0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з української літератури на замовлення

Зверніться до професіоналів за допомогою та замовте контрольну роботу з української літератури на сайті агентства Магістр?

Дізнайся вартість контрольної з української літератури
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з української літератури?

Якщо ви не володієте гуманітарним складом розуму, не цікавитеся українською літературою, у вас немає часу на вивчення поглядів критиків – не мучте себе та педагога. Найкращий варіант – замовити контрольну роботу з української літератури в авторів агентства Магістр. Зробити це нескладно. Зайшовши на сайт агентства, виконайте наступні дії.

 1. Зареєструйтесь та станьте клієнтом агентства. Натисніть кнопку «Замовити», після чого заповніть реєстраційну форму, яка перед вами відкриється. Вкажіть, яку саме роботу ви бажаєте замовити, своє ім’я та електронну адресу для входу в особистий кабінет. Одразу після цього ви автоматично перейдете у свій особистий кабінет, де зможете подати заявку.
 2. В особистому кабінеті оформіть заявку. Методичка, виклад вимог викладача значно полегшать автору розуміння рівня адаптації виконання контрольної до прийнятих у вашому навчальному закладі правил оформлення, способів вирішення тощо. Крім вимог не забудьте вказати свій номер телефону, курс та ВНЗ, в якому навчаєтесь.
 3. Дочекайтеся рішення по заявці та узгодьте вартість замовлення. Якщо вона вам підходить – вносьте завдаток, якщо ні – відхиляйте замовлення або просіть, щоб вам підібрали автора з меншим досвідом роботи. В нього можна замовити контрольну роботу з української літератури за нижчою ціною.
 4. Оплатіть замовлення. Оплата контрольних робіт з української літератури та з інших предметів відбувається у два етапи. Після внесення завдатку (50% вартості всієї роботи) ви чекаєте повідомлення про готовність всього замовлення. Після його отримання необхідно оплатити всю суму. Тільки після цього можна завантажити готове завдання. Найзручніший спосіб оплати – платіжні системи Platon або Liqpay, які не передбачають сплату комісії.
 5. Відправте зауваження, прикріпивши файл із ними до вкладки «Доопрацювати», менеджеру агентства Магістр для внесення поправок. Він передасть їх автору, який внесе поправки в найкоротші терміни.
 6. Допоможіть покращити роботу агентства Магістр, оцінивши роботу автора у своєму особистому кабінеті. Також ви можете залишити своє зауваження.
Поставити питання автору щодо написання контрольних робіт з української літератури можна в чаті через менеджера агентства Магістр.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з української літератури довіряють Магістру?

Найбільша проблема в Мережі – питання якості. Звертаючись за послугою, потрібно бути впевненим, що маєш справу не з одноденною фірмою. Агентство Магістр працює вже багато років, і за цей час у нього з'явилося чимало постійних клієнтів. Деякі з них вирішують замовити контрольну роботу з української літератури саме тут. Свій вибір вони пояснюють наступними перевагами співпраці з агентством.

 • Тут можна отримати справді якісну роботу, виконану фахівцем, і яку гарантовано буде оцінено позитивно.
 • В контрольні роботи з української літератури вносяться всі необхідні поправки. Ця послуга є безкоштовною.
 • Доступний прайс навіть для студента із найскромнішим доходом. Постійним клієнтам надається знижка 10%.
 • Робота буде виконана чітко в строк, спеціалісти сервісу беруться навіть за термінові замовлення.
 • Проста та зрозуміла форма замовлення – заявку можна розмістити онлайн буквально у будь-який час доби та отримати швидкий відгук.
 • Всі питання щодо контрольної роботи можна поставити в чаті в особистому кабінеті.
Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи може замовник прочитати контрольну роботу до того, коли вона буде повністю оплачена?
Замовник має право ознайомитися з готовим завданням тільки після повної оплати замовлення, яку він може зробити у своєму особистому кабінеті. В такому разі файл з контрольною відкриється автоматично. Якщо внесений завдаток, замовнику доступна половина роботи.
З яким рівнем унікальності можна замовити контрольну роботу з української літератури?
Автор агентства Магістр при виконанні замовлення орієнтується на вимоги, зазначені в заявці. Це стосується рівня унікальності та системи його перевірки. Якщо цих вимог немає, показник унікальності буде середнім та визначатиметься в eTXT.
Який автор буде виконувати контрольну роботу з дисципліни українська література?
За роботу візьметься той автор, якого буде обрано відповідно до теми, складності роботи та інших встановлених до неї вимог. Це може бути викладач, який працює у ВНЗ, аспірант чи співробітник наукової установи. Чим вищий рівень автора, тим дорожчим буде замовлення.
Скільки коштуватиме контрольна робота та від чого залежатиме її ціна?
Ціна контрольної роботи визначається після розгляду заявки, в якій зазначаються всі вимоги до неї. На неї впливає безліч факторів, таких як тема роботи, її обсяг, унікальність, терміни написання тощо.
Які мінімальні терміни написання контрольної роботи?
Мінімальний термін виконання контрольної роботи становить один день. Замовлення оформляється заздалегідь, щоб у визначений день автор був вільним.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін