0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з аудиту на замовлення

Замовте контрольну роботу з аудиту у професійних та кваліфікованих авторів агентства Магістр та переконайтесь у тому, що це безпечно та вигідно!

Дізнайся вартість контрольної з аудиту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з аудиту?

Під час навчання кожен студент виконує безліч контрольних робіт. Нерідко на їх написання не вистачає часу або обставини складаються таким чином, що виконати завдання самостійно неможливо. В такому випадку краще замовити контрольну роботу з аудиту у професійних авторів агентства Магістр. Для цього потрібно мінімум часу та зусиль. Студенту необхідно виконати наступні дії:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту агентства Магістр. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. В ній вказуються такі дані, як тип роботи (контрольна), ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Надалі вона буде використовуватися в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнити заявку. Одразу після реєстрації замовник автоматично переходить у свій особистий кабінет. Перед ним відкривається форма замовлення, в якій він зазначає всі вимоги до роботи. Серед найголовніших – тип роботи, її предмет, тема, унікальність, термін написання, кількість сторінок. Детальні вимоги можна знайти в методичці, яку бажано прикріпити до заявки. Якщо методичні рекомендації відсутні, автор буде керуватися загальними вимогами, встановленими до такого типу робіт. Після заповнення всіх обов’язкових полів, надання інформації щодо ВНЗ, курсу, на якому навчається замовник, його контактних даних та прикріплення додаткових матеріалів заявка відправляється на розгляд.
 3. Погодження вартості замовлення. Після розгляду заявки замовник отримує повідомлення, в якому вказується, чи відгукнувся автор. Якщо так, зазначається ціна роботи. Замовник визначається з тим, чи підходить йому цінова політика автора. Якщо ціна здалася йому завищеною, він шукає інші варіанти. Також він може попросити знайти не такого досвідченого чи менш кваліфікованого автора, послуги якого дешевші. В нього можна замовити контрольну з аудиту по нижчій ціні, але це вплине на її якість, термін написання чи інші параметри.
 4. Перевести кошти за роботу на рахунок агентства. Це необхідно зробити поетапно. Спочатку внести завдаток, а після написання всієї роботи – суму, яка залишилася. Контрольні роботи з аудиту, як і з будь-яких інших предметів, завантажуються лише при умові повної оплати. Найзручніший спосіб оплати замовлення – сервіси оплати Platon або Liqpay. Їх використання не передбачає зняття комісії. Якщо для оплати використати особистий кабінет, файл з готовою роботою відкриється автоматично.
 5. Надати файл з зауваженнями. Вони необхідні для внесення поправок. В рамках затвердженого плану ця послуга надається безкоштовно.
 6. Виставлення оцінки. Це необхідно зробити після здачі роботи. Якщо є зауваження, їх також можна розмістити в особистому кабінеті. При необхідності, їх можуть опублікувати на сайті.
Питання, які виникають у замовника, обговорюються в чаті з менеджером агентства Магістр. Прямий контакт з автором не передбачається.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з аудиту довіряють Магістру

Контрольні роботи з аудиту існують в усіх навчальних закладах, де вивчається цей предмет, але не завжди є час робити їх самостійно. Тому, якщо ви вирішили замовити контрольну роботу з аудиту в авторів агентства Магістр, то зробили розумний вибір.
Вони виконують контрольні роботи на замовлення якісно, швидко та недорого, тому що цінують не лише свою репутацію, а й час клієнта. Основні переваги агентства:

 • Якість надання послуг підтверджуються великим досвідом роботи в даній галузі і лише позитивними відгуками замовників.
 • Прозорість роботи агентства дозволяє клієнту постійно контролювати процес виконання замовлення.
 • Особистий кабінет та система смс-повідомлень допомагають замовнику бути в курсі виконуваного процесу.
 • Унікальність роботи знаходиться на високому рівні, тому що автори агентства Магістр пропонують лише унікальний контент, який перевіряється за допомогою спеціального сервісу.
 • Вартість роботи є доступною для кожного студента, який, ставши постійним клієнтом, отримає знижку 10%.
 • Замовнику гарантується безкоштовне внесення поправок в рамках затвердженого плану, а також супровід контрольної до здачі.
 • Оформлення замовлення проходить на сайті агентства Магістр, завдяки чому скористатися його пропозицією можуть студенти з усієї країни.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для ознайомлення до повної оплати?
Доступна тільки половина роботи. Щоб звантажити всю контрольну, необхідно оплатити замовлення повністю. Якщо це зробити в особистому кабінеті, файл з роботою відкриється автоматично.
Чи варто замовнику хвилюватися через унікальність контрольної роботи?
Цього робити не варто, тому що будь-яка контрольна робота, виконана автором агентства Магістр, відповідає вимогам, встановленим до унікальності. Її рівень перевіряється в eTXT, якщо інше не вимагається закладом освіти.
Хто працює над замовленнями?
Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та навіть наукові співробітники. Автор підбирається після детального вивчення заявки.
Скільки коштує контрольна робота?
Студент, який вирішив замовити контрольну роботу з аудиту в агентстві Магістр, повинен пам’ятати, що її вартість залежить від вимог та рівня автора. Також робота обійдеться дорожче, якщо зробити її потрібно в терміновому порядку.
За скільки днів виконується контрольна робота з такого предмету, як аудит?
В середньому написання такої роботи займає один день. Рекомендується робити замовлення заздалегідь, тому що у вказаний день автор може бути зайнятий.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін