0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з програмування на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з програмування у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр, яке співпрацює зі студентами найкращих ВНЗ України!

Дізнайся вартість контрольної з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
289
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
69 431
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з програмування?

Усім студентам, які здобувають освіту за спеціальністю «Програмування», доводиться стикатися з необхідністю написання контрольної роботи. Але, як показує практика, не всі готові витрачати свій час та сили, тому часто звертаються за допомогою до спеціалістів.

Агентство Магістр пропонує вам замовити контрольну роботу з програмування, виконавши декілька кроків.

 1. Ви заходите на веб-портал агентства та проходите обов’язкову для всіх клієнтів реєстрацію. Для цього у формі, яка відкриється після натискання кнопки «Замовити», ви вказуєте тип роботи та своє ім’я. Для входу в особистий кабінет та отримання повідомлень вказуєте свою електронну пошту. Одразу після реєстрації ви автоматично перейдете в свій особистий кабінет, де продовжите оформляти замовлення. Слід зазначити, що в подальшому ви можете ввійти в особистий кабінет не тільки ввівши логін та пароль, але за посиланням, яке буде відправлене на електронну пошту.
 2. Ви оформляєте замовлення, заповнюючи спеціальну форму. У ній необхідно вказати назву предмета, тему контрольної, терміни, в які робота має бути готова. Також ви можете залишити коментарі майбутньому виконавцю, вказавши вимоги, обсяг роботи або інші подробиці, на які необхідно звернути увагу. Бажано прикріпити методичку, яку потрібно брати за основу при написанні контрольних. Якщо ви бажаєте дізнатися орієнтовну вартість, перед тим як замовити контрольну роботу з програмування, розрахуйте її на онлайн-калькуляторі, який пропонується на сайті.
 3. Ви відправляєте заявку на розгляд та очікуєте повідомлення з результатом. Якщо вартість роботи вас влаштовує, внесіть передоплату, після чого автор одразу приступає до роботи. Якщо вам здається, що вона є високою, зверніться до менеджера з проханням підібрати автора з нижчою кваліфікацією, в якого можна замовити контрольну роботу з програмування за більш доступною ціною.
 4. Ви оплачуєте контрольну роботу зручним для себе способом. Наприклад, можна скористатися платіжними сервісами Platon або Liqpay та переказати кошти у своєму особистому кабінеті. Слід зазначити, що передоплата вноситься на першому етапі. Після отримання повідомлення про готовність завдання оплачується сума, що залишилася. Тільки після цього можна завантажити готову контрольну роботу.
 5. Ви прикріплюєте файл із зауваженнями до контрольної роботи та відправляєте його для внесення поправок. Вони вносяться безкоштовно.
 6. Ви оцінюєте роботу автора, а якщо є зауваження, залишаєте його у своєму особистому кабінеті.
Якщо у вас виникнуть питання щодо контрольних робіт з програмування, напишіть в чат менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з програмування довіряють Магістру?

Клієнтами агентства Магістр стало багато українських студентів. Кожен із них високо оцінив сервіс та якість отриманих готових робіт. Вони відзначають наступні переваги співпраці з агентством Магістр:

 • Досвідченість та професійність авторів. Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та навіть співробітники наукових установ.
 • Висока якість виконаних контрольних робіт. Вони відповідають всім вимогам, встановленим вищим навчальним закладом та викладачем.
 • Унікальність тексту контрольних робіт з програмування, яка є не нижчою, ніж вказано в заявці.
 • Внесення безкоштовних поправок на основі зауважень до роботи.
 • Мінімальні терміни виконання. Можна замовити контрольну з програмування, яка буде зроблена всього за 1 день.
 • Підтримка клієнтів та вирішення будь-яких питань, пов’язаних із замовленням, оплатою, завантаженням готових замовлень тощо.
Що про нас кажуть?
Іван
21 квітня
Дуже швидко і якісно
ID: 9951ХХ
Таня
19 квітня
Робота виконана вчасно і зроблена якісно. Дякую за допомогу. При необхідності обов'язково скористаюся вашими послугами знову.
ID: 9708ХХ
Тетяна Хоменко
18 квітня
Загалом, дуже хороша робота, дякую автору чи авторці. Є певні мінуси: багато кальки з російської, та порушення логіки послідовності, хотілося б трішки більшої глибини у контексті розгляду окремих подій. Але на захисті єдиний розділ до якого не було питань (після вичитки та певних виправлень) - саме ваш) тому дякую за допомогу!
ID: 9732ХХ
Каріна
18 квітня
Дуже гарно написано, дякую!!!!!!
ID: 9928ХХ
Галина
13 квітня
Дуже дякую за виконану роботу! Я передивилась, все зроблено якісно))
ID: 9659ХХ
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
На якому етапі написання можна ознайомитися з контрольною роботою?
Замовник має право ознайомитися з готовою контрольною роботою після її повної оплати. З половиною замовлення можна ознайомитися, якщо замовник вніс завдаток та отримав повідомлення про готовність роботи. Якщо оплатити контрольну в особистому кабінеті, файл з нею завантажиться автоматично.
Якою буде унікальність контрольної роботи, замовленої в агентстві Магістр?
Бажана унікальність та сервіс для її перевірки вказується при оформленні замовлення. Якщо ці вимоги не зазначені, унікальність матиме середній показник, за умовчанням встановлений на калькуляторі. Для перевірки буде використовуватися популярний сервіс eTXT.
Хто займається виконанням контрольних робіт, замовлених в агентстві Магістр?
Написанням контрольних робіт в агентстві Магістр займаються автори, вибір яких залежить від складності роботи, її теми, предмету, унікальності та інших вимог. Рівень автора - важливий фактор, який впливає на ціну замовлення.
Скільки коштує допомога авторів агентства Магістр в написанні контрольних робіт?
Це залежить від вимог до роботи та обраного автора. Вартість визначається індивідуально після вивчення заявки замовника.
Скільки часу потрібно автору, щоб зробити контрольну роботу?
Автор може виконати контрольну за один день, але це замовлення вважається терміновим. Його написання обійдеться дорожче.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін