0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з готельно-ресторанної справи на замовлення

Замовте контрольну роботу з готельно-ресторанної справи в агентстві Магістр та позбавте себе від необхідності її самостійного написання!

Дізнайся вартість контрольної з готельно-ресторанної справи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з готельно-ресторанної справи?

Навчальне навантаження у сучасного студента просто колосальне. Особливо важко, коли навчання поєднується з роботою. Де знайти час ще й для кропіткої контрольної роботи? Рішення замовити контрольну роботу з готельно-ресторанної справи буде найпростішим і найрезультативнішим.

На сайті агентства Магістр студенти будь-яких ВНЗ України мають швидко та недорого зробити замовлення. Як це зробити? Слідуйте простій інструкції, яка допоможе стати власником якісно виконаної контрольної з такої дисципліни, як готельно-ресторанна справа.

 1. Реєстрація. Це перший етап, на якому звичайний користувач сайту стає клієнтом агентства Магістр. Після натискання кнопки «Замовити» перед ним відкривається реєстраційна форма, в якій вказується тип роботи, що планується замовити, ім’я замовника, його електронна адреса. Після реєстрації користувач сайту автоматично переходить у свій особистий кабінет.
 2. Формування заявки, відправка її на розгляд. На цьому етапі заповняється заявка. В ній детально прописуються всі вимоги, яким повинна відповідати контрольна робота. Враховуючи її тему, рівень унікальності, кількість сторінок, термін написання, менеджерам агентства Магістр буде легше підібрати автора та визначити вартість замовлення. В якості додаткової інформації клієнт сайту зазначає, в якому закладі освіти та на якому курсі він навчається. Обов’язкове поле для заповнення – це номер телефону клієнта. Слід зазначити, що контрольні роботи з готельно-ресторанної справи, виконуються відповідно до методичних рекомендацій. Тому якщо вони є в наявності, їх необхідно подати разом із заявкою.
 3. Отримання повідомлення та оплата завдатку, якщо запропонована вартість роботи влаштовує замовника. Якщо не влаштовує, він відхиляє заявку або звертається до менеджера з проханням знайти автора, кваліфікація чи досвід якого буде меншим. Відповідно, буде нижчою вартість роботи.
 4. Оплата залишку роботи. Вона здійснюється після отримання повідомлення про готовність роботи. Клієнт обирає для себе зручний спосіб оплати. Наприклад, можна зайти в особистий кабінет та переказати кошти за допомогою платіжних сервісів Platon чи Liqpay.
 5. Доопрацювання. Вони робляться не тільки в курсових чи дипломних, а й в контрольних роботах з готельно-ресторанної справи. Головне – відіслати файл з зауваженнями.
 6. Оцінювання. Мається на увазі оцінка роботи автора, яка виставляється в особистому кабінеті. В разі виникнення неприємних ситуацій чи проблем з замовленням, оплатою чи завантаженням роботи, необхідно залишити зауваження.
Менеджери агентства Магістр можуть проконсультувати клієнта з будь-яких питань, що стосуються контрольних робіт. З ними можна зв’язатися, відіславши повідомлення в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

В чому переваги замовлення контрольних з готельно-ресторанної справи в агентстві Магістр?

У чому переваги рішення замовити контрольну роботу з готельно-ресторанної справи, крім очевидної економії часу?

 • В агентстві Магістр працюють виключно дипломовані фахівці, здебільшого це викладачі вузів, аспіранти та наукові співробітники.
 • Замовник може бути цілком упевнений у тому, що його контрольна робота відповідатиме всім методичним вимогам.
 • На сервісі «Магістр» є можливість безкоштовного доопрацювання матеріалу та отримання пояснень, якщо вони будуть потрібні студенту.
 • Доступна, навіть для студента, вартість роботи. Ціни сервісу у два-три рази нижчі від середньоринкових. Крім того, для постійних клієнтів дія знижка 10%.
 • Гарантовані терміни виконання замовлення, а також можливість замовити контрольну з готельно-ресторанної справи терміново.
Агентство Магістр не гарантує зробити з вас відмінника, але допоможе вирішити багато проблем письмовими роботами, які потрібні під час навчання, а також звільнить час для вирішення інших навчальних завдань.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Як впевнитися в якості контрольної роботи до її повної оплати?
Для цього можна ознайомитися з її першою частиною. Це може зробити клієнт, який вніс завдаток та отримав повідомлення про те, що його замовлення готове. Як тільки він перекаже кошти на рахунок Магістра, одразу завантажить контрольну роботу.
Можна бути впевненим у високому рівні унікальності тексту, якщо замовити контрольну роботу з готельно-ресторанної справи в агентстві Магістр?
Можна бути впевненим у високому рівні унікальності тексту, якщо замовити контрольну роботу з готельно-ресторанної справи в агентстві Магістр? Звернувшись в агентство Магістр, можна на 100 відсотків бути впевненому в унікальності роботи. Її рівень, як і система перевірки, зазначається при оформленні замовлення. Якщо такі вимоги відсутні, унікальність матиме середнє значення. Її перевірка в такому випадку здійснюється в eTXT.
Який рівень мають автори, які працюють в агентстві Магістр?
Агентство Магістр – це команда кваліфікованих фахівців: викладачів, аспірантів, наукових співробітників та спеціалістів, які мають досвід роботи в тій чи іншій сфері діяльності. Тому замовник може обрати будь-який варіант, враховуючи особливості роботи.
Скільки коштуватиме замовлення контрольної?
Це залежатиме від того, який результат хоче отримати замовник. Не менш важливими факторами є вимоги до роботи та обраний автор.
Чи виконують автори термінові замовлення?
Так, вони мають великий досвід виконання термінових замовлень. Тому у клієнта є можливість замовити роботу, яка буде виконана за один день.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін