0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з менеджменту на замовлення

Замовте контрольну роботу з менеджменту у авторів агентства Магістр, які мають багаторічний досвід у написанні студентських робіт з будь-якої економічної та гуманітарної дисципліни!

Дізнайся вартість контрольної з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з менеджменту?

Агентство Магістр надає послуги з написання контрольних робіт студентам, які проживають у всіх регіонах України.
Зручність та просте оформлення замовлення, своєчасність отримання роботи, а також гарантія високої якості – основа його роботи.
Замовити контрольну роботу з менеджменту дуже просто. Головне – мати смартфон, комп’ютер чи інший пристрій з доступом до інтернету. Вся процедура замовлення і скачування готового завдання відбувається через інтернет. Вам потрібно виконати наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію, яка дасть змогу отримати доступ в особистий кабінет та подати заявку. Вам необхідно заповнити реєстраційну форму та вказати в ній, яку саме роботу ви хочете замовити. Також вкажіть своє ім’я та адресу електронної пошти, яка потрібна для входу в особистий кабінет, так як використовуватиметься в якості логіну.
 2. Заповнити заявку та подати її на розгляд менеджерам агентства Магістр. Заявка пропонується в особистому кабінеті, куди ви перейдете одразу після реєстрації. В ній треба вказати, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота з такої дисципліни, як менеджмент. Також зазначте, на якому курсі та в якому ВНЗ ви навчаєтесь. Прикріпіть методичку та відправте заявку на розгляд. Перед цим ви можете ввести в онлайн калькулятор основні параметри контрольної та дізнатися її орієнтовну вартість.
 3. Узгодити вартість замовлення. Протягом доби з моменту відправки заявки вам прийде повідомлення. В ньому буде зазначено, чи відгукнувся автор та яку вартість роботи він запропонував. Ви вирішуєте, чи влаштовує вас така ціна. Якщо так, то оплачуєте половину вартості контрольної. Автор одразу приступає до її виконання. Якщо ні, ви маєте право замовити контрольну роботу з менеджменту в іншого автора з меншим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією.
 4. Оплатити роботу автора. Коли замовлення буде готове, ви знову отримаєте повідомлення. Перед завантаженням робота оплачується повністю. Слід зазначити, що найзручніший спосіб – це оплата в особистому кабінеті за допомогою платіжних сервісів Platon або Liqpay, які не передбачають ніякої комісії.
 5. Прикріпити файл з зауваженнями до вкладки «Доопрацювати» та відправити його для внесення поправок. Ця послуга додатково не оплачується, тому що входить в загальну вартість роботи.
 6. Оцінити роботу автора та, якщо потрібно, залишити зауваження. Все це ви можете зробити у своєму особистому кабінеті.
Будь-які питання щодо контрольних робіт з менеджменту чи інших предметів можна обговорити в чаті з менеджерами агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з менеджменту довіряють Магістру?

Студенти, які вирішують замовити контрольну з менеджменту в агентстві Магістр, отримують роботи виняткової якості, які претендують на високі оцінки. Співпраця з агентством має ряд переваг, які оцінили його клієнти – студенти вищих навчальних закладів зі всієї України.

 • Автори агентства Магістр добре знають, як підготувати якісну контрольну роботу з дотриманням усіх вимог та побажань викладачів.
 • До всіх контрольних робіт з менеджменту, замовлених в агентстві Магістр, в мінімальні терміни вносяться всі необхідні доповнення та доопрацювання відповідно до будь-яких конструктивних зауважень.
 • Мінімальні терміни виконання контрольних робіт дають можливість заздалегідь підготуватися до їх здачі.
 • Завдяки доступним цінам та знижкам до 10% скористатися послугами агентства можуть практично всі бажаючі студенти.
 • На відміну від контрольних, які можна завантажити в Інтернеті, контрольні, замовлені в Магістрі, відрізняються унікальністю, оскільки кожна пишеться виключно для свого замовника. Індивідуальний підхід при написанні контрольних гарантує, що другої подібної роботи викладачем знайдено не буде, і замовника не викриють у плагіаті чи несамостійності.
 • Менеджери агентства Магістр допоможуть вирішити будь-які питання стосовно замовлення, оплати чи завантаження роботи.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна перевірити якість виконання контрольної до її повної оплати?
Це можна зробити лише з половиною роботи. Тільки після оплати всієї роботи, її можна завантажити. Якщо перевести кошти в особистому кабінеті, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Чи матиме контрольна робота унікальність, яка вимагається ВНЗ?
Так, в агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу з менеджменту з рівнем унікальності, який буде не менший за встановлений у вимогах. Він перевірятиметься в eTXT, якщо інша система не вимагається вищим навчальним закладом, в якому навчається замовник.
Хто буде писати контрольну роботу, замовлену в агентстві Магістр?
Контрольну роботу буде писати автор, який відгукнеться на замовлення. Це може бути викладач вищого навчального закладу, аспірант чи співробітник наукової установи. Від рівня автора залежить вартість контрольної.
Яка вартість контрольної роботи?
Точна вартість контрольної роботи залежить від складності її теми, обсягу, рівня унікальності, обраного автора та інших факторів. Вона буде визначена після розгляду заявки.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Це один день. Замовлення оформляється заздалегідь, щоб був вільний автор.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін