0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з адвокатури на замовлення

Довіртесь кваліфікованим авторам агентства Магістр та замовте контрольну роботу з адвокатури за вигідною ціною!

Дізнайся вартість контрольної з адвокатури
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з адвокатури?

Замовити контрольну роботу з адвокатури, звернувшись в агентство Магістр досить просто. Завдяки сайту, оформити замовлення можна, знаходячись в будь-якому регіоні України. Саме тому пропозиція агентства доступна студентам всіх українських ЗВО, яким потрібна допомога професіоналів!
Замовлення контрольних робіт з адвокатури відбувається в декілька етапів. Це займе мінімум часу та не викличе жодних проблем.

 1. Щоб стати клієнтом агентства, необхідно пройти реєстрацію на сайті. Вона передбачає заповнення форми, яка відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити». В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та електронна пошта, яка потрібна для отримання логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Після того як система направить замовника в особистий кабінет, він оформляє своє замовлення. Слід зазначити, що пароль для входу, який згенерувала система та відправила на пошту, можна змінити на свій. Існують й інші способи входу в особистий кабінет. Це посилання на сайт, яке надсилається в смс-повідомленні чи на електронну пошту. В особистому кабінеті замовнику пропонується заповнити форму. Кожний тип студентських робіт має відповідати певним вимогам, тому їх необхідно вказати в заявці. Це тип роботи (контрольна), предмет, тема, обсяг, унікальність, термін написання тощо. Автору знадобляться спеціальні методичні рекомендації, тому їх варто прикріпити до заявки, яка буде відправлятися на розгляд. Якщо методичка відсутня, можна замовити контрольну роботу з адвокатури, яка буде відповідати стандартним вимогам, встановленим до такого типу робіт. Після заповнення необхідних полів та зазначення всіх даних, в тому числі, ВУЗу, курсу та номеру телефону замовника, заявка відправляється на розгляд.
 3. Заявка замовника проходить модерацію, в результаті чого стає видимою для менеджерів агентства Магістр. Вони розглядають її та оцінюють вартість контрольної роботи, враховуючи при цьому всі вимоги. Замовнику приходить повідомлення або лист на електронну пошту з результатами розгляду заявки. Якщо був підібраний автор, повідомляється вартість контрольної роботи. В тому випадку, якщо ця вартість не задовольняє замовника, він може відмовитися від своєї заявки або замовити контрольну з адвокатури в автора, кваліфікація якого не така висока. Слід зазначити, що це може позначитися на якості замовлення.
 4. Після підбору автора та узгодження вартості роботи, необхідно оплатити контрольну. Контрольні роботи з адвокатури оплачуються у два етапи. Перший етап – це передоплата, що становить половину вартості всієї роботи. Після її внесення автор приступає до виконання завдання. Інша половина оплачується після написання всієї роботи. Щоб її скачати, необхідно внести всю суму, скориставшись платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Слід зазначити, що ознайомитися в половиною роботи можна ще до повної оплати.
 5. Якщо у викладача будуть зауваження щодо роботи, автор внесе поправки. В рамках затвердженого плану ця послуга є безкоштовною.
 6. Після здачі та захисту контрольної роботи необхідно зайти в особистий кабінет та поставити оцінку. Також можна залишити зауваження, яке може опублікуватися на сайті агентства Магістр.
Менеджери агентства Магістр дадуть відповідь на всі питання замовників. Зв’язатися з ними можна, написавши повідомлення в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з адвокатури довіряють Магістру?

Замовити контрольну роботу з адвокатури – це найкраще рішення для українських студентів! В агентстві Магістр працюють кваліфіковані автори, співпраця з якими має ряд переваг.

 • Кожна контрольна робота перевіряється на відповідність вимогам щодо оформлення, відповідності до теми, змісту.
 • Усі роботи проходять обов'язкову перевірку у системі Антиплагіат. Плагіат не допускається.
 • Автори агентства Магістр несуть відповідальність за якість роботи, її індивідуальність. Кожна робота існує в єдиному екземплярі.
 • Усі доопрацювання в рамках затвердженого плану виконуються безкоштовно.
 • Замовлення клієнтів виконуються досить швидко. При цьому якість ніколи не приноситься в жертву швидкості роботи.
 • Вартість роботи доступна кожному українському студенту. Постійним замовникам надається знижка 10%.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна ознайомитися з роботою до її повної оплати?
Передоплата 50% дає можливість ознайомитися з половиною роботи. Скачати всю контрольну можна лише після внесення всієї суми. Якщо оплата проводиться в особистому кабінеті, файл з готовим замовленням відкриється автоматично.
Чи буде контрольна з адвокатури унікальною?
Замовник повинен вказати рівень унікальності та систему перевірки у своїй заявці. Якщо він це не зробив, унікальність матиме середній показник, а для її перевірки автор використає сервіс eTXT.
Хто займається написанням контрольних робіт на замовлення?
Це викладачі закладів вищої освіти, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. Замовник має можливість самостійно обрати автора, однак він повинен пам’ятати, що від цього залежить вартість замовлення.
Якою буде вартість контрольної роботи, замовленої в агентстві Магістр?
Це залежить від вимог, встановлених до контрольної роботи. Замовник може розрахувати орієнтовну вартість, скориставшись онлайн-калькулятором. 5. Скільки часу займає написання контрольної?
Скільки часу займає написання контрольної?
Вона може бути виконана за один день. Чим швидше потрібно написати контрольну, тим дорожчою вона буде.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін