0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з інформаційно-аналітичної діяльності на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності в агентстві Магістр, яке надає ефективну підтримку студентам вищих навчальних закладів України!

Дізнайся вартість контрольної з інформаційно-аналітичної діяльності
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності?

Контрольна робота - це проміжна перевірка знань студента. Тільки за умови позитивної оцінки він допускається до іспиту чи заліку. Саме тому до виконання такого завдання слід віднестися відповідально. Найкращий варіант – замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності в авторів агентства Магістр. Це викладачі провідних вузів України, аспіранти, кандидати та доктори наук.

Після успішної реєстрації на сайті агентства Магістр необхідно оформити заявку та відправити її на розгляд менеджерам агентства Магістр. Замовлення відбувається в декілька етапів:

 1. Спочатку користувач реєструється на сайті агентства Магістр. Таким чином він може отримати доступ до свого особистого кабінету та подати заявку. Реєстрація передбачає заповнення спеціальної форми, яка відкривається одразу після того, як він натиснув кнопку «Замовити». В цій формі вказується тип роботи, ім'я та адреса його електронної пошти. Електронна пошта необхідна не тільки для отримання листів з важливою інформацією, а й для того, щоб зайти в особистий кабінет. Вона використовується в якості логіну.
 2. Після успішної реєстрації на сайті необхідно сформувати заявку та відправити її на розгляд. Спочатку вказуються основні вимоги до роботи: тип, тема, предмет, унікальність, сервіс для її перевірки, термін написання тощо. Потім зазначається, де та на якому курсі навчається замовник, вказується його номер телефону. Разом з заявою на розгляд подається методичка.
 3. Після розгляду заявки, який займає не більше доби, замовнику приходить повідомлення. Показується, чи відгукнувся автор, та яку вартість роботи він встановив. Якщо умови співпраці влаштовують замовника, він вносить завдаток, що є основною умовою для початку виконання замовлення. В разі, якщо вартість замовлення здається високою, можна відхилити свою заявку. Ще один варіант - це зв'язатися з менеджером агентства Магістр та попросити підібрати іншого автора. Його кваліфікація чи досвід роботи може бути не таким великим, однак можна замовити контрольну з інформаційно-аналітичної діяльності по більш доступній ціні.
 4. Розрахуватися за агентством Магістр за виконану роботу. Як вже зазначалося, перший етап оплати - це завдаток, сума якого становить 50% від вартості роботи. Другий етап - це повна оплата замовлення. Вона проводиться після отримання повідомлення про готовність роботи. Замовник може скористатися популярними платіжними сервісами, такими як Platon чи Liqpay та переказати кошти у своєму особистому кабінеті.
 5. В разі виявлення помилок чи будь-яких неточностей, допущених автором агентства Магістр, в роботу вносяться поправки. Для цього файл із зауваженнями прикріпляється до вкладки «Доопрацювати» та відправляється менеджеру, який у свою чергу, передає їх автору.
 6. Для того, щоб оцінити роботу автора, необхідно зайти в особистий кабінет та поставити йому оцінку. В особистому кабінеті можна залишити зауваження. Воно може бути опубліковане на сайті агентства Магістр.
Менеджери агентства Магістр швидко дадуть відповідь на всі питання та вирішать проблеми, пов’язані із замовленням контрольних робіт з інформаційно-аналітичної діяльності.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з інформаційно-аналітичної діяльності довіряють Магістру?

Агентство Магістр зацікавлене у довгостроковій співпраці, тому пропонує клієнтам, які вирішили замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності, вигідні умови, а саме:

 • 100% гарантію якості;
 • індивідуальний підхід щодо ціни;
 • знижки 10% для постійних клієнтів;
 • безкоштовні поправки;
 • дотримання вимог ГОСТів, грамотно та правильно оформлені роботи зі схемами, фото та кресленнями;
 • підтримку менеджера;
 • можливість оформити замовлення онлайн, знаходячись в будь-якому регіоні країни;
 • здавання готової роботи без затримок - точно у зазначену дату;
 • лише перевірені автори: викладачі, аспіранти, наукові співробітники.
Скориставшись послугами агентства, студент більше не шукатимете відповіді на запитання, де замовити контрольну роботу з інформаційно-аналітичної діяльності. Адже гідної альтернативи сервісу немає.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
На якому етапі можна ознайомитися з готовою контрольною роботою?
З готовою контрольною з інформаційно-аналітичної діяльності можна ознайомитися тільки після повної оплати замовлення. До цього можна прочитати тільки половину роботи.
Чи перевіряються контрольні роботи з інформаційно-аналітичної діяльності на антиплагіат? Які сервіси для цього використовуються?
Звісно, перевіряються. Зазвичай використовується etxt, але можна вказати самостійно, яким сервісом потрібно перевірити роботу.
Хто автор?
Для виконання замовлення призначаються автори з високим показником виконаних робіт та досвідом роботи в тій чи іншій сфері. Від рівня автора залежить вартість роботи.
Яка вартість контрольної роботи?
Вартість залежить від кількості сторінок, терміну, терміновості роботи, % унікальності та інших факторів, які вказуються при оформленні замовлення.
Як швидко буде зроблена контрольна робота?
Автори виконують завдання в точно обумовлені терміни. Якщо «терміни горять», то замовлення потрапить на обробку в першу чергу, і максимально швидко буде призначений виконавець. Воно буде виконане за один день.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін