0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з фінансів підприємства на замовлення

Замовте контрольну роботу з фінансів підприємства в агентстві Магістр, яке має хорошу репутацію серед студентів зі всієї України!

Дізнайся вартість контрольної з фінансів підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з фінансів підприємства?

Контрольна робота є відносно неважким завданням, з яким кожен з нас стикається регулярно. Нам необхідно знайти будь-яку інформацію на певну тему, зробити розрахунки, підбити підсумки. Але що вдієш, якщо на виконання контрольної роботи зовсім недостатньо часу, сил бажання чи можливості? Що робити в тому випадку, якщо на плечах і так величезна купа справ, яка не терпить зволікань? В такому випадку краще замовити контрольну роботу з фінансів підприємства в агентстві Магістр! Для цього вам необхідно виконати наступні кроки:

 1. Зайдіть на сайт агентства Магістр та пройдіть обов’язкову реєстрацію. Після натискання кнопки «Замовити» ви автоматично перейдете на сторінку реєстрації. Заповніть форму та вкажіть в ній, який тип роботи ви бажаєте замовити. Також вкажіть своє ім’я та електронну адресу. Надалі електронна пошта буде використовуватися як логін для входу в особистий кабінет. Також ви зможете зайти в нього за посиланням, яке отримаєте в смс-повідомленні чи електронному листі.
 2. В особистому кабінеті, куди ви зайдете одразу після реєстрації, сформуйте заявку та відправте її на розгляд. Вкажіть всі вимоги, яким повинна відповідати контрольна з фінансів підприємства, та прикріпіть методичні рекомендації й додаткові матеріали, які можуть допомогти автору виконати завдання. Для розрахунку орієнтовної ціни замовлення скористайтеся онлайн-калькулятором, який пропонується на сайті.
 3. Дочекайтеся, поки буде розглянута ваша заявка та отримайте повідомлення. З нього ви дізнаєтесь, чи відгукнувся автор та скільки коштуватиме робота. Якщо ви погоджуєтеся з ціною замовлення, то вносите завдаток (50% від загальної вартості замовлення). Якщо ні – можна підібрати автора з меншим досвідом роботи та замовити контрольну роботу з фінансів підприємства за більш доступною ціною.
 4. Оплатіть залишок роботи, скориставшись одним із платіжних сервісів - Platon чи Liqpay. Переказавши кошти в особистому кабінеті, ви швидко отримаєте готову контрольну роботу, яка завантажиться автоматично. До повної оплати замовлення ви можете ознайомитися з половиною виконаного завдання.
 5. Прикріпіть файл з зауваженнями для внесення поправок до вкладки «Доопрацювати». Ця послуга входить в загальну вартість роботи.
 6. Визначте, на яку оцінку заслуговує автор. Поставте її у своєму особистому кабінеті. Якщо маєте зауваження, напишіть його теж.
Консультації з приводу замовлення контрольних робіт з фінансів підприємства надаються менеджерами агентства Магістр в чаті. Тому якщо у вас виникли якісь питання, пишіть повідомлення.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з фінансів підприємства довіряють Магістру?

Агентство Магістр ставить за мету надання високоякісних послуг з написання студентських робіт на замовлення. Воно орієнтоване на встановлення довгострокового співробітництва та розширення бази постійних клієнтів, саме тому ви можете бути впевнені, що зроблене вами замовлення буде виконане спеціалістами з максимальною самовіддачею.

Якщо ви вирішили замовити контрольну роботу з фінансів підприємства, вам гарантується:

 • Індивідуальний підхід до вирішення завдання.
 • Сувора конфіденційність всіх наданих даних, включаючи особисті дані та контактну інформацію.
 • Високий рівень спеціаліста, який виконує роботу. Це може бути викладач, аспірант та навіть науковий співробітник.
 • Контрольні роботи з фінансів підприємства виконуються відповідно до встановлених ВНЗ вимог. Агентство Магістр не продає виконані раніше роботи або завантажені з Інтернету під виглядом робіт на замовлення.
 • Високий рівень унікальності. Всі контрольні роботи проходять перевірку в спеціальній системі.
 • Уважне ставлення до клієнтів на всіх етапах співпраці. Вони своєчасно інформуються про виконання роботи.
 • Гарантійне обслуговування виконаної роботи, що включає безкоштовне доопрацювання у разі виявлення помилок у допущеній роботі або у разі недотримання зазначених при оформленні замовлення вимог до оформлення роботи.
 • Доступні ціни та знижки для постійних клієнтів до 10% на подальші замовлення.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати неоплачену повністю контрольну роботу?
До повної оплати ви можете прочитати тільки половину контрольної роботи. Відразу після оплати, яку можна зробити в особистому кабінеті, ви зможете її завантажити та віддати на перевірку.
Чи перевіряється контрольна робота на плагіат?
Всі контрольні роботи, які виконуються авторами агентства Магістр, перевіряються на плагіат. Рівень унікальності та система перевірки вказуються в замовленні. Тому ви отримуєте той результат, про який домовлялися. Якщо ніяких вимог щодо унікальності та системи перевірки не встановлено, за основу братиметься середній показник. Перевірка унікальності буде проводитися автором в eTXT.
Кому довіряють написання контрольних робіт?
Ви можете замовити контрольну роботу з фінансів підприємства в автора, який на вашу думку, найкраще справиться із замовленням. Це може бути викладач, аспірант, співробітник наукової установи. Автор обирається в залежності від того наскільки складною є робота.
Скільки коштує замовити контрольну з фінансів підприємства?
Вартість написання контрольної роботи залежить від сукупності всіх вимог. Для оцінки вартості виконання вашого завдання потрібно заповнити форму-заявку на сайті. Як правило, вартість написання контрольної роботи в агентстві Магістр істотно нижча за ринкову. Термінові замовлення коштують дорожче.
Скільки часу потрібно автору для виконання термінового замовлення?
Термінове замовлення виконується протягом одного дня. За нього доведеться доплатити.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін