0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з програмування на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з програмування у професійних та досвідчених авторів агентства Магістр, яке співпрацює зі студентами найкращих ВНЗ України!

Дізнайся вартість контрольної з програмування
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
559
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 485
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з програмування?

Усім студентам, які здобувають освіту за спеціальністю «Програмування», доводиться стикатися з необхідністю написання контрольної роботи. Але, як показує практика, не всі готові витрачати свій час та сили, тому часто звертаються за допомогою до спеціалістів.

Агентство Магістр пропонує вам замовити контрольну роботу з програмування, виконавши декілька кроків.

 1. Ви заходите на веб-портал агентства та проходите обов’язкову для всіх клієнтів реєстрацію. Для цього у формі, яка відкриється після натискання кнопки «Замовити», ви вказуєте тип роботи та своє ім’я. Для входу в особистий кабінет та отримання повідомлень вказуєте свою електронну пошту. Одразу після реєстрації ви автоматично перейдете в свій особистий кабінет, де продовжите оформляти замовлення. Слід зазначити, що в подальшому ви можете ввійти в особистий кабінет не тільки ввівши логін та пароль, але за посиланням, яке буде відправлене на електронну пошту.
 2. Ви оформляєте замовлення, заповнюючи спеціальну форму. У ній необхідно вказати назву предмета, тему контрольної, терміни, в які робота має бути готова. Також ви можете залишити коментарі майбутньому виконавцю, вказавши вимоги, обсяг роботи або інші подробиці, на які необхідно звернути увагу. Бажано прикріпити методичку, яку потрібно брати за основу при написанні контрольних. Якщо ви бажаєте дізнатися орієнтовну вартість, перед тим як замовити контрольну роботу з програмування, розрахуйте її на онлайн-калькуляторі, який пропонується на сайті.
 3. Ви відправляєте заявку на розгляд та очікуєте повідомлення з результатом. Якщо вартість роботи вас влаштовує, внесіть передоплату, після чого автор одразу приступає до роботи. Якщо вам здається, що вона є високою, зверніться до менеджера з проханням підібрати автора з нижчою кваліфікацією, в якого можна замовити контрольну роботу з програмування за більш доступною ціною.
 4. Ви оплачуєте контрольну роботу зручним для себе способом. Наприклад, можна скористатися платіжними сервісами Platon або Liqpay та переказати кошти у своєму особистому кабінеті. Слід зазначити, що передоплата вноситься на першому етапі. Після отримання повідомлення про готовність завдання оплачується сума, що залишилася. Тільки після цього можна завантажити готову контрольну роботу.
 5. Ви прикріплюєте файл із зауваженнями до контрольної роботи та відправляєте його для внесення поправок. Вони вносяться безкоштовно.
 6. Ви оцінюєте роботу автора, а якщо є зауваження, залишаєте його у своєму особистому кабінеті.
Якщо у вас виникнуть питання щодо контрольних робіт з програмування, напишіть в чат менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з програмування довіряють Магістру?

Клієнтами агентства Магістр стало багато українських студентів. Кожен із них високо оцінив сервіс та якість отриманих готових робіт. Вони відзначають наступні переваги співпраці з агентством Магістр:

 • Досвідченість та професійність авторів. Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та навіть співробітники наукових установ.
 • Висока якість виконаних контрольних робіт. Вони відповідають всім вимогам, встановленим вищим навчальним закладом та викладачем.
 • Унікальність тексту контрольних робіт з програмування, яка є не нижчою, ніж вказано в заявці.
 • Внесення безкоштовних поправок на основі зауважень до роботи.
 • Мінімальні терміни виконання. Можна замовити контрольну з програмування, яка буде зроблена всього за 1 день.
 • Підтримка клієнтів та вирішення будь-яких питань, пов’язаних із замовленням, оплатою, завантаженням готових замовлень тощо.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
На якому етапі написання можна ознайомитися з контрольною роботою?
Замовник має право ознайомитися з готовою контрольною роботою після її повної оплати. З половиною замовлення можна ознайомитися, якщо замовник вніс завдаток та отримав повідомлення про готовність роботи. Якщо оплатити контрольну в особистому кабінеті, файл з нею завантажиться автоматично.
Якою буде унікальність контрольної роботи, замовленої в агентстві Магістр?
Бажана унікальність та сервіс для її перевірки вказується при оформленні замовлення. Якщо ці вимоги не зазначені, унікальність матиме середній показник, за умовчанням встановлений на калькуляторі. Для перевірки буде використовуватися популярний сервіс eTXT.
Хто займається виконанням контрольних робіт, замовлених в агентстві Магістр?
Написанням контрольних робіт в агентстві Магістр займаються автори, вибір яких залежить від складності роботи, її теми, предмету, унікальності та інших вимог. Рівень автора - важливий фактор, який впливає на ціну замовлення.
Скільки коштує допомога авторів агентства Магістр в написанні контрольних робіт?
Це залежить від вимог до роботи та обраного автора. Вартість визначається індивідуально після вивчення заявки замовника.
Скільки часу потрібно автору, щоб зробити контрольну роботу?
Автор може виконати контрольну за один день, але це замовлення вважається терміновим. Його написання обійдеться дорожче.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін