0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з цивільного права на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з цивільного права в агентстві Магістр, в якому працюють досвідчені та кваліфіковані автори!

Дізнайся вартість контрольної з цивільного права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з цивільного права?

Контрольні роботи з цивільного права є досить складними та вимагають специфічної підготовки. У студентів не завжди виходить правильно розподілити свій час та однаково якісно підготуватися до здачі контрольної роботи з кожної дисципліни. На щастя, сучасні технології дозволяють знаходити помічників з навчального процесу, не відриваючись від монітора комп'ютера або навіть смартфона.

Якщо вам необхідно замовити контрольну роботу з цивільного права або отримати допомогу кваліфікованого спеціаліста під час перевірки знань в аудиторії, достатньо зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися на порталі. Після натискання кнопки «Замовити» на екрані з’являється реєстраційна форма. В ній потрібно вказати тип роботи, яка буде замовлятися, та дані про самого замовника: його ім’я та адреса електронної пошти. Відразу після зазначення та підтвердження цієї інформації відбувається автоматичний перехід в особистий кабінет.
 2. Залишити свою заявку з описом вимог до контрольної роботи. У формі, яка пропонується в особистому кабінеті, вказується предмет, тема контрольної роботи, її обсяг, рівень унікальності, термін написання тощо. До заповненої форми прикріплюється файл з додатковими матеріалами. Зокрема, це можуть бути методичні рекомендації. Перед відправкою зазначається курс та місце навчання замовника, його контактний номер телефону.
 3. Дочекатися повідомлення від агентства Магістр, в якому буде вказано, чи відгукнувся автор. Якщо відгукнувся, то скільки буде коштувати контрольна робота з такого предмету, як цивільне право. Замовник оплачує половину роботи, якщо умови співпраці з цим автором його влаштовують. Якщо він вважає вартість роботи високою, може зв’язатися з менеджером та попросити його підібрати іншого автора. Можливо, є спеціаліст з меншим досвідом, який погодиться виконати замовлення по нижчій ціні. Якщо варіантів немає, можна відхилити заявку.
 4. Перевести кошти за контрольну роботу на рахунок агентства Магістр. Завдаток – це половина вартості замовлення. Повна оплата контрольних робіт з цивільного права відбувається після отримання повідомлення про їх готовність. Для цього можна скористатися спеціальними опціями особистого кабінету, в якому можна перевести кошти за допомогою безпечних платіжних сервісів Platon чи Liqpay.
 5. Відправити файл із зауваженнями, прикріплений до вкладки «Доопрацювати», для внесення поправок.
 6. Оцінити роботу автора у особистому кабінеті. Залишити зауваження, якщо виникне така необхідність.
Постійний зв'язок з менеджерами агентства Магістр підтримується в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з цивільного права слід довірити Магістру?

Агентство Магістр вже багато років служить найкращим помічником студентів. Щорічно на сайті реєструється величезна кількість студентів, які бажають замовити контрольну роботу з цивільного права та інших предметів. Відмінні оцінки замовників дозволяють говорити про високу якість сервісу та професіоналізм виконавців.

Серед інших переваг замовлення контрольних робіт з цивільного права в агентстві Магістр необхідно відзначити наступні:

 • Написання студентських робіт на замовлення передбачає безкоштовне доопрацювання та виправлення на основі зауважень викладача на безкоштовній основі.
 • Практично всі клієнти залишилися задоволеними якістю наданих послуг і звернулися за допомогою повторно.
 • Виконання контрольних робіт спеціалістами агентства Магістр гарантує отримання високої оцінки та відсутність складнощів зі здаванням викладачеві.
 • Замовник отримує максимальну якість за адекватні гроші. Якщо він стане постійним клієнтом, то отримає знижку 10%.
 • Всі автори – фахівці своєї справи, тому є можливість замовити контрольну роботу з цивільного права у справжніх професіоналів – викладачів, аспірантів та співробітників наукових установ.
 • Контрольна робота супроводжується до здачі. Усі корективи вносяться швидко та безкоштовно.
 • Наявність чату дає можливість оперативного вирішення будь-яких питань щодо замовлення контрольних робіт з цивільного права.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати контрольну роботу до її оплати?
Можна прочитати тільки першу частину контрольної. Друга частина стане доступною тільки після повної оплати. Якщо кошти переведені через особистий кабінет, файл, в якому міститься замовлення, відкриється автоматично.
На який рівень унікальності можна розраховувати, якщо замовити контрольну з цивільного права на сайті агентства Магістр?
Можна розраховувати на той рівень унікальності, який зазначений при оформленні замовлення. Для його перевірки використовується eTXT, якщо інша система не вимагається закладом вищої освіти замовника.
Який рівень мають автори агентства Магістр?
Автори агентства Магістр – це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та співробітники наукових установ. Саме тому не варто переживати за якість замовлених робіт. Однак слід зазначити, що від рівня обраного автора залежить вартість замовленої роботи.
Яка вартість замовленої контрольної роботи?
При оформленні заявки можна розрахувати орієнтовну вартість контрольної на онлайн-калькуляторі. Точна ціна стане відомою тільки після того, як менеджери агентства Магістр розглянуть заявку клієнта.
Яким буде мінімальний термін виконання контрольної роботи?
Найшвидше контрольна робота може бути зроблена за 1 день. Це термінове замовлення, яке передбачає додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін