0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з управлінського обліку на замовлення

Якщо вам потрібна допомога кваліфікованих авторів, замовляйте контрольну роботу з управлінського обліку на сайті агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з управлінського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
342
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
72 078
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з управлінського обліку?

Сучасні студенти не хочуть витрачати свій дорогоцінний час на написання контрольних робіт з управлінського обліку. Є й такі, які мають вільний час, але розуміють, що не справляться із завданням самостійно. Ось для цього й існує агентство Магістр. Мабуть, кожен студент погодиться, що замовити контрольну роботу з управлінського обліку набагато простіше і швидше.

Щоб оформити замовлення, нічого особливого не потрібно. Одразу після входу на сайт необхідно виконати такі дії:

 1. Пройти нескладну реєстрацію, яка займе декілька хвилин. Потрібно натиснути на кнопку «Замовити» та відразу після цього заповнити форму, яка з’явиться на сторінці. В ній треба вказати, який саме тип роботи буде замовлятися, ім’я клієнта та його електронну адресу.
 2. Оформити заявку та подати її на розгляд. На цьому етапі вказуються основні вимоги, яким повинна відповідати контрольна робота – її тема, обсяг, унікальність, термін, до якого її потрібно здати тощо. Не зайвими будуть методичні рекомендації, які відправляються разом із заявкою. За допомогою такого інструменту, як онлайн-калькулятор, розраховується орієнтовна вартість замовлення.
 3. Дочекатися повідомлення з результатами розгляду заявки. В нього зазначається точна вартість контрольної роботи. Ознайомившись з нею, замовник вирішує, чи варто співпрацювати з обраним автором. Якщо його все влаштовує, оплачується половина роботи. Якщо умови співпраці йому не підходять, заявка відхиляється або обирається автор з меншим досвідом, який виконує контрольні роботи з управлінського обліку дешевше.
 4. Оплатити залишок роботи, обравши для цього один із зручних сервісів - Platon або Liqpay. Якщо кошти переказуються в особистому кабінеті, файл із готовою контрольною роботою завантажується автоматично.
 5. Повідомити менеджера агентства про необхідність внесення поправок. Прикріпити файл, в якому містяться зауваження, до вкладки «Доопрацювати».
 6. Зайти в особистий кабінет та поставити оцінку автору, який займався виконанням замовлення. Залишити зауваження, якщо під час замовлення, оплати чи скачування виникли якісь проблеми.
Багатьох клієнтів цікавить питання щодо спілкування з автором. Воно не передбачене правилами роботи сервісу «Магістр». Всі питання ставляться в чаті менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з управлінського обліку довіряють Магістру?

Багато українських студентів вирішують замовити контрольну роботу з управлінського обліку в агентстві Магістр. Це пов’язано з тим, що виконанням замовлень займаються дипломовані фахівці, які практикують предмет протягом багатьох років. Тому ймовірність того, що буде зроблена будь-яка помилка, близька до нуля.

Серед інших переваг звернення в агентство Магістр необхідно відзначити наступне:

 • Оформити замовлення можна в зручний час, знаходячись в будь-якому регіоні країни;
 • В агентстві працюють перевірені спеціалісти – викладачі, аспіранти, наукові співробітники;
 • Замовник отримує роботу високої якості, яка відповідає всім встановленим вимогам;
 • Всі поправки вносяться безкоштовно;
 • Клієнтам гарантуються низькі ціни та знижки для постійних клієнтів;
 • Менеджери агентства Магістр завжди готові підтримати клієнта та вирішити будь-які питання, пов’язані з оформленням замовлення.
Що про нас кажуть?
Демід
14 червня
Чудова робота! Усі формати правильні, викладач поставив 5. Щиро дякую Автору за швидку та якісну роботу!!
ID: 10379ХХ
VITALINA
09 червня
Дякую! Робота виконана якісно, та я отримала гарний бал, оператори завжди були на зв'язку
ID: 9734ХХ
Олександр
06 червня
роботою задоволений
ID: 10178ХХ
Maria
05 червня
Я думаю, що в мене була досить складна робота, але автор виконав її чудово, дякую за роботу і допомогу у всіх питаннях
ID: 10319ХХ
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина     13 червня
Курсовая
Сподобалося минулого разу обслуговування в компанії Магістр, вирішила знову звернутися, оскільки самій писати курсову роботу досить ліньки і довго, а тут фахівець в області напише і голова не болить. Робила так вже на попередньому курсі і ніхто ні про що не запідозрив – так що хто боїться – не бійтеся, а хто сумнівається – не сумнівайтеся і замовляйте спокійно тут роботи.
Настя     05 червня
Магистерская
За мою п'ятірку була нереальна боротьба, багато коригували роботу, за підсумком зробили все ідеально. я прямо під кінець стала спокійна за ВКР, науковий керівник на певному етапі навіть похвалив. Навіть ніяково перед автором, який постійно був на зв'язку та редагував роботу. Але я йому дуже вдячна. Менеджери завжди були на зв'язку – дзвінок або повідомлення в особистому кабінеті, не має значення. Якби мені ще раз довелося писати магістерську, знову звернулася б до компанії. Велике дякую!!!!
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Коли можна прочитати готову контрольну роботу?
Готову контрольну роботу можна прочитати тільки після її завантаження, яке можливе при умові її повної оплати. Якщо внесений завдаток, можна ознайомитися з половиною готового замовлення.
Чи можуть бути проблеми з унікальністю тексту, якщо замовити контрольну з управлінського обліку в агентстві Магістр?
Проблем з унікальністю не буде, тому що за основу береться середній показник, встановлений на онлайн-калькуляторі сайту, а для її перевірки використовується eTXT. Якщо ВУЗом встановлені інші вимоги, вони зазначаються в заявці клієнта.
Чи є можливість обрати рівень автора?
Так, така можливість є. Рівень автора обирається в залежності від того, наскільки складною є робота з такого предмету як управлінський облік. Автор з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією зробить контрольну максимально швидко та якісно, однак вона буде коштувати дорожче.
Скільки буде коштувати клієнту замовити контрольну з управлінського обліку?
Це залежить від багатьох факторів, які впливають на ціну, а саме, її теми, обсягу, унікальності, терміну виконання тощо. Важливе значення в формуванні вартості замовлення відіграє рівень автора.
Скільки часу знадобиться автору, щоб виконати термінове замовлення?
Найшвидше виконати контрольну можна за один день, але термінові замовлення коштують дорожче.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін