0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з баз даних на замовлення

Якщо ви шукаєте кваліфікованих авторів, замовте контрольну роботу з баз даних в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з баз даних
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з баз даних?

Якщо ви навчаєтесь у вищому навчальному закладі, знаєте, скільки різних студентських робіт потрібно виконати за весь період навчання. Проміжне оцінювання знань здійснюється шляхом написання контрольних робіт. Якщо на це немає часу, найкращим варіантом буде замовити контрольну роботу з баз даних у професійних фахівців агентства Магістр. Щоб скористатися їхньою пропозицією, необхідно:

 1. Стати зареєстрованим клієнтом агенції Магістр, зареєструвавшись на його сайті. Ця процедура займає кілька хвилин. Все, що необхідно зробити – це заповнити форму, що відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити». У ній потрібно вказати, який тип роботи вас цікавить, своє ім'я та електронну пошту, яка використовуватиметься як логін для входу в особистий кабінет.
 2. Заповнити форму замовлення та надіслати її на розгляд. Після автоматичного переведення в особистий кабінет необхідно заповнити заявку, вказавши у ній усі вимоги, що встановлені до контрольної роботи. Це її тип, тема, предмет, рівень унікальності, система її перевірки, кількість сторінок, термін написання. Контрольні роботи пишуться строго із встановленими вимогами, тому бажано надати методичку. Також потрібно вказати вищий навчальний заклад, курс, студентом якого ви є, та ваш номер телефону. Перед надсиланням заявки ви можете дізнатися орієнтовну вартість роботи. Для цього на сайті агентства Магістр пропонується вбудований онлайн-калькулятор.
 3. Отримання повідомлення з результатами розгляду заявки та прийняття рішення щодо вартості замовлення. Смс повідомлення надходить з результатами розгляду заявки надходить протягом доби. У ньому вказується, чи був підібраний автор, і якщо так – то скільки коштуватиме контрольна робота з такого предмета, як бази даних. Ви можете скасувати замовлення, якщо вважаєте, що вартість контрольної зависока. Також ви можете попросити, щоб вам підібрали автора з невеликим досвідом роботи, який може запропонувати нижчу ціну. Однак ви повинні пам'ятати, що замовити контрольну роботу з баз даних у такого автора більш ризиковано, оскільки вона може бути менш якісною.
 4. Оплата контрольної. Спочатку ви вносите передоплату. Відразу після цього автор пише контрольну. Ви сплачуєте всю суму, і лише після цього можете сказати файл із готовим завданням. Водночас у вас є можливість ознайомитись з половиною роботи до внесення другої частини оплати. Найкращий варіант оплати контрольних робіт з баз даних – це популярні платіжні системи Platon або Liqpay.
 5. Надсилання файлу із зауваженнями викладача для проведення доопрацювань. Вони виконуються безкоштовно за наявності затвердженого плану.
 6. Оцінка роботи, виконаної автором агенції Магістр. Вона виставляється після того, як робота буде перевірена та оцінена викладачем.
Якщо у вас виникли питання з приводу того, як замовити контрольну з баз даних, як її сплатити та скачати, пишіть у чат менеджеру агентства Магістр!
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з баз даних довіряють Магістру?

Ви зробили правильний вибір, якщо вирішили замовити контрольну роботу з баз даних у авторів агенції Магістр. Це пояснюється їхньою високою кваліфікацією та великим досвідом роботи в цьому напрямку. Серед інших переваг звернення до агенції Магістр можна відзначити таке:

 • Висока якість контрольних робіт з баз даних. Вони оформляються відповідно до встановлених вимог.
 • Унікальність тексту контрольної, що відповідає необхідному рівню. Для її написання автор використовує велику кількість різноманітної літератури.
 • Оперативне виконання замовлення, яке займає лише один день. Можливість оформлення термінового замовлення.
 • Доступні ціни, які тримаються протягом багатьох років. Крім того, для постійних клієнтів є вигідна пропозиція – знижка 10% на замовлення.
 • Професіоналізм виконавців. В агенції Магістр працюють викладачі, аспіранти, співробітники наукових установ.
 • Внесення поправок та супровід контрольної до моменту її здачі та оцінки.
 • Швидке та зручне оформлення замовлення, яке здійснюється на сайті агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи доступна контрольна робота для ознайомлення до повної оплати?
Замовнику доступна для прочитання половина контрольної роботи. Тільки після переказу всієї суми можна завантажити всю роботу. Якщо провести оплату через особистий кабінет, про завантаження можна не турбуватися. Файл із контрольною відкривається автоматично.
Чи можна замовити контрольну роботу з баз даних із тією унікальністю тексту, яка потрібна ВНЗ?
Так, контрольна робота з баз даних матиме той рівень унікальності, який вказаний у замовленні. Вона перевіряється за допомогою сервісу eTXT. Якщо вуз використовує іншу систему, необхідно позначити її при оформленні заявки.
Хто виконує контрольні роботи, що були замовлені в агентстві Магістр?
Контрольні роботи, замовлені в агентстві Магістр, виконують досвідчені та кваліфіковані автори, які підбираються залежно від теми роботи та її складності.
Як дізнатися вартість контрольної роботи, та від яких факторів вона залежить?
Дізнатися про приблизну вартість контрольної можна, розрахувавши її на онлайн-калькуляторі. Точна ціна стане відомою лише після розгляду заявки. Вона залежить від багатьох факторів, таких як тема, обсяг, унікальність тексту та ін. Також до уваги береться рівень автора.
Наскільки швидко може бути написано контрольну роботу?
Якщо потрібно, робота може бути зроблена за один день, проте в такому випадку необхідно оформити замовлення заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін