0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з менеджменту на замовлення

Замовте контрольну роботу з менеджменту у авторів агентства Магістр, які мають багаторічний досвід у написанні студентських робіт з будь-якої економічної та гуманітарної дисципліни!

Дізнайся вартість контрольної з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 564
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з менеджменту?

Агентство Магістр надає послуги з написання контрольних робіт студентам, які проживають у всіх регіонах України.
Зручність та просте оформлення замовлення, своєчасність отримання роботи, а також гарантія високої якості – основа його роботи.
Замовити контрольну роботу з менеджменту дуже просто. Головне – мати смартфон, комп’ютер чи інший пристрій з доступом до інтернету. Вся процедура замовлення і скачування готового завдання відбувається через інтернет. Вам потрібно виконати наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію, яка дасть змогу отримати доступ в особистий кабінет та подати заявку. Вам необхідно заповнити реєстраційну форму та вказати в ній, яку саме роботу ви хочете замовити. Також вкажіть своє ім’я та адресу електронної пошти, яка потрібна для входу в особистий кабінет, так як використовуватиметься в якості логіну.
 2. Заповнити заявку та подати її на розгляд менеджерам агентства Магістр. Заявка пропонується в особистому кабінеті, куди ви перейдете одразу після реєстрації. В ній треба вказати, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота з такої дисципліни, як менеджмент. Також зазначте, на якому курсі та в якому ВНЗ ви навчаєтесь. Прикріпіть методичку та відправте заявку на розгляд. Перед цим ви можете ввести в онлайн калькулятор основні параметри контрольної та дізнатися її орієнтовну вартість.
 3. Узгодити вартість замовлення. Протягом доби з моменту відправки заявки вам прийде повідомлення. В ньому буде зазначено, чи відгукнувся автор та яку вартість роботи він запропонував. Ви вирішуєте, чи влаштовує вас така ціна. Якщо так, то оплачуєте половину вартості контрольної. Автор одразу приступає до її виконання. Якщо ні, ви маєте право замовити контрольну роботу з менеджменту в іншого автора з меншим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією.
 4. Оплатити роботу автора. Коли замовлення буде готове, ви знову отримаєте повідомлення. Перед завантаженням робота оплачується повністю. Слід зазначити, що найзручніший спосіб – це оплата в особистому кабінеті за допомогою платіжних сервісів Platon або Liqpay, які не передбачають ніякої комісії.
 5. Прикріпити файл з зауваженнями до вкладки «Доопрацювати» та відправити його для внесення поправок. Ця послуга додатково не оплачується, тому що входить в загальну вартість роботи.
 6. Оцінити роботу автора та, якщо потрібно, залишити зауваження. Все це ви можете зробити у своєму особистому кабінеті.
Будь-які питання щодо контрольних робіт з менеджменту чи інших предметів можна обговорити в чаті з менеджерами агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з менеджменту довіряють Магістру?

Студенти, які вирішують замовити контрольну з менеджменту в агентстві Магістр, отримують роботи виняткової якості, які претендують на високі оцінки. Співпраця з агентством має ряд переваг, які оцінили його клієнти – студенти вищих навчальних закладів зі всієї України.

 • Автори агентства Магістр добре знають, як підготувати якісну контрольну роботу з дотриманням усіх вимог та побажань викладачів.
 • До всіх контрольних робіт з менеджменту, замовлених в агентстві Магістр, в мінімальні терміни вносяться всі необхідні доповнення та доопрацювання відповідно до будь-яких конструктивних зауважень.
 • Мінімальні терміни виконання контрольних робіт дають можливість заздалегідь підготуватися до їх здачі.
 • Завдяки доступним цінам та знижкам до 10% скористатися послугами агентства можуть практично всі бажаючі студенти.
 • На відміну від контрольних, які можна завантажити в Інтернеті, контрольні, замовлені в Магістрі, відрізняються унікальністю, оскільки кожна пишеться виключно для свого замовника. Індивідуальний підхід при написанні контрольних гарантує, що другої подібної роботи викладачем знайдено не буде, і замовника не викриють у плагіаті чи несамостійності.
 • Менеджери агентства Магістр допоможуть вирішити будь-які питання стосовно замовлення, оплати чи завантаження роботи.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна перевірити якість виконання контрольної до її повної оплати?
Це можна зробити лише з половиною роботи. Тільки після оплати всієї роботи, її можна завантажити. Якщо перевести кошти в особистому кабінеті, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Чи матиме контрольна робота унікальність, яка вимагається ВНЗ?
Так, в агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу з менеджменту з рівнем унікальності, який буде не менший за встановлений у вимогах. Він перевірятиметься в eTXT, якщо інша система не вимагається вищим навчальним закладом, в якому навчається замовник.
Хто буде писати контрольну роботу, замовлену в агентстві Магістр?
Контрольну роботу буде писати автор, який відгукнеться на замовлення. Це може бути викладач вищого навчального закладу, аспірант чи співробітник наукової установи. Від рівня автора залежить вартість контрольної.
Яка вартість контрольної роботи?
Точна вартість контрольної роботи залежить від складності її теми, обсягу, рівня унікальності, обраного автора та інших факторів. Вона буде визначена після розгляду заявки.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Це один день. Замовлення оформляється заздалегідь, щоб був вільний автор.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін