0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з інформаційно-аналітичної діяльності на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності в агентстві Магістр, яке надає ефективну підтримку студентам вищих навчальних закладів України!

Дізнайся вартість контрольної з інформаційно-аналітичної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності?

Контрольна робота - це проміжна перевірка знань студента. Тільки за умови позитивної оцінки він допускається до іспиту чи заліку. Саме тому до виконання такого завдання слід віднестися відповідально. Найкращий варіант – замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності в авторів агентства Магістр. Це викладачі провідних вузів України, аспіранти, кандидати та доктори наук.

Після успішної реєстрації на сайті агентства Магістр необхідно оформити заявку та відправити її на розгляд менеджерам агентства Магістр. Замовлення відбувається в декілька етапів:

 1. Спочатку користувач реєструється на сайті агентства Магістр. Таким чином він може отримати доступ до свого особистого кабінету та подати заявку. Реєстрація передбачає заповнення спеціальної форми, яка відкривається одразу після того, як він натиснув кнопку «Замовити». В цій формі вказується тип роботи, ім'я та адреса його електронної пошти. Електронна пошта необхідна не тільки для отримання листів з важливою інформацією, а й для того, щоб зайти в особистий кабінет. Вона використовується в якості логіну.
 2. Після успішної реєстрації на сайті необхідно сформувати заявку та відправити її на розгляд. Спочатку вказуються основні вимоги до роботи: тип, тема, предмет, унікальність, сервіс для її перевірки, термін написання тощо. Потім зазначається, де та на якому курсі навчається замовник, вказується його номер телефону. Разом з заявою на розгляд подається методичка.
 3. Після розгляду заявки, який займає не більше доби, замовнику приходить повідомлення. Показується, чи відгукнувся автор, та яку вартість роботи він встановив. Якщо умови співпраці влаштовують замовника, він вносить завдаток, що є основною умовою для початку виконання замовлення. В разі, якщо вартість замовлення здається високою, можна відхилити свою заявку. Ще один варіант - це зв'язатися з менеджером агентства Магістр та попросити підібрати іншого автора. Його кваліфікація чи досвід роботи може бути не таким великим, однак можна замовити контрольну з інформаційно-аналітичної діяльності по більш доступній ціні.
 4. Розрахуватися за агентством Магістр за виконану роботу. Як вже зазначалося, перший етап оплати - це завдаток, сума якого становить 50% від вартості роботи. Другий етап - це повна оплата замовлення. Вона проводиться після отримання повідомлення про готовність роботи. Замовник може скористатися популярними платіжними сервісами, такими як Platon чи Liqpay та переказати кошти у своєму особистому кабінеті.
 5. В разі виявлення помилок чи будь-яких неточностей, допущених автором агентства Магістр, в роботу вносяться поправки. Для цього файл із зауваженнями прикріпляється до вкладки «Доопрацювати» та відправляється менеджеру, який у свою чергу, передає їх автору.
 6. Для того, щоб оцінити роботу автора, необхідно зайти в особистий кабінет та поставити йому оцінку. В особистому кабінеті можна залишити зауваження. Воно може бути опубліковане на сайті агентства Магістр.
Менеджери агентства Магістр швидко дадуть відповідь на всі питання та вирішать проблеми, пов’язані із замовленням контрольних робіт з інформаційно-аналітичної діяльності.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з інформаційно-аналітичної діяльності довіряють Магістру?

Агентство Магістр зацікавлене у довгостроковій співпраці, тому пропонує клієнтам, які вирішили замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності, вигідні умови, а саме:

 • 100% гарантію якості;
 • індивідуальний підхід щодо ціни;
 • знижки 10% для постійних клієнтів;
 • безкоштовні поправки;
 • дотримання вимог ГОСТів, грамотно та правильно оформлені роботи зі схемами, фото та кресленнями;
 • підтримку менеджера;
 • можливість оформити замовлення онлайн, знаходячись в будь-якому регіоні країни;
 • здавання готової роботи без затримок - точно у зазначену дату;
 • лише перевірені автори: викладачі, аспіранти, наукові співробітники.
Скориставшись послугами агентства, студент більше не шукатимете відповіді на запитання, де замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності. Адже гідної альтернативи сервісу немає.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
На якому етапі можна ознайомитися з готовою контрольною роботою?
З готовою контрольною з інформаційно-аналітичної діяльності можна ознайомитися тільки після повної оплати замовлення. До цього можна прочитати тільки половину роботи.
Чи перевіряються контрольні роботи з інформаційно-аналітичної діяльності на антиплагіат? Які сервіси для цього використовуються?
Звісно, перевіряються. Зазвичай використовується etxt, але можна вказати самостійно, яким сервісом потрібно перевірити роботу.
Хто автор?
Для виконання замовлення призначаються автори з високим показником виконаних робіт та досвідом роботи в тій чи іншій сфері. Від рівня автора залежить вартість роботи.
Яка вартість контрольної роботи?
Вартість залежить від кількості сторінок, терміну, терміновості роботи, % унікальності та інших факторів, які вказуються при оформленні замовлення.
Як швидко буде зроблена контрольна робота?
Автори виконують завдання в точно обумовлені терміни. Якщо «терміни горять», то замовлення потрапить на обробку в першу чергу, і максимально швидко буде призначений виконавець. Воно буде виконане за один день.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін