0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з журналістики на замовлення

Замовте контрольну роботу з журналістики за доступною ціною у професійних авторів агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з журналістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
374
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 397
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з журналістики?

Більшість студентів факультетів журналістики вже на другому курсі починають працювати за фахом. Адже крім робочих обов'язків, необхідно відвідувати лекції та семінари, готуватися до іспитів та заліків, писати реферати та курсові роботи. Тому великим попитом у студентів користуються послуги фахівців, які пропонують замовити контрольну роботу з журналістики. Такі фахівці працюють в агентстві Магістр.

Для того, щоб замовити роботу, зайдіть на сайт агентства та дотримуйтесь підказок системи. Ви зможете за кілька хвилин улагодити всі формальності та приступити до повноцінного використання порталу.

 1. Пройдіть реєстрацію та отримайте доступ в особистий кабінет. Вкажіть, яку сааме роботу збираєтеся замовити, своє ім’я та електронну пошту. Ви можете використовувати її в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Подайте заявку, оформивши її належним чином. Для цього зазначте в формі, яка відкриється в особистому кабінеті, вимоги до контрольної роботи. Вкажіть її тему, предмет, унікальність, обсяг, термін написання тощо. Також необхідно надати інформацію про себе: свій ВНЗ, курс та номер телефону. Все це разом з методичними рекомендаціями відправляється на розгляд менеджерам агентства Магістр. Він займає не більше як добу.
 3. Узгодьте вартість роботи. Ви отримуєте повідомлення з результатами розгляду заявки, а саме, з ціною, яку пропонує автор, що відгукнувся на замовлення. Якщо вона вас влаштовує, вносьте завдаток та очікуйте повідомлення про готовність роботи. Якщо вартість роботи здається високою, зверніться до менеджера агентства з проханням підібрати автора з меншим досвідом, в якого можна замовити контрольну роботу з журналістики по доступнішій ціні.
 4. Оплатіть замовлення повністю. Після отримання повідомлення про готовність замовлення, перекажіть кошти за всю роботу. Для цього можна скористатися популярними платіжними сервісами Platon або Liqpay, які дозволяють зекономити на комісії. Оплата всієї роботи дає можливість завантажити її в особистому кабінеті.
 5. Відправте зауваження викладача, прикріпивши їх до вкладки «Доопрацювати». Відповідно до них вносяться безкоштовні поправки.
 6. Поставте свою оцінку автору, який займався написанням контрольної роботи. Ви можете це зробити після здачі роботи у своєму особистому кабінеті.
Якщо у вас виникнуть питання щодо замовлення, оплати чи завантаження контрольних робіт з журналістики, пишіть в чат менеджерам агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з журналістики довіряють Магістру?

В агентстві Магістр не працюють дилетанти. Професіоналізм виконавців підтверджується відмінними відгуками випускників та студентів багатьох вищих навчальних закладів України. Вони рекомендують замовити контрольну роботу з журналістики в агентстві Магістр та відзначають його наступні переваги:

 • Контрольна робота змістовна та унікальна, оформлена відповідно до ГОСТу, виконана в строк.
 • Поправки вносяться безкоштовно та швидко.
 • Ціни доступні для всіх студентів, які потребують допомоги професійних авторів.
 • Усі розрахунки відбуваються за допомогою безпечних систем онлайн-платежів.
 • Оформлення замовлення відбувається на сайті агентства Магістр. Скористатися його послугами можна знаходячись в будь-якому регіоні України.
 • Клієнтам гарантується постійна підтримка менеджерів агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Сергій
19 липня
Все було виконано вірно та вчасно.
ID: 8195ХХ
Я титулку заповню сам
18 липня
Зробили дуже якісно. Трішки незручно вийшло що виконавець рропустив розділ в методичці за кількість сторінок і зробив в 2 рази більше. Я повторнорно звернувся і виконавець все виправив. Деякі деталі я підпрааив і роботу прийняли, мене перевели на 2 курс. Можу ще добавити що людина що робила замовлення старанна
ID: 10467ХХ
Вікторія
27 червня
Все вчасно і круто зроблено! Рекомендую. (Не повірите, навіть не кидалово) То була моя перша заказана робота і хоча ціна була трохи вищою за інших, все одно воно того варте!
ID: 10375ХХ
Ксенія
22 червня
Усе виконано чудово , швидше ніж було необхідно. Також усі правки вносилися дуже швидко та якісно.Дякую велике !!!
ID: 9512ХХ
Демід
22 червня
Чудова та вчасна курсова
ID: 10135ХХ
Костя     09 липня
Курсовая
Займався навчанням як міг, але робота перекреслює можливість на 100% навчатись, навіть на дистанційці. Тому вирішив знайти компанію, де допоможуть за гроші вирішити мої питання щодо навчання. Такою компанією став Магістр, який мені написав чудові кілька робіт і співпраця з ними це одне задоволення. Раджу і рекомендую авторів, вони заслуговують на статус компанії, яка допомагає студентам - не дарма вони кажуть, що працюють багато років.
Світлана     27 червня
Курсовая
Написали відмінну курсову, тема розкрита дуже добре, оригінальність перевірки в моєму ВНЗ вийшла 78%, це дуже хороший результат. Викладачка попросила лише початок трохи відредагувати, вказала коментар, я цей коментар просто скопіювала в доробку автору, і за кілька годин коригування автор виконав, все було готове, хоча зазвичай щонайменше 5 днів роблять. Відкоригували безкоштовно) Робота дуже сподобалася, викладачка оцінила на відмінно. Дуже сервісу вдячна, у мене взагалі часу не вистачало на виконання роботи) Всім раджу замовляти роботи саме тут, виконують дуже швидко, вартість адекватна, якість гідна.
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати виконану контрольну роботи до її повної оплати?
Замовнику доступна тільки перша частина контрольної роботи. Повне завантаження можливе тільки після внесення всієї суми. Якщо розрахунок з агентством здійснюється в особистому кабінеті, файл з контрольною відкривається автоматично.
Яку унікальність має замовлена контрольна робота?
Всі контрольні роботи з журналістики та інших предметів є унікальними. Рівень унікальності залежить від вимог, встановлених замовником. Для її перевірки використовується сервіс eTXT. Також це може бути система, яка використовується ВНЗ.
Який автор робитиме контрольну роботу?
Можна замовити контрольну з журналістики у викладача вищого навчального закладу, аспіранта чи співробітника наукової установи. Від рівня автора залежатиме вартість замовлення.
Скільки коштує допомога професійних авторів агентства Магістр?
Ціна, як відомо, залежить від обсягу, складності та терміновості замовлення. Вона визначається після розгляду заявки замовника. Приблизна вартість визначається на онлайн-калькуляторі.
Які терміни написання контрольної?
Фахівцям під силу виконати як термінове замовлення, так і складне, що вимагає істотних витрат часу. Для кожної роботи визначаються оптимальні терміни в залежності від встановлених до неї вимог. Контрольна може бути зроблена терміново – за один день, однак за це треба доплатити.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін