0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з менеджменту на замовлення

Замовте контрольну роботу з менеджменту у авторів агентства Магістр, які мають багаторічний досвід у написанні студентських робіт з будь-якої економічної та гуманітарної дисципліни!

Дізнайся вартість контрольної з менеджменту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
362
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 815
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з менеджменту?

Агентство Магістр надає послуги з написання контрольних робіт студентам, які проживають у всіх регіонах України.
Зручність та просте оформлення замовлення, своєчасність отримання роботи, а також гарантія високої якості – основа його роботи.
Замовити контрольну роботу з менеджменту дуже просто. Головне – мати смартфон, комп’ютер чи інший пристрій з доступом до інтернету. Вся процедура замовлення і скачування готового завдання відбувається через інтернет. Вам потрібно виконати наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію, яка дасть змогу отримати доступ в особистий кабінет та подати заявку. Вам необхідно заповнити реєстраційну форму та вказати в ній, яку саме роботу ви хочете замовити. Також вкажіть своє ім’я та адресу електронної пошти, яка потрібна для входу в особистий кабінет, так як використовуватиметься в якості логіну.
 2. Заповнити заявку та подати її на розгляд менеджерам агентства Магістр. Заявка пропонується в особистому кабінеті, куди ви перейдете одразу після реєстрації. В ній треба вказати, яким саме вимогам повинна відповідати контрольна робота з такої дисципліни, як менеджмент. Також зазначте, на якому курсі та в якому ВНЗ ви навчаєтесь. Прикріпіть методичку та відправте заявку на розгляд. Перед цим ви можете ввести в онлайн калькулятор основні параметри контрольної та дізнатися її орієнтовну вартість.
 3. Узгодити вартість замовлення. Протягом доби з моменту відправки заявки вам прийде повідомлення. В ньому буде зазначено, чи відгукнувся автор та яку вартість роботи він запропонував. Ви вирішуєте, чи влаштовує вас така ціна. Якщо так, то оплачуєте половину вартості контрольної. Автор одразу приступає до її виконання. Якщо ні, ви маєте право замовити контрольну роботу з менеджменту в іншого автора з меншим досвідом роботи чи нижчою кваліфікацією.
 4. Оплатити роботу автора. Коли замовлення буде готове, ви знову отримаєте повідомлення. Перед завантаженням робота оплачується повністю. Слід зазначити, що найзручніший спосіб – це оплата в особистому кабінеті за допомогою платіжних сервісів Platon або Liqpay, які не передбачають ніякої комісії.
 5. Прикріпити файл з зауваженнями до вкладки «Доопрацювати» та відправити його для внесення поправок. Ця послуга додатково не оплачується, тому що входить в загальну вартість роботи.
 6. Оцінити роботу автора та, якщо потрібно, залишити зауваження. Все це ви можете зробити у своєму особистому кабінеті.
Будь-які питання щодо контрольних робіт з менеджменту чи інших предметів можна обговорити в чаті з менеджерами агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з менеджменту довіряють Магістру?

Студенти, які вирішують замовити контрольну з менеджменту в агентстві Магістр, отримують роботи виняткової якості, які претендують на високі оцінки. Співпраця з агентством має ряд переваг, які оцінили його клієнти – студенти вищих навчальних закладів зі всієї України.

 • Автори агентства Магістр добре знають, як підготувати якісну контрольну роботу з дотриманням усіх вимог та побажань викладачів.
 • До всіх контрольних робіт з менеджменту, замовлених в агентстві Магістр, в мінімальні терміни вносяться всі необхідні доповнення та доопрацювання відповідно до будь-яких конструктивних зауважень.
 • Мінімальні терміни виконання контрольних робіт дають можливість заздалегідь підготуватися до їх здачі.
 • Завдяки доступним цінам та знижкам до 10% скористатися послугами агентства можуть практично всі бажаючі студенти.
 • На відміну від контрольних, які можна завантажити в Інтернеті, контрольні, замовлені в Магістрі, відрізняються унікальністю, оскільки кожна пишеться виключно для свого замовника. Індивідуальний підхід при написанні контрольних гарантує, що другої подібної роботи викладачем знайдено не буде, і замовника не викриють у плагіаті чи несамостійності.
 • Менеджери агентства Магістр допоможуть вирішити будь-які питання стосовно замовлення, оплати чи завантаження роботи.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна перевірити якість виконання контрольної до її повної оплати?
Це можна зробити лише з половиною роботи. Тільки після оплати всієї роботи, її можна завантажити. Якщо перевести кошти в особистому кабінеті, файл з контрольною завантажиться автоматично.
Чи матиме контрольна робота унікальність, яка вимагається ВНЗ?
Так, в агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу з менеджменту з рівнем унікальності, який буде не менший за встановлений у вимогах. Він перевірятиметься в eTXT, якщо інша система не вимагається вищим навчальним закладом, в якому навчається замовник.
Хто буде писати контрольну роботу, замовлену в агентстві Магістр?
Контрольну роботу буде писати автор, який відгукнеться на замовлення. Це може бути викладач вищого навчального закладу, аспірант чи співробітник наукової установи. Від рівня автора залежить вартість контрольної.
Яка вартість контрольної роботи?
Точна вартість контрольної роботи залежить від складності її теми, обсягу, рівня унікальності, обраного автора та інших факторів. Вона буде визначена після розгляду заявки.
Який найшвидший термін написання контрольної роботи?
Це один день. Замовлення оформляється заздалегідь, щоб був вільний автор.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін