0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з української мови на замовлення

Замовте контрольну роботу з української мови в агентстві Магістр та гарантовано отримайте високий бал!

Дізнайся вартість контрольної з української мови
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 873
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з української мови?

В сучасних студентів є безліч варіантів та можливостей знайти виконавця для того, щоб замовити контрольну роботу з української мови. Можна звернутися до аспірантів у рідному виші, до знайомих чи шукати спеціаліста на просторах інтернету. Пошуки можуть затягнутися, а ризик нарватися на шахраїв дуже великий. Якщо робота потрібна якісна, а часу в обріз, звертайтеся до авторів агентства Магістр!

Для того, щоб гарантовано отримати підтримку агентства достатньо виконати наступні дії:

 1. Пройти нескладну процедуру реєстрації на сайті агентства Магістр. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму та вказати, яка саме робота вас цікавить. Також вкажіть своє ім’я та електронну адресу. Завдяки реєстрації ви зможете оформити заявку у своєму особистому кабінеті та швидко замовити контрольну з української мови.
 2. Оформити заявку. Зайшовши у свій особистий кабінет, ви побачите форму замовлення, яку вам запропонує система. Вкажіть в ній основні вимоги до роботи, а саме, її тему, унікальність, обсяг, термін написання тощо. Для того щоб з вами зв’язатися чи відправити повідомлення, потрібен ваш номер телефону. Також напишіть, на якому курсі та в якому ВНЗ ви навчаєтесь. Вся ця інформація береться до уваги при виборі автора та визначенні вартості роботи. Якщо у вас є методичка, відправте її разом із заявкою.
 3. Визначитися з вартістю роботи та іншими умовами співпраці, які пропонує вам агентство. Ви отримаєте повідомлення з результатами розгляду заявки та вирішите, чи підходить вам ціна. Якщо підходить, ви вносите завдаток (половина вартості роботи) та очікуєте повідомлення про готовність контрольної.
 4. Після отримання повідомлення оплатити контрольну з української мови повністю та завантажити її у своєму особистому кабінеті. Для того щоб файл з роботою відкрився автоматично, потрібно оплатити замовлення в своєму особистому кабінеті, скориставшись сервісами Platon чи Liqpay. Якщо співпраця з агентством вас не влаштовує, відхиліть заявку або попросіть, щоб по можливості вам підібрали іншого автора (можливо, його послуги дешевші).
 5. Відправити контрольну роботу на доопрацювання разом із зауваженнями викладача. Для цього прикріпіть їх до вкладки «Доопрацювати».
 6. Залиште у своєму особистому кабінеті оцінку автору, а при необхідності - напишіть зауваження.
Напишіть в чат менеджерам агентства Магістр та поставте питання, які вас цікавлять! Вам гарантована оперативна відповідь та швидке вирішення питань, пов’язаних з замовленням, оплатою, завантаженням контрольних робіт з української мови.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з української мови довіряють Магістру?

Замовити контрольну роботу з української мови в агентстві Магістр – це правильне рішення, яке допомогло багатьом українським студентам. Вони відзначають, що співпраця з агентством має багато переваг.

 • Автори, які займаються написанням контрольних робіт з української мови, мають підтверджену кваліфікацію. В агентстві працюють викладачі університетів, наукові співробітники, філологи та представники інших сфер. Буде знайдено потрібного виконавця, досвід якого відповідає вимогам замовлення.
 • Замовник отримує якісно виконану контрольну роботу з необхідним рівнем унікальності, яка відповідає всім встановленим вимогам.
 • Гарантується безкоштовне внесення коригувань до повного узгодження із замовником.
 • Ціни доступні для кожного студента. Постійні клієнти отримують знижки до 10%.
 • Платежі та доставка здійснюються через Інтернет. Тому послуги доступні не тільки для великих міст, а й для регіонів.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна, не оплативши роботу в повному обсязі, ознайомитися з її змістом?
Цього робити не можна, тому що контрольна робота доступна тільки після повної оплати. До цього можна прочитати лише половину контрольної (після отримання повідомлення про її готовність). Клієнтам, які переказали кошти в особистому кабінеті, гарантується автоматичне завантаження замовлення.
Як замовити контрольну роботу з української мови та не переживати за її унікальність?
Для цього при оформленні заявки потрібно вказати бажаний рівень унікальності та систему, в якій потрібно її перевірити. В іншому випадку, текст контрольної матиме середню унікальність, яка за умовчанням встановлена на онлайн-калькуляторі агентства. Для її перевірки автор використає сервіс eTXT.
Хто виконуватиме роботу?
Контрольні виконують практикуючі викладачі вузу, професори, кандидати чи доктори наук. Хто саме виконуватиме, залежить від ступеня складності вашої роботи.
Від чого залежить ціна контрольної роботи?
Вартість роботи залежить від кількості сторінок, відсотка унікальності та строку виконання. Важливе значення має рівень обраного автора.
За скільки днів виконується контрольна робота?
Якщо замовлення термінове, контрольна робота виконується за один день. Вона буде коштувати дорожче, ніж звичайна. Термін виконання замовлень визначається індивідуально в залежності від їх складності.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін