0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з банківської справи на замовлення

Якщо ви шукаєте кваліфікованих та відповідальних авторів, замовляйте контрольну роботу з банківської справи в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з банківської справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з банківської справи?

Якщо ви вирішили замовити контрольну роботу з банківської справи в агентстві Магістр, то повинні ознайомитися з алгоритмом дій, які потрібно для цього виконати. Для того, щоб доступ до послуг отримало якомога більше студентів, був створений зручний та функціональний сайт. Саме на ньому оформляється замовлення. Ось що необхідно для цього зробити.

 1. Зайдіть на сайт агентства Магістр, ознайомтесь з послугами, умовами їх надання, цінами та іншою інформацією. Впевнившись, що умови співпраці вам підходять, проходьте реєстрацію. Для цього натисніть на кнопку «Замовити» та заповніть реєстраційну форму, вказавши в ній тип роботи, який вас зацікавив, своє ім’я та адресу електронної пошти. Надалі вона буде використовуватися як логін для входу в особистий кабінет.
 2. Зробіть замовлення. В особистому кабінеті, куди автоматично вас переведе система, заповніть форму замовлення. Вкажіть ті вимоги до роботи, які є обов’язковими та встановленими вашим вищим навчальним закладом. Як правило, це предмет, з якого пишеться контрольна, її тема, термін виконання, рівень унікальності тексту, обсяг тощо. Якщо у вас є методичка, надішліть її разом зі своєю заявкою. Якщо вона відсутня, контрольна відповідатиме загальним вимогам, встановленим до такого типу робіт. Перед відправкою заявки вкажіть курс та ВНЗ, в якому ви навчаєтесь, а також свої контактні дані.
 3. Дочекайтесь повідомлення з результатами розгляду заявки та визначьтеся з ціною замовлення. Вам повідомлять, чи відгукнувся автор. Якщо так, то ви дізнаєтесь, скільки коштуватиме замовити контрольну роботу з банківської справи. Якщо умови співпраці та вартість роботи вас не влаштовує, можна відхилити свою заявку. Також ви можете попросити знайти іншого автора, який би погодився виконати замовлення за більш доступною ціною. Зазвичай, це виконавець з невеликим досвідом чи невисокою кваліфікацією.
 4. Оплатіть роботу. Спочатку внесіть завдаток та дочекайтеся повідомлення про повну готовність роботи. Потім внесіть суму, що залишилася, та завантажте контрольну. Перевести кошти на рахунок ви можете у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних сервісів Platon чи Liqpay. Їх використання не передбачає сплату комісії. До того, як робота буде оплачена повністю, можна ознайомитися з її першою частиною.
 5. Відправте файл із зауваженнями до контрольної. На їх основі будуть внесені поправки.
 6. Поставте оцінку. Ви можете це зробити в особистому кабінеті після здачі роботи. Якщо у вас є зауваження щодо контрольної чи якості сервісу, залиште зауваження. По вашому бажанню, воно може опублікуватися на сайті агентства Магістр.
В разі виникнення будь-яких питань щодо замовлення контрольних робіт з банківської справи пишіть повідомлення в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з банківської справи довіряють Магістру?

Магістру довіряє багато українських студентів, які прийняли рішення замовити контрольну роботу з банківської справи, а не робити її самостійно.
Серед основних переваг агентства необхідно відзначити:

 • Професіоналізм. Усі контрольні роботи з банківської справи виконують професіонали. Це викладачі вітчизняних ВНЗ, які не просто чудово знають свій предмет, а й набули досвіду написання робіт з конкретикою для кожного навчального закладу. Також це аспіранти та співробітники наукових установ.
 • Всі вимоги щодо змісту та оформлення для всіх ВНЗ обов'язково дотримуються.
 • Унікальність. Оригінальність забезпечується тим, що автор працює індивідуально, із застосуванням достатньої кількості навчально-методичного матеріалу та літератури. Кожна контрольна робота перевіряється на плагіат спеціальними програмами.
 • Конфіденційність. Однією з головних умов співпраці із замовником є нерозголошення факту звернення та отримання готової контрольної роботи.
 • Зручність розрахунків. Замовникам пропонується оплата у два етапи за допомогою популярних платіжних систем.
 • Доступні ціни. У порівнянні з конкурентами агентство Магістр тримає невисоку вартість виконання контрольних робіт на замовлення. Діють знижки для постійних клієнтів до 10%, якими варто користуватися.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для ознайомлення до її повної оплати?
Доступна тільки перша частина. Завантажити всю роботу можна лише після переводу на рахунок агентства всієї суми.
Чи можна замовити контрольну роботу з банківської справи, унікальність якої буде відповідати встановленим вимогам?
Виконуючи замовлення, автор керується методичними рекомендаціями ВНЗ, в якому навчається замовник. Тому унікальність тексту контрольної буде такою, як сказано в заявці. Вона перевіряється в системі eTXT, якщо вищим навчальним закладом не вимагається використання іншого сервісу.
Хто виконує контрольні роботи на замовлення?
Контрольні роботи на замовлення виконують автори різного рівня – викладачі, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. Вибір одного з них залежить від вимог до роботи.
Скільки коштуватиме контрольна робота з такого предмету, як банківська справа?
Це залежить від її складності та обраного автора. Орієнтовну ціну можна дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора. Точна вартість стане відомою лише після розгляду заявки.
За скільки часу може бути виконане замовлення?
Замовлення може бути виконане за один день. Однак заявку слід відправляти заздалегідь, щоб в обраний день автор був вільним.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін