0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з аудиту на замовлення

Замовте контрольну роботу з аудиту у професійних та кваліфікованих авторів агентства Магістр та переконайтесь у тому, що це безпечно та вигідно!

Дізнайся вартість контрольної з аудиту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
360
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
64 805
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з аудиту?

Під час навчання кожен студент виконує безліч контрольних робіт. Нерідко на їх написання не вистачає часу або обставини складаються таким чином, що виконати завдання самостійно неможливо. В такому випадку краще замовити контрольну роботу з аудиту у професійних авторів агентства Магістр. Для цього потрібно мінімум часу та зусиль. Студенту необхідно виконати наступні дії:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту агентства Магістр. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. В ній вказуються такі дані, як тип роботи (контрольна), ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Надалі вона буде використовуватися в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнити заявку. Одразу після реєстрації замовник автоматично переходить у свій особистий кабінет. Перед ним відкривається форма замовлення, в якій він зазначає всі вимоги до роботи. Серед найголовніших – тип роботи, її предмет, тема, унікальність, термін написання, кількість сторінок. Детальні вимоги можна знайти в методичці, яку бажано прикріпити до заявки. Якщо методичні рекомендації відсутні, автор буде керуватися загальними вимогами, встановленими до такого типу робіт. Після заповнення всіх обов’язкових полів, надання інформації щодо ВНЗ, курсу, на якому навчається замовник, його контактних даних та прикріплення додаткових матеріалів заявка відправляється на розгляд.
 3. Погодження вартості замовлення. Після розгляду заявки замовник отримує повідомлення, в якому вказується, чи відгукнувся автор. Якщо так, зазначається ціна роботи. Замовник визначається з тим, чи підходить йому цінова політика автора. Якщо ціна здалася йому завищеною, він шукає інші варіанти. Також він може попросити знайти не такого досвідченого чи менш кваліфікованого автора, послуги якого дешевші. В нього можна замовити контрольну з аудиту по нижчій ціні, але це вплине на її якість, термін написання чи інші параметри.
 4. Перевести кошти за роботу на рахунок агентства. Це необхідно зробити поетапно. Спочатку внести завдаток, а після написання всієї роботи – суму, яка залишилася. Контрольні роботи з аудиту, як і з будь-яких інших предметів, завантажуються лише при умові повної оплати. Найзручніший спосіб оплати замовлення – сервіси оплати Platon або Liqpay. Їх використання не передбачає зняття комісії. Якщо для оплати використати особистий кабінет, файл з готовою роботою відкриється автоматично.
 5. Надати файл з зауваженнями. Вони необхідні для внесення поправок. В рамках затвердженого плану ця послуга надається безкоштовно.
 6. Виставлення оцінки. Це необхідно зробити після здачі роботи. Якщо є зауваження, їх також можна розмістити в особистому кабінеті. При необхідності, їх можуть опублікувати на сайті.
Питання, які виникають у замовника, обговорюються в чаті з менеджером агентства Магістр. Прямий контакт з автором не передбачається.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з аудиту довіряють Магістру

Контрольні роботи з аудиту існують в усіх навчальних закладах, де вивчається цей предмет, але не завжди є час робити їх самостійно. Тому, якщо ви вирішили замовити контрольну роботу з аудиту в авторів агентства Магістр, то зробили розумний вибір.
Вони виконують контрольні роботи на замовлення якісно, швидко та недорого, тому що цінують не лише свою репутацію, а й час клієнта. Основні переваги агентства:

 • Якість надання послуг підтверджуються великим досвідом роботи в даній галузі і лише позитивними відгуками замовників.
 • Прозорість роботи агентства дозволяє клієнту постійно контролювати процес виконання замовлення.
 • Особистий кабінет та система смс-повідомлень допомагають замовнику бути в курсі виконуваного процесу.
 • Унікальність роботи знаходиться на високому рівні, тому що автори агентства Магістр пропонують лише унікальний контент, який перевіряється за допомогою спеціального сервісу.
 • Вартість роботи є доступною для кожного студента, який, ставши постійним клієнтом, отримає знижку 10%.
 • Замовнику гарантується безкоштовне внесення поправок в рамках затвердженого плану, а також супровід контрольної до здачі.
 • Оформлення замовлення проходить на сайті агентства Магістр, завдяки чому скористатися його пропозицією можуть студенти з усієї країни.
Що про нас кажуть?
Arthur
29 листопада
Дякую, ви впоралися з завданням вчасно, і я зміг захистити ІНДЗ на гарний бал!
ID: 8754ХХ
Андрей
26 листопада
Виражаю щиру вдячність за високий професіоналізм та відмінну роботу, яку ви виконали. Ваша курсова робота з предмету "Міжнародний менеджмент" вразила мене як глибоким розумінням предмету, так і здатністю лаконічно та чітко висловлювати ідеї. Також хочу відзначити вашу старанність та відданість роботі. Кожен розділ курсової роботи був детально розроблений, аргументований та підкріплений відповідними джерелами. Ви не лише дотримались всіх вимог та рекомендацій, але і вдало узгодили їх із загальним концептом роботи, зберігаючи її цілісність та логічність. Особливо вражає ваша здатність враховувати конструктивну критику та швидко та ефективно вносити виправлення. Дякую вам за те, що ви приділяєте увагу кожній деталі та робите все можливе для того, щоб результат був максимально високоякісним. Ваша робота відображає великий рівень відданості та професійного ставлення до власної діяльності. Ще раз дякую за вашу відмінну роботу та високий стандарт професіоналізму. Бажаю вам подальших успіхів у вашій науковій та професійній діяльності.
ID: 8806ХХ
Анастасія
22 листопада
Робота виконана швидко, якісно і вчасно, дякую автору та помічникам за курсову роботу Не перший раз замовляю і залишаюся всим задоволена
ID: 8610ХХ
Василь
17 листопада
Загалом робота була виконана на вищому рівні. Я залишився задоволений.
ID: 8750ХХ
Ольга
09 листопада
Дякую за відповідальність, швидкість та творчий підхід до роботи.
ID: 8784ХХ
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для ознайомлення до повної оплати?
Доступна тільки половина роботи. Щоб звантажити всю контрольну, необхідно оплатити замовлення повністю. Якщо це зробити в особистому кабінеті, файл з роботою відкриється автоматично.
Чи варто замовнику хвилюватися через унікальність контрольної роботи?
Цього робити не варто, тому що будь-яка контрольна робота, виконана автором агентства Магістр, відповідає вимогам, встановленим до унікальності. Її рівень перевіряється в eTXT, якщо інше не вимагається закладом освіти.
Хто працює над замовленнями?
Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та навіть наукові співробітники. Автор підбирається після детального вивчення заявки.
Скільки коштує контрольна робота?
Студент, який вирішив замовити контрольну роботу з аудиту в агентстві Магістр, повинен пам’ятати, що її вартість залежить від вимог та рівня автора. Також робота обійдеться дорожче, якщо зробити її потрібно в терміновому порядку.
За скільки днів виконується контрольна робота з такого предмету, як аудит?
В середньому написання такої роботи займає один день. Рекомендується робити замовлення заздалегідь, тому що у вказаний день автор може бути зайнятий.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін