0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з адвокатури на замовлення

Довіртесь кваліфікованим авторам агентства Магістр та замовте контрольну роботу з адвокатури за вигідною ціною!

Дізнайся вартість контрольної з адвокатури
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
289
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
69 431
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з адвокатури?

Замовити контрольну роботу з адвокатури, звернувшись в агентство Магістр досить просто. Завдяки сайту, оформити замовлення можна, знаходячись в будь-якому регіоні України. Саме тому пропозиція агентства доступна студентам всіх українських ЗВО, яким потрібна допомога професіоналів!
Замовлення контрольних робіт з адвокатури відбувається в декілька етапів. Це займе мінімум часу та не викличе жодних проблем.

 1. Щоб стати клієнтом агентства, необхідно пройти реєстрацію на сайті. Вона передбачає заповнення форми, яка відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити». В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та електронна пошта, яка потрібна для отримання логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Після того як система направить замовника в особистий кабінет, він оформляє своє замовлення. Слід зазначити, що пароль для входу, який згенерувала система та відправила на пошту, можна змінити на свій. Існують й інші способи входу в особистий кабінет. Це посилання на сайт, яке надсилається в смс-повідомленні чи на електронну пошту. В особистому кабінеті замовнику пропонується заповнити форму. Кожний тип студентських робіт має відповідати певним вимогам, тому їх необхідно вказати в заявці. Це тип роботи (контрольна), предмет, тема, обсяг, унікальність, термін написання тощо. Автору знадобляться спеціальні методичні рекомендації, тому їх варто прикріпити до заявки, яка буде відправлятися на розгляд. Якщо методичка відсутня, можна замовити контрольну роботу з адвокатури, яка буде відповідати стандартним вимогам, встановленим до такого типу робіт. Після заповнення необхідних полів та зазначення всіх даних, в тому числі, ВУЗу, курсу та номеру телефону замовника, заявка відправляється на розгляд.
 3. Заявка замовника проходить модерацію, в результаті чого стає видимою для менеджерів агентства Магістр. Вони розглядають її та оцінюють вартість контрольної роботи, враховуючи при цьому всі вимоги. Замовнику приходить повідомлення або лист на електронну пошту з результатами розгляду заявки. Якщо був підібраний автор, повідомляється вартість контрольної роботи. В тому випадку, якщо ця вартість не задовольняє замовника, він може відмовитися від своєї заявки або замовити контрольну з адвокатури в автора, кваліфікація якого не така висока. Слід зазначити, що це може позначитися на якості замовлення.
 4. Після підбору автора та узгодження вартості роботи, необхідно оплатити контрольну. Контрольні роботи з адвокатури оплачуються у два етапи. Перший етап – це передоплата, що становить половину вартості всієї роботи. Після її внесення автор приступає до виконання завдання. Інша половина оплачується після написання всієї роботи. Щоб її скачати, необхідно внести всю суму, скориставшись платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Слід зазначити, що ознайомитися в половиною роботи можна ще до повної оплати.
 5. Якщо у викладача будуть зауваження щодо роботи, автор внесе поправки. В рамках затвердженого плану ця послуга є безкоштовною.
 6. Після здачі та захисту контрольної роботи необхідно зайти в особистий кабінет та поставити оцінку. Також можна залишити зауваження, яке може опублікуватися на сайті агентства Магістр.
Менеджери агентства Магістр дадуть відповідь на всі питання замовників. Зв’язатися з ними можна, написавши повідомлення в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з адвокатури довіряють Магістру?

Замовити контрольну роботу з адвокатури – це найкраще рішення для українських студентів! В агентстві Магістр працюють кваліфіковані автори, співпраця з якими має ряд переваг.

 • Кожна контрольна робота перевіряється на відповідність вимогам щодо оформлення, відповідності до теми, змісту.
 • Усі роботи проходять обов'язкову перевірку у системі Антиплагіат. Плагіат не допускається.
 • Автори агентства Магістр несуть відповідальність за якість роботи, її індивідуальність. Кожна робота існує в єдиному екземплярі.
 • Усі доопрацювання в рамках затвердженого плану виконуються безкоштовно.
 • Замовлення клієнтів виконуються досить швидко. При цьому якість ніколи не приноситься в жертву швидкості роботи.
 • Вартість роботи доступна кожному українському студенту. Постійним замовникам надається знижка 10%.
Що про нас кажуть?
Іван
21 квітня
Дуже швидко і якісно
ID: 9951ХХ
Таня
19 квітня
Робота виконана вчасно і зроблена якісно. Дякую за допомогу. При необхідності обов'язково скористаюся вашими послугами знову.
ID: 9708ХХ
Тетяна Хоменко
18 квітня
Загалом, дуже хороша робота, дякую автору чи авторці. Є певні мінуси: багато кальки з російської, та порушення логіки послідовності, хотілося б трішки більшої глибини у контексті розгляду окремих подій. Але на захисті єдиний розділ до якого не було питань (після вичитки та певних виправлень) - саме ваш) тому дякую за допомогу!
ID: 9732ХХ
Каріна
18 квітня
Дуже гарно написано, дякую!!!!!!
ID: 9928ХХ
Галина
13 квітня
Дуже дякую за виконану роботу! Я передивилась, все зроблено якісно))
ID: 9659ХХ
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна ознайомитися з роботою до її повної оплати?
Передоплата 50% дає можливість ознайомитися з половиною роботи. Скачати всю контрольну можна лише після внесення всієї суми. Якщо оплата проводиться в особистому кабінеті, файл з готовим замовленням відкриється автоматично.
Чи буде контрольна з адвокатури унікальною?
Замовник повинен вказати рівень унікальності та систему перевірки у своїй заявці. Якщо він це не зробив, унікальність матиме середній показник, а для її перевірки автор використає сервіс eTXT.
Хто займається написанням контрольних робіт на замовлення?
Це викладачі закладів вищої освіти, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. Замовник має можливість самостійно обрати автора, однак він повинен пам’ятати, що від цього залежить вартість замовлення.
Якою буде вартість контрольної роботи, замовленої в агентстві Магістр?
Це залежить від вимог, встановлених до контрольної роботи. Замовник може розрахувати орієнтовну вартість, скориставшись онлайн-калькулятором. 5. Скільки часу займає написання контрольної?
Скільки часу займає написання контрольної?
Вона може бути виконана за один день. Чим швидше потрібно написати контрольну, тим дорожчою вона буде.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін