0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з економіки підприємства на замовлення

Якщо у вас не вистачає часу на самостійне рішення та написання, варто скористатися допомогою професіоналів та замовити контрольну роботу з економіки підприємства у авторів агентства Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з економіки підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з економіки підприємства?

Агенція Магістр вже не перший рік полегшує життя українським студентам. Вони можуть замовити контрольну роботу з економіки підприємства, перебуваючи у найвіддаленіших регіонах країни. Цього вдалося досягти завдяки наявності зручного та функціонального сайту агентства Магістр та постійної підтримки менеджерів. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно зробити кілька кроків:

 1. Зареєструватись на сайті шляхом заповнення реєстраційної форми. Вона відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити».
 2. У формі вказується, який тип роботи цікавить клієнта, його ім'я та адресу електронної пошти. Електронна пошта використовується для отримання важливих листів, а також як пароль для входу в особистий кабінет.
 3. Оформити замовлення. Після реєстрації замовник переходить до нього автоматично. Він заповнює форму замовлення, де вказує, яким вимогам має відповідати контрольна робота. Зокрема, це стосується її теми, предмета, за яким вона пишеться, обсягу, унікальності, терміну, протягом якого вона має бути виконана тощо. До заповненої формі прикріплюється методика, вказується інститут і курс, у якому навчається заказник. Усе це вирушає в руки.
 4. Визначення вартості роботи та її узгодження. Менеджери агентства Магістр, розглянувши заявку клієнта, підбирають автора та визначають вартість замовлення. В результаті клієнт отримує повідомлення та приймає рішення про подальшу співпрацю з агентством. Вирішальним чинником є ​​вартість. Якщо вона влаштовує, то оплачується половина роботи. Якщо видається високою – відхиляється заявка. Також можна попросити підшукати іншого автора, з невеликим досвідом чи невисокою кваліфікацією. Контрольні роботи з економіки підприємства у нього можуть коштувати дешевше.
 5. Оплата. Для зручності клієнтів оплата роботи проводиться у два етапи. Щоб автор приступив до виконання замовлення, вноситься передплата. Коли робота буде готова, оплачується решта суми. Тільки після цього можна скачати контрольну. Найзручнішими сервісами для оплати замовлення в особистому кабінеті є Platon або Liqpay, які не передбачають комісії.
 6. Внесення безкоштовних доопрацювань у разі виникнення такої необхідності. Для цього автору надсилається файл із зауваженнями. Він прикріплюється до вкладки "Допрацювати".
 7. Оцінка роботи автора, який писав контрольну роботу.
З питань замовлення, оплати, завантаження готового завдання звертайтесь до менеджерів агентства Магістр. Пишіть повідомлення в чаті в особистому кабінеті на сайті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з економіки підприємства довіряють Магістрові?

Для тих, хто шукає досвідчених та кваліфікованих авторів, замовити контрольну роботу з економіки підприємства в агенції Магістр – це правильне рішення. На це є багато причин.

 • В агентстві Магістр працюють професіонали та фахівці в економічній галузі. Це не лише викладачі вищих навчальних закладів, а й аспіранти та співробітники наукових установ України.
 • Рішення контрольних робіт з економіки підприємства повністю адаптоване до ВНЗ замовника.
 • Ціна на контрольні роботи відрізняється своєю доступністю, тому скористатися послугами агенції може кожен студент, якому потрібна кваліфікована допомога.
 • Завдяки зручному сайту оформлення замовлення займає лічені хвилини.
 • Замовлення виконуються точно у строк, зазначений у заявці. Є можливість замовити контрольну з економіки підприємства терміново.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи має право замовник ознайомитися з усією контрольною роботою до того, як її буде повністю оплачено?
Він може прочитати лише половину контрольної роботи. Тільки повна оплата відкриває доступ до готового замовлення. Якщо сплатити його у своєму особистому кабінеті, файл із роботою відкриється автоматично.
Чи буде контрольна робота з економіки підприємства оригінальною?
Контрольна робота, замовлена ​​у авторів агентства Магістр, матиме унікальність, вказану замовником у заявці. Якщо вимог до цього параметра та системи перевірки немає, унікальність буде середньою, а її перевірка виконається в системі eTXT.
Хто виконує контрольні в Агенції Магістр?
Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти чи працівники наукових установ України. Вони вибираються в залежності від того, який результат хоче отримати замовник і скільки коштів він готовий витратити.
Яка вартість контрольних робіт?
Ціна контрольних робіт залежить від їхньої складності, а також від того, який автор їх виконує. На сайті агентства Магістр вбудований онлайн-калькулятор, за допомогою якого розраховується орієнтовна вартість замовлення, однак його точна ціна стане відомою лише після розгляду заявки.
Скільки часу пишеться контрольна робота?
Мінімальний час виконання такого замовлення, як контрольна економіка підприємства, — це один день. Терміновість написання роботи оплачується додатково.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін