0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з журналістики на замовлення

Замовте контрольну роботу з журналістики за доступною ціною у професійних авторів агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з журналістики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з журналістики?

Більшість студентів факультетів журналістики вже на другому курсі починають працювати за фахом. Адже крім робочих обов'язків, необхідно відвідувати лекції та семінари, готуватися до іспитів та заліків, писати реферати та курсові роботи. Тому великим попитом у студентів користуються послуги фахівців, які пропонують замовити контрольну роботу з журналістики. Такі фахівці працюють в агентстві Магістр.

Для того, щоб замовити роботу, зайдіть на сайт агентства та дотримуйтесь підказок системи. Ви зможете за кілька хвилин улагодити всі формальності та приступити до повноцінного використання порталу.

 1. Пройдіть реєстрацію та отримайте доступ в особистий кабінет. Вкажіть, яку сааме роботу збираєтеся замовити, своє ім’я та електронну пошту. Ви можете використовувати її в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Подайте заявку, оформивши її належним чином. Для цього зазначте в формі, яка відкриється в особистому кабінеті, вимоги до контрольної роботи. Вкажіть її тему, предмет, унікальність, обсяг, термін написання тощо. Також необхідно надати інформацію про себе: свій ВНЗ, курс та номер телефону. Все це разом з методичними рекомендаціями відправляється на розгляд менеджерам агентства Магістр. Він займає не більше як добу.
 3. Узгодьте вартість роботи. Ви отримуєте повідомлення з результатами розгляду заявки, а саме, з ціною, яку пропонує автор, що відгукнувся на замовлення. Якщо вона вас влаштовує, вносьте завдаток та очікуйте повідомлення про готовність роботи. Якщо вартість роботи здається високою, зверніться до менеджера агентства з проханням підібрати автора з меншим досвідом, в якого можна замовити контрольну роботу з журналістики по доступнішій ціні.
 4. Оплатіть замовлення повністю. Після отримання повідомлення про готовність замовлення, перекажіть кошти за всю роботу. Для цього можна скористатися популярними платіжними сервісами Platon або Liqpay, які дозволяють зекономити на комісії. Оплата всієї роботи дає можливість завантажити її в особистому кабінеті.
 5. Відправте зауваження викладача, прикріпивши їх до вкладки «Доопрацювати». Відповідно до них вносяться безкоштовні поправки.
 6. Поставте свою оцінку автору, який займався написанням контрольної роботи. Ви можете це зробити після здачі роботи у своєму особистому кабінеті.
Якщо у вас виникнуть питання щодо замовлення, оплати чи завантаження контрольних робіт з журналістики, пишіть в чат менеджерам агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з журналістики довіряють Магістру?

В агентстві Магістр не працюють дилетанти. Професіоналізм виконавців підтверджується відмінними відгуками випускників та студентів багатьох вищих навчальних закладів України. Вони рекомендують замовити контрольну роботу з журналістики в агентстві Магістр та відзначають його наступні переваги:

 • Контрольна робота змістовна та унікальна, оформлена відповідно до ГОСТу, виконана в строк.
 • Поправки вносяться безкоштовно та швидко.
 • Ціни доступні для всіх студентів, які потребують допомоги професійних авторів.
 • Усі розрахунки відбуваються за допомогою безпечних систем онлайн-платежів.
 • Оформлення замовлення відбувається на сайті агентства Магістр. Скористатися його послугами можна знаходячись в будь-якому регіоні України.
 • Клієнтам гарантується постійна підтримка менеджерів агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати виконану контрольну роботи до її повної оплати?
Замовнику доступна тільки перша частина контрольної роботи. Повне завантаження можливе тільки після внесення всієї суми. Якщо розрахунок з агентством здійснюється в особистому кабінеті, файл з контрольною відкривається автоматично.
Яку унікальність має замовлена контрольна робота?
Всі контрольні роботи з журналістики та інших предметів є унікальними. Рівень унікальності залежить від вимог, встановлених замовником. Для її перевірки використовується сервіс eTXT. Також це може бути система, яка використовується ВНЗ.
Який автор робитиме контрольну роботу?
Можна замовити контрольну з журналістики у викладача вищого навчального закладу, аспіранта чи співробітника наукової установи. Від рівня автора залежатиме вартість замовлення.
Скільки коштує допомога професійних авторів агентства Магістр?
Ціна, як відомо, залежить від обсягу, складності та терміновості замовлення. Вона визначається після розгляду заявки замовника. Приблизна вартість визначається на онлайн-калькуляторі.
Які терміни написання контрольної?
Фахівцям під силу виконати як термінове замовлення, так і складне, що вимагає істотних витрат часу. Для кожної роботи визначаються оптимальні терміни в залежності від встановлених до неї вимог. Контрольна може бути зроблена терміново – за один день, однак за це треба доплатити.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін