0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з аудиту на замовлення

Замовте контрольну роботу з аудиту у професійних та кваліфікованих авторів агентства Магістр та переконайтесь у тому, що це безпечно та вигідно!

Дізнайся вартість контрольної з аудиту
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з аудиту?

Під час навчання кожен студент виконує безліч контрольних робіт. Нерідко на їх написання не вистачає часу або обставини складаються таким чином, що виконати завдання самостійно неможливо. В такому випадку краще замовити контрольну роботу з аудиту у професійних авторів агентства Магістр. Для цього потрібно мінімум часу та зусиль. Студенту необхідно виконати наступні дії:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту агентства Магістр. Для цього натискається кнопка «Замовити» та заповняється реєстраційна форма. В ній вказуються такі дані, як тип роботи (контрольна), ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Надалі вона буде використовуватися в якості логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнити заявку. Одразу після реєстрації замовник автоматично переходить у свій особистий кабінет. Перед ним відкривається форма замовлення, в якій він зазначає всі вимоги до роботи. Серед найголовніших – тип роботи, її предмет, тема, унікальність, термін написання, кількість сторінок. Детальні вимоги можна знайти в методичці, яку бажано прикріпити до заявки. Якщо методичні рекомендації відсутні, автор буде керуватися загальними вимогами, встановленими до такого типу робіт. Після заповнення всіх обов’язкових полів, надання інформації щодо ВНЗ, курсу, на якому навчається замовник, його контактних даних та прикріплення додаткових матеріалів заявка відправляється на розгляд.
 3. Погодження вартості замовлення. Після розгляду заявки замовник отримує повідомлення, в якому вказується, чи відгукнувся автор. Якщо так, зазначається ціна роботи. Замовник визначається з тим, чи підходить йому цінова політика автора. Якщо ціна здалася йому завищеною, він шукає інші варіанти. Також він може попросити знайти не такого досвідченого чи менш кваліфікованого автора, послуги якого дешевші. В нього можна замовити контрольну з аудиту по нижчій ціні, але це вплине на її якість, термін написання чи інші параметри.
 4. Перевести кошти за роботу на рахунок агентства. Це необхідно зробити поетапно. Спочатку внести завдаток, а після написання всієї роботи – суму, яка залишилася. Контрольні роботи з аудиту, як і з будь-яких інших предметів, завантажуються лише при умові повної оплати. Найзручніший спосіб оплати замовлення – сервіси оплати Platon або Liqpay. Їх використання не передбачає зняття комісії. Якщо для оплати використати особистий кабінет, файл з готовою роботою відкриється автоматично.
 5. Надати файл з зауваженнями. Вони необхідні для внесення поправок. В рамках затвердженого плану ця послуга надається безкоштовно.
 6. Виставлення оцінки. Це необхідно зробити після здачі роботи. Якщо є зауваження, їх також можна розмістити в особистому кабінеті. При необхідності, їх можуть опублікувати на сайті.
Питання, які виникають у замовника, обговорюються в чаті з менеджером агентства Магістр. Прямий контакт з автором не передбачається.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з аудиту довіряють Магістру

Контрольні роботи з аудиту існують в усіх навчальних закладах, де вивчається цей предмет, але не завжди є час робити їх самостійно. Тому, якщо ви вирішили замовити контрольну роботу з аудиту в авторів агентства Магістр, то зробили розумний вибір.
Вони виконують контрольні роботи на замовлення якісно, швидко та недорого, тому що цінують не лише свою репутацію, а й час клієнта. Основні переваги агентства:

 • Якість надання послуг підтверджуються великим досвідом роботи в даній галузі і лише позитивними відгуками замовників.
 • Прозорість роботи агентства дозволяє клієнту постійно контролювати процес виконання замовлення.
 • Особистий кабінет та система смс-повідомлень допомагають замовнику бути в курсі виконуваного процесу.
 • Унікальність роботи знаходиться на високому рівні, тому що автори агентства Магістр пропонують лише унікальний контент, який перевіряється за допомогою спеціального сервісу.
 • Вартість роботи є доступною для кожного студента, який, ставши постійним клієнтом, отримає знижку 10%.
 • Замовнику гарантується безкоштовне внесення поправок в рамках затвердженого плану, а також супровід контрольної до здачі.
 • Оформлення замовлення проходить на сайті агентства Магістр, завдяки чому скористатися його пропозицією можуть студенти з усієї країни.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для ознайомлення до повної оплати?
Доступна тільки половина роботи. Щоб звантажити всю контрольну, необхідно оплатити замовлення повністю. Якщо це зробити в особистому кабінеті, файл з роботою відкриється автоматично.
Чи варто замовнику хвилюватися через унікальність контрольної роботи?
Цього робити не варто, тому що будь-яка контрольна робота, виконана автором агентства Магістр, відповідає вимогам, встановленим до унікальності. Її рівень перевіряється в eTXT, якщо інше не вимагається закладом освіти.
Хто працює над замовленнями?
Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та навіть наукові співробітники. Автор підбирається після детального вивчення заявки.
Скільки коштує контрольна робота?
Студент, який вирішив замовити контрольну роботу з аудиту в агентстві Магістр, повинен пам’ятати, що її вартість залежить від вимог та рівня автора. Також робота обійдеться дорожче, якщо зробити її потрібно в терміновому порядку.
За скільки днів виконується контрольна робота з такого предмету, як аудит?
В середньому написання такої роботи займає один день. Рекомендується робити замовлення заздалегідь, тому що у вказаний день автор може бути зайнятий.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін