0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з адвокатури на замовлення

Довіртесь кваліфікованим авторам агентства Магістр та замовте контрольну роботу з адвокатури за вигідною ціною!

Дізнайся вартість контрольної з адвокатури
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 564
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з адвокатури?

Замовити контрольну роботу з адвокатури, звернувшись в агентство Магістр досить просто. Завдяки сайту, оформити замовлення можна, знаходячись в будь-якому регіоні України. Саме тому пропозиція агентства доступна студентам всіх українських ЗВО, яким потрібна допомога професіоналів!
Замовлення контрольних робіт з адвокатури відбувається в декілька етапів. Це займе мінімум часу та не викличе жодних проблем.

 1. Щоб стати клієнтом агентства, необхідно пройти реєстрацію на сайті. Вона передбачає заповнення форми, яка відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити». В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та електронна пошта, яка потрібна для отримання логіну для входу в особистий кабінет.
 2. Після того як система направить замовника в особистий кабінет, він оформляє своє замовлення. Слід зазначити, що пароль для входу, який згенерувала система та відправила на пошту, можна змінити на свій. Існують й інші способи входу в особистий кабінет. Це посилання на сайт, яке надсилається в смс-повідомленні чи на електронну пошту. В особистому кабінеті замовнику пропонується заповнити форму. Кожний тип студентських робіт має відповідати певним вимогам, тому їх необхідно вказати в заявці. Це тип роботи (контрольна), предмет, тема, обсяг, унікальність, термін написання тощо. Автору знадобляться спеціальні методичні рекомендації, тому їх варто прикріпити до заявки, яка буде відправлятися на розгляд. Якщо методичка відсутня, можна замовити контрольну роботу з адвокатури, яка буде відповідати стандартним вимогам, встановленим до такого типу робіт. Після заповнення необхідних полів та зазначення всіх даних, в тому числі, ВУЗу, курсу та номеру телефону замовника, заявка відправляється на розгляд.
 3. Заявка замовника проходить модерацію, в результаті чого стає видимою для менеджерів агентства Магістр. Вони розглядають її та оцінюють вартість контрольної роботи, враховуючи при цьому всі вимоги. Замовнику приходить повідомлення або лист на електронну пошту з результатами розгляду заявки. Якщо був підібраний автор, повідомляється вартість контрольної роботи. В тому випадку, якщо ця вартість не задовольняє замовника, він може відмовитися від своєї заявки або замовити контрольну з адвокатури в автора, кваліфікація якого не така висока. Слід зазначити, що це може позначитися на якості замовлення.
 4. Після підбору автора та узгодження вартості роботи, необхідно оплатити контрольну. Контрольні роботи з адвокатури оплачуються у два етапи. Перший етап – це передоплата, що становить половину вартості всієї роботи. Після її внесення автор приступає до виконання завдання. Інша половина оплачується після написання всієї роботи. Щоб її скачати, необхідно внести всю суму, скориставшись платіжними сервісами Platon чи Liqpay. Слід зазначити, що ознайомитися в половиною роботи можна ще до повної оплати.
 5. Якщо у викладача будуть зауваження щодо роботи, автор внесе поправки. В рамках затвердженого плану ця послуга є безкоштовною.
 6. Після здачі та захисту контрольної роботи необхідно зайти в особистий кабінет та поставити оцінку. Також можна залишити зауваження, яке може опублікуватися на сайті агентства Магістр.
Менеджери агентства Магістр дадуть відповідь на всі питання замовників. Зв’язатися з ними можна, написавши повідомлення в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних робіт з адвокатури довіряють Магістру?

Замовити контрольну роботу з адвокатури – це найкраще рішення для українських студентів! В агентстві Магістр працюють кваліфіковані автори, співпраця з якими має ряд переваг.

 • Кожна контрольна робота перевіряється на відповідність вимогам щодо оформлення, відповідності до теми, змісту.
 • Усі роботи проходять обов'язкову перевірку у системі Антиплагіат. Плагіат не допускається.
 • Автори агентства Магістр несуть відповідальність за якість роботи, її індивідуальність. Кожна робота існує в єдиному екземплярі.
 • Усі доопрацювання в рамках затвердженого плану виконуються безкоштовно.
 • Замовлення клієнтів виконуються досить швидко. При цьому якість ніколи не приноситься в жертву швидкості роботи.
 • Вартість роботи доступна кожному українському студенту. Постійним замовникам надається знижка 10%.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна ознайомитися з роботою до її повної оплати?
Передоплата 50% дає можливість ознайомитися з половиною роботи. Скачати всю контрольну можна лише після внесення всієї суми. Якщо оплата проводиться в особистому кабінеті, файл з готовим замовленням відкриється автоматично.
Чи буде контрольна з адвокатури унікальною?
Замовник повинен вказати рівень унікальності та систему перевірки у своїй заявці. Якщо він це не зробив, унікальність матиме середній показник, а для її перевірки автор використає сервіс eTXT.
Хто займається написанням контрольних робіт на замовлення?
Це викладачі закладів вищої освіти, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. Замовник має можливість самостійно обрати автора, однак він повинен пам’ятати, що від цього залежить вартість замовлення.
Якою буде вартість контрольної роботи, замовленої в агентстві Магістр?
Це залежить від вимог, встановлених до контрольної роботи. Замовник може розрахувати орієнтовну вартість, скориставшись онлайн-калькулятором. 5. Скільки часу займає написання контрольної?
Скільки часу займає написання контрольної?
Вона може бути виконана за один день. Чим швидше потрібно написати контрольну, тим дорожчою вона буде.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін