0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з банківської справи на замовлення

Якщо ви шукаєте кваліфікованих та відповідальних авторів, замовляйте контрольну роботу з банківської справи в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з банківської справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 300 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
506
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 993
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити контрольну роботу з банківської справи?

Якщо ви вирішили замовити контрольну роботу з банківської справи в агентстві Магістр, то повинні ознайомитися з алгоритмом дій, які потрібно для цього виконати. Для того, щоб доступ до послуг отримало якомога більше студентів, був створений зручний та функціональний сайт. Саме на ньому оформляється замовлення. Ось що необхідно для цього зробити.

 1. Зайдіть на сайт агентства Магістр, ознайомтесь з послугами, умовами їх надання, цінами та іншою інформацією. Впевнившись, що умови співпраці вам підходять, проходьте реєстрацію. Для цього натисніть на кнопку «Замовити» та заповніть реєстраційну форму, вказавши в ній тип роботи, який вас зацікавив, своє ім’я та адресу електронної пошти. Надалі вона буде використовуватися як логін для входу в особистий кабінет.
 2. Зробіть замовлення. В особистому кабінеті, куди автоматично вас переведе система, заповніть форму замовлення. Вкажіть ті вимоги до роботи, які є обов’язковими та встановленими вашим вищим навчальним закладом. Як правило, це предмет, з якого пишеться контрольна, її тема, термін виконання, рівень унікальності тексту, обсяг тощо. Якщо у вас є методичка, надішліть її разом зі своєю заявкою. Якщо вона відсутня, контрольна відповідатиме загальним вимогам, встановленим до такого типу робіт. Перед відправкою заявки вкажіть курс та ВНЗ, в якому ви навчаєтесь, а також свої контактні дані.
 3. Дочекайтесь повідомлення з результатами розгляду заявки та визначьтеся з ціною замовлення. Вам повідомлять, чи відгукнувся автор. Якщо так, то ви дізнаєтесь, скільки коштуватиме замовити контрольну роботу з банківської справи. Якщо умови співпраці та вартість роботи вас не влаштовує, можна відхилити свою заявку. Також ви можете попросити знайти іншого автора, який би погодився виконати замовлення за більш доступною ціною. Зазвичай, це виконавець з невеликим досвідом чи невисокою кваліфікацією.
 4. Оплатіть роботу. Спочатку внесіть завдаток та дочекайтеся повідомлення про повну готовність роботи. Потім внесіть суму, що залишилася, та завантажте контрольну. Перевести кошти на рахунок ви можете у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних сервісів Platon чи Liqpay. Їх використання не передбачає сплату комісії. До того, як робота буде оплачена повністю, можна ознайомитися з її першою частиною.
 5. Відправте файл із зауваженнями до контрольної. На їх основі будуть внесені поправки.
 6. Поставте оцінку. Ви можете це зробити в особистому кабінеті після здачі роботи. Якщо у вас є зауваження щодо контрольної чи якості сервісу, залиште зауваження. По вашому бажанню, воно може опублікуватися на сайті агентства Магістр.
В разі виникнення будь-яких питань щодо замовлення контрольних робіт з банківської справи пишіть повідомлення в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з банківської справи довіряють Магістру?

Магістру довіряє багато українських студентів, які прийняли рішення замовити контрольну роботу з банківської справи, а не робити її самостійно.
Серед основних переваг агентства необхідно відзначити:

 • Професіоналізм. Усі контрольні роботи з банківської справи виконують професіонали. Це викладачі вітчизняних ВНЗ, які не просто чудово знають свій предмет, а й набули досвіду написання робіт з конкретикою для кожного навчального закладу. Також це аспіранти та співробітники наукових установ.
 • Всі вимоги щодо змісту та оформлення для всіх ВНЗ обов'язково дотримуються.
 • Унікальність. Оригінальність забезпечується тим, що автор працює індивідуально, із застосуванням достатньої кількості навчально-методичного матеріалу та літератури. Кожна контрольна робота перевіряється на плагіат спеціальними програмами.
 • Конфіденційність. Однією з головних умов співпраці із замовником є нерозголошення факту звернення та отримання готової контрольної роботи.
 • Зручність розрахунків. Замовникам пропонується оплата у два етапи за допомогою популярних платіжних систем.
 • Доступні ціни. У порівнянні з конкурентами агентство Магістр тримає невисоку вартість виконання контрольних робіт на замовлення. Діють знижки для постійних клієнтів до 10%, якими варто користуватися.
Що про нас кажуть?
Станіслава
01 березня
Було невелике непорозуміння на початку, але швидко вирішили проблему, запропонувавши іншого автора, який впорався із поставленою задачею на всі 100% і в заданий строк. Залишилась задоволена роботою, обов'язково буду звертатись ще)
ID: 9519ХХ
Оксана
29 лютого
Все чудово, роботу виконали якісно і вчасно. Правки вносили швидко. З вами було приємно працювати)
ID: 9224ХХ
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для ознайомлення до її повної оплати?
Доступна тільки перша частина. Завантажити всю роботу можна лише після переводу на рахунок агентства всієї суми.
Чи можна замовити контрольну роботу з банківської справи, унікальність якої буде відповідати встановленим вимогам?
Виконуючи замовлення, автор керується методичними рекомендаціями ВНЗ, в якому навчається замовник. Тому унікальність тексту контрольної буде такою, як сказано в заявці. Вона перевіряється в системі eTXT, якщо вищим навчальним закладом не вимагається використання іншого сервісу.
Хто виконує контрольні роботи на замовлення?
Контрольні роботи на замовлення виконують автори різного рівня – викладачі, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. Вибір одного з них залежить від вимог до роботи.
Скільки коштуватиме контрольна робота з такого предмету, як банківська справа?
Це залежить від її складності та обраного автора. Орієнтовну ціну можна дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора. Точна вартість стане відомою лише після розгляду заявки.
За скільки часу може бути виконане замовлення?
Замовлення може бути виконане за один день. Однак заявку слід відправляти заздалегідь, щоб в обраний день автор був вільним.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін