0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з управлінського обліку на замовлення

Якщо вам потрібна допомога кваліфікованих авторів, замовляйте контрольну роботу з управлінського обліку на сайті агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з управлінського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 564
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з управлінського обліку?

Сучасні студенти не хочуть витрачати свій дорогоцінний час на написання контрольних робіт з управлінського обліку. Є й такі, які мають вільний час, але розуміють, що не справляться із завданням самостійно. Ось для цього й існує агентство Магістр. Мабуть, кожен студент погодиться, що замовити контрольну роботу з управлінського обліку набагато простіше і швидше.

Щоб оформити замовлення, нічого особливого не потрібно. Одразу після входу на сайт необхідно виконати такі дії:

 1. Пройти нескладну реєстрацію, яка займе декілька хвилин. Потрібно натиснути на кнопку «Замовити» та відразу після цього заповнити форму, яка з’явиться на сторінці. В ній треба вказати, який саме тип роботи буде замовлятися, ім’я клієнта та його електронну адресу.
 2. Оформити заявку та подати її на розгляд. На цьому етапі вказуються основні вимоги, яким повинна відповідати контрольна робота – її тема, обсяг, унікальність, термін, до якого її потрібно здати тощо. Не зайвими будуть методичні рекомендації, які відправляються разом із заявкою. За допомогою такого інструменту, як онлайн-калькулятор, розраховується орієнтовна вартість замовлення.
 3. Дочекатися повідомлення з результатами розгляду заявки. В нього зазначається точна вартість контрольної роботи. Ознайомившись з нею, замовник вирішує, чи варто співпрацювати з обраним автором. Якщо його все влаштовує, оплачується половина роботи. Якщо умови співпраці йому не підходять, заявка відхиляється або обирається автор з меншим досвідом, який виконує контрольні роботи з управлінського обліку дешевше.
 4. Оплатити залишок роботи, обравши для цього один із зручних сервісів - Platon або Liqpay. Якщо кошти переказуються в особистому кабінеті, файл із готовою контрольною роботою завантажується автоматично.
 5. Повідомити менеджера агентства про необхідність внесення поправок. Прикріпити файл, в якому містяться зауваження, до вкладки «Доопрацювати».
 6. Зайти в особистий кабінет та поставити оцінку автору, який займався виконанням замовлення. Залишити зауваження, якщо під час замовлення, оплати чи скачування виникли якісь проблеми.
Багатьох клієнтів цікавить питання щодо спілкування з автором. Воно не передбачене правилами роботи сервісу «Магістр». Всі питання ставляться в чаті менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з управлінського обліку довіряють Магістру?

Багато українських студентів вирішують замовити контрольну роботу з управлінського обліку в агентстві Магістр. Це пов’язано з тим, що виконанням замовлень займаються дипломовані фахівці, які практикують предмет протягом багатьох років. Тому ймовірність того, що буде зроблена будь-яка помилка, близька до нуля.

Серед інших переваг звернення в агентство Магістр необхідно відзначити наступне:

 • Оформити замовлення можна в зручний час, знаходячись в будь-якому регіоні країни;
 • В агентстві працюють перевірені спеціалісти – викладачі, аспіранти, наукові співробітники;
 • Замовник отримує роботу високої якості, яка відповідає всім встановленим вимогам;
 • Всі поправки вносяться безкоштовно;
 • Клієнтам гарантуються низькі ціни та знижки для постійних клієнтів;
 • Менеджери агентства Магістр завжди готові підтримати клієнта та вирішити будь-які питання, пов’язані з оформленням замовлення.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Коли можна прочитати готову контрольну роботу?
Готову контрольну роботу можна прочитати тільки після її завантаження, яке можливе при умові її повної оплати. Якщо внесений завдаток, можна ознайомитися з половиною готового замовлення.
Чи можуть бути проблеми з унікальністю тексту, якщо замовити контрольну з управлінського обліку в агентстві Магістр?
Проблем з унікальністю не буде, тому що за основу береться середній показник, встановлений на онлайн-калькуляторі сайту, а для її перевірки використовується eTXT. Якщо ВУЗом встановлені інші вимоги, вони зазначаються в заявці клієнта.
Чи є можливість обрати рівень автора?
Так, така можливість є. Рівень автора обирається в залежності від того, наскільки складною є робота з такого предмету як управлінський облік. Автор з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією зробить контрольну максимально швидко та якісно, однак вона буде коштувати дорожче.
Скільки буде коштувати клієнту замовити контрольну з управлінського обліку?
Це залежить від багатьох факторів, які впливають на ціну, а саме, її теми, обсягу, унікальності, терміну виконання тощо. Важливе значення в формуванні вартості замовлення відіграє рівень автора.
Скільки часу знадобиться автору, щоб виконати термінове замовлення?
Найшвидше виконати контрольну можна за один день, але термінові замовлення коштують дорожче.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін