Магістр?
Можна замовити контрольну в авторів різних рівнів: викладачів ВНЗ, аспірантів, співробітників наукових установ. Всі вони мають достатній досвід роботи для виконання таких завдань. При виборі автора слід пам’ятати, що від його рівня залежить ціна роботи.
Від чого залежить вартість контрольної роботи?
Вона залежить від того, наскільки об'ємна контрольна, чи потрібні розрахунки тощо. Іноді недостатньо знання індексів та формул, а потрібно провести міні-дослідження на тему, проаналізувати теорію та зробити на її основі практичні висновки. Дізнатися точну вартість можна лише після розгляду заявки.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Найшвидший термін – 1 день. За терміновість доведеться доплатити, однак у високій якості виконаної роботи можна бути впевненому.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін