0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Контрольна робота з бухгалтерського обліку на замовлення

Не втрачайте стипендію через один предмет: якщо дисципліна складна, а викладач прискіпливий, варто замовити контрольну роботу з бухгалтерського обліку в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість контрольної з бухгалтерського обліку
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 110 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
735
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 163
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити контрольну роботу з бухгалтерського обліку?

Контрольні роботи з бухгалтерського обліку є досить складними. Саме тому більшість студентів приймають рішення звернутися за допомогою до кваліфікованих авторів, які можуть виконати їх на найвищому рівні. Такі автори працюють в агентстві Магістр, яке не перший рік надає послуги з написання різноманітних студентських робіт. Особливість агентства в тому, що замовлення приймаються через інтернет, завдяки чому їх можуть оформити студенти, які проживають у найвіддаленіших регіонах країни. Яким чином це відбувається?

 1. Спочатку студент реєструється. Він натискає кнопку «Замовити» та бачить перед собою форму реєстрації. В ній вказується тип роботи (а в нашому випадку – це контрольна, ім’я замовника та адреса його електронної пошти. Саме електронна пошта стане логіном для входу в особистий кабінет.
 2. Зареєструвавшись, студент автоматично переводиться в особистий кабінет, в якому створюється заявка. Він вказує, яку саме роботу хоче замовити, а також вимоги, яким вона повинна відповідати. Це її тема, предмет, обсяг, унікальність тексту, термін написання тощо. При наявності до заявки прикріплюється методичка. Якщо вона відсутня, контрольна робота відповідає загальним вимогам. Перед тим як відправити заявку, замовник зазначає, де саме та на якому курсі він навчається. Також він вказує свої контактні дані. На сторінці, де відбувається оформлення замовлення, є онлайн калькулятор. За допомогою цього інструменту можна розрахувати орієнтовну вартість роботи.
 3. Заявка відправляється на розгляд. Не більше, ніж через добу замовник отримає повідомлення з результатами розгляду. Йому повідомлять, чи відгукнувся автор, а також, скільки буде коштувати контрольна робота. Він приймає рішення щодо того, чи підходить йому така ціна. Якщо не підходить, він відмовляється від заявки або просить підібрати йому іншого автора. Можливо відгукнеться виконавець з невеликим досвідом, в якого можна замовити контрольну з бухгалтерського обліку за більш доступною ціною.
 4. Після узгодження питання щодо вартості контрольної роботи проводиться оплата. Вона складається з двох частин – передоплата та основна сума. Передоплата – це 50 від загальної вартості роботи. Після внесення передоплати автор виконує контрольну роботу. Замовник може ознайомитися з половиною контрольної. Її повне завантаження дозволяється лише після того, як вся сума буде переведена на рахунок агентства Магістр. Це можна зробити у особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay. Їх використання не передбачає зняття комісії.
 5. У випадку, якщо до контрольних робіт з бухгалтерського обліку є зауваження, вносяться поправки.
 6. Замовник може оцінити контрольну роботу, яку він замовив в агентстві Магістр та, якщо побажає, залишити своє зауваження. Така можливість пропонується в особистому кабінеті.
Для вирішення питань щодо замовлення контрольних робіт з бухгалтерського обліку створений чат, в якому можна поспілкуватися з менеджером.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання контрольних з бухгалтерського обліку довіряють Магістру?

В агентстві Магістр працюють дипломовані фахівці, які мають досвід роботи викладачами різних дисциплін, і тому чудово орієнтуються в бухгалтерському обліку.
Основні переваги агентства Магістр:

 • Якість (всі роботи виконуються відповідно до вимог методичних рекомендацій, а у разі їх відсутності – відповідно до галузевих нормативних документів).
 • Оперативність виправлення (всім викладачам не догодиш, тому зауваження викладача усуваються максимально швидко).
 • Робота в стислий термін. Автори виконають будь-яку контрольну навіть у найстисліші терміни.
 • Зручна форма розрахунків (ви можете сплатити за послуги нашої фірми будь-яким з найбільш популярних способів).
 • Доступні ціни (вони не кусаються). Можливість зекономити завдяки знижкам для постійних клієнтів до 10%.
 • Зручне оформлення замовлення на сайті агентства Магістр.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи можна побачити готову контрольну роботу до її оплати?
Це неможливо. Замовнику, який вніс завдаток, доступна тільки перша частина. Вся контрольна завантажується після того, як він повністю розрахується з агентством.
Чи буде текст контрольної роботи унікальним?
В агентстві Магістр можна замовити контрольну роботу з бухгалтерського обліку з тим рівнем унікальності, який вимагається ВНЗ. Вона перевірятиметься в системі eTXT, але може бути використаний інший сервіс.
Який рівень мають автори, які працюють в агентстві Магістр?
Агентство Магістр – це команда, яка складається з викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів та співробітників наукових установ. Вони знають свою роботу та ставляться відповідально до кожного отриманого замовлення. Вибір автора залежить від вимог, встановлених до роботи. Від цього залежить і вартість замовлення.
Скільки коштує контрольна робота?
Це можна дізнатися лише після того, як буде розглянута заявка. Орієнтовна вартість замовлення розраховується на онлайн-калькуляторі.
Скільки часу потрібно автору, щоб виконати контрольну роботу з бухгалтерського обліку?
Автор може написати контрольну за один день при умові, якщо замовлення буде оформлено заздалегідь.

Виконуємо контрольні роботи з таких дисциплін