0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з інформаційно-аналітичної діяльності на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності в агентстві Магістр, яке надає ефективну підтримку студентам вищих навчальних закладів України!

Дізнайся вартість контрольної з інформаційно-аналітичної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
361
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 808
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності?

Контрольна робота - це проміжна перевірка знань студента. Тільки за умови позитивної оцінки він допускається до іспиту чи заліку. Саме тому до виконання такого завдання слід віднестися відповідально. Найкращий варіант – замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності в авторів агентства Магістр. Це викладачі провідних вузів України, аспіранти, кандидати та доктори наук.

Після успішної реєстрації на сайті агентства Магістр необхідно оформити заявку та відправити її на розгляд менеджерам агентства Магістр. Замовлення відбувається в декілька етапів:

 1. Спочатку користувач реєструється на сайті агентства Магістр. Таким чином він може отримати доступ до свого особистого кабінету та подати заявку. Реєстрація передбачає заповнення спеціальної форми, яка відкривається одразу після того, як він натиснув кнопку «Замовити». В цій формі вказується тип роботи, ім'я та адреса його електронної пошти. Електронна пошта необхідна не тільки для отримання листів з важливою інформацією, а й для того, щоб зайти в особистий кабінет. Вона використовується в якості логіну.
 2. Після успішної реєстрації на сайті необхідно сформувати заявку та відправити її на розгляд. Спочатку вказуються основні вимоги до роботи: тип, тема, предмет, унікальність, сервіс для її перевірки, термін написання тощо. Потім зазначається, де та на якому курсі навчається замовник, вказується його номер телефону. Разом з заявою на розгляд подається методичка.
 3. Після розгляду заявки, який займає не більше доби, замовнику приходить повідомлення. Показується, чи відгукнувся автор, та яку вартість роботи він встановив. Якщо умови співпраці влаштовують замовника, він вносить завдаток, що є основною умовою для початку виконання замовлення. В разі, якщо вартість замовлення здається високою, можна відхилити свою заявку. Ще один варіант - це зв'язатися з менеджером агентства Магістр та попросити підібрати іншого автора. Його кваліфікація чи досвід роботи може бути не таким великим, однак можна замовити контрольну з інформаційно-аналітичної діяльності по більш доступній ціні.
 4. Розрахуватися за агентством Магістр за виконану роботу. Як вже зазначалося, перший етап оплати - це завдаток, сума якого становить 50% від вартості роботи. Другий етап - це повна оплата замовлення. Вона проводиться після отримання повідомлення про готовність роботи. Замовник може скористатися популярними платіжними сервісами, такими як Platon чи Liqpay та переказати кошти у своєму особистому кабінеті.
 5. В разі виявлення помилок чи будь-яких неточностей, допущених автором агентства Магістр, в роботу вносяться поправки. Для цього файл із зауваженнями прикріпляється до вкладки «Доопрацювати» та відправляється менеджеру, який у свою чергу, передає їх автору.
 6. Для того, щоб оцінити роботу автора, необхідно зайти в особистий кабінет та поставити йому оцінку. В особистому кабінеті можна залишити зауваження. Воно може бути опубліковане на сайті агентства Магістр.
Менеджери агентства Магістр швидко дадуть відповідь на всі питання та вирішать проблеми, пов’язані із замовленням контрольних робіт з інформаційно-аналітичної діяльності.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з інформаційно-аналітичної діяльності довіряють Магістру?

Агентство Магістр зацікавлене у довгостроковій співпраці, тому пропонує клієнтам, які вирішили замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності, вигідні умови, а саме:

 • 100% гарантію якості;
 • індивідуальний підхід щодо ціни;
 • знижки 10% для постійних клієнтів;
 • безкоштовні поправки;
 • дотримання вимог ГОСТів, грамотно та правильно оформлені роботи зі схемами, фото та кресленнями;
 • підтримку менеджера;
 • можливість оформити замовлення онлайн, знаходячись в будь-якому регіоні країни;
 • здавання готової роботи без затримок - точно у зазначену дату;
 • лише перевірені автори: викладачі, аспіранти, наукові співробітники.
Скориставшись послугами агентства, студент більше не шукатимете відповіді на запитання, де замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності. Адже гідної альтернативи сервісу немає.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
На якому етапі можна ознайомитися з готовою контрольною роботою?
З готовою контрольною з інформаційно-аналітичної діяльності можна ознайомитися тільки після повної оплати замовлення. До цього можна прочитати тільки половину роботи.
Чи перевіряються контрольні роботи з інформаційно-аналітичної діяльності на антиплагіат? Які сервіси для цього використовуються?
Звісно, перевіряються. Зазвичай використовується etxt, але можна вказати самостійно, яким сервісом потрібно перевірити роботу.
Хто автор?
Для виконання замовлення призначаються автори з високим показником виконаних робіт та досвідом роботи в тій чи іншій сфері. Від рівня автора залежить вартість роботи.
Яка вартість контрольної роботи?
Вартість залежить від кількості сторінок, терміну, терміновості роботи, % унікальності та інших факторів, які вказуються при оформленні замовлення.
Як швидко буде зроблена контрольна робота?
Автори виконують завдання в точно обумовлені терміни. Якщо «терміни горять», то замовлення потрапить на обробку в першу чергу, і максимально швидко буде призначений виконавець. Воно буде виконане за один день.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін