0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з цивільного права на замовлення

Замовляйте контрольну роботу з цивільного права в агентстві Магістр, в якому працюють досвідчені та кваліфіковані автори!

Дізнайся вартість контрольної з цивільного права
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
278
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 383
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з цивільного права?

Контрольні роботи з цивільного права є досить складними та вимагають специфічної підготовки. У студентів не завжди виходить правильно розподілити свій час та однаково якісно підготуватися до здачі контрольної роботи з кожної дисципліни. На щастя, сучасні технології дозволяють знаходити помічників з навчального процесу, не відриваючись від монітора комп'ютера або навіть смартфона.

Якщо вам необхідно замовити контрольну роботу з цивільного права або отримати допомогу кваліфікованого спеціаліста під час перевірки знань в аудиторії, достатньо зайти на сайт агентства Магістр та виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися на порталі. Після натискання кнопки «Замовити» на екрані з’являється реєстраційна форма. В ній потрібно вказати тип роботи, яка буде замовлятися, та дані про самого замовника: його ім’я та адреса електронної пошти. Відразу після зазначення та підтвердження цієї інформації відбувається автоматичний перехід в особистий кабінет.
 2. Залишити свою заявку з описом вимог до контрольної роботи. У формі, яка пропонується в особистому кабінеті, вказується предмет, тема контрольної роботи, її обсяг, рівень унікальності, термін написання тощо. До заповненої форми прикріплюється файл з додатковими матеріалами. Зокрема, це можуть бути методичні рекомендації. Перед відправкою зазначається курс та місце навчання замовника, його контактний номер телефону.
 3. Дочекатися повідомлення від агентства Магістр, в якому буде вказано, чи відгукнувся автор. Якщо відгукнувся, то скільки буде коштувати контрольна робота з такого предмету, як цивільне право. Замовник оплачує половину роботи, якщо умови співпраці з цим автором його влаштовують. Якщо він вважає вартість роботи високою, може зв’язатися з менеджером та попросити його підібрати іншого автора. Можливо, є спеціаліст з меншим досвідом, який погодиться виконати замовлення по нижчій ціні. Якщо варіантів немає, можна відхилити заявку.
 4. Перевести кошти за контрольну роботу на рахунок агентства Магістр. Завдаток – це половина вартості замовлення. Повна оплата контрольних робіт з цивільного права відбувається після отримання повідомлення про їх готовність. Для цього можна скористатися спеціальними опціями особистого кабінету, в якому можна перевести кошти за допомогою безпечних платіжних сервісів Platon чи Liqpay.
 5. Відправити файл із зауваженнями, прикріплений до вкладки «Доопрацювати», для внесення поправок.
 6. Оцінити роботу автора у особистому кабінеті. Залишити зауваження, якщо виникне така необхідність.
Постійний зв'язок з менеджерами агентства Магістр підтримується в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з цивільного права слід довірити Магістру?

Агентство Магістр вже багато років служить найкращим помічником студентів. Щорічно на сайті реєструється величезна кількість студентів, які бажають замовити контрольну роботу з цивільного права та інших предметів. Відмінні оцінки замовників дозволяють говорити про високу якість сервісу та професіоналізм виконавців.

Серед інших переваг замовлення контрольних робіт з цивільного права в агентстві Магістр необхідно відзначити наступні:

 • Написання студентських робіт на замовлення передбачає безкоштовне доопрацювання та виправлення на основі зауважень викладача на безкоштовній основі.
 • Практично всі клієнти залишилися задоволеними якістю наданих послуг і звернулися за допомогою повторно.
 • Виконання контрольних робіт спеціалістами агентства Магістр гарантує отримання високої оцінки та відсутність складнощів зі здаванням викладачеві.
 • Замовник отримує максимальну якість за адекватні гроші. Якщо він стане постійним клієнтом, то отримає знижку 10%.
 • Всі автори – фахівці своєї справи, тому є можливість замовити контрольну роботу з цивільного права у справжніх професіоналів – викладачів, аспірантів та співробітників наукових установ.
 • Контрольна робота супроводжується до здачі. Усі корективи вносяться швидко та безкоштовно.
 • Наявність чату дає можливість оперативного вирішення будь-яких питань щодо замовлення контрольних робіт з цивільного права.
Що про нас кажуть?
Veronika
01 жовтня
Найкраще та швидке виконання роботи, неймовірно приємно, що людина поставилася з усією серйозністю до роботи. дуже вдячна
ID: 6356ХХ
Аліна
25 вересня
Роботу прийняли, захистила на 90+ балів, дякую! Усе вчасно і якісно!
ID: 7731ХХ
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна прочитати контрольну роботу до її оплати?
Можна прочитати тільки першу частину контрольної. Друга частина стане доступною тільки після повної оплати. Якщо кошти переведені через особистий кабінет, файл, в якому міститься замовлення, відкриється автоматично.
На який рівень унікальності можна розраховувати, якщо замовити контрольну з цивільного права на сайті агентства Магістр?
Можна розраховувати на той рівень унікальності, який зазначений при оформленні замовлення. Для його перевірки використовується eTXT, якщо інша система не вимагається закладом вищої освіти замовника.
Який рівень мають автори агентства Магістр?
Автори агентства Магістр – це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та співробітники наукових установ. Саме тому не варто переживати за якість замовлених робіт. Однак слід зазначити, що від рівня обраного автора залежить вартість замовленої роботи.
Яка вартість замовленої контрольної роботи?
При оформленні заявки можна розрахувати орієнтовну вартість контрольної на онлайн-калькуляторі. Точна ціна стане відомою тільки після того, як менеджери агентства Магістр розглянуть заявку клієнта.
Яким буде мінімальний термін виконання контрольної роботи?
Найшвидше контрольна робота може бути зроблена за 1 день. Це термінове замовлення, яке передбачає додаткову оплату.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін