0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з бухгалтерського обліку на замовлення

Не втрачайте стипендію через один предмет: якщо дисципліна складна, а викладач прискіпливий, варто замовити контрольну роботу з бухгалтерського обліку в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з бухгалтерського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 490
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити контрольну роботу з бухгалтерського обліку?

Контрольні роботи з бухгалтерського обліку є досить складними. Саме тому більшість студентів приймають рішення звернутися за допомогою до кваліфікованих авторів, які можуть виконати їх на найвищому рівні. Такі автори працюють в агентстві Магістр, яке не перший рік надає послуги з написання різноманітних студентських робіт. Особливість агентства в тому, що замовлення приймаються через інтернет, завдяки чому їх можуть оформити студенти, які проживають у найвіддаленіших регіонах країни. Яким чином це відбувається?

 1. Спочатку студент реєструється. Він натискає кнопку «Замовити» та бачить перед собою форму реєстрації. В ній вказується тип роботи (а в нашому випадку – це контрольна, ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Саме електронна пошта стане логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Зареєструвавшись, студент автоматично переводиться в особистий кабінет, в якому створюється заявка. Він вказує, яку саме роботу хоче замовити, а також вимоги, яким вона повинна відповідати. Це її тема, предмет, обсяг, унікальність тексту, термін написання тощо. При наявності до заявки прикріплюється методичка. Якщо вона відсутня, контрольна робота відповідає загальним вимогам. Перед тим як відправити заявку, замовник зазначає, де саме та на якому курсі він навчається. Також він вказує свої контактні дані. На сторінці, де відбувається оформлення замовлення, є онлайн калькулятор. За допомогою цього інструменту можна розрахувати орієнтовну вартість роботи.
 3. Заявка відправляється на розгляд. Не більше, ніж через добу замовник отримає повідомлення з результатами розгляду. Йому повідомлять, чи відгукнувся автор, а також, скільки буде коштувати контрольна робота. Він приймає рішення щодо того, чи підходить йому така ціна. Якщо не підходить, він відмовляється від заявки або просить підібрати йому іншого автора. Можливо відгукнеться виконавець з невеликим досвідом, в якого можна замовити контрольну з бухгалтерського обліку за більш доступною ціною.
 4. Після узгодження питання щодо вартості контрольної роботи проводиться оплата. Вона складається з двох частин – передоплата та основна сума. Передоплата – це 50 від загальної вартості роботи. Після внесення передоплати автор виконує контрольну роботу. Замовник може ознайомитися з половиною контрольної. Її повне завантаження дозволяється лише після того, як вся сума буде переведена на рахунок агентства Магістр. Це можна зробити у особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay. Їх використання не передбачає зняття комісії.
 5. У випадку, якщо до контрольних робіт з бухгалтерського обліку є зауваження, вносяться поправки.
 6. Замовник може оцінити контрольну роботу, яку він замовив в агентстві Магістр та, якщо побажає, залишити своє зауваження. Така можливість пропонується в особистому кабінеті.
Для вирішення питань щодо замовлення контрольних робіт з бухгалтерського обліку створений чат, в якому можна поспілкуватися з менеджером.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з бухгалтерського обліку довіряють Магістру?

В агентстві Магістр працюють дипломовані фахівці, які мають досвід роботи викладачами різних дисциплін, і тому чудово орієнтуються в бухгалтерському обліку.
Основні переваги агентства Магістр:

 • Якість (всі роботи виконуються відповідно до вимог методичних рекомендацій, а у разі їх відсутності – відповідно до галузевих нормативних документів).
 • Оперативність виправлення (всім викладачам не догодиш, тому зауваження викладача усуваються максимально швидко).
 • Робота в стислий термін. Автори виконають будь-яку контрольну навіть у найстисліші терміни.
 • Зручна форма розрахунків (ви можете сплатити за послуги нашої фірми будь-яким з найбільш популярних способів).
 • Доступні ціни (вони не кусаються). Можливість зекономити завдяки знижкам для постійних клієнтів до 10%.
 • Зручне оформлення замовлення на сайті агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна побачити готову контрольну роботу до її оплати?
Це неможливо. Замовнику, який вніс завдаток, доступна тільки перша частина. Вся контрольна завантажується після того, як він повністю розрахується з агентством.
Чи буде текст контрольної роботи унікальним?
В агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу з бухгалтерського обліку з тим рівнем унікальності, який вимагається ВНЗ. Вона перевірятиметься в системі eTXT, але може бути використаний інший сервіс.
Який рівень мають автори, які працюють в агентстві Магістр?
Агентство Магістр – це команда, яка складається з викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів та співробітників наукових установ. Вони знають свою роботу та ставляться відповідально до кожного отриманого замовлення. Вибір автора залежить від вимог, встановлених до роботи. Від цього залежить і вартість замовлення.
Скільки коштує контрольна робота?
Це можна дізнатися лише після того, як буде розглянута заявка. Орієнтовна вартість замовлення розраховується на онлайн-калькуляторі.
Скільки часу потрібно автору, щоб виконати контрольну роботу з бухгалтерського обліку?
Автор може написати контрольну за один день при умові, якщо замовлення буде оформлено заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін