0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з банківської справи на замовлення

Якщо ви шукаєте кваліфікованих та відповідальних авторів, замовляйте контрольну роботу з банківської справи в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з банківської справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з банківської справи?

Якщо ви вирішили замовити контрольну роботу з банківської справи в агентстві Магістр, то повинні ознайомитися з алгоритмом дій, які потрібно для цього виконати. Для того, щоб доступ до послуг отримало якомога більше студентів, був створений зручний та функціональний сайт. Саме на ньому оформляється замовлення. Ось що необхідно для цього зробити.

 1. Зайдіть на сайт агентства Магістр, ознайомтесь з послугами, умовами їх надання, цінами та іншою інформацією. Впевнившись, що умови співпраці вам підходять, проходьте реєстрацію. Для цього натисніть на кнопку «Замовити» та заповніть реєстраційну форму, вказавши в ній тип роботи, який вас зацікавив, своє ім’я та адресу електронної пошти. Надалі вона буде використовуватися як логін для входу в особистий кабінет.
 2. Зробіть замовлення. В особистому кабінеті, куди автоматично вас переведе система, заповніть форму замовлення. Вкажіть ті вимоги до роботи, які є обов’язковими та встановленими вашим вищим навчальним закладом. Як правило, це предмет, з якого пишеться контрольна, її тема, термін виконання, рівень унікальності тексту, обсяг тощо. Якщо у вас є методичка, надішліть її разом зі своєю заявкою. Якщо вона відсутня, контрольна відповідатиме загальним вимогам, встановленим до такого типу робіт. Перед відправкою заявки вкажіть курс та ВНЗ, в якому ви навчаєтесь, а також свої контактні дані.
 3. Дочекайтесь повідомлення з результатами розгляду заявки та визначьтеся з ціною замовлення. Вам повідомлять, чи відгукнувся автор. Якщо так, то ви дізнаєтесь, скільки коштуватиме замовити контрольну роботу з банківської справи. Якщо умови співпраці та вартість роботи вас не влаштовує, можна відхилити свою заявку. Також ви можете попросити знайти іншого автора, який би погодився виконати замовлення за більш доступною ціною. Зазвичай, це виконавець з невеликим досвідом чи невисокою кваліфікацією.
 4. Оплатіть роботу. Спочатку внесіть завдаток та дочекайтеся повідомлення про повну готовність роботи. Потім внесіть суму, що залишилася, та завантажте контрольну. Перевести кошти на рахунок ви можете у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних сервісів Platon чи Liqpay. Їх використання не передбачає сплату комісії. До того, як робота буде оплачена повністю, можна ознайомитися з її першою частиною.
 5. Відправте файл із зауваженнями до контрольної. На їх основі будуть внесені поправки.
 6. Поставте оцінку. Ви можете це зробити в особистому кабінеті після здачі роботи. Якщо у вас є зауваження щодо контрольної чи якості сервісу, залиште зауваження. По вашому бажанню, воно може опублікуватися на сайті агентства Магістр.
В разі виникнення будь-яких питань щодо замовлення контрольних робіт з банківської справи пишіть повідомлення в чат менеджеру агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з банківської справи довіряють Магістру?

Магістру довіряє багато українських студентів, які прийняли рішення замовити контрольну роботу з банківської справи, а не робити її самостійно.
Серед основних переваг агентства необхідно відзначити:

 • Професіоналізм. Усі контрольні роботи з банківської справи виконують професіонали. Це викладачі вітчизняних ВНЗ, які не просто чудово знають свій предмет, а й набули досвіду написання робіт з конкретикою для кожного навчального закладу. Також це аспіранти та співробітники наукових установ.
 • Всі вимоги щодо змісту та оформлення для всіх ВНЗ обов'язково дотримуються.
 • Унікальність. Оригінальність забезпечується тим, що автор працює індивідуально, із застосуванням достатньої кількості навчально-методичного матеріалу та літератури. Кожна контрольна робота перевіряється на плагіат спеціальними програмами.
 • Конфіденційність. Однією з головних умов співпраці із замовником є нерозголошення факту звернення та отримання готової контрольної роботи.
 • Зручність розрахунків. Замовникам пропонується оплата у два етапи за допомогою популярних платіжних систем.
 • Доступні ціни. У порівнянні з конкурентами агентство Магістр тримає невисоку вартість виконання контрольних робіт на замовлення. Діють знижки для постійних клієнтів до 10%, якими варто користуватися.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для ознайомлення до її повної оплати?
Доступна тільки перша частина. Завантажити всю роботу можна лише після переводу на рахунок агентства всієї суми.
Чи можна замовити контрольну роботу з банківської справи, унікальність якої буде відповідати встановленим вимогам?
Виконуючи замовлення, автор керується методичними рекомендаціями ВНЗ, в якому навчається замовник. Тому унікальність тексту контрольної буде такою, як сказано в заявці. Вона перевіряється в системі eTXT, якщо вищим навчальним закладом не вимагається використання іншого сервісу.
Хто виконує контрольні роботи на замовлення?
Контрольні роботи на замовлення виконують автори різного рівня – викладачі, аспіранти та навіть співробітники наукових установ. Вибір одного з них залежить від вимог до роботи.
Скільки коштуватиме контрольна робота з такого предмету, як банківська справа?
Це залежить від її складності та обраного автора. Орієнтовну ціну можна дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора. Точна вартість стане відомою лише після розгляду заявки.
За скільки часу може бути виконане замовлення?
Замовлення може бути виконане за один день. Однак заявку слід відправляти заздалегідь, щоб в обраний день автор був вільним.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін