0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з цивільного права на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з цивільного права в агентстві Магістр, в якому працюють досвідчені та кваліфіковані автори!

Дізнайся вартість контрольної з цивільного права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з цивільного права?

Контрольні роботи з цивільного права є досить складними та вимагають специфічної підготовки. У студентів не завжди виходить правильно розподілити свій час та однаково якісно підготуватися до здачі контрольної роботи з кожної дисципліни. На щастя, сучасні технології дозволяють знаходити помічників з навчального процесу, не відриваючись від монітора комп'ютера або навіть смартфона.

Якщо вам необхідно замовити контрольну роботу з цивільного права або отримати допомогу кваліфікованого спеціаліста під час перевірки знань в аудиторії, достатньо зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися на порталі. Після натискання кнопки «Замовити» на екрані з’являється реєстраційна форма. В ній потрібно вказати тип роботи, яка буде замовлятися, та дані про самого замовника: його ім’я та адреса електронної пошти. Відразу після зазначення та підтвердження цієї інформації відбувається автоматичний перехід в особистий кабінет.
 2. Залишити свою заявку з описом вимог до контрольної роботи. У формі, яка пропонується в особистому кабінеті, вказується предмет, тема контрольної роботи, її обсяг, рівень унікальності, термін написання тощо. До заповненої форми прикріплюється файл з додатковими матеріалами. Зокрема, це можуть бути методичні рекомендації. Перед відправкою зазначається курс та місце навчання замовника, його контактний номер телефону.
 3. Дочекатися повідомлення від агентства Магістр, в якому буде вказано, чи відгукнувся автор. Якщо відгукнувся, то скільки буде коштувати контрольна робота з такого предмету, як цивільне право. Замовник оплачує половину роботи, якщо умови співпраці з цим автором його влаштовують. Якщо він вважає вартість роботи високою, може зв’язатися з менеджером та попросити його підібрати іншого автора. Можливо, є спеціаліст з меншим досвідом, який погодиться виконати замовлення по нижчій ціні. Якщо варіантів немає, можна відхилити заявку.
 4. Перевести кошти за контрольну роботу на рахунок агентства Магістр. Завдаток – це половина вартості замовлення. Повна оплата контрольних робіт з цивільного права відбувається після отримання повідомлення про їх готовність. Для цього можна скористатися спеціальними опціями особистого кабінету, в якому можна перевести кошти за допомогою безпечних платіжних сервісів Platon чи Liqpay.
 5. Відправити файл із зауваженнями, прикріплений до вкладки «Доопрацювати», для внесення поправок.
 6. Оцінити роботу автора у особистому кабінеті. Залишити зауваження, якщо виникне така необхідність.
Постійний зв'язок з менеджерами агентства Магістр підтримується в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з цивільного права слід довірити Магістру?

Агентство Магістр вже багато років служить найкращим помічником студентів. Щорічно на сайті реєструється величезна кількість студентів, які бажають замовити контрольну роботу з цивільного права та інших предметів. Відмінні оцінки замовників дозволяють говорити про високу якість сервісу та професіоналізм виконавців.

Серед інших переваг замовлення контрольних робіт з цивільного права в агентстві Магістр необхідно відзначити наступні:

 • Написання студентських робіт на замовлення передбачає безкоштовне доопрацювання та виправлення на основі зауважень викладача на безкоштовній основі.
 • Практично всі клієнти залишилися задоволеними якістю наданих послуг і звернулися за допомогою повторно.
 • Виконання контрольних робіт спеціалістами агентства Магістр гарантує отримання високої оцінки та відсутність складнощів зі здаванням викладачеві.
 • Замовник отримує максимальну якість за адекватні гроші. Якщо він стане постійним клієнтом, то отримає знижку 10%.
 • Всі автори – фахівці своєї справи, тому є можливість замовити контрольну роботу з цивільного права у справжніх професіоналів – викладачів, аспірантів та співробітників наукових установ.
 • Контрольна робота супроводжується до здачі. Усі корективи вносяться швидко та безкоштовно.
 • Наявність чату дає можливість оперативного вирішення будь-яких питань щодо замовлення контрольних робіт з цивільного права.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати контрольну роботу до її оплати?
Можна прочитати тільки першу частину контрольної. Друга частина стане доступною тільки після повної оплати. Якщо кошти переведені через особистий кабінет, файл, в якому міститься замовлення, відкриється автоматично.
На який рівень унікальності можна розраховувати, якщо замовити контрольну з цивільного права на сайті агентства Магістр?
Можна розраховувати на той рівень унікальності, який зазначений при оформленні замовлення. Для його перевірки використовується eTXT, якщо інша система не вимагається закладом вищої освіти замовника.
Який рівень мають автори агентства Магістр?
Автори агентства Магістр – це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та співробітники наукових установ. Саме тому не варто переживати за якість замовлених робіт. Однак слід зазначити, що від рівня обраного автора залежить вартість замовленої роботи.
Яка вартість замовленої контрольної роботи?
При оформленні заявки можна розрахувати орієнтовну вартість контрольної на онлайн-калькуляторі. Точна ціна стане відомою тільки після того, як менеджери агентства Магістр розглянуть заявку клієнта.
Яким буде мінімальний термін виконання контрольної роботи?
Найшвидше контрольна робота може бути зроблена за 1 день. Це термінове замовлення, яке передбачає додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін